رفتن به مطلب

تخمین قیمت RX ‎480 با توجه به قیمت GTX ‎1080 !

Recommended Posts

اگه وارد کننده ها مثل ادم به سود عادلانه رضایت می دادن هیچکدوم از این دردسر هارو نداشتیم مشکل اینجاست سود مد نظر دوستان بالای 40 یا حتی 50 درصد حالا تو هر صنفی که  می خواد باشه بعضی دوستان پارتی کلفت تو بعضی صنف ها حتی پول گمرگ رو هم حساب نمی کنن 

ولی همه اینا به کنار مهم اینه که سود وارد کننده از کجا میاد از فروش محصولشون به ما از اسمون که نازل نمیشه وقتی با قیمت خون وعرق جوین خودمون پول یه محصول چند برابر قیمت اصلی می دیم 

وارد کننده حاتم تائی هم  باشه طمع برش می داره برای سود بیشتر 

ما باید خودمونو از شر این توهمی که برای وارد کننده ها ایجاد کردیم خلاص کنیم 

وارد کننده ها باید بدونن که ما قیمت تایین می کنیم نه اونا تایین قیمت براساس تقاضا صورت میگیره نه توهم تایین قیمت محصول توسط واردکننده 

البته ماییم که گوشت دادیم دست گربه گربه هم الان بالا پشت بوم پایین نمیاد

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

• ارسال 125
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

rx 480 قویتر از 970 هست ؟[/

quote]

بنظر که قویتر هست ولی هنوز یک بنچمارک از یک بازی درست و حسابی نیومده!

لینک به دیدگاه

خود امازون که این قیمت نداده؟؟؟

یعده تو امازون اومدن این قیمت برای فروش گذاشتن دلیل نمیشه که؟؟؟

خود فروشنده اصلی مثل امازون همون قیمت واقعی میداده چون موجودیش تموم شده یعده سوئ استفاده کن اومده به اون قیمت برای فروش گذاشتن... که اینها هم بلافاصله بعد از موجودی دوباره خود امازون و دیگر فروشنده ها خود بخود از چرخه کنار میرن... خود لیون هم اومد اطلاعیه داد اقا ما اینقدر بوده قیمت اولیمون به همون قدر می فروشیم که جای قدردانی داره ... !

...........

اما مشکل جای دیگست

مشکل این هست که وارد کننده قیمت زیر قیمت واقعی وارد میکنه و با قیمت واقعی پخش میکنه بین فروشنده هاو فروشنده ها باز خودشون باید سود کنن در نتیجه یبار دیگه این سود رو میکشن رو قطعه و وقتی باز مغازه سرکوچه باز می خواد بفروشه از این فروشنده های کله گنده می خره یبار سود خودشو میکشه روش... در واقع کالایی که زیر قیمت واقعی وارد میشه حداقل دو سه دست میگرده... همه هم سود می خوان !!!

اینجوری قطعه ای که 700-800 تومنه یهو 400-500 تومن می افته روش و با قیمت غیر واقعی بفروش میره... همشم تقصیر دولت هست که اجازه این کار رو میده؟؟؟ 

چرا قطعه ای که یک بازرگان وارد میکنه رو باید یکی دیگه بخره و مجدد بفروشه ؟؟؟

مثلا فلان شرکت وارد می کنه بعد پخش می کنه و در واقع می فروشه به فروشنده های اولیه، اونها دوباره می فروشند؟؟؟ بماند که اگه یکی تو شهرستان ندونه میره مغازه سر کوچه از اون می خره و یه سودی هم باید به اون بده؟؟؟ چرا باید ما دوبار سود بدیم؟؟؟  :D

خدا انشالاه باعث و بانی و این ناظرین مملکت رو به زمین گرم بزنه که قوانین رو درست نه وضع می کنن و از همه بدتر اجرا نمیشه... چوبشو به همه میزنند !!!  :Praying:  Shame%20On%20You.gif

اگر یک قطعه دست به دست نچرخه همون قیمت واقعی میشه راحت تهیه کرد...  :mad:

در واقع ما داریم از یکعدده دلال و واسطه قطعه خرید می کنیم، فرقی هم نمی کنه چه قطعه کامپیوتر چه وسایل دیگه  :Frustrated:

مثالم که لازم نیست همه دیدین من خودم رفتم یه خمیر بخرم تو لیون زده مثلا 25 تومن مغازه سر کوچه میداد 30 تومن چون شمایی 28، گفتم چرا گفت خب من خودمم که با قیمت همکار بگیرم میخرم مثلا 23-22 تومن با پول کرایه و سود خودم نباس 30-28 بفروشم؟؟؟ حالا این 30 تومن رو اگه سر نخ رو بگیری بری برسی به وارد کننده میبینی برای اون 5-10تومنم نشده...  :D

داداشم.خوبه مملکت ما مملکت مستضعفینه واینطوریه.آخه فدات شم اونایی که قانون این مملکت رو نوشتن چی از اقتصاد حالیشون بود که تو این حرفا رو میزنی.اگه اقتصاد میدونستن که شب نمخوابیدن وصبح دلارو 3برابر کنه و مردم رو بیچاره تا دزدیای خودشو ماست مالی کنه.هرچند الان داره گندش درمیاد.ماشالاهزار هزار میلیاردم کمتر نیستن. =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

من یه حدس بزنم ؟؟؟

بخدا کافیست 3 ماه دندون رو جیگر بزارید ...... اونوقت قیمتش قطعا از حالت فضایی خارج مبشه

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا بحث سیاسی نکنید که تاپیک میره زیر گل. :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام خدمت عزیزان

به نظر شما قیمت نهایی کارت های مبتنی بر rx480 غیر رفرنس مثل asus یا giga و... در روز های اولیه عرضه اشون چقد می تونن باشن ؟

چه مدت دیگه می تونیم شاهد عرضه غیر رفرنس های این کارت در ایران باشیم ؟

ویرایش شده توسط powerelectron
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ابتدا عزیز بهت بگم که زوتاک جزو شرکای AMD برای زدن کارتهای گرافیکش نیست، شرکای AMD از قبیل سافایر و پاورکالر و MSI و ASUS و Gigabyte و ...

ولی قیمتش باید زیر 1 تومن باشه، در غیر اینصورت، ارزش خرید کارت به شدت پایین خواهد اومد...

@};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ابتدا عزیز بهت بگم که زوتاک شرکای AMD برای زدن کارتهای گرافیکش نیست، شرکای AMD از قبیل سافایر و پاورکالر و MSI و ASUS و Gigabyte و ...

ولی قیمتش باید زیر 1 تومن باشه، در غیر اینصورت، ارزش خرید کارت به شدت پایین خواهد اومد...

@};-

درسته حواسم نبود

بله منم مد نظرم 800 تومن هست بالاتر باشه ارزش خرید نداره

لینک به دیدگاه

درسته حواسم نبود

اگه به حساب خودمون باشه باید همین باشه ولی مطمئن باشید اینجوری نیست... تو لیون الان کارت کاستوم 1080 از نسخه رفرنسش گرونتره درصورتی که تو تمام دنیا 100 دلار قیمت کاستوم باید از رفرنس کمتر باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته

کلا کار های ما با دنیا 180 درجه فرق داره !

لینک به دیدگاه

اگه به حساب خودمون باشه باید همین باشه ولی مطمئن باشید اینجوری نیست... تو لیون الان کارت کاستوم 1080 از نسخه رفرنسش گرونتره درصورتی که تو تمام دنیا 100 دلار قیمت کاستوم باید از رفرنس کمتر باشه

چیییییی؟

مدل کاستوم از رفرنس ارزون تر باشه؟

به نظرت میشه همچین چیزی؟واقعا؟

ویرایش شده توسط JG1_CyrusTheGreat
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته حواسم نبود

البته بنده فکر نمیکنم که 800 تومن تو ایران بشه این کارت رو خرید...

چون مدل 4 گیگ رو هم 200 دولار فرض کنیم، خیلی احتمالش کم هستش که زیر 900 تومن در بیاد...

در حال حاضر هم کارتهای غیررفرنس مدلهای 8 گیگ هم مشخص شده که قیمتی در حدود 250 تا 260 دولار دارن که احتمالا باید منتظر قیمت بالای 900 تومن تا 1.05 میلیون باشید...

@};-

لینک به دیدگاه

چیییییی؟

مدل کاستوم از رفرنس ارزون تر باشه؟

به نظرت میشه همچین چیزی؟واقعا؟

نسخه های Founder Edition از NVIDIA همیشه از نسخه های کاستوم گرونتر هستند لطفا بیشتر تحقیق کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته بنده فکر نمیکنم که 800 تومن تو ایران بشه این کارت رو خرید...

چون مدل 4 گیگ رو هم 200 دولار فرض کنیم، خیلی احتمالش کم هستش که زیر 900 تومن در بیاد...

در حال حاضر هم کارتهای غیررفرنس مدلهای 8 گیگ هم مشخص شده که قیمتی در حدود 250 تا 260 دولار دارن که احتمالا باید منتظر قیمت بالای 900 تومن تا 1.05 میلیون باشید...

@};-

فکر کنم تاجرهای عزیز دل ما با دلار دولتی که فکر کنم 2800 تومن هست خرید انجام میدن و با توجه به این که کلی میخرن حتما با دلار 2300 تومن هم براشون می افته ولی خب قیمت رو شدیدا میبرن بالا
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709%20601194948&IsNodeId=1&bop=And&Order=PRICED&PageSize=30

الان اکثر کارتهای غیر رفرنس 1080 از 650 تا 700 قیمت گذاری میشن.

به نظر من یه جورایی نسخه های فاندرز ادیشن چراغ سبزی به سازنده ها برای افزایش قیمت کارت های غیر رفرنسشون تا مرز قیمت فاندرز هاست.

نسخه های Founder Edition از NVIDIA همیشه از نسخه های کاستوم گرونتر هستند لطفا بیشتر تحقیق کنید

این فاندرز در این سری یعنی GTX10X0 در اومدن و قبل از این رفرنس ها بودن که معمولا چند دلاری ارزون تر بودند.

همینطور 1070 های غیر رفرنس اکثرا در رده 450 دلار هستند.یعنی هم قیمت فاندرز ها... لازم به ذکر هنوز GTX1070 با قیمت 379 دلار در هیچ فروشگاه بزرگ اینترنتی ندیدم.

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709%20601202919&IsNodeId=1&bop=And&Order=PRICED&PageSize=30

به لطف توزیع گسترده AMD در بدو ورود RX480 این کارت در اکثر نمونه های رفرنس با قیمت اعلام شده AMD ارائه شده.

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709%20601203818&IsNodeId=1&bop=And&Order=PRICE&PageSize=30

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت عزیزان

به نظر شما قیمت نهایی کارت های مبتنی بر rx480 غیر رفرنس مثل asus یا giga و... در روز های اولیه عرضه اشون چقد می تونن باشن ؟

چه مدت دیگه می تونیم شاهد عرضه غیر رفرنس های این کارت در ایران باشیم ؟

تاپیک مشابه توی فروم زیاد هست

با تاپیک مشابه ادغام شد

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ماشالله بحث های تخصصی میکنن ما سردر نمیاریم !

لینک به دیدگاه

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709%20601194948&IsNodeId=1&bop=And&Order=PRICED&PageSize=30

الان اکثر کارتهای غیر رفرنس 1080 از 650 تا 700 قیمت گذاری میشن.

به نظر من یه جورایی نسخه های فاندرز ادیشن چراغ سبزی به سازنده ها برای افزایش قیمت کارت های غیر رفرنسشون تا مرز قیمت فاندرز هاست.

این فاندرز در این سری یعنی GTX10X0 در اومدن و قبل از این رفرنس ها بودن که معمولا چند دلاری ارزون تر بودند.

همینطور 1070 های غیر رفرنس اکثرا در رده 450 دلار هستند.یعنی هم قیمت فاندرز ها... لازم به ذکر هنوز GTX1070 با قیمت 379 دلار در هیچ فروشگاه بزرگ اینترنتی ندیدم.

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709%20601202919&IsNodeId=1&bop=And&Order=PRICED&PageSize=30

به لطف توزیع گسترده AMD در بدو ورود RX480 این کارت در اکثر نمونه های رفرنس با قیمت اعلام شده AMD ارائه شده.

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709%20601203818&IsNodeId=1&bop=And&Order=PRICE&PageSize=30

داداش من تازه عضو سایت شدم و حرف های شما هم متین ولی دقت کردم تو تمام پست ها شما به صورت نامحسوس سعی در دفاع از ای ام دی و تخریب ان وی دیا دارید
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش من تازه عضو سایت شدم و حرف های شما هم متین ولی دقت کردم تو تمام پست ها شما به صورت نامحسوس سعی در دفاع از ای ام دی و تخریب ان وی دیا دارید

چیزی غیر از واقعیت نگفتم.

جایی هم که نیاز بوده از GTX1080 و GTX1070 تعریف و دفاع هم کردم. در قدرت به شائبه 1080 و صرفه خرید فوق العاده 1070 شکی نیست ولی معمولا انویدیا سیاست های خاصی در پیش می گیره که خیلی به مذاق کاربرا خوش نمیاد مگر طرفدارای دو آتیش اش.

من خودم تعداد کارتهای انویدیایی که داشتم و استفاده کردم بیشتر از AMD  بوده. برام فرقی نمی کنه از هردو لذت بردم و خاطرات خوبی داشتم. 

این واقعا بده که کارتهای نسل جدید انویدیا بیش از یک ماه هست معرفی شده (بخصوص 1080 که یک هفته دیگه میشه دو ماه) ولی قیمت در تمامی فروشگاههای اینترنتی همچنان بالاست. این مسئله دودش تو چشم من و شمای خریدار ایرانی هم میره اونم با شدت بیشتر. خب همین باعث شده کارت 1080 که 650 دلار هست تو ایران سه میلیون و دویست هزار تومان قیمت گذاری شده. یعنی تقریبا دلاری 5000 تومان...

اینکه میگم عرضه بالای AMD مستند هست:

http://wccftech.com/amd-rx-480-shipments-hit-us-stores/

این رو هم اضافه کنم که اگر می بینید سیاست های بازاریابی و فروش AMD منعطف تر از انویدیا هست دلیل این نیست که AMD عاشق من و شماست بلکه چون هموار سهم بازار کمی در مقابل رقیب داشته مجبور بوده انعطاف نشون بده تا همین حداقل رو حفظ کنه.
اینکه کارتی مثل 290 هنوز با درایور جدید بهبود کارایی داره، قیمت گذاری ها معمولا جذاب هستند، معمولا بعد از مدتی دراپ میده به قیمت ها همگی در اثر فشار رقابتی انویدیا و تلاش این شرکت برای بقا و حفظ سهم بازار خودش است.
ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

با توجه به قیمتی که برای مدلهای کاستوم 1070 تو بازار ایران هست میشه گفت هنوز مشتری برای 970 های توی بازار هست البته تا وقتی که 1060 نیومده

اما من تعجب می کنم اکثر سایتها رو چک می کنی هنوز دارن کارتهای 980ti و یا نانو رو با قیمت سابق ارائه می کنن

الان کسی هست که اینا رو با این قیمت بخره؟!

لینک به دیدگاه

با آمدن کارت GTX 1060 دیگر خرید 980 و 970 منطقی نیست

لینک به دیدگاه

چیزی غیر از واقعیت نگفتم.

جایی هم که نیاز بوده از GTX1080 و GTX1070 تعریف و دفاع هم کردم. در قدرت به شائبه 1080 و صرفه خرید فوق العاده 1070 شکی نیست ولی معمولا انویدیا سیاست های خاصی در پیش می گیره که خیلی به مذاق کاربرا خوش نمیاد مگر طرفدارای دو آتیش اش.

من خودم تعداد کارتهای انویدیایی که داشتم و استفاده کردم بیشتر از AMD بوده. برام فرقی نمی کنه از هردو لذت بردم و خاطرات خوبی داشتم.

این واقعا بده که کارتهای نسل جدید انویدیا بیش از یک ماه هست معرفی شده (بخصوص 1080 که یک هفته دیگه میشه دو ماه) ولی قیمت در تمامی فروشگاههای اینترنتی همچنان بالاست. این مسئله دودش تو چشم من و شمای خریدار ایرانی هم میره اونم با شدت بیشتر. خب همین باعث شده کارت 1080 که 650 دلار هست تو ایران سه میلیون و دویست هزار تومان قیمت گذاری شده. یعنی تقریبا دلاری 5000 تومان...

اینکه میگم عرضه بالای AMD مستند هست:

http://wccftech.com/amd-rx-480-shipments-hit-us-stores/

این رو هم اضافه کنم که اگر می بینید سیاست های بازاریابی و فروش AMD منعطف تر از انویدیا هست دلیل این نیست که AMD عاشق من و شماست بلکه چون هموار سهم بازار کمی در مقابل رقیب داشته مجبور بوده انعطاف نشون بده تا همین حداقل رو حفظ کنه.

اینکه کارتی مثل 290 هنوز با درایور جدید بهبود کارایی داره، قیمت گذاری ها معمولا جذاب هستند، معمولا بعد از مدتی دراپ میده به قیمت ها همگی در اثر فشار رقابتی انویدیا و تلاش این شرکت برای بقا و حفظ سهم بازار خودش است.

کاملا با حرف شما موافقم و با این قیمت های 1080 اصلا منطقی نیست خردیش به نظر تو کارت هایی که اومده و قراره بیاد برای رنج بالا 1070 و رنج پایین تر 480 خیلی مناسبن
لینک به دیدگاه

دوســـــــتان من طاقت نیوردم یه GTX 980 G1 خریدم با یک سال و نیم گارانتی یک میلیون تومان

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا اشتباه نکنین قیمت وسایل رو با دلار چهار هزار تومن نسنجین . قیمت یه کارت مث ۱۰۸۰ برا این بالاس که فعلا وارد کننده رسمی نداره و اگرم کسی وارد کنه داره از خرده فروش های خارجی میخره خودش اونم مطمنا ۱۰۰ دلار بیشتر از ۷۰۰ دلاری که خود انویدیا قیمت گذاشته . بعدم هرچه قدر قیمت یه قطعه گرون تر باشه شخصی که این وسیله رو وارد میکنه باید حتما یه سود بیشتر روش بکشه که براش بصرفه !!! پس قیمت ۱۰۸۰ هیچ ربطی به rx480 نداره .

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا اشتباه نکنین قیمت وسایل رو با دلار چهار هزار تومن نسنجین . قیمت یه کارت مث ۱۰۸۰ برا این بالاس که فعلا وارد کننده رسمی نداره و اگرم کسی وارد کنه داره از خرده فروش های خارجی میخره خودش اونم مطمنا ۱۰۰ دلار بیشتر از ۷۰۰ دلاری که خود انویدیا قیمت گذاشته . بعدم هرچه قدر قیمت یه قطعه گرون تر باشه شخصی که این وسیله رو وارد میکنه باید حتما یه سود بیشتر روش بکشه که براش بصرفه !!! پس قیمت ۱۰۸۰ هیچ ربطی به rx480 نداره .

مطمئناً کسی که واردات رو به معنی واقعی واردات انجام میده، از خرده فروش خرید نمی کنه و این محاسبه ی قیمت 100 دلار بیشتر برای هر کارت نمیتونه صحیح باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...