رفتن به مطلب

راهنمایی نصب فن جلوی کیس oraman

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت تمام اساتید گرامی
من یه کیس گرین  oramanدارم در قسمت جلوی کیس محل نصب فن 120 میلی متری هست منم از سایت یه فن خریدم حالا نمیدونم چجور نصبش کنم ؟ :-?
البته نصب فن رو همه بلدنا چهارتا پیچه منظورم اینه که چجوری دسترسی پیدا کنم به اونجا تا بتونم نصبش کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت تمام اساتید گرامی

من یه کیس گرین  oramanدارم در قسمت جلوی کیس محل نصب فن 120 میلی متری هست منم از سایت یه فن خریدم حالا نمیدونم چجور نصبش کنم ؟ :-?

البته نصب فن رو همه بلدنا چهارتا پیچه منظورم اینه که چجوری دسترسی پیدا کنم به اونجا تا بتونم نصبش کنم

کسی بلد نبود؟! :-?

عزیز تقریبا همه کیس ها از یه سری خار و پیچ برای بسته شدن اون قسمت جلوی کیس استفاده میکنن و کسی که چندین مدل رو باز کرده باشه هم تا وقتی که کیس رو ندیده باشه، نمیتونه کمک خیلی خاصی بهتون برسونه...

اول یک سری عکس از کیس و داخلش قرار بدید که شاید دوستانی که تجربش رو دارن، بهتون کمک کنن..

در غیر اینصورت که تا اونجایی که بنده متوجه شدم، جای Hard و SSD از داخل کیس قابلیت جدا شدن رو داره، اگه اون رو جدا کنید، میتونید فن رو نصب کنید...

لینک به دیدگاه

قاب جلوی کیس بکش بیاد بیرون فن نصب کن به همین راحتی !

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

قاب جلوی کیس بکش بیاد بیرون فن نصب کن به همین راحتی !

قاب رو سعی کردم بکشم اما امکان شکستنش زیاد بود

لینک به دیدگاه

قاب رو سعی کردم بکشم اما امکان شکستنش زیاد بود

دقیق یادم نیست نگاه کن از داخل خارها متصل داره یا نه اونها رو فاصله بده بعد بکش در میاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...