رفتن به مطلب

کمک برای بستن سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام میخواستم سیستمی ببندم با بودجه 4500000 و cpu هم core i7 6700k باشه و همچنین کارت گراف gtx 1060 باشه من فعلا ی سیستمی بطور موقت انتخاب کردم اگه مشکلی بود یا قطعه مناسب تری میشناسید و قیمت مناسبی داره پیشنهاد بدین ممنون میشم کمک کنید.

Core i7 6700k

GTX 1060

Asus z170-A  Matherboard

Gskill Trident 2*8gb 16gb 3000mh

Power Corsair vs650

seagate 7200 1TB

samsung 850 EVO 120

deepcool Dukase Case

Cooling deepcool captain 240 | Corsair h80i gt

Case fan 2xcougar CDF120

ویرایش شده توسط HaFez
لینک به دیدگاه

1.واسه گیم میخوای ببندی؟

2.اورکلاک بلدی؟

واس گیم میخوام

خوده cpu توربو داره نیاز ب اورکلاک دستی نیست

ویرایش شده توسط HaFez
لینک به دیدگاه

سیستمی بستی خوبه.

فقط یه چند تا نکته وجود داره.

اگه اورکلاک نمیکنی به جای 6700K میتونی 6700 یا 6600 استفاده کنی. و به جای یه واتر کولر یه کولر بادیه معمولی کافیه برات.

90 درصد فریم تو بازیا فقط از کارت گرافیک هست .پس بیشتر تمرکز رو روی کارت گرافیک بزار.

راستی مانیتورت چیه و میخوای تو فول اچ دی بازی کنی یا نه؟(تو هر رزولیشنی هستی باید بالای 60 بگیری که افت فریم رو حس نکنی.)

یه نکته دیگه اینه میخوای صفر بخری قطعات رو یا دسته دوم.(دسته 2 سی درصد جلو تری)

لینک به دیدگاه

سیستمی بستی خوبه.

فقط یه چند تا نکته وجود داره.

اگه اورکلاک نمیکنی به جای 6700K میتونی 6700 یا 6600 استفاده کنی. و به جای یه واتر کولر یه کولر بادیه معمولی کافیه برات.

90 درصد فریم تو بازیا فقط از کارت گرافیک هست .پس بیشتر تمرکز رو روی کارت گرافیک بزار.

راستی مانیتورت چیه و میخوای تو فول اچ دی بازی کنی یا نه؟(تو هر رزولیشنی هستی باید بالای 60 بگیری که افت فریم رو حس نکنی.)

یه نکته دیگه اینه میخوای صفر بخری قطعات رو یا دسته دوم.(دسته 2 سی درصد جلو تری)

6700 با 6700k اختلاف کمی تو قیمت دارن میخوام FullHD پلی بدم 

BenQ RL2455HM 

یعنی میگی گرافو 1070 بگیرم cpu 6700 یا core i5 6600k ؟

نه میخوام صفر بگیرم

ویرایش شده توسط HaFez
لینک به دیدگاه

تو فول اچ دی تو بازیای الان بخوای بالای 60 بگیری 1070 به بالا جواب میده .(رو تنظیمات اخر.)میتونی قطعات رو دسته 2 بعظیهاشو تهیه کنی بقیرو بزاری رو گرافیک.

باز دوستان تو بخش مشاوره وارد ترن . ببین دوستان چی میگن @};-

لینک به دیدگاه

با سلام میخواستم سیستمی ببندم با بودجه 4500000 و cpu هم core i7 6700k باشه و همچنین کارت گراف gtx 1060 باشه من فعلا ی سیستمی بطور موقت انتخاب کردم اگه مشکلی بود یا قطعه مناسب تری میشناسید و قیمت مناسبی داره پیشنهاد بدین ممنون میشم کمک کنید.

Core i7 6700k

GTX 1060

Asus z170-A  Matherboard

Gskill Trident 2*8gb 16gb 3000mh

Power Corsair vs650

seagate 7200 1TB

samsung 850 EVO 120

deepcool Dukase Case

Cooling deepcool captain 240 | Corsair h80i gt

Case fan 2xcougar CDF120

در صورتی که برای گیم می خواهید سیستم رو ببندید و به فکر اورکلاک رم نیستید پیشنهاد میکنم از رم هارو از سری Trident Z تهیه نکنید

Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

یا

Geil SUPER LUCE 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4 Ram

در خصوص پردازنده هم به دلیل اختلاف کم قیمت سری 6700 با سری 6700k بهترین گزینه سری k هست

اما پیشنهاد میشه اگر به دنبال تنها بازی هستید و نمی خواهید با برنامه های خیلی سنگین کار کنید پیشنهاد میشه از سری

Intel® Core™ i5-6600K Skylake Processor

پردازنده رو تهیه کنید و هزینه مانده رو برای خرید 1070 یا 480 بدید

البته لازم به توضیح گرافیک های سری 1070 وقتی وارد بازار بشن قیمت نسبتا بالایی دارند بهتره کمی صبر کنید پس از متعادل شدن قیمت اقدام به خرید کنید

اگرچه با توجه به افت قیمت گرافیک های دست دوم سری 900 که در بازارچه هم هست اگر به فکر تنها فول اچ دی هستید نه رزولویشن بالاتر به صرفه ترین گزینه این گرافیک هاست

لینک به دیدگاه

تو فول اچ دی تو بازیای الان بخوای بالای 60 بگیری 1070 به بالا جواب میده .(رو تنظیمات اخر.)میتونی قطعات رو دسته 2 بعظیهاشو تهیه کنی بقیرو بزاری رو گرافیک.

باز دوستان تو بخش مشاوره وارد ترن . ببین دوستان چی میگن @};-

نمیدونم تو دسته 2 اعتباری هست نمیشه اطمینان کرد من میگم core i5 6600k بگیرم قیمت بقیه چیزارو هم کم میکنم کولر بادی میگیرم با مدل رم ارزون تر که بتونم 1070 رو بگیرم باز ببینیم نظر بقیه دوستان چیه

در صورتی که برای گیم می خواهید سیستم رو ببندید و به فکر اورکلاک رم نیستید پیشنهاد میکنم از رم هارو از سری Trident Z تهیه نکنید

Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

یا

Geil SUPER LUCE 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4 Ram

در خصوص پردازنده هم به دلیل اختلاف کم قیمت سری 6700 با سری 6700k بهترین گزینه سری k هست

اما پیشنهاد میشه اگر به دنبال تنها بازی هستید و نمی خواهید با برنامه های خیلی سنگین کار کنید پیشنهاد میشه از سری

Intel® Core™ i5-6600K Skylake Processor

پردازنده رو تهیه کنید و هزینه مانده رو برای خرید 1070 یا 480 بدید

البته لازم به توضیح گرافیک های سری 1070 وقتی وارد بازار بشن قیمت نسبتا بالایی دارند بهتره کمی صبر کنید پس از متعادل شدن قیمت اقدام به خرید کنید

اگرچه با توجه به افت قیمت گرافیک های دست دوم سری 900 که در بازارچه هم هست اگر به فکر تنها فول اچ دی هستید نه رزولویشن بالاتر به صرفه ترین گزینه این گرافیک هاست

بله هدف من فقط گیم هست پس core i5 6600k میگیرم لطفا یک کولر مناسب و خوب معرفی کنید و فقط Fullhd میخوام پلی بدم و core i5 6600k با 1070 مچ هستن منظورم اینه از تمام قدرت 1070 استفاده میشه و این cpu مناسبش هست

ویرایش شده توسط HaFez
لینک به دیدگاه

نمیدونم تو دسته 2 اعتباری هست نمیشه اطمینان کرد من میگم core i5 6600k بگیرم قیمت بقیه چیزارو هم کم میکنم کولر بادی میگیرم با مدل رم ارزون تر که بتونم 1070 رو بگیرم باز ببینیم نظر بقیه دوستان چیه

بله هدف من فقط گیم هست پس core i5 6600k میگیرم لطفا یک کولر مناسب و خوب معرفی کنید و فقط Fullhd میخوام پلی بدم 

البته میزان بودجه برای خنک کننده رو که مد نظر هست رو نگفتید اما

DeepCool Gamer Storm Maelstrom 240T AiO Liquid CPU Cooler

از اونجایی که به دنبال FullHD هستید پیشنهاد من این هست سری های 900 هم در نظر بگیرید تا بعدا بعد از متعادل شدن قیمت های سری 1070 و 1080 بتونین بهترین انتخاب داشته باشید

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...