رفتن به مطلب

کرک شدن Denovu

farooq
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خب از این گروه که کاری بر نیومد *dry#

منو هم تیمی هام فردا دست به کار میشیم :cool:

لینک به دیدگاه

حالا اگه ریلوددی چیزی بود ارزش صبر کردن داشت...

تا حالا نشده یه بار با کرک 3DM یک بازی رو بدون مشکل بازی کنم!

لینک به دیدگاه

من رفتم همش چینی بود سریع سایتشو بستم

عزیزانی که به زبان چینی تسلط دارن برن یه دید بزنن ببینیم ماجرا به کجا رسید

لینک به دیدگاه

من رفتم همش چینی بود سریع سایتشو بستم

عزیزانی که به زبان چینی تسلط دارن برن یه دید بزنن ببینیم ماجرا به کجا رسید

n089_screenshot_(260).png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا این اگهیشون برای گرفتن زهر چشم از شرکتهای بازی ساز بوده برای گرفتن باج

لینک به دیدگاه

n089_screenshot_(260).png

عجب

من خودم به 50 زبان زنده جهان تسلط دارم

منتهی چینی یه مقدار سخت بود نرفتم طرفش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب

من خودم به 50 زبان زنده جهان تسلط دارم

منتهی چینی یه مقدار سخت بود نرفتم طرفش

واسه بنده اون نقطه هاش زبانش رو سخت میکرد، واسه همین سعی کردم اول زبان گینه بی سائو رو یاد بگیرم، بعد برم سراغش...

لینک به دیدگاه

واسه بنده اون نقطه هاش زبانش رو سخت میکرد، واسه همین سعی کردم اول زبان گینه بی سائو رو یاد بگیرم، بعد برم سراغش...

باحال بود =)) =)) =))

حالا دوستان جدا خبری از ک*رک نیست؟ یعنی سرکاری بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این همه جا حالا چرا گینه بی صاحاب؟ :D

بی شوخی من رشته ادبیات سواحیلی نزدیک بود برم  :D

نپیوستن به کپی رایت رو فقط میشه به تاخیر انداخت ... اما در آخر اجتناب ناپذیره به نظرم .. حتی با وجود درآمد پایینمون نسبت به جوامع دیگه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این همه جا حالا چرا گینه بی صاحاب؟ :D

بی شوخی من رشته ادبیات سواحیلی نزدیک بود برم  :D

نپیوستن به کپی رایت رو فقط میشه به تاخیر انداخت ... اما در آخر اجتناب ناپذیره به نظرم .. حتی با وجود درآمد پایینمون نسبت به جوامع دیگه

خواستم برم سراغ انگلیسی، رام ندادن!! خوب جز افغانستان که باید اون رو هم قاچاقی میرفتی، گزینه دیگه ای نبود!!! :D

فرجام جان کپی رابت هم مثل قیمت بقیه اجناس هستش، تا وقتیکه نتونی به شکل طبیعی و عادی مثل بقیه مردم دنیا ازش استفاده کنی، انتظار رعایت شدنش رو هم نباید داشت...(حالا جالبه که فرانسه یکی از کشورهایی هستش که رکورد رعایت نکردن کپی رایت رو داره، چین هم که جای خودش رو داره)

لینک به دیدگاه

مسیر تایپک منحدم شد :wacko:

ریا نشه ولی خودم چینی بلدم بهتون هم یاد نمیدم

اگه گفتین 性别 چی میشه؟؟

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

مسیر تایپک منحدم شد :wacko:

ریا نشه ولی خودم چینی بلدم بهتون هم یاد نمیدم

اگه گفتین 性别 [/size]چی میشه؟؟[/size]

آره.....

بروسلی 3 تا جمله معروف داشت که خیلی عبرت اموز بود که عبارتند....

1.免安装中英文未加密版放出

2.思聪抢女主播拉黑同行

3.蝙蝠侠:故事版

خدابیامرز بیشتر روی گذینه 2 پافشاری میکرد، حالا همون واسه دوستان ترجمه کن بدردشون میخوره =)) =)) =))

بدور از شوخی، وقتی Cra*cker ها جیره خور بازیسازان شدن دیگه کاری از دست ما بر نمیاد.

لینک به دیدگاه

آره.....

بروسلی 3 تا جمله معروف داشت که خیلی عبرت اموز بود که عبارتند....

1.免安装中英文未加密版放出

2.思聪抢女主播拉黑同行

3.蝙蝠侠:故事版

خدابیامرز بیشتر روی گذینه 2 پافشاری میکرد، حالا همون واسه دوستان ترجمه کن بدردشون میخوره =)) =)) =))

بدور از شوخی، وقتی Cra*cker ها جیره خور بازیسازان شدن دیگه کاری از دست ما بر نمیاد.

وای ترکیدم +1

لینک به دیدگاه

ولی از شوخی بگذریم این کرک نشدن بازیها بازار بسیار خوبی برای اشخاصی شده که از آب گل آلود ماهی میگیرن و اقدام به فروش سی دی کی اشتراکی میکنن

از دوستان کسی میدونه این افراد این سی دی کی ها رو از کجا میارن :-?

جالبه فقط و فقط میشه باهاش یکبار بازی را نصب کرد و بعد از تعویض ویندوز و یا حذف بازی برای نصب مجدد بازی باید دوباره ازشون سی دی کی خرید برای همین پول خوبی به جیب میزنن  :eek:

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

ولی از شوخی بگذریم این کرک نشدن بازیها بازار بسیار خوبی برای اشخاصی شده که از آب گل آلود ماهی میگیرن و اقدام به فروش سی دی کی اشتراکی میکنن

از دوستان کسی میدونه این افراد این سی دی کی ها رو از کجا میارن :-?

جالبه فقط و فقط میشه باهاش یکبار بازی را نصب کرد و بعد از تعویض ویندوز و یا حذف بازی برای نصب مجدد بازی باید دوباره ازشون سی دی کی خرید برای همین پول خوبی به جیب میزنن  :eek:

الان حدودا ۱ سال میشه که بازار اکانت های هکیه psn-spotify-ubisoft-steam و...

داغ شده. دوستانیم که میفروشن قول چندبار نصب رو دادن که خاطر جمع خرید کنید:)

بنظرم کرکی بازی کردن بهتر از دزدیدن اکانت مردمه:)

حالا درسته ایرانی نیستن یا درامدشون بالاست و از این دست کلاه شرعی هایی که دوستان برای خودشون درست میکنن ولی اون اشخاصم برای خرید بازی یا برنامه اون اکانتا پول دادن.

یه نوع دزدیه مدرنه که داره جا میوفته:(:)

لینک به دیدگاه

الان حدودا ۱ سال میشه که بازار اکانت های هکیه psn-spotify-ubisoft-steam و...

داغ شده. دوستانیم که میفروشن قول چندبار نصب رو دادن که خاطر جمع خرید کنید :)

بنظرم کرکی بازی کردن بهتر از دزدیدن اکانت مردمه :)

حالا درسته ایرانی نیستن یا درامدشون بالاست و از این دست کلاه شرعی هایی که دوستان برای خودشون درست میکنن ولی اون اشخاصم برای خرید بازی یا برنامه اون اکانتا پول دادن.

یه نوع دزدیه مدرنه که داره جا میوفته :( :)

جدی میگی دوست عزیز ؟؟؟ :eek:

یعنی این سی دی کی های اشتراکی صاحبش یه نفر دیگس که براش پول داده و اینا هکش کردن و میفروشن :-? عجب کلاهبردار هایی هستن :ph34r: فقط میشه گفت دزدی به تمام معنا ...

لینک به دیدگاه

درود

از نظر من کسی که عشقش گیمه، هر جور شده به عشقش میرسه.

حتی اگر بازیها کرک هم نشن پس انداز میکنه و پول نسخه اصلی بازیها رو میده و به صورت قانونی بازی میکنه.

هم اینجوری لذت میبره و هم حق و حقوق سازنده بازی رو میده و با دل خیلی قرص و یه حس خیلی خوب به عشقش میرسه.

خداکنه یه روزی برسه که همه بتونن از پس خرید بازیهای اورجینال بربیان تا حق تولید کننده ضایع نشه، همین بازار ایران

یه وزنس برای تولید کننده های بازی.

لینک به دیدگاه

درود

از نظر من کسی که عشقش گیمه، هر جور شده به عشقش میرسه.

حتی اگر بازیها کرک هم نشن پس انداز میکنه و پول نسخه اصلی بازیها رو میده و به صورت قانونی بازی میکنه.

هم اینجوری لذت میبره و هم حق و حقوق سازنده بازی رو میده و با دل خیلی قرص و یه حس خیلی خوب به عشقش میرسه.

خداکنه یه روزی برسه که همه بتونن از پس خرید بازیهای اورجینال بربیان تا حق تولید کننده ضایع نشه، همین بازار ایران

یه وزنس برای تولید کننده های بازی.

برادر

اون شما را حتی توی لیست کشور ها نذاشته

ای پی کشورتون هم مسدود کرده

میگه اگر هم پول بدی من بازی بهت نمیدم!

حالا میخوای حقوقشا رعایت کنی؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

برادر

بله

لینک به دیدگاه

جدی میگی دوست عزیز ؟؟؟ :eek:

یعنی این سی دی کی های اشتراکی صاحبش یه نفر دیگس که براش پول داده و اینا هکش کردن و میفروشن :-? عجب کلاهبردار هایی هستن :ph34r: فقط میشه گفت دزدی به تمام معنا ...

نه سی دی کی های اشتراکی هکی نیستن طرف سی دی کی بازی می خره براn نفر فعال می کنه تا افلاین بازی کنن البته تو یه روز فقط 5 نفر می تونن فعال بشن البته با اکانت هکی هم میشه این کارو کرد اما اگه ریستور بشه دیگه نمی تونن فعال کنن سی دی کی اشتراکی باید پشتیبانیش قوی باشه چون بازی ممکنه به دلایلی غیر فعال بشه واین با هکی بودن اکانت ناسازگاره
لینک به دیدگاه

همه کرکر ها رفتن همین مونده بود که اینم بعدش فهمید دنوو پیچیدس شایدم دست های پشت پرده کاری کردن خلاصه اینم گفت کنار میکشه.از این به بعدم فقد باید اصل بگیریم که من نمیتونم چون اینا نه اینده ای داره نه سودی جز وقت حروم کردن تا همینجاشم فقد برای سرگرمی تو خونه بود.خدا نگهدار گیم.فقد اگه قیمت اصل تو تخفیفا اندازد کرک شد ارزش داره دی:

همه کرکر ها رفتن همین مونده بود که اینم بعدش فهمید دنوو پیچیدس شایدم دست های پشت پرده کاری کردن خلاصه اینم گفت کنار میکشه.از این به بعدم فقد باید اصل بگیریم که من نمیتونم چون اینا نه اینده ای داره نه سودی جز وقت حروم کردن تا همینجاشم فقد برای سرگرمی تو خونه بود.خدا نگهدار گیم.فقد اگه قیمت اصل تو تخفیفا اندازد کرک شد ارزش داره دی:

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

برادر

واقعا...حالا به کنار، من اگه یه زیرنویس فارسی هم بزارن راضیم و در کل فکر هم نمیکنم زیاد به زحمت بی افتن.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...