رفتن به مطلب

نتایج رسمی 1060GTX منتشر شد 20% سریع تر از RX480

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نتایج رسمی 1060GTX منتشر شد

تا این لحظه NVIDIA دروغ نگفته و تمامی نتایج طبق اعلام قبلی پیش رفته

1060GTX  میانگین چیزی درحدود 20% در تمام عناوین از rx480سریع تر میباشد ان هم فقط با 120 وات مصرف ناقابل .

23100640567922071250.png

53960405826198177639.png

76292193820633977699.png

27446407930961747295.png

98124368858332027709.png

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

می خواستم بهتون مثبت بدم ولی به خاطر دونکته اخر به شما منفی دادم

من هم بدلیل اینکه حقیقت باعث ناراحتیت شد بهتون منفی دادم

یک کاربر حرفه ایی و با دانش هرگز نباید از حقیقت ناراحت بشه

این پست  فقط نقل حقیقت بود منبعشم که تابلو مشخصه کجاس و اعتبار بالایی داره

نکته : بخدا قسم حتی یک ذره منفی مثبت هایی که در لیون کامپیوتر دریافت میکنم برام ارزش نداره

هرکی دوستداشت منفی بده

موفق باشید

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

خیلی جالبه یه کاربر حرفه ای(؟؟؟) به هم نوعش هم وطنش توهین میکنه؟

واقعا متاسفم. 

اونم با چه دلیل ویژه ای!!!

عزیز اول لحن پست دادنو برو یاد بگیر بعد بیا اینجا پست بده

بنده پستتونو گزارش کردم.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

من هم بدلیل اینکه حقیقت باعث ناراحتیت شد بهتون منفی دادم

یک کاربر حرفه ایی و با دانش هرگز نباید از حقیقیت ناراحت بشه

این پست  فقط نقل حقیقت بود

نکته : بخدا قسم حتی یک ذره منفی مثبت های که در لیون کامپیوتر دریافت میکنم برام ارزش نداره

هرکی دوستداشت منفی بده

موفق باشید

اولا شما به به پشتوانه کدوم علمی به خودت اجازه میدی به جمعی از زیادی از کاربرای لیون توهین کنی حتی اگر 100 درصد هم در اشتباه باشن هم شما اجازه توهین به دیگری رو نداری هرکدوم از طرف های تولید کننده های گرافیک نقاط ضعف وقدرت خودشون رو دارن وهیچکدوم به خاطر چشم وابروی ما گرافیک تولید نمی کنن وثانیا پست شما نیاز به یه تاپیک جدا نداشت کاربر  ronin021 بسیار مودبانه تر نسبت به شما این خبر رو در این تاپیک گذاشتن http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61188

کاربرهای لیون هم بی سواد نیستن علامه دهر هم نیستن قبل از هر خریدی مثل یک انسان عاقل مشورت می کنن وبعد خرید می کنن وفن های چشم وگوش بسته ای نیستن

لینک به دیدگاه

چه کسانی rx480 خریداری خواهند کرد ؟

1: ان دسته از افرادی که فن amd هستند و چاره ایی جز خرید rx480 ندارند

2: ان دسته از کسانی که هیچ اطلاعاتی از سخت افزار و کارت گرافیک ندارد ناخوداگاه گرفتار rx480 میشوند.

یه سوال رفیق، این 2 خط یعنی چی؟ یعنی هر کی بخره یا فنه یا عقلش نمیرسه درسته؟ هر کسی هر چی شما دوست داری رو باید بخره نه؟

چرا جمله سومی مثل 3- چون شاید از لحاظ قیمت 480 برایشان قابل قبول تر باشه.

یا شایدم 4- برای کارش به حافظه 8 گیگ نیاز داره تا 6 گیگ.

من خودم طرفدار انویدیام ولی این کارای شما رو اعصابه و منو یاد بعضی از AMD فن های همین فروم میندازه که فقط میخوان به طرف و برند مقابل تیکه بنندازند و .....

یکی از اولین بار هامه که به عنوان طرفدار انویدیا به یکی از انویدیا خوب گفته منفی میدم.

لینک به دیدگاه

اولا شما به به پشتوانه کدوم علمی به خودت اجازه میدی به جمعی از زیادی از کاربرای لیون توهین کنی حتی اگر 100 درصد هم در اشتباه باشن هم شما اجازه توهین به دیگری رو نداری هرکدوم از طرف های تولید کننده های گرافیک نقاط ضعف وقدرت خودشون رو دارن وهیچکدوم به خاطر چشم وابروی ما گرافیک تولید نمی کنن وثانیا پست شما نیاز به یه تاپیک جدا نداشت کاربر  ronin021 بسیار مودبانه تر نسبت به شما این خبر رو در این تاپیک گذاشتن http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61188

کاربرهای لیون هم بی سواد نیستن علامه دهر هم نیستن قبل از هر خریدی مثل یک انسان عاقل مشورت می کنن وبعد خرید می کنن وفن های چشم وگوش بسته ای نیستن

قربون دهنت.

@};-

لینک به دیدگاه

هیچ توهینی درکار نبوده بیخود فرافکنی نکنید .

منبع مشخصه http://videocardz.com/62122/nvidia-geforce-gtx-1060-official-performance-leaked لزومی به بحث کردن نمیبنیم

شما یک دلیل بیار که RX480 از 1060 بهتر عملکرده باشه بعد بیا اینجا فرافکنی کن

1060 = حرارت کمتر = مصرف کمتر = قدرت بیشتر = اورکلاک عالی = قیمت عالی نسبت به کارایی = کیفیت ساخت بینظیر و...

دیگه از حقیقیت نباید ادم فرار کنه

شب خوش

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

منبع مشخصه http://videocardz.com/62122/nvidia-geforce-gtx-1060-official-performance-leaked لزومی به بحث کردن نمیبنیم

1060 = حرارت کمتر = مصرف کمتر = قدرت بیشتر = اورکلاک عالی

شب خوش

عزیزم ظهره.

تو روز روشن به شعور و علم کاربرای اینجا توهین کردی بعد میگی هیچ توهینی تو کار نبوده؟

دو تا نکته تو پست اولت (اگه ویرایش نکردی یا نکنی تو اینده) گویای همه چیزه

چه کسانی rx480 خریداری خواهند کرد ؟

1: ان دسته از افرادی که فن amd هستند و چاره ایی جز خرید rx480 ندارند

2: ان دسته از کسانی که هیچ اطلاعاتی از سخت افزار و کارت گرافیک ندارد ناخوداگاه گرفتار rx480 میشوند.

در هر حالتی خرید یک کارت گرافیک 120 واتی با 20% قدرت بیشتر بسیار عقلانی تر از خرید یک کارت گرافیک با 180 وات مصرف با 20% قدرت کمتر میباشد.

درضمن اینکه کسی نمیگه 480 بهتر از 1060 هست ولی صبر کنین کارت وارد بازار بشه تا بنچ مارکای بیشتری ببینیم تا مطمعن تر شیم

اینم اضافه کنم خرید ای ام دی برا یکی مثه من بخاطر قیمتی که داره هست نه بخاطر چیزای دیگه.

تو قدرتم جز سه الی چهار فریم تفاوت خاصی ندارن.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

95615870052247119225.jpg

Click here to view the original image of 756x605px.
76883393629720857384.jpg

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

1060 = حرارت کمتر = مصرف کمتر = قدرت بیشتر = اورکلاک عالی = قیمت عالی نسبت به کارایی = کیفیت ساخت بینظیر و...

شب خوش

اولا این اخرین پست من تو تاپیک شماست تا بی خودی باعث نشیم تاپیک شما بالا بیاد بحث ما سر لحن شماست . تو منبع که ذکر کردین چیزی درباره احمق بودن خریداران 480 گفته نشده بار اولتون هم نیست اینجوری پست می زارین نمی دونم از عمد به این صورت پست می زارین یا هنوز نحوه پست گزاشتن یاد نگرفتین ویا  قبل از اینجا تو کدوم فرومی فعالیت می کردین ولی اینجا قبل از کل کل و فن بازیو علاقه هر کس به برندی  ارتباط بین کاربرا از روی احترام مهم ونه چیز دیگه 

لینک به دیدگاه

جناب PreMieR ، این آخرین اخطار به شماست . شما یک تاپیک طرفداری ایجاد کردید برای موضوع 480 و 1060 . الان دارید با ارسال تاپیک های متعدد و توهین به کاربرانی که با شما هم عقیده نیستن جو فرو رو به هم میریزید . این تاپیک بسته میشه . تاپیک هایی هم که مشابه این ارسال بشن بسته میشن . فقط یک بار دیگه توهینی از شما دیده بشه نسبه به کاربران دیگه ، بدون اخطار قبلی اخراج خواهید شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...