رفتن به مطلب

اولین نتایج رسمی کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1060

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

شما 60 تا 60 تا بنچمارک میزاری مگه تمام اون کارتهارو تست کردین یا ازشون استفاده میکنید یا از اختلافشون مطمئن هستید ؟؟؟

طبق گفته ی سایت مورد علاقه ی شما https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/RX_480_STRIX_OC

Asus rx480 STRIX OC فرکانس بوست 1310MHz رو داره یعنی 44MHz بالاتر از رفرنس درواقع همون رفرنس با مقداره خیلی کمی اورکلاک (به قول شما قویترین نسخه ی کاستوم rx480 :laughing: )

خیلی جالبه شما میای بنچمارک از سایت مورد علاقتون میزاری توی تاپیک مربوط به amd اما یکی مثل من که بنچمارک میزاره توی تاپیک مربوط به nvidia بهتون بر میخوره !

بنچمارکهای شما همه درست و دقیقا بنچمارکهای من و امثال من نادرست وغیر واقعی!

@};-

شما باید دقت بیشتری در نحوه صحبت به خرج بدی دوست عزیز در تهمت هایی که میزنی دلیل و مدرک داشته باشی، داخل همین پست شما 5 تا اتهام زده شد که هیچ مدرکی برای اثبات اون ها نداری!

شما 60 تا 60 تا بنچمارک میزاری مگه تمام اون کارتهارو تست کردین یا ازشون استفاده میکنید یا از اختلافشون مطمئن هستید ؟؟؟

نه بنده تست نکردم اما مطمئن هستم بیشتر از شما در این زمینه فعالیت داشتم و هیچ وقت هم به خودم اجازه نمیدم در تاپیکی عمومی نتایج زحمت دیگران رو زیر سوال ببرم (حتی اگر سایت بی نام و نشونی باشه!)، بنچمارک هایی هم که قرار دادید بنده هیچ صحبتی در مورد صحت و نادرستی آن ها انجام ندادم!

طبق گفته ی سایت مورد علاقه ی شما https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/RX_480_STRIX_OC

سایت مورد علاقه؟ شما پست اول این تاپیک رو مشاهده کردید؟ چرا نتایج بنچمارک از این سایت به اصطلاح مورد علاقه نیستند؟ چرا ترکیبی از چند سایت مختلف هستند؟ به خودتون زحمت دادید در این مورد تامل کنید؟

Asus rx480 STRIX OC فرکانس بوست 1310MHz رو داره یعنی 44MHz بالاتر از رفرنس درواقع همون رفرنس با مقداره خیلی کمی اورکلاک (به قول شما قویترین نسخه ی کاستوم rx480 :laughing: )

پسر خوب من گفتم قویترین RX 480؟ من اصلا صحبتی در مورد این کارت گرافیک کردم؟ صرفا جهت اطلاعت تنها سایتی که نسخه کاستوم RX 480 رو بررسی کرده بود تا اون زمان همین تک پاور آپ بود!

خیلی جالبه شما میای بنچمارک از سایت مورد علاقتون میزاری توی تاپیک مربوط به amd اما یکی مثل من که بنچمارک میزاره توی تاپیک مربوط به nvidia بهتون بر میخوره !

از طرز بیان شما کاملا مشخص هست که چه کسی از بنچمارک ها به ستوه اومده، یکی از دوستان گرامی هم بعد از اینکه بنچمارک ها رو قرار دادم دقیقا مسیر مشابه با شما رو طی کرد و در صدد تخریب چهره وب سایتی قدم گذاشت که در کل فعالیت خودش شاید به اندازه 5 دقیقه توانایی افزایش اطلاعات کاربران رو در مقایسه با وب سایت مورد نظر نداشته باشه!

بنچمارکهای شما همه درست و دقیقا بنچمارکهای من و امثال من نادرست وغیر واقعی!

باز هم تکرار می کنم بنچمارک هایی که شما قرار میدید برای بنده اهمیتی نداره و با این حال هم صحبتی در موردشون انجام نمیدم، روی سخن بنده با شما جمله ای است که در بالا بولد کردم.

امیدوارم در آینده قدری سنجیده تر عمل کنید.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

این بحثای بی فایده بنچمارکها رو تموم کنید تو دایرکت ایکس 12 نتایج این کارتها به این نکته برمیگرده که کدوم شرکت از کدوم بازی حمایت کرده

انویدیا مرحمت کردند با قیمت  1200 دلار ناقابل titan x جدید رو معرفی کردن

2 اگوست میاد به بازار

اینم اطلاعاتش

4k بازان محترم اینم کارت برای بازی رو رزولوشن 4k

Loy41r.jpg

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

شما باید دقت بیشتری در نحوه صحبت به خرج بدی دوست عزیز در تهمت هایی که میزنی دلیل و مدرک داشته باشی، داخل همین پست شما 5 تا اتهام زده شد که هیچ مدرکی برای اثبات اون ها نداری!

نه بنده تست نکردم اما مطمئن هستم بیشتر از شما در این زمینه فعالیت داشتم و هیچ وقت هم به خودم اجازه نمیدم در تاپیکی عمومی نتایج زحمت دیگران رو زیر سوال ببرم (حتی اگر سایت بی نام و نشونی باشه!)، بنچمارک هایی هم که قرار دادید بنده هیچ صحبتی در مورد صحت و نادرستی آن ها انجام ندادم!

سایت مورد علاقه؟ شما پست اول این تاپیک رو مشاهده کردید؟ چرا نتایج بنچمارک از این سایت به اصطلاح مورد علاقه نیستند؟ چرا ترکیبی از چند سایت مختلف هستند؟ به خودتون زحمت دادید در این مورد تامل کنید؟

پسر خوب من گفتم قویترین RX 480؟ من اصلا صحبتی در مورد این کارت گرافیک کردم؟

از طرز بیان شما کاملا مشخص هست که چه کسی از بنچمارک ها به ستوه اومده، یکی از دوستان گرامی هم بعد از اینکه بنچمارک ها رو قرار دادم دقیقا مسیر مشابه با شما رو طی کرد و در صدد تخریب چهره وب سایتی قدم گذاشت که در کل فعالیت خودش شاید به اندازه 5 دقیقه توانایی افزایش اطلاعات کاربران رو در مقایسه با وب سایت مورد نظر نداشته باشه!

باز هم تکرار می کنم بنچمارک هایی که شما قرار میدید برای بنده اهمیتی نداره و با این حال هم صحبتی در موردشون انجام نمیدم، روی سخن بنده با شما جمله ای است که در بالا بولد کردم.

امیدوارم در آینده قدری سنجیده تر عمل کنید.

@};-

شما قبل از من هم با کاربرهای دیگه همچین رفتارهایی داشتین که پستهاشون رو (که باب میل شما نبوده) تکه تکه کردین و بابت هر خط ازشون دلیل و مدرک خواستین.

من هم دلیل و مدرکهام رو توی پست اول با عکس و لینک ارائه دادم خدمتتون اما مثل اینکه متاسفنه شما قبولشون ندارین.

من رشته ی حقوق نخوندم وکیل هم ندارم چیزی که به نظرم درسته رو بیان میکنم از هیچ کسی هم نمیترسم.

آیا من نتایج زحمت شمارو زیر سوال بردم؟ طرف صحبت من شخص دیگه ای بود و کامنت ایشون رو نقل و قول کردم اما الان شما دارین با من بحث میکنید.

تنها گناه من اینه که چرا از techpowerup بنچمارک نذاشتم باور کنید اگه از Guru3d هم مطلب بزارم باز حرفو حدیث میسازین از توش.

دوست من. آیا من پست شمارو نقل و قول کردم‌ اون شخصی که طرف صحبت من بود (بله)

در مورد اون جمله ای هم که قرمز کردم باید بگم نتایج بنچمارکهایی که شما میزارین برای من اهمیتی نداره

به هر حال روی سخن من با شخص شما نبود  @};- 

لینک به دیدگاه

قیمت تعدادی از مدل های کاستوم MSI GTX 1060

ezvcf8puxix0sh0caftd.png

msi-1.png

(289$)

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

عجب کارتی

ولی قیمتش بیشتر از ۱۴۰۰ میشه ارزش نداره

Amd باید یک اقدامی انجام بده وگرنه کسی طرف 480 نمیره

لینک به دیدگاه

الان زمان مناسبی برای خرید کارت گرافیک نیست، ارزان ترین مدل کاستوم GTX 1060 باید قیمتی در حدود یک الی 1100 داشته باشه، ارزان ترین مدل RX 480 هم حدود 900 الی یک تومن!

در صورت تثبیت شدن قیمت ها فکر نکنم 100 تومن اختلاف قیمتی باعث بشه RX 480 انتخاب بهتری نسبت به GTX 1060 باشه!

@};-

لینک به دیدگاه

ویدیو : مقایسه سه کارت GTX 980 , GTX 1060 , RX 480 با بنچمارک Time Spy

http://www.aparat.com/v/nzJ3F

نتیجه نهایی برای دوستانی که حوصله نگاه کردن ویدیو رو ندارند :D

pyivt8xndbxgsbw2cx15.png

لینک یوتیوب @};-

ویرایش شده توسط Amir.H
لینک به دیدگاه

چی بگه عادم... تو تاپیک تاج که به این نتیجه رسیده بودن 480 بهتره.. :D

کلن فک کنم این دوتا کارت با هم درگیرن.. یه جا اون بهتره یه جا این.. حکم قطعی و کلی نمیشه داد...

لینک به دیدگاه

چی بگه عادم... تو تاپیک تاج که به این نتیجه رسیده بودن 480 بهتره.. :D

کلن فک کنم این دوتا کارت با هم درگیرن.. یه جا اون بهتره یه جا این.. حکم قطعی و کلی نمیشه داد...

دوست عزیز GTX 1060 در اکثر بازی ها به طور میانگین 15% سریعتر هست، در بازی ای تایتل AMD و DX12 اخیر عملکرد تقریبا مشابه ای داشتند، قدرت اورکلاک پذیری هم معیار بسیار مهمی در انتخاب کارت گرافیک هست که باید بهش توجه بشه.

انتخاب بین این دو بر میگرده به اینکه به چه بازی هایی علاقه داشته باشید.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

دوست عزیز GTX 1060 در اکثر بازی ها به طور میانگین 15% سریعتر هست، در بازی ای تایتل AMD و DX12 اخیر عملکرد تقریبا مشابه ای داشتند، قدرت اورکلاک پذیری هم معیار بسیار مهمی در انتخاب کارت گرافیک هست که باید بهش توجه بشه.

انتخاب بین این دو بر میگرده به اینکه به چه بازی هایی علاقه داشته باشید.

@};-

والا همین دیگه.. مام دیده بودیم 1060 بهتره یجورایی... تو تاپیک گفتم که الان این جمله "480 از 1060 خریدش منطقی تره" .رو از کجا در آوردی.. کسی چیزی نگف.

کلا تو تاپیک هوادارا سوال نپرسی بهتره. یا تعریف باید بکنی یا بکوبونی متاسفانه

لینک به دیدگاه

درود. فکر کنم این ویدیو تمام سوء تفاهمات رو از بین ببره و تکلیف این دو کارت گرافیک رده میانی خوش قیمت رو مشخص کنه (دانلود 33MB)

GTX1060 vs RX480 DirectX12 & Vulkan Testing

(reference cards)

http://www.aparat.com/v/xH6iI

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

درود. فکر کنم این ویدیو تمام سوء تفاهمات رو از بین ببره و تکلیف این دو کارت گرافیک رده میانی خوش قیمت رو مشخص کنه (دانلود 33MB)

GTX1060 vs RX480 DirectX12 & Vulkan Testing

(reference cards)

http://www.aparat.com/v/xH6iI

_[tag22].mp4]دانلود کیفیت بالا (حجم 113MB)

تست Doom اش خيلى غير طبيعيه يه ويديو مخصوص اون رو كانال Digital Foundry گذاشته كه توى اون ٤٨٠ روى ولكان از ١٠٦٠ كمتره. نتايج بقيه سايتام البته به اون نزديك تره تا اين. و البته معروفى و صداقت ديجيتال فاندرى خيلى بالاست. ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست Doom اش خيلى غير طبيعيه يه ويديو مخصوص اون رو كانال Digital Foundry گذاشته كه توى اون ٤٨٠ روى ولكان از ١٠٦٠ كمتره. نتايج بقيه سايتام البته به اون نزديك تره تا اين. و البته معروفى و صداقت ديجيتال فاندرى خيلى بالاست.

عزیز تست با والکان گرفته شده، ویدیوهای این تستها هم موجود هستش که کاملا صحت قضیه رو تثبیت میکنه که خیلی خیلی معتبرتر از این هستش که یه سری نمودار بهت نشون بدن که نتایج این بوده...

بعنوان مثال این یک ویدیو که قبلا دوستان قرار دادن:

http://www.aparat.com/v/UvnYT

به نظر میرسه که 480 در بدترین حالت 20 درصد از 1070 ضعیفتر و در بهترین حالت 10 درصد از 1070 ضعیفتر عمل کرده باشه...

اینطوری هم که مشخصه 480 در همه عنوانهایی که DX12 و در حقیقت Low Level API هستن به غیر ازTomb Raider تونسته 1060 رو شکست بده، پس به کسانیکه میخوان عملکرد بهتری بدون اورکلاک در عناوینی مثل BF3 یا WOW یا AC Syndicate یا Anno یا Fall out یا Tomb Raider یا Witcher داشته باشن،(کلا عناوینی که در سالهای گذشته اومده) پیشنهاد میشه که حتما 1060 بگیرن!!

ولی اگه به فکر اورکلاک و عملکرد بهتر در عناوینی هستید که در سال جاری آمده اند و خواهند آمد، مثل Warhammer، GOW ، Doom ، Hitman ، Quantum Break ، Deus Ex ، Watch Dogs ، BF1 ، COD و ... ، بهترین گزینه به نظر میرسه که RX 480 های غیر رفرنس هستش...

البته همه این صحبتها به قیمت تمام شده این کارتها در ایران برمیگرده، شاید بحث قیمت در مورد کارتهای High End به بالا بی معنی باشه، ولی در کارتهای Mid Range و Low End اولین و مهمترین چیز، قیمت هستش:

post-10788-0-61104500-1469275946_thumb.jpgpost-10788-0-88000000-1469275963_thumb.jpg

البته قیمت دومی فکر میکنم که فروشنده مستقیم، Newegg نیست و بهمین دلیل اینقدر گرون هستش...

برای عادی شدن قیمت این کارتها، بطور کل باید 3-2 ماهی صبر کرد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

تست Doom اش خيلى غير طبيعيه يه ويديو مخصوص اون رو كانال Digital Foundry گذاشته كه توى اون ٤٨٠ روى ولكان از ١٠٦٠ كمتره. نتايج بقيه سايتام البته به اون نزديك تره تا اين. و البته معروفى و صداقت ديجيتال فاندرى خيلى بالاست.

توضیحات کامل رو دوست خوبم دادن در تکمیل گفته های ایشون :

در اون کلیپ حتی بازیه the talos principle که 1060 با والکان فریم بیشتری گرفته بود در آخر گوینده اضافه کرد که ساپورت والکان در این بازی در مرحله ی بتا هست و Optimize نشده که اگه این اتفاق بیفته فاصله خیلی کم میشه یا 480 فریم بالاتری میگیره

لینک به دیدگاه

Sapphire Nitro+ RX 480

0t8klvhitr2tc9142cfp.png

وب سایت eteknix  پس از بررسی:

stock  Once overclocked, the boost clock hovers around 1360MHz, and a few slight drop offs bring the average down to 1359.8MHz. Please note, I did try to push the clock further and even added large amounts of voltage to no avail

After the overclock was applied, the Sapphire Nitro+ RX 480 OC defeated the MSI GTX 1060 Gaming X running at stock settings. While it’s still some way behind an overclocked GTX 1060

hsow0cktvw35f3sqs67g.png

nitro-480-fire-strike-oc-100673229-large

نسخه اورکلاک شده Sapphire Nitro+ RX 480 و کسب نتایج بسیار نا امید کننده، کسب میانگین 3 فریم در حالت اورکلاک!

وب سایت pcworld پس از بررسی:

Now for the bad news: That epic (for Polaris) bump in clock speed still didn’t result in massive performance increases, though there were slight improvements in the games and benchmarks we tested

0ckxuq7dnj5a4zl0d6wv.gif

perf_oc.png

Actual 3D performance gained from overclocking is 3.0%

نسخه اورکلاک شده GTX 1060

perf_oc.png

Actual 3D performance gained from overclocking is 15.1%

پ.ن: راستی یک نکته ای که یادم رفت بگم اینه که دوستان توجه داشته باشند این نتایج تفاوت میان اورکلاک Sapphire Nitro+ RX 480 و Asus RX 480 Strix را نشان می دهد، به عبارت دیگر کارت گرافیک Sapphire Nitro+ RX 480 و Asus RX 480 Strix هر نتایجی ثبت کرده باشند با اورکلاک درصد ناچیزی عملکرد کسب کردند، مطمئن هستم اگر کارت ریفرنس RX 480 خریداری کنید و کولر پردازنده بچسبونید بهش و فرکانس رو از حالت تعیین شده 1266MHz برسونید به رقم اورکلاک شده Sapphire Nitro+ RX 480 و Asus RX 480 Strix قطعا نتایج فرق می کنند :D :laughing:

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

22% افزایش کارایی rx480 رفرنس فقط با افزایش 84MHz کلاک هسته یعنی 1350MHz با درایور نسخه  16.6.2

DX11 - DX12 - OpenGL

screen005.jpg

screen009.jpg

screen010.jpg

و میرسیم به اورکلاک مموری(بدون اورکلاک gpu):

در بررسی دیگر سایت Hardwareluxx.de سعی کرده تاثیر افزایش فرکانس مموری بر روی بهبود نتایج فریم ریت رو بررسی کنه.

همونطور که میدونید مموری های این کارت از نوع DDR5 و ساخت شرکت سامسونگ با فرکانس 2 گیگاهرتز می باشد که افزایش به فرکانس های بالا تر از 2 گیگاهرتز برای این چیپ به سهولت امکان پذیر است.

فرکانس مموری از 2000 مگاهرتز به 2300 مگاهرتز ( 9200 مگاهرتز موثر) افزایش یافته (با افزایش 15 درصد پهنای باند) و اما نتایج به وضوح نشان می دهد این افزایش فرکانس بهبود 7-11 درصدی در فریم گیری کارت در بازی های مختلف در رزولوشن 2K را موجب می شود:

2016-06-30-13_32_24-AMD-Radeon-RX-480-Te2016-06-30-13_32_13-AMD-Radeon-RX-480-Te2016-06-30-13_32_31-AMD-Radeon-RX-480-Te2016-06-30-13_32_38-AMD-Radeon-RX-480-Te

RX480 - 3DMark Graphic Score : 16 353

image_id_1660183.jpeg

مقاله ی کامل + تستهای بیشتر:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60760&page=1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GTX1060 - 3DMark Graphic Score : 14 246

GTX1060 OC

Core Clock: 1706 MHz

Memory Clock: 9216 MHz

gtx1060_oc.png

http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_1060_review,29.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

22% افزایش کارایی rx480 رفرنس فقط با افزایش 84MHz کلاک هسته یعنی 1350MHz با درایور نسخه  16.6.2

DX11 - DX12 - OpenGL

و میرسیم به اورکلاک مموری(بدون اورکلاک gpu):

در بررسی دیگر سایت Hardwareluxx.de سعی کرده تاثیر افزایش فرکانس مموری بر روی بهبود نتایج فریم ریت رو بررسی کنه.

همونطور که میدونید مموری های این کارت از نوع DDR5 و ساخت شرکت سامسونگ با فرکانس 2 گیگاهرتز می باشد که افزایش به فرکانس های بالا تر از 2 گیگاهرتز برای این چیپ به سهولت امکان پذیر است.

فرکانس مموری از 2000 مگاهرتز به 2300 مگاهرتز ( 9200 مگاهرتز موثر) افزایش یافته (با افزایش 15 درصد پهنای باند) و اما نتایج به وضوح نشان می دهد این افزایش فرکانس بهبود 7-11 درصدی در فریم گیری کارت در بازی های مختلف در رزولوشن 2K را موجب می شود:

3DMark Graphic Score : 16 353

مقاله ی کامل + تستهای بیشتر:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60760&page=1

نتایج 90 درصد سایتهای دیگه با این Techpowerup فرق داره، باعث میشه به شک بیوفتی چرا؟ :-?

:D

لینک به دیدگاه

نتایج 90 درصد سایتهای دیگه با این Techpowerup فرق داره، باعث میشه به شک بیوفتی چرا؟ :-?

:D

حالا سایتهای دیگه به کنار نتایجش با اکثر ویدیوهای یوتیوب که از کاربرها و مردم عادی در رابطه با این دو کارت تست میزارن هم متفاوته !!!

لینک به دیدگاه

Asus RX 480 Strix

s8le9ofi1pxch906s35r.png

9ssvn0twx4xuo3osnqon.png

a9qzzdzvwy3amdjjnhbu.png

7kxs6glnvfv7fsgbj9i8.png

افزایش تقریبی 2.5 فریم بعد از اورکلاک در تست ComputerBase

perf_oc.png

افزایش تقریبی 2.5 فریم بعد از اورکلاک در تست TechPowerUp

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

دوستانی که سیستم قدیمی دارن امیدوارم بنچمارکهای زیر براشون مفید باشه . 

مخصوصا عملکرد در ولکان و dx12 در cpu های قدیمی

http://www.hardwareunboxed.com/gtx-1060-vs-rx-480-in-6-year-old-amd-and-intel-computers/

kJWU4AS.pngRtJWLOr.pngRbioyMb.pngtJZp09K.pngocxyFEf.pngBxR3Xja.pngPg4xTmn.pngBD5W0B5.png

لینک به دیدگاه

حالا سایتهای دیگه به کنار نتایجش با اکثر ویدیوهای یوتیوب که از کاربرها و مردم عادی در رابطه با این دو کارت تست میزارن هم متفاوته !!!

کلا این سایت تفاوت رو دوست داره !

لینک به دیدگاه

یا حضرت کارایی نسبت به قیمت !!!!

perfdollar_1920_1080.png

و در ادامه

یا حضرت  افزایش کارایی نسبت به اورکلاک!!!!!

(14% افزایش کارایی بعد از اورکلاک به صورت دستی در نسخه رفرنس !!!!! قابل توجه دوستان افزایش کارایی 480 بعد از اور دستی فقط 5% بوده!!!)

perf_oc.png

1060  قیمت نسبت به کارایی عالی  اگر یه نسخه کاستوم خنک مثل Gaming X یا MSI Armor با قیمت  1000 - 1100 باشه قطعا یکی میخرم !!!

با سلام فکر نکنم بتونین بخرین چون با احتساب 199 دلار شد 1180 فکر کنم 290 دلار حدودای 1500 بشه تو ایران 

کلا خیلی گرون خواهد بود تو ایران تا ببینیم ماههای بعد از ورود چند در میاد اگر تفاوت قیمتش با 480  بخواد اینقدر دراد 

بنده به شخصه هر چند برای 1060 اماده میشدم 980 دست دو رو با افت قیمت تا 1100 ترجیح میدم یا یه 480 اک

اگر 980 افت قیمت نداشته باشه 

البته ناگفته نماند قیمت 1070 و 1080 خیلی خوب هست ولی وارد کنندهها با amd مشکل دارن کلا قیمتش خیلی بالاتر درمیاد

1070 به قیمت دلاریش نزدیکتره تا 480 فکر کنم همین اتفاق برای 1060 در مدلای معمولی تر بیوفته  و480 نباید 900 تومن بیشتر میشد

اونم مدل مرجع ولی 1070 کاستوم 1925 فروش رفته 

در مورد دما بی طرفانه نگاه کنیم 120 وات دمای 85 و 167 دمای 94 خوب انویدیا ضعیفتر عمل کرده نصبت به مصرف 

اگر 480 هم 120 وات بود اونوقت میشد گفت انویدیا درسته کارش به نظرم هر دوتا تو دمما گند زدن 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا این همه بحث نیاز نیست

بخدا لازم نیست

کارت گرونتر قویتره

کارت ارزونتر ضعیفتره

چونه زدن نداره والله

چیو میخواهید بهم دیگه ثابت کنید

برید تاپیک های راهنمایی و مشاوره رو اباد کنید همشون رو زمین موندن

لینک به دیدگاه

والا این همه بحث نیاز نیست

بخدا لازم نیست

کارت گرونتر قویتره

کارت ارزونتر ضعیفتره

چونه زدن نداره والله

چیو میخواهید بهم دیگه ثابت کنید

برید تاپیک های راهنمایی و مشاوره رو اباد کنید همشون رو زمین موندن

ها والا.. نصفشم حرف رو هواس.. فردا یا عکسش میشه یا یه چی خیلی خفیف ترش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...