رفتن به مطلب

خریدار کیبورد مکانیکال

JeeeZzzyyy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . اگه از دوستان کسی کیبورد مکانیکال برای فروش داره . اغلام بکنه . مرسی

ویرایش شده توسط JeeeZzzyyy
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین فروم رو رعایت کنید . شما در این فروم فقط باید به فارسی مطلب بنویسید . عنوان تاپیک رو اصلاح میکنم . شما پست خودتون رو ویرایش کنید .

لینک به دیدگاه

سلام . یک عدد 500k سالم و تمیز موجوده . گارانتی گرین هم داره هنوز . در صورت تمایل پیام بدین

لینک به دیدگاه

سلام؛ 500K متاسفانه مکانیکال نیست.

ولی یک عدد مکانیکال 700K Cougar دارم استفاده نشده با قیمت خیلی خوب تقدیمتون میکنم. خواستید پ.خ بدید.

ویرایش شده توسط ParadaimiX
لینک به دیدگاه

سلام؛ 500K متاسفانه مکانیکال نیست.

ولی یک عدد مکانیکال 700K Cougar دارم استفاده نشده با قیمت خیلی خوب تقدیمتون میکنم. خواستید پ.خ بدید.

بله بنده هم نگفتم مکانیکال هستش فقط اطلاع رسانی کردم که موجوده . قیمت کیبرد رو به بنده پخ کنید لطفا

لینک به دیدگاه

سلام

http://lioncomputer.ir/product/4581/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4Tech+Bloody+B120/

این کیبورد رو در حد نو و بدون هیچ خط و خش یا مشکل خاص و با فاکتور خرید از لیون دارم گارانتیش فک کنم تازه تموم شده

قیمت هم ناقابل 70

لینک به دیدگاه

سلام

http://lioncomputer.ir/product/4581/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4Tech+Bloody+B120/

این کیبورد رو در حد نو و بدون هیچ خط و خش یا مشکل خاص و با فاکتور خرید از لیون دارم گارانتیش فک کنم تازه تموم شده

قیمت هم ناقابل 70

کیبرد شما مکانیکی نیست عزیز ایشون دنبال مکانیکی می گردن

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی یه دونه کیبورد G19s دارم فنی کاملا سالمه فقط قاب روی LCD دستگاه تو اسبابکشی خط و خش افتاده بود که یه کار ابتکاری روش کردم . ( بدنه قاب رو طرح سنگ مشکی کار کردم و یه فرم پلکس مشکی هم براش تهیه کردم )

خود کیبورد از لحاظ فنی سالمه و هیچ مشکلی نداره .

اگر تمایل داشتید بفرمایید .

post-8346-0-49028100-1469685968_thumb.jpg

post-8346-0-70603900-1469685974_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

نو مى خوايد يا دست دو؟ در چه رنج قيمتى نيازتونه؟

مكانيكال = مكانيكى :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...