رفتن به مطلب

سوپرایز هفته: قابلیت اورکلاک بالا در GTX1060 اثبات شد

اشتراک گذاری

خرید کارت گرافیک  

131 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. منتظر کدام کارت گرافیک در میانرده میمانید؟

• قصد خرید GTX 1060 نسخه 3 یا 6 گیگابایتی را دارم
      38
    • قصد خرید RX 480 نسخه 4 یا 8 گیگابایتی را دارم
      49
    • قصد خرید هیچکدام را ندارم
      44

Recommended Posts

فرکانس پایه در GTX 1060 برابر با 1506 مگاهرتز و فرکانس افزایشی نیز نزدیک به 1710 مگاهرتز است.کارت گرافیک RX480 نیز به ترتیب دارای فرکانس موثر 1120 الی 1266 مگاهرتز است که در نسخه های سفارشی،به فرکانس هایی نزدیک به 1300 مگاهرتز دست یافته است.کارت گرافیک GTX1060 دارای 80 واحد TMU و 48 واحد ROP است.پهنای باند در این محصول به 192 گیگابایت در ثانیه می رسد و این در حالی است که پهنای باند RX480 به نقل از AMD برابر با 256 گیگابایت در ثانیه است.توان حرارتی GTX1060 برابر با 120 وات است.توان عملیات مستقیم این کارت گرافیک در حالت پایه برابر با 3.9 ترافلاپ است که در حالت افزایشی به 4.4 ترافلاپ صعود می کند.

NVIDIAGeForceGTX1060Official_GP106GPUBlo

در این میان اما یک اسلاید بسیار خوشحال کننده برای GTX1060 منتشر شده است.این تصویر که مربوط به کارت گرافیک EVGA است،نشان می دهد که فرکانس هسته به میزان قابل توجهی اورکلاک شده است.فرکانس هسته در این کارت گرافیک به 2012 مگاهرتز اورکلاک گشته است که دور فن هنوز بر روی 61% است.این فن دارای دور موتور حداکثر 2000 rpm است.درجه حرارت کارت گرافیک رقم 74 درجه سانتی گراد را نشان می دهد که این مورد نیز به خودی خود خوشحال کننده است.هر چند که هنوز اطلاعاتی از نویز صوتی بدست نیامده است.اعلام رسمی تعداد واحد های ROP و TMU،با اینکه با مقداری تاخیر انجام شد،اما خوشحال کننده و کافی به نظر می رسد.

NVIDIAGeForceGTX10602GHzOverclock.jpg

نظر شما درباره این کارت چیست؟

منبع : videocardz

ویرایش شده توسط Dr.Alex
لینک به دیدگاه

هوففففففففف 2012. انویدیا جان راضی نبودیم دیگه اینقدر حال بدی :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دارم نسبت به این سری ۱۰۰۰ عقده پیدا میکنم... فقط مینویسن به زودی و هیچ راهی هم برا خریدنش نیست

میاد دوست من صبور باشید. تا قبل از ارائه عناوین خوب در پاییز حتما تو بازار ما هم موجود میشه...

لینک به دیدگاه

میاد دوست من صبور باشید. تا قبل از ارائه عناوین خوب در پاییز حتما تو بازار ما هم موجود میشه...

من اشتباهم این بود که ۹۷۰ خودم رو فروختم گفتم فوقش تیرماه تو بازار میاد سری ۱۰۰۰ الان بدجور بی کارت شدم
لینک به دیدگاه

من اشتباهم این بود که ۹۷۰ خودم رو فروختم گفتم فوقش تیرماه تو بازار میاد سری ۱۰۰۰ الان بدجور بی کارت شدم

عجب قدرت اورکلاک پذیری!

بی کارتی بد دردیه. منم الان دو سه هفتس بی کارتم.

هی میگم برم یه گوشی بخرم خخ میترسم اخرش اونقد لفتش بدن به جای کارت برم گوشی بخرم.

من خودم بیشتر منتظر غیر رفرنس 480 هستم ولی 1060 هم بدجور اغوا کنندس. همه چی بستگی به قیمت کارت هنگام ورود به بازار داره.

اینم بگم سری 1000 به بازار میومد 970 تو دستت باد میکرد که. فروختی به نفعته.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

NVIDIA-GeForce-GTX-1060-Performance-2.jp

NVIDIA-GeForce-GTX-1060-Performance.jpg

این نتایج پست اول قرار بگیره به نظرم در رای گیری نهایی تاثیر گذار هست

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

NVIDIA-GeForce-GTX-1060-Performance-2.jp

NVIDIA-GeForce-GTX-1060-Performance.jpg

این نتایج پست اول قرار بگیره به نظرم در رای گیری نهایی تاثیر گذار هست

@};-

ظاهرا این نتایجی هستش که انویدیا اعلام کرده...

@};-

بنچمارک رسمی از سایتهای ریویو بیاد و ببینیم که این کارت چطور عمل میکنه...

لینک به دیدگاه

یه یکماهی نبودم اخبار رو نتونستم دنبال کنم

چ خبر بوده! از amd و حواشی های همیشگیش تا 1060 انویدیا

مثل اینکه برخلاف انتظار ها 480 خوب ظاهر نشده و 1060 ب نحوی از دیدگان محوش کرده. بنچمارک های منتسب ب videocards گویاس...

قیمت 1060 هم فوق العادس تنها 10 دلار بیشتر از نسخه 8 گیگ 480

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تستها همه برای بازیهای dx11 هستن

در صورتی که بازیهای آینده همه dx12 هستن

و ملاک dx12 هست

من میخوام بین این دو کارت یکی رو بگیرم

ولی تا تستهاشون تو dx12 نیاد فعلا صبر میکنم

لینک به دیدگاه

سه تا بازی اول نمودار اول بر پایه dx12 هستن

Ashes of singularity

Rise of the tomb rider

Forza 6

نهایت تفاوت های بازی های آینده بر پایه dx12 هم همینقدره

منتظر معجزه نباشید

البته ی مورد هم هست. هنوز درایور های نسل جدید کارت ها کاملا اپتیمایز نشده از لحاظ بهینگی

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خودتون رو اذیت نکنید.

نهایت تا 2-3 هفته دیگه بررسی های نمونه های غیر رفرنس RX480 و GTX1060 میاد و براحتی میشه مقایسه کرد.
نحوه ی قیمت گذاری در ایران هم خیلی مهم. من خودم احتمالا یکی از دو کارت رو تهیه کنم ولی مثل شما همچنان منتظر :daydreaming:

لینک به دیدگاه

از معجزات بازار ایران اینه که نسخه های کاستوم با اینکه قیمت دلاریشون کمتره ولی توی ایران گرون تر میشن !  :-?

لینک به دیدگاه

rx480 دگ کسی  اسمشو نیاره خخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دیگه نداشتیم!

از رو شکم حرف نزنیم بهتره. کدوم نسخه 50 دلار سر فن کشیده روی قیمت های 1080 و 1070 ؟

کارت فوق العاده ای مثل evga gtx 1080 acx 3.0 با خنک کننده سفارشی و یک پلیت و کیفیت فوق العاده قیمتش 619 دلار هست! تنها 20 دلار بیشتر از نسخه مرجع رفرنس 599 دلاری!

نکنه نسخه های نچندان جالب msi gaming x رو منظورتونه با بکپلیت پلاستیکی کولر ناکارامد و قدرت اورکلاک خنده دار ک شده 720 دلار؟

اول حرف زدنتون رو درست کنید و بعد هم جوابتون این هست:

قیمت کارت Out of Stock اهمیتی نداره، اگه کارت وجود داشت، اون موقع، جالبه که فقط یک نمونه کارت زیر 650 دولاری وجود داره، از کارتهای 1070 بخوایم صحبت کنیم هم وضعیت بدتر میشه...

post-10788-0-71399600-1468320461_thumb.jpg

post-10788-0-29168500-1468320635_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

نه دیگه نداشتیم!

از رو شکم حرف نزنیم بهتره. کدوم نسخه 50 دلار سر فن کشیده روی قیمت های 1080 و 1070 ؟

کارت فوق العاده ای مثل evga gtx 1080 acx 3.0 با خنک کننده سفارشی و یک پلیت و کیفیت فوق العاده قیمتش 619 دلار هست! تنها 20 دلار بیشتر از نسخه مرجع رفرنس 599 دلاری!

نکنه نسخه های نچندان جالب msi gaming x رو منظورتونه با بکپلیت پلاستیکی کولر ناکارامد و قدرت اورکلاک خنده دار ک شده 720 دلار؟

داداش با تمام احترام ولی نظرتون راجع به مخصوصا این مدل های جدید msi خیلی خنده دار بود...واقعا یا اطلاعات کافی ندارین راجع به کولر Twin Frozer و کیفیت ساخت بالا و استفاده از خازن های military class با اون بک پلیت فلزی فوق العاده یا از رو تعصب به برند EVGA این ها رو میگید....

لینک به دیدگاه

خیر عزیز، 1060 قیمت 300 دولاری داره بهمراه 6 گیگ مموری و 480 قیمت 240 دولاری داره بهمراه 8 گیگ مموری...

پرفورمنسشون هم هنوز مشخص نیست، از روی بنچمارکهای Synthetic عملکرد 480 بهتر به نظر میرسه...

اول حرف زدنتون رو درست کنید و بعد هم جوابتون این هست:

قیمت کارت Out of Stock اهمیتی نداره، اگه کارت وجود داشت، اون موقع، جالبه که فقط یک نمونه کارت زیر 650 دولاری وجود داره، از کارتهای 1070 بخوایم صحبت کنیم هم وضعیت بدتر میشه...

سلام

با توجه به عکسی که گذاشتید قیمت کارت های غیر رفرنس انویدیا عموما بین قیمت FE و Non-FE هستند

پس قیمت غیر رفرنس 1060 و 480 هم احتمالا با هم برابر هستند دیگه؟ :-?

لینک به دیدگاه

همچین میگین out of stock انگار هرگز تولید نشده

تشریف ببرین سایت evga اونجا برای خرید ثبت سفارش میکنن و بعد از تولید توسط کارخونه قابل خرید با همون قیمت 619 دلار هست!

بعدشم من جای شما باشم evga رو با برند تایوانی گیگابایت مقایسه نمیکنم چ از لحاظ قیمت چ کیفیت ساخت و پشتیبانی محصول

داداش با تمام احترام ولی نظرتون راجع به مخصوصا این مدل های جدید msi خیلی خنده دار بود...واقعا یا اطلاعات کافی ندارین راجع به کولر Twin Frozer و کیفیت ساخت بالا و استفاده از خازن های military class با اون بک پلیت فلزی فوق العاده یا از رو تعصب به برند EVGA این ها رو میگید....

قبلا msi رو خیلی قبول داشتم اما دیگه خراب کرده . من بهتون پیشنهاد میکنم ویدیو بررسی این کارت رو تو کانال jayztwocents یوتیوب نگاه کنید ک جالب ظاهر نشده و حتی در اورکلاک از کارتی مثل فوندرز ادیشن نتایج پایینتری ثبت میکنه و با 10 فاز توان پایداری نداره اما در مقابل کارت فوندرز با 6 فاز و برد غیر سفارشی در فرکانس های بالاتری نسبت ب gaming x پایدار ظاهر میشه!
لینک به دیدگاه

تشریف ببرین سایت evga اونجا برای خرید ثبت سفارش میکنن و بعد از تولید توسط کارخونه قابل خرید با همون قیمت 619 دلار هست!

بعدشم من جای شما باشم evga رو با برند تایوانی گیگابایت مقایسه نمیکنم چ از لحاظ قیمت چ کیفیت ساخت و پشتیبانی محصول

شما اینقدر هول شدین که یادتون رفت تو پست قبلیتون به ام اس ای حمله میکردین نه گیگا ... واقعا جای تاسف داره
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس قیمت غیر رفرنس 1060 و 480 هم احتمالا با هم برابر هستند دیگه؟ :-?

به شرطی که خنک کننده روی کارتهای 1060 قیمتش بیش از 10 دولار نشه، اون موقع 480 و 1060 غیررفرنس هم قیمت خواهند بود...

قیمت سافایر نایترو و Devil هم مشخص شده که 250 و 255 دولار هستن حدودا...

فعلا بحث کردن در مورد این کارتها تا ارائه شدن بنچمارک رسمی از 1060 غیرممکن هستش، اما اگه کارت 1060 پرفورمنسی داشته باشه که بشه با 480 مقایسش کرد، واقعا به نفع مصرف کننده هستش...

شما تونستی از EVGA خرید کنی، یه ندا هم به ما بده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

تابستون تمام میشه و این کارتا اول مهر میاد در بازار. کی دیگه حوصله بازی داره اول مهر دانشگاه و ریخت و پاش.... :(

لینک به دیدگاه

شما اینقدر هول شدین که یادتون رفت تو پست قبلیتون به ام اس ای حمله میکردین نه گیگا ... واقعا جای تاسف داره

من احساس میکنم حال شما خوب نیس اول مفهوم پست رو درک کنین بعد اقدام ب تجزیه تحلیل کنین دوست عزیز

اون دوستمون گفتن کارت 650 دلاری و منظورشون کارت gtx 1080 g1 بود. در مورد msi هم پست قبلش بود در مورد قیمت خنده دارش در قبال فرق ناچیزش با فوندرز ادیشن!

من هرچیز گفتم در جایگاه مقایسه بود

الان متوجه شدین یا سهام msi رو ب نامتون بزنیم

به شرطی که خنک کننده روی کارتهای 1060 قیمتش بیش از 10 دولار نشه، اون موقع 480 و 1060 غیررفرنس هم قیمت خواهند بود...

قیمت سافایر نایترو و Devil هم مشخص شده که 250 و 255 دولار هستن حدودا...

فعلا بحث کردن در مورد این کارتها تا ارائه شدن بنچمارک رسمی از 1060 غیرممکن هستش، اما اگه کارت 1060 پرفورمنسی داشته باشه که بشه با 480 مقایسش کرد، واقعا به نفع مصرف کننده هستش...

به هر حال...

ما ک خریدار میانرده ها نیستیم و نمی خوایم سر قیمت دعوا کنیم میذاریم بر عهده کسایی ک میخوان بخرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرکانس پایه در GTX 1060 برابر با 1506 مگاهرتز و فرکانس افزایشی نیز نزدیک به 1710 مگاهرتز است.کارت گرافیک RX480 نیز به ترتیب دارای فرکانس موثر 1120 الی 1266 مگاهرتز است که در نسخه های سفارشی،به فرکانس هایی نزدیک به 1300 مگاهرتز دست یافته است.کارت گرافیک GTX1060 دارای 80 واحد TMU و 48 واحد ROP است.پهنای باند در این محصول به 192 گیگابایت در ثانیه می رسد و این در حالی است که پهنای باند RX480 به نقل از AMD برابر با 256 گیگابایت در ثانیه است.توان حرارتی GTX1060 برابر با 120 وات است.توان عملیات مستقیم این کارت گرافیک در حالت پایه برابر با 3.9 ترافلاپ است که در حالت افزایشی به 4.4 ترافلاپ صعود می کند.

NVIDIAGeForceGTX1060Official_GP106GPUBlo

در این میان اما یک اسلاید بسیار خوشحال کننده برای GTX1060 منتشر شده است.این تصویر که مربوط به کارت گرافیک EVGA است،نشان می دهد که فرکانس هسته به میزان قابل توجهی اورکلاک شده است.فرکانس هسته در این کارت گرافیک به 2012 مگاهرتز اورکلاک گشته است که دور فن هنوز بر روی 61% است.این فن دارای دور موتور حداکثر 2000 rpm است.درجه حرارت کارت گرافیک رقم 74 درجه سانتی گراد را نشان می دهد که این مورد نیز به خودی خود خوشحال کننده است.هر چند که هنوز اطلاعاتی از نویز صوتی بدست نیامده است.اعلام رسمی تعداد واحد های ROP و TMU،با اینکه با مقداری تاخیر انجام شد،اما خوشحال کننده و کافی به نظر می رسد.

NVIDIAGeForceGTX10602GHzOverclock.jpg

نظر شما درباره این کارت چیست؟

منبع : videocardz

با تشکر ازشمادوست گرامی جنگ قدرت وقیمت خوبی راه افتاده انشاءاله همیشه باشد تا کاربران یه نفس بکشند وتوی بازار رقابتی خرید کنند نه بازار تحمیلی.

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...