رفتن به مطلب

*** مسابقه : طرفداران AMD و Nvidia نفرات خودشون رو معرفی کنن !!!***

Recommended Posts

جناب حسینی هر موقع فرمان بدن بنده طرفداران انویدیا را جمع می کنم و آماده لشکرکشی میشیم و حمله میکنیم به سمت تاپیک های ای ام دی و کل محدوده را تصرف خواهیم کرد و پرچم انویدیای کبیر را به اهتزاز در خواهیم آورد !

[emoji2] [emoji257]

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

جناب حسینی هر موقع فرمان بدن بنده طرفداران انویدیا را جمع می کنم و آماده لشکرکشی میشیم و حمله میکنیم به سمت تاپیک های ای ام دی و کل محدوده را تصرف خواهیم کرد و پرچم انویدیای کبیر را به اهتزاز در خواهیم آورد !

[emoji2] [emoji257]

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

قانون : در این تاپیکها به هیچ عنوان طرفداران برند مقابل نمیتونن حضور و یا پست بزنن

هر یک پست 50 امتیاز منفی خواهد داشت (  بدون بخشش )

منتظر حضور گرمتان هستیم !

لینک به دیدگاه

قانون : در این تاپیکها به هیچ عنوان طرفداران برند مقابل نمیتونن حضور و یا پست بزنن

هر یک پست 50 امتیاز منفی خواهد داشت (  بدون بخشش )

منتظر حضور گرمتان هستیم !

عزیز جان اولاً که مزاح بود ثانیاً عنوان تاپیک چیه ؟ طرفدارن برند نمیتونن حضور پیدا کنند ؟ بعد چه کسی بیاد خودش را معرفی کنه ؟ بیشتر دقت کنید .

فروم هم ناظر داره لازم نیست بیایید توی هر تاپیکی و قوانین فروم را به کاربران متذکر شوید یا پستی را بی مورد گزارش کنید ، دست از این رفتار های بچه گانه بردارید .

لینک به دیدگاه

عزیز جان اولاً که مزاح بود ثانیاً عنوان تاپیک چیه ؟ طرفدارن برند نمیتونن حضور پیدا کنند ؟ بعد چه کسی بیاد خودش را معرفی کنه ؟ بیشتر دقت کنید .

فروم هم ناظر داره لازم نیست بیایید توی هر تاپیکی و قوانین فروم را به کاربران متذکر شوید یا پستی را بی مورد گزارش کنید ، دست از این رفتار های بچه گانه بردارید .

از من هم مزاح بود !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا بنظر من وسطی بازی کنیم amd اینور انویدیا اونور فرجام جان رو بزاریم وسط با توپ بزنیمش ...  :laughing:  :laughing:  :laughing:  @};-

...........................................

پ.ن : ناگفته نماند اینم مزاح بود  :x

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

اقا بنظر منم وسطی بازی کنیم amd اینور انویدیا اونور فرجام بزاریم وسط با توپ بزنیمش ...  :laughing:  :laughing:  :laughing:  @};-

:clapping:  :clapping:  :D  :D  :laughing:  =))

فکر بسیار پسندیده ای هستش  ! :D

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

اقا بنظر من وسطی بازی کنیم amd اینور انویدیا اونور فرجام جان رو بزاریم وسط با توپ بزنیمش ...  :laughing:  :laughing:  :laughing:  @};-

...........................................

پ.ن : ناگفته نماند اینم مزاح بود  :x

با توپ جنگی بیشتر حال میده !!!

لینک به دیدگاه

جناب حسینی هر موقع فرمان بدن بنده طرفداران انویدیا را جمع می کنم و آماده لشکرکشی میشیم و

[emoji2] [emoji257]

اقای حسینی که گفتن تو انتخاب لیدر دخالت نمیکنن

فرمان و سکان دسته خودته داداش هر کی که می خواست بیاد لیدر بشه باید اعلام حضور میکرد یروزم مهلته اضافه دادن .

شما طرفدارا و افراد شایسته رو جمع کن. @};-

فقط تو انتخاب نفرات دقت کن چون ظاهرا با کلاشینکف قراره برین به جنگه تانک :eek: تو تیم ای ام دی افراد قدر زیاده

لینک به دیدگاه

چی شد دوستان ایا لیدر انتخاب شد ؟ واگر نشده اینجا اعلام کنید لطفا @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

*dry#

اومدم به تاپیک سر بزنم، خیال کردم که حداقل 20 نفری تا حالا ترکیدن، یه طرف دارن تانکهاشون رو تعمیر میکنن، اون طرف دارن C130 هاشون رو واسه بمباران آماده میکنن :-?

اما انگار که همه دارن به همدیگه شاخه گل هدیه میدن؟ این چه جور جنگیه؟ نکنه فقط Hype بود؟

تازه داشتم SRR-61 ام رو آماده میکردم :cool::

پیشنهاد میکنم که فرجام جان رو هم بعنوان نیروهای صلیب سرخ استخدام کنید که مجروحین و تلف شده هارو از وسط میدون جنگ جمع کنه... :D

post-10788-0-41081800-1468767521_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

*dry#

اومدم به تاپیک سر بزنم، خیال کردم که حداقل 20 نفری تا حالا ترکیدن، یه طرف دارن تانکهاشون رو تعمیر میکنن، اون طرف دارن C130 هاشون رو واسه بمباران آماده میکنن :-?

اما انگار که همه دارن به همدیگه شاخه گل هدیه میدن؟ این چه جور جنگیه؟ نکنه فقط Hype بود؟

تازه داشتم SRR-61 ام رو آماده میکردم :cool::

پیشنهاد میکنم که فرجام جان رو هم بعنوان نیروهای صلیب سرخ استخدام کنید که مجروحین و تلف شده هارو از وسط میدون جنگ جمع کنه... :D

والا من که توپ و تانکمم آماده کردم .

فقط مونده فرجام بیاد وسط !!!!! :D

..............

فرجام کجایی ؟؟؟

دقیقا کجایی ؟؟؟

:x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طرفدارای انویدیا هنوز لیدر انتخاب نکردن؟

یعنی اینقدر این SRR-61 من ترس داره؟ :D

از همین الان بگم که جنرال، نایب جنرال و ... تا نفر 5ام رو انتخاب کنید که من فقط HeadShot لیدر دوست دارم  :cool:

میخوام هر چه زودتر اهدافم رو مشخص کنم... :D

i3uc_snipergif_by_crazycat690-d8u2227.gi

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طرفدارای انویدیا هنوز لیدر انتخاب نکردن؟

یعنی اینقدر این SRR-61 من ترس داره؟ :D

از همین الان بگم که جنرال، نایب جنرال و ... تا نفر 5ام رو انتخاب کنید که من فقط HeadShot لیدر دوست دارم  :cool:

میخوام هر چه زودتر اهدافم رو مشخص کنم... :D

می خواید من بشم لیدر انودیا 389420_rofl.gif

دوستان اگه همه قبول دارن پس بزن به افتخار من دست قشنگه رو76123K.gif

لینک به دیدگاه

hd5870 شما بهتره تو مسائل انویدیا زیاد دخالت نکنی برو بچسب به همون AMD خودت

عزیزان انویدیا بهتره اول همه اعلام حضور کنن بعد خب یکیو انتخاب میکنیم دیگه

لینک به دیدگاه

می خواید من بشم لیدر انودیا 389420_rofl.gif

دوستان اگه همه قبول دارن پس بزن به افتخار من دست قشنگه رو76123K.gif

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

من دو کاربر PreMieR و RONIN021 را به عنوان لیدر انویدیا شایسته میدونم در آخر اگر این دو عزیز قبول نکنن بنده به عنوان لیدر انویدیا داوطلب میشم ، دوستانی که موافق هستند اعلام کنند .

@};-

دوستان طرفدار انویدیا بیشتر در این تاپیک شرکت کنید و فرد شایسته مورد نظر خود را اعلام نمایید .  @};-

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

درود @};-  @};-  @};-

چو فردا* برآید بلند آفتاب*                     من و گرز و میدان افراسیاب

:-?

( متوجه نشدم یعنی حالا حالا ها* قرار این آماده سازیا طول بکشه ؟؟؟ :huh: )

لینک به دیدگاه

من دو کاربر PreMieR و RONIN021 را به عنوان لیدر انویدیا شایسته میدونم در آخر اگر این دو عزیز قبول نکنن بنده به عنوان لیدر انویدیا داوطلب میشم ، دوستانی که موافق هستند اعلام کنند .

@};-

دوستان طرفدار انویدیا بیشتر در این تاپیک شرکت کنید و فرد شایسته مورد نظر خود را اعلام نمایید .  @};-

خیلی خودتو تحویل میگیری ها اقا اصلا منم لیدر اینتل :puke:

راستی لیدر amd کی شد؟؟

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

خیلی خودتو تحویل میگیری ها اقا اصلا منم لیدر اینتل :puke:

راستی لیدر amd کی شد؟؟

کسی خودشو تحویل نگرفت عزیزم ، چون کسی تا حالا برای انویدیا داوطلب نشده اسم این عزیزان را عنوان کردم. اون دو - سه نفری هم که عنوان کردن که میخوان لیدر انویدیا بشن خودشون طرفدار دو آتیشه ای ام دی هستن دیگه تا تهش معلومه که چی میشه .

کاربر HEX به عنوان لیدر AMD معرفی شده .

لینک به دیدگاه

کسی خودشو تحویل نگرفت عزیزم ، چون کسی تا حالا برای انویدیا داوطلب نشده اسم این عزیزان را عنوان کردم. اون دو - سه نفری هم که عنوان کردن که میخوان لیدر انویدیا بشن خودشون طرفدار دو آتیشه ای ام دی هستن دیگه تا تهش معلومه که چی میشه .

کاربر HEX به عنوان لیدر AMD معرفی شده .

سلام من طرفدار amd هستم ولی با لیدر بودن محمد داداش موافق هستم برای ليدري
لینک به دیدگاه

البته جناب حسینی عزیز باید شفاف سازی کنن که مسابقه در چه زمینه ای هستش ، اگر قرار باشه همین کل کل های روزانه باشه که به نظر من ارزش نداره مثلاً شات بزاریم از مشکلات ای ام دی صحبت کنیم و AMD را بکوبیم یا بر عکس بررسی بزاریم بگیم انویدیا فلانه و بهمانه .

لینک به دیدگاه

rezagtx یا RONIN021 بهترین گزینه برای تیم انویدیا بودند.

من به آقای رادان (RONIN021) پیام دادم، متأسّفانه گفتن مشغله دارن و نمی تونن شرکت فعّال داشته باشن؛ آقای قاسمی (rezagtx) هم چند وقتیه حضور ندارن.

گزینه های فعلی، کاربر PreMieR و Mohammad Ali X هستن.

باز دوستان صاحب نظرن ...

به به آرین عزیز :D

برادر بیا به سمت جبهه حق :laughing: ^_^ :big hug:

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این تاپیک قراره چه هدفی دنبال کنه

من میتونم لیدر شرکت معظم NVIDIA بشم ( اکثرا بچه های قدیمی سخت افزار منو از سایت خدا بیامرز هات اورکلاک میشناسن )

منتها  مشکلی که هست اینه لیون تنها سایتیه که تعداد ای ام فن هاش یه مقدار زیاده جو بر علیه انویدیاس زدو بند میکنن.

البته متاسفانه  اینکه طرفداران NVIDIA توی لیون کم هستن یه داستانی داره که حتما بعدا درموردش بیشتر صحبت میکنم

رفقای خوب دیگه ایی هم هستن که میتونن لیدر NVIDIA بشن.

من به محمد رای میدم

Mohammad Ali X

درکل وقتی یه کارت 185 واتی نمیتونه حریف یه کارت 150 واتی NVIDIA بشه دیگه چه مسابقه ایی ؟ نتیجه مشخصه دیگه :laughing:

کلا یکی از خصوصیات ما طرفداران NVIDIA اینه که با کمترین میزان مصرف بالاترین کارایی ارائه میدیم

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

بله من VFSDF هستم  در حال حاضر هم در تیم مدیریتی چندین فروم مشغول فعالیت هستم اون زمان که من هرگز شمارو حتی بیاد هم ندارم اکثر مقالات پیرامون کارت گرافیک فروم تخصصی هات اورکلاک http://hotoverclock.com/ توسط من و دوست عزیزم ramincybran نوشته میشد.

مقاله از تسلا تا فرمی به قلم من نوشته شده ( یکی از بهترین مقالات سخت افزاری که در ایران به رشته تحریر در زمان خودش در اومد )

از تسلا تا فرمی

ناراحتی شما برای چیه ؟ از چی میترسید ؟ برید تیمتونو تشکیل بدید خوشحال میشیم در مسابقه باهاتون رو در رو بشیم

منم اگه باید این جا رای بدم به VFSDF عزیز رای میدم چون میدونم اطلاعات و بار علمی بالایی دارن  .....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...