رفتن به مطلب

فروش ارزان انواع بازی قدیمی - فیلم جدید و قدیمی بر روی هارد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزيز

بنده کلي مسابقات کشتي کج با کيفيت عالي و مسابقات فوتبال جديد با کزارش فارسي و قديمي با کزارش انکليسي دارم که از هيچ  سايتي هم کپي نکردم و تمام اونهاروخريداري کردم و بابت تمام انها هزينه پرداخت کردم زيرا اين فايل ها درهيچ کجا به صورت رايکان موجود نيستند .

ميخوام به دوستاني که اهل تهران هستند هر فايلي که مدنظر دارند با قيمت خوب بفروشم .

ليست تمام مسابقات فوتبال ايران و اروپا در سال هاي مختلف :

ليست تمام شو ها و مسابقات کشتي کج در سال هاي مختلف :

دوستان بسياري فيلم و مسابقات ديکر هم موجود مي باشد که ميتوانيد درخواست کنيد. با تشکر

توجه : تمام مسابقات فوتبال از سايت هاي معتبر خريداري شده است و دانلودي نمي باشد .

توجه :  تمام مسابقات کشتي کج از سايت رسمي مسابقات و سايت هاي معتبر خريداري شده است و دانلودي نمي باشد .

توجه : دوستان اگرهر فايل يا مسابقه ديکري  را مدنظر داريد درخواست کنيد تا براي شما عزيزان اماده شود.

توجه : دوستان اگر هر سايتي تعدادي از اين فايل هارا قرار داده لطفا نام نبريد چرا که بنده بابت تمام اين فايل ها هزينه پرداخت کردم. 

ممنون

ویرایش شده توسط saied mt
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...