رفتن به مطلب

مشکل با گارانتی تخت جمشید

es.Ali
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

حدود يه سال پيش از همين ليون کامپيوتر يه SSD کورس اير تهيه کردم، تا يک ماه اول مشکلي نبود و سرعتش همونطور بود که انتظار ميرفت ولي يه روز وسط کار، کامپيوتر رست شد و ديدم اس اس دي ديگه شناسايي نميشه ولي بعد از خاموش و روشن کردن دوباره شناسايي شد، اول فکر کردم از کابلها بوده ولي بعد مدتي، متوجه کم شدن سرعت اس اس دي بخصوص رايت اون شدم! چون اون موقع دستم خالی بود به گارانتی نفرستادم تا الان که یه اس اس دی سامسونگ خریدم و اینو بعد از هماهنگی با شرکت تخت جمشید فرستادم براشون! بعد حدود ده روز دیدم خبری نشد تماس گرفتم، گقتن تست زدیم هیچ مشکلی نداره و میخوایم ویندوز هم نصب کنیم برای تست! دو روز بعد دوباره تماس گرفتم یکی دیگه برداشت گفت مشکل نرم افزاری داشته برطرف کردیم الان هیچ مشکلی نداره و برات فرستادیم منم گفتم اوکی! در مورد پول پوست هم چیزی نگفتن! تا امروز اس اس دی به دستم رسید و ازش تست گرفتم و همونطور انتظار داشتم دقیقا مثل قبله و هیچ تغییری صورت نگرفته! برای اینکه مطمئن شم مشکل از کامپیوتر من نیست رو کامپیوتر یکی از اقوام هم تست کردم و نتیجه دقیقا مثل هم بود که میبینید! الان موندم چه کنم! خیلی زور داره 220 تومن پول اس اس دی بدی اخرش این سرعت دستتو بگیره! 

post-21291-0-39203900-1468319557_thumb.jpgpost-21291-0-87094200-1468319571_thumb.jpgpost-21291-0-25077000-1468319580_thumb.jpgpost-21291-0-65052000-1468319588_thumb.jpgpost-21291-0-23721300-1468319594_thumb.jpg

ویرایش شده توسط es.Ali
لینک به دیدگاه

درود
حدود يه سال پيش از همين ليون کامپيوتر يه SSD کورس اير تهيه کردم، تا يک ماه اول مشکلي نبود و سرعتش همونطور بود که انتظار ميرفت ولي يه روز وسط کار، کامپيوتر رست شد و ديدم اس اس دي ديگه شناسايي نميشه ولي بعد از خاموش و روشن کردن دوباره شناسايي شد، اول فکر کردم از کابلها بوده ولي بعد مدتي، متوجه کم شدن سرعت اس اس دي بخصوص رايت اون شدم! چون اون موقع دستم خالی بود به گارانتی نفرستادم تا الان که یه اس اس دی سامسونگ خریدم و اینو بعد از هماهنگی با شرکت تخت جمشید فرستادم براشون! بعد حدود ده روز دیدم خبری نشد تماس گرفتم، گقتن تست زدیم هیچ مشکلی نداره و میخوایم ویندوز هم نصب کنیم برای تست! دو روز بعد دوباره تماس گرفتم یکی دیگه برداشت گفت مشکل نرم افزاری داشته برطرف کردیم الان هیچ مشکلی نداره و برات فرستادیم منم گفتم اوکی! در مورد پول پوست هم چیزی نگفتن! تا امروز اس اس دی به دستم رسید و ازش تست گرفتم و همونطور انتظار داشتم دقیقا مثل قبله و هیچ تغییری صورت نگرفته! برای اینکه مطمئن شم مشکل از کامپیوتر من نیست رو کامپیوتر یکی از اقوام هم تست کردم و نتیجه دقیقا مثل هم بود که میبینید! الان موندم چه کنم! خیلی زور داره 220 تومن پول اس اس دی بدی اخرش این سرعت دستتو بگیره! (سرعت رایت هارد سیگیتم 200 مگه ولی این 75 بالا نمیره!!)

نمیدونم چرا این گارانتی ها هر چی میشه میخوان برای تست ویندوز نصب کنن !  :D

گرافیک خراب میبری فریم کم میده نسبت به قبلش همین رو میگن 

هارد خراب میبری سرعتش پایین اومده همین رو میگن 

...

کلا ملاک تستشون ویندوزه ! یه جنسی میدید گارانتی دعا کنید ویندوز روش نصب نشه  =))

ویرایش شده توسط juverpool
لینک به دیدگاه

درود

اگر خراب باشه باید با تخت جمشید طوری کنار بیای. مثلا عکس همین آزمونها رو براشون بفرستی و نظرشون رو جویا بشی. بعد پیش از این که برات بفرستن درخواست کنی همین آزمونها رو روش اجرا کنن و برات بفرستن.

الان به نظر من قطعی نیست که خراب باشه. یک جای کار ایراد داره، مخصوصا که سرعت هارد سیگیت 200 مگ بر ثانیه هست. هارددیسکهای انترپرایز هم به این سرعت نمی رسند.

اگر به نت دسترسی داری و اجازه بدی با teamviewr بررسی ش کنم.

لینک به دیدگاه

درود

اگر خراب باشه باید با تخت جمشید طوری کنار بیای. مثلا عکس همین آزمونها رو براشون بفرستی و نظرشون رو جویا بشی. بعد پیش از این که برات بفرستن درخواست کنی همین آزمونها رو روش اجرا کنن و برات بفرستن.

الان به نظر من قطعی نیست که خراب باشه. یک جای کار ایراد داره، مخصوصا که سرعت هارد سیگیت 200 مگ بر ثانیه هست. هارددیسکهای انترپرایز هم به این سرعت نمی رسند.

اگر به نت دسترسی داری و اجازه بدی با teamviewr بررسی ش کنم.

درود

والا قبل اینکه براشون بفرستم بهشون زنگ زدم گفتم دقیقا مشکل چیه اونا هم گفتن بفرست! موقعی هم که SSD دستشون بود زنگ زدم گفتم با برنامه AS SSD Benchmark تست گرفتید گفتن اره مشکلی نداشت!! الان دستم نیست بالا هم گفتم دادم به یکی از اشناها تا اونم با سیستمش تست بگیره! نتایج دقیقا همین بود پس مشکل از سیستم من نمیتونه باشه! هرکاری که فکرشو میکنی کردم انگلیسیم هم بد نیست و تمام روشهای تو فرومهای خارجی رو هم تست کردم ولی افاقه نکرد! گارانتی هم مشخصه هیچ تستی روش انجام ندادن فقط دیدن کار میکنه پسفرستادن وگرنه زنگ میزنی یکی میگه مشکلی نداره یکی دیگه میگه مشکل نرم افزاری بوده برطرف شده!! در ضمن الانم SSD سامسونگ دارم سرعتش خیلی خوبه ...

هارد دیسک البته به 200 نمیرسه من تقریبی گفتم تست سرعت زیر! 

post-21291-0-74253900-1468327484_thumb.png

ویرایش شده توسط es.Ali
لینک به دیدگاه

سلام یک مورد بگم خدمتتون در مورد ssd ها و سازگاریشون با (بهتره بگم باگ هاشون با bios بعضی مادربوردهای asus)

بنده یک ssd 370 256gb از ترنسند گرفتم  انداختم روی بورد M IV E ایسوس . در کمال ناباوری اندازه یک فلش سرعت میداد. هر کاری کردم انداختم روی ساتای دیگه کابل عوض کردم. خلاصه بسته بندی کردم برای ارسال به گارانتی  . بعد به خودم گفتم روی یک سیستم دیگه تست کنم!

تست زدم روی برد DDR2 P35 قدیمی که ساتا 2 بود و  عجیب دیدم 280 280 سرعت کامل میگیرم. بعد انداختم روی لپ تاپ کاملا درست کار میکرد.

میخام بگم شاید با بردتون مشکل دار شده! تست زدید با سیستم دیگه؟

لینک به دیدگاه

سلام یک مورد بگم خدمتتون در مورد ssd ها و سازگاریشون با (بهتره بگم باگ هاشون با bios بعضی مادربوردهای asus)

بنده یک ssd 370 256gb از ترنسند گرفتم  انداختم روی بورد M IV E ایسوس . در کمال ناباوری اندازه یک فلش سرعت میداد. هر کاری کردم انداختم روی ساتای دیگه کابل عوض کردم. خلاصه بسته بندی کردم برای ارسال به گارانتی  . بعد به خودم گفتم روی یک سیستم دیگه تست کنم!

تست زدم روی برد DDR2 P35 قدیمی که ساتا 2 بود و  عجیب دیدم 280 280 سرعت کامل میگیرم. بعد انداختم روی لپ تاپ کاملا درست کار میکرد.

میخام بگم شاید با بردتون مشکل دار شده! تست زدید با سیستم دیگه؟

سلام

تشکر از راهنماییتون، چرا خودم به این فکر کردم، بالا هم گفتم رو یکی از سیستم اقوامم تست کردم دقیقا سرعت همینه!  :)

لینک به دیدگاه

عزیز من از شرکتی که گرافیک های Esonic وارد میکنه چه انتظاری داری؟

قول میدم به شما توی شرکت های گارنتی 2-3 نفر آدم پبدا نمیکنی که از سخت افزار سر دربیارن :|

من یه بار بورد یکی بهم رسید خراب بود قرار شد ببرم براش گارانتی ، بورد توی لود کرش میکرد و سیستم ریست میشد.

اونها هم ویندوز نصب میکردن میدیدن توی صفحه میره بیخیال میشدن ، آخر سر با هزار بدبختی یه آک جاش گرفتم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...