رفتن به مطلب

فروش اس اس دی Samsung 850 EVO 120GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام 

یکعدد اس اس دی  Samsung 850 EVO 120GB  برای فروش ارایه میشود .

http://lioncomputer.ir/product/4912/%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+%D8%AF%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF+850+EVO+120GB+SATA3/

اس اس دی فاقد گارانتی میباشد و اصلا استفاده نشده و بدلیل نداشتن گارانتی هنگام خرید فقط جهت تست سلامت روی سیستم نصب شده است و اطلاعات کارکرد هم درشات زیر مشخص میباشد .

217xihxl82r8cr1sm.jpg

63la0j4hvc3xyeptwyx8.jpg

//////// فروخته شد ///////

تحویل حضوری در شرق تهران و ارسال به خارج از تهران با تیپاکس و یا پست پیشتاز مقدور میباشد ( امکان ارسال باربری ترمینال و پست سفارشی مقدور نمیباشد )

فروش در پرشین تولز هم بر قرار میباشد .

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D8%B3-%D8%AF%DB%8C-samsung-850-evo-120gb.803055/

4tqt3i5dlyy36efbziwe.jpg

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

قیمت کف کف

لینک به دیدگاه

درود بهزاد جان

خریدار ام.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بهزاد جان

خریدار ام.

سلام آقای بهمنیان 

تقدیم شما میشود و هماهنگی بیشتر در پی ام انجام میشود .

ختم تاپیک 

لینک به دیدگاه

به خارج از تهران با تیپاکس و یا پست پیشتاز مقدور میباشد ( امکان ارسال باربری ترمینال و پست سفارشی مقدور نمیباشد )

عزيزم سفارشى و پيشتاز كه از يك راه صورت ميگيره اونم اداره پست جمهورى اسلامى هست...... :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزيزم سفارشى و پيشتاز كه از يك راه صورت ميگيره اونم اداره پست جمهورى اسلامى هست...... :-?

عزیزم من سالی یکی دوبار گذرم به اداره پست میافته .

نزدیک محل سکونت ما یه دفتر پستی کوچک هست که در یکی دوبار مراجعه به اونجا به من گفتند ارسال سفارشی ندارند و فقط پیشتازارسال میکنند و گفتند اگر میخواهی سفارشی ارسال کنی باید بری میدان رسالت .

برای رفتن به میدان رسالت هم باید 2 ساعت از کار و زندگیم بزنم و 10-12 کیلیومتر هم برم و تازه کل یهم دنبال جای پارک بگردم و به همین دلیل تاکید کردم پست پیشتاز . :)

تفاوت قیمتیشون هم نهایتا 2-3 تومن میشه در صورتیکه من به اندازه 20-30 تومن از کار و زندگیم میافتم .

لینک به دیدگاه

نزدیک محل سکونت ما یه دفتر پستی کوچک هست که در یکی دوبار مراجعه به اونجا به من گفتند ارسال سفارشی ندارند و فقط پیشتازارسال میکنند و گفتند اگر میخواهی سفارشی ارسال کنی باید بری میدان رسالت .

برای رفتن به میدان رسالت هم باید 2 ساعت از کار و زندگیم بزنم و 10-12 کیلیومتر هم برم و تازه کل یهم دنبال جای پارک بگردم و به همین دلیل تاکید کردم پست پیشتاز . :)

تفاوت قیمتیشون هم نهایتا 2-3 تومن میشه در صورتیکه من به اندازه 20-30 تومن از کار و زندگیم میافتم .

باز خوبه اهواز که کلا نیست سفارشی. پست مرکزی بعد از اعتراض چند ساله قرار داد اون هم فقط بسته بندی نه پاکت اون هم با دعوا. تیپاکس عالی هست . هم سریع به دستتون میرسه هم بیمه میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز خوبه اهواز که کلا نیست سفارشی. پست مرکزی بعد از اعتراض چند ساله قرار داد اون هم فقط بسته بندی نه پاکت اون هم با دعوا. تیپاکس عالی هست . هم سریع به دستتون میرسه هم بیمه میشه.

در کل سفارشی فقط برای بسته های سنگین مورد استفاده قرار میگیره که هزینه اش را بصورت چشمگیر کاهش میده .

برای یه پاکت 150-200 گرمی نهایت اختلافش 2-3 تومن هست تو 10-12 تومن که ارزش نداره آدم اسیرش بشه .

لینک به دیدگاه

در کل سفارشی فقط برای بسته های سنگین مورد استفاده قرار میگیره که هزینه اش را بصورت چشمگیر کاهش میده .

برای یه پاکت 150-200 گرمی نهایت اختلافش 2-3 تومن هست تو 10-12 تومن که ارزش نداره آدم اسیرش بشه .

آره دقیقا.

از طرفی نمیدونم سیاست شهر تهران چطور هست ولی همین سفارشی هم باید برای کارتن کوچک حداقل 7 هزار تومن پول کارتن و بسته بندی بدی! زوری هست کارتن خود شما رو حتی اگر بدون تبلیغات باشه و سالم و لتو کشیده قبول نمیکنه!!

لینک به دیدگاه

بگو چند بار من شرمنده ی آقا بهزاد شده ام.

با این که مدتهاست از پست استفاده می کنم هنوز نمی دونم حساب و کتاب اداره ی پست چطوره. پست ولایت ما بین سفارشی و پیشتاز اختلاف قیمت زیاده. حتی از بک دفتر پستی تا دفتر دیگه اختلاف هست. برای هزینه ی بسته بندی این قدر آشفتگی دیده ام که بیشتر مواقع ترجیح می دم خودم بسته بندی کنم. هر چه پی گرفته ام چیزی دستگیرم نشده. برای چیزی مثل کارت گرافیک سفارشی حدود هفت تا ده هزار و پیشتاز تا 30 هزار تومان هزینه پرداخت کرده ام. تنها چیزی که متوجه شده ام از طرف تهران قاعده مند تره.

در هر حال ممنون از لطفت به خاطر زحمتهای پیشین.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...