رفتن به مطلب

اولین نتایج رسمی کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1060

اشتراک گذاری

Recommended Posts

Asus RX 480 Strix

s8le9ofi1pxch906s35r.png

9ssvn0twx4xuo3osnqon.png

a9qzzdzvwy3amdjjnhbu.png

7kxs6glnvfv7fsgbj9i8.png

MSI GTX1060 GAMING

gtx1060_oc.jpggtx1060_oc_2.jpggtx1060_oc_3.jpg

gtx1060_oc_4.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RX480 reference Vs MSI GTX1060 Gaming

( DX12)

rx480_reference.jpgrx480_reference2.jpgrx480_reference3.jpg

لینک به دیدگاه

والا این همه بحث نیاز نیست

بخدا لازم نیست

کارت گرونتر قویتره

کارت ارزونتر ضعیفتره

چونه زدن نداره والله

چیو میخواهید بهم دیگه ثابت کنید

برید تاپیک های راهنمایی و مشاوره رو اباد کنید همشون رو زمین موندن

من این قسمت حرفتون رو خیلی خوشم اومد 

والا الان نصفه تایپک ها رو هواس طرف دو ساعت وقت میزاره آموزش مینویسه - ماد میکنه وقتشو میزاره!!

بعد ظرف دو دقیقه تایپکش محو میشه و تایپک های گرافیک آپ میشن  :( گرچه خودمم چند بار آپ کردم :D

اگه کلا یه تایپک ساخته بشه بتونیم بزنیم تو سرو کله هم دیگه خیلی بهتر میشه :)

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

MSI GTX1060 GAMING

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RX480 reference Vs MSI GTX1060 Gaming

( DX12)

آقا باز که شروع کردی شما نتایجت رو ردیف کن باور کن کسی ناراحت نمیشه، اون جمله ای که پست قبلی نوشتم باز تکرار می کنم شاید فرجی شد! (هر چند که مطمئن هستم نمیشه :دی)

پ.ن: راستی یک نکته ای که یادم رفت بگم اینه که دوستان توجه داشته باشند این نتایج تفاوت میان اورکلاک Sapphire Nitro+ RX 480 و Asus RX 480 Strix را نشان می دهد، به عبارت دیگر کارت گرافیک Sapphire Nitro+ RX 480 و Asus RX 480 Strix هر نتایجی ثبت کرده باشند با اورکلاک درصد ناچیزی عملکرد کسب کردند، مطمئن هستم اگر کارت ریفرنس RX 480 خریداری کنید و کولر پردازنده بچسبونید بهش و فرکانس رو از حالت تعیین شده 1266MHz برسونید به رقم اورکلاک شده Sapphire Nitro+ RX 480 و Asus RX 480 Strix قطعا نتایج فرق می کنند.

در اون چارت هایی که گذاشتم یکم دقت بیشتری میکردی نسخه اورکلاک شده MSI GTX 1060 Gaming حضور نداره عزیز دل الان دیگه باید متوجه شده باشی دیگه باز نمودار از نتایج RX 480 با فرکانس 1450MHz زیر نیتروژنی مقایسه نکنی :D

اون نمودار های بازی DX12 تایتل AMD هم فکر کنم یه چند باری در همین تاپیک گذاشتی، باور کن همه دیدن منم دیدم نتایج بازی DX12 تایتل انویدیا هم دیدم....

آقا سایت ComputerBase هم مثله تک پاور بی اعتبار شد خبر بدید نتایج سایت های دیگه رو مقایسه کنیم، Guru3d مگه فن انویدیا نبود....

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

آقا باز که شروع کردی شما نتایجت رو ردیف کن باور کن کسی ناراحت نمیشه، اون جمله ای که پست قبلی نوشتم باز تکرار می کنم شاید فرجی شد! (هر چند که مطمئن هستم نمیشه :دی)

در اون چارت هایی که گذاشتم یکم دقت بیشتری میکردی نسخه اورکلاک شده MSI GTX 1060 Gaming حضور نداره عزیز دل الان دیگه باید متوجه شده باشی دیگه باز نمودار از نتایج RX 480 با فرکانس 1450MHz زیر نیتروژنی مقایسه نکنی :D

اون نمودار های بازی DX12 تایتل AMD هم فکر کنم یه چند باری در همین تاپیک گذاشتی، باور کن همه دیدن منم دیدم نتایج بازی DX12 تایتل انویدیا هم دیدم....

آقا سایت ComputerBase هم مثله تک پاور بی اعتبار شد خبر بدید نتایج سایت های دیگه رو مقایسه کنیم، Guru3d مگه فن انویدیا نبود....

@};-

دوست من نسخه ی کاستومه down clock که نشده !!! کلاک بالاتر رفته نسبت به رفرنس - با نسخه ی رفرنس مقایسه شده

1450 روی air هست نه نیتروژن - 1600MHz زیر نیتروژن بود که کلیپش هم باید دیده باشین.

حتی این یکی هم روی air هست

یکی از دوستان در رابطه با dx12 و بازیهای nvidia تایتل حرف خوبی زد

(نکته ی قابل تامل در بازیه Rise of tomb rider که به اصطلاح با patch های جدید کاملا به بازیه dx12 تبدیل شده اینه که کارت RX480 در این بازی فریم بیشتری با dx11 گرفته تا dx12

این یعنی شرکت معظم انویدیا سد عظیمی جلوی افزایش پرفورمنس کارتهای amd در بازیه Rise of tomb rider (که انویدیا تایتل هست و به اصطلاح dx12) گذاشته که کاراییه کارت rx480 رو به حداقل برسونه. شما قضاوت کنید ایا تا بحال بازی وجود داشته که کارتهای amd و هم nvidia با dx11 نسبت به dx12 فریم بالاتری بگیرن ؟)

tombrider%20dx12.png

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

نسخه ی کاستومه down clock که نشده !!! کلاک بالاتر رفته نسبت به رفرنس - با نسخه ی رفرنس مقایسه شده

1450 روی air هست نه نیتروژن - 1600MHz زیر نیتروژن بود که هم کلیپ ازش اومد هم عکس. اونو دیگه نزاشتم

حتی این یکی هم روی air هست

یکی از دوستان در رابطه با dx12 و بازیهای nvidia تایتل حرف خوبی زد

(نکته ی قابل تامل در بازیه Rise of tomb rider که به اصطلاح با patch های جدید کاملا به بازیه dx12 تبدیل شده اینه که کارت RX480 در این بازی فریم بیشتری با dx11 گرفته تا dx12

این یعنی شرکت معظم انویدیا سد عظیمی جلوی افزایش پرفورمنس کارتهای amd در بازیه Rise of tomb rider (که انویدیا تایتل هست و به اصطلاح dx12) گذاشته که کاراییه کارت rx480 رو به حداقل برسونه. شما قضاوت کنید ایا تا بحال بازی وجود داشته که کارتهای amd و هم nvidia با dx11 نسبت به dx12 فریم بالاتری بگیرن ؟)

آقا فرجی نشد شب به خیر...

@};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیزی سوال پرسیده بودند که چرا همه چیز 980 از 1060 بیشتره به جز فرکانس و.. چرا 1060 قدرتمندتره کلا سوالش گم شد تو حواشیه تاپیک بنده اطلاع چندانی از اعداد ارقام خازنها و ... در 1060 ندارم اگر کسی اطلاع داره جواب به این سوال بده

تعداد ترانزیستورا نه خازنها تصحیح میکنم 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

دوست عزیزی سوال پرسیده بودند که چرا همه چیز 980 از 1060 بیشتره به جز فرکانس و.. چرا 1060 قدرتمندتره کلا سوالش گم شد تو حواشیه تاپیک بنده اطلاع چندانی از اعداد ارقام خازنها و ... در 1060 ندارم اگر کسی اطلاع داره جواب به این سوال بده 

درود

دوست عزیز به همون دلیلی که الان GTX 1060 کارت گرافیک RX 480 رو با قدرت پردازشی و تعداد ترانزیستور کمتر شکست داده، مثال بهتر حتی کارت گرافیک 8 ترافلاپسی R9 Fury رو هم پشت سر گذاشته اونم با نصف قدرت پردازشی (4.4 ترافلاپس)!

دلیل: به خاطر بهینه بودن فوق العاده معماری پاسکال + قدرت فوق العاده تیم نرم افزاری انویدیا، قیمت بیشتر کارت های انویدیا تنها به خاطر نرخ فریم بهتر نیست، ویژگی های جانبی مهمی نظیر کتابخانه عظیم GameWorks و تکنولوژی های منحصر به فرد برای بهبود تجربه کاربران از بازی های رایانه ای FreeSync، G-sync و.... هم در قیمت گذاری محصولات انویدیا سهیم هستند، مثال ساده تر که میتونم بزنم گوشی آیفون هست، هزینه ساخت گوشی بسیار کمتر از قیمت تعیین شده است اما اپل به خاطر برتری سخت افزاری و نرم افزاری که نسبت به سایر پلتفرم ها نظیر اندروید داره پول بیشتری برای محصولاتش درخواست میکنه!

فرکانس بیشتر قطعا در افزایش عملکرد هر قطعه سخت افزاری مؤثر هست اما اول باید برای رسیدن به فرکانس های بالاتر بستر سازی فراهم بشه.

@};-

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز به همون دلیلی که الان GTX 1060 کارت گرافیک RX 480 رو با قدرت پردازشی و تعداد ترانزیستور کمتر شکست داده، مثال بهتر حتی کارت گرافیک 8 ترافلاپسی R9 Fury رو هم پشت سر گذاشته اونم با نصف قدرت پردازشی (4.4 ترافلاپس)!

دلیل: به خاطر بهینه بودن فوق العاده معماری پاسکال + قدرت فوق العاده تیم نرم افزاری انویدیا، قیمت بیشتر کارت های انویدیا تنها به خاطر نرخ فریم بهتر نیست، ویژگی های جانبی مهمی نظیر کتابخانه عظیم GameWorks و تکنولوژی های منحصر به فرد برای بهبود تجربه کاربران از بازی های رایانه ای FreeSync، G-sync و.... هم در قیمت گذاری محصولات انویدیا سهیم هستند، مثال ساده تر که میتونم بزنم گوشی آیفون هست، هزینه ساخت گوشی بسیار کمتر از قیمت تعیین شده است اما اپل به خاطر برتری سخت افزاری و نرم افزاری که نسبت به سایر پلتفرم ها نظیر اندروید داره پول بیشتری برای محصولاتش درخواست میکنه!

فرکانس بیشتر قطعا در افزایش عملکرد هر قطعه سخت افزاری مؤثر هست اما اول باید برای رسیدن به فرکانس های بالاتر بستر سازی فراهم بشه.

@};-

معماری بهینه بله درست فرمودید اما سوال یه بنده خدایی بود بنده اطلاعی از 1060 نداشتم که جوابی بدم حتی معماری چیپ ستشم ندیدم البته درایور هم خیلی مهم هست که این رو هم شاره فرمودید ممنونم امیدوارم اون دوستمون جواب رو ببینن +++++++++++++++ برای شما مثبتای امشبم تمام شده شرمنده         

توضیحی که برای این مساله دارم هم شاید مثالی عجیب باشه ولی یه جورایی میتونه لب مطلب رو برسونه 

چیدمان موتور 206 و پیکان چرا چون معماری هم یه جورایی مثل چیدمان موتور هست یه 206 با 

1400 یا 1600 اسب بخار میتونه خیلی خیلی سریع تر از 1700 اسب بخار پیکان باشه چون به روزه و چیدمان بهینه و

بهتری داره و بهینه تر از پیکان از نیروی محرکه استفاده میکنه خوب 1060 هم به خاطر معماری پاسکال 

به صورت بهینه تر از ترانزیستورهاش و... استفاده میکنه تا 980 که قدیمی تره و معماری قدیمی داره البته بنده 

هنوز معماری 1060 رو ندیدم و کلا اونقدرها هم با معماری جی پی یو ها درگیر نشدم ولی در مورد پردازنده 

مرکزی خوب قضیه متفاوته و معماری اونها رو راحت تر درک میکنم تا جی پی یو بابت لینکی که دادید ممنونم در اسرع 

وقت میرم نگاه میکنم امیدوارم اونجا خالی از تعصبات بچه گانه باشه 

ای کاش میتونستیم تعصبات رو کنار بزاریم و روی معماریها تمرکز میکردم و با عدله میومدیم 1060 یا 480 رو محکوم 

یا پیروز میکردیم 

480 یا 1060 رو محکوم یا پیروز اعلام میکردیم 

دوبار نوشتم تا یکی یا چندتا از دوستان نگن اول این رو گفت دوم اون رو و بگن طرفداره فلان کمپانیه  . نه   خیر بنده به شخصه طرفدار جیبم هستم 

هر کدوم کارایی بهتر داشت میخرم به نصبت به جیبم فعلا نظرم رو 480 هست مگر اینکه 1060 هم همین 1200 بیاد البته بنده اونققدرهام مهم نیستم 

در نهایت پیشنهاد میکنم اورکلاک نکنین مگر خبره اینکار باشید وگرنه با یه امپر یا ولتاژ بالا پایین دودمان نه تنها گرافیک که سیستم به فنا میره 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

معماری بهینه بله درست فرمودید اما سوال یه بنده خدایی بود بنده اطلاعی از 1060 نداشتم که جوابی بدم حتی معماری چیپ ستشم ندیدم البته درایور هم خیلی مهم هست که این رو هم شاره فرمودید ممنونم امیدوارم اون دوستمون جواب رو ببینن +++++++++++++++ برای شما مثبتای امشبم تمام شده شرمنده         

توضیحی که برای این مساله دارم هم شاید مثالی عجیب باشه ولی یه جورایی میتونه لب مطلب رو برسونه 

چیدمان موتور 206 و پیکان چرا چون معماری هم یه جورایی مثل چیدمان موتور هست یه 206 با 

1400 یا 1600 اسب بخار میتونه خیلی خیلی سریع تر از 1700 اسب بخار پیکان باشه چون به روزه و چیدمان بهینه و

بهتری داره و بهینه تر از پیکان از نیروی محرکه استفاده میکنه خوب 1060 هم به خاطر معماری پاسکال 

به صورت بهینه تر از ترانزیستورهاش و... استفاده میکنه تا 980 که قدیمی تره و معماری قدیمی داره البته بنده 

هنوز معماری 1060 رو ندیدم و کلا اونقدرها هم با معماری جی پی یو ها درگیر نشدم ولی در مورد پردازنده 

مرکزی خوب قضیه متفاوته و معماری اونها رو راحت تر درک میکنم تا جی پی یو بابت لینکی که دادید ممنونم در اسرع 

وقت میرم نگاه میکنم امیدوارم اونجا خالی از تعصبات بچه گانه باشه 

ای کاش میتونستیم تعصبات رو کنار بزاریم و روی معماریها تمرکز میکردم و با عدله میومدیم 1060 یا 480 رو محکوم 

یا پیروز میکردیم 

480 یا 1060 رو محکوم یا پیروز اعلام میکردیم 

دوبار نوشتم تا یکی یا چندتا از دوستان نگن اول این رو گفت دوم اون رو و بگن طرفداره فلان کمپانیه  . نه   خیر بنده به شخصه طرفدار جیبم هستم 

هر کدوم کارایی بهتر داشت میخرم به نصبت به جیبم فعلا نظرم رو 480 هست مگر اینکه 1060 هم همین 1200 بیاد البته بنده اونققدرهام مهم نیستم 

در نهایت پیشنهاد میکنم اورکلاک نکنین مگر خبره اینکار باشید وگرنه با یه امپر یا ولتاژ بالا پایین دودمان نه تنها گرافیک که سیستم به فنا میره 

در مورد اورکلاک نگران نباشید اگر اصولی جلو برید دودمان قطعه به باد نمیره :دی، اورکلاک هم امروزه کار سختی نیست، خود شرکت سازنده قطعه امکان اورکلاک با یک کلیک رو فراهم کرده!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

درود

@};-

دوست عزیز خواهشن درست راهنمایی کنید GTX1060 در 10 عنوان DX12 و Vulkan توی 7 عنوان شکست خورده و اون 3 عنوان هم انویدیا تایتل بودن. شما که از قدرت پردازشی و تعداد ترانزیستور کمتر 1060 دم میزنید یه اشاره ای هم به بالاتر بودن کلاک 1060 بکنید(پس من هم میتونم بگم rx480 با فرکانس gpu پایینتر در dx12 و والکان کارت 1060 رو به خاک و خون کشیده). کمااینکه همونطور که تاریخ ثابت کرده (قدرت پردازشی و تعداد ترانزیستور کمتر در کارت 1060) به مرور زمان به ضررش تموم میشه (2 سال دیگه همین موقع بنچمارکها دیدن داره که 1060 کجاست و rx480 کجاست)

GTX1060 با کلاک جی پی یو بالاتر با مموریه بیشتر با فرکانس مموریه بالاتر نسبت به980 توی اکثر عناوین DX11 هم از GTX980 پایینتره.

مقایسه ی 5 کارت گرافیک gtx1080 - gtx1070 - gtx1060 - gtx980ti - gtx980 در بازیه GTAv

http://www.aparat.com/v/y6GOx

همونطور که مشخصه 1060 و 980 فریم مشابهی گرفتن حتی بعضی مواقع 980 فریم بالاتر رو گرفته

بنچمارکهای 1060 و 980 در عناوین DX11

980%20vs%201060.jpg

980%20vs%201060-2.jpg

980%20vs%201060-3.jpg

980%20vs%201060-4.jpg

980%20vs%201060-5.jpg

اون برتری ناچیزه 1060 نسبت به 980 در بعضی از بازیها به علت کلاک بالاتر -وی رم بیشتر- و فرکانس مموریه بالاتره نسبت به 980 رقم خورده که کاملا منطقی هم هست

حتی 980 در همون تعداد کم بازی ها که فریم کمتری گرفته با کمی اورکلاک از 1060 جلو زده

تاثیر معماری جدیدتر در کارت گرافیکهای high end بیشتر نشون داده میشه که نیاز به حداکثر قدرت کلاک gpu و مموری با ترافلاپس بالا در اون معماری وجود داره . تنها نمایش معماری جدیدتر در کارتهای Mid Range  میتونه مصرف کمتر و قیمت کمتر و دمای بهتر نسبت به نسل قبل باشه. شما نمیتونی کارایی 1060 که یه کارت mid range محسوب میشه رو به حساب معماری جدید بزاری (این قضیه در 1080 و 1070 فرق میکنه)

نتیجه گیری: تنها مزیت 1060 به 980 در dx12 مقداری نسبت به مکسول بهتر شده مصرف کمتر و قیمت کمتر. اما از نظر قدرت همسان و در بیشتر مواقع 1060 پایینر از 980 قرار گرفته.

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

درود

دقيقا اين ماجرا تا كي بايد ادامه داشته باشه نمي دونم

چقد ساده فن هاي amd به فن هاي nvidia سر ترول بازي يه عده ي محدود ميگن nvidia graphworks تون خوب كار مي كنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خواهشن درست راهنمایی کنید GTX1060 در 10 عنوان DX12 و Vulkan توی 7 عنوان شکست خورده و اون 3 عنوان هم انویدیا تایتل بودن. شما که از قدرت پردازشی و تعداد ترانزیستور کمتر 1060 دم میزنید یه اشاره ای هم به بالاتر بودن کلاک 1060 بکنید(پس من هم میتونم بگم rx480 با فرکانس gpu پایینتر در dx12 و والکان کارت 1060 رو به خاک و خون کشیده). کمااینکه همونطور که تاریخ ثابت کرده (قدرت پردازشی و تعداد ترانزیستور کمتر در کارت 1060) به مرور زمان به ضررش تموم میشه (2 سال دیگه همین موقع بنچمارکها دیدن داره که 1060 کجاست و rx480 کجاست)

GTX1060 با کلاک جی پی یو بالاتر با مموریه بیشتر با فرکانس مموریه بالاتر نسبت به980 توی اکثر عناوین DX11 هم از GTX980 پایینتره.

مقایسه ی 5 کارت گرافیک gtx1080 - gtx1070 - gtx1060 - gtx980ti - gtx980 در بازیه GTAv

http://www.aparat.com/v/y6GOx

همونطور که مشخصه 1060 و 980 فریم مشابهی گرفتن حتی بعضی مواقع 980 فریم بالاتر رو گرفته

بنچمارکهای 1060 و 980 در عناوین DX11

980%20vs%201060.jpg

980%20vs%201060-2.jpg

980%20vs%201060-3.jpg

980%20vs%201060-4.jpg

980%20vs%201060-5.jpg

اون برتری ناچیزه 1060 نسبت به 980 در بعضی از بازیها به علت کلاک بالاتر -وی رم بیشتر- و فرکانس مموریه بالاتره نسبت به 980 رقم خورده که کاملا منطقی هم هست

حتی 980 در همون تعداد کم بازی ها که فریم کمتری گرفته با کمی اورکلاک از 1060 جلو زده

تاثیر معماری جدیدتر در کارت گرافیکهای high end بیشتر نشون داده میشه که نیاز به حداکثر قدرت کلاک gpu و مموری با ترافلاپس بالا در اون معماری وجود داره . تنها نمایش معماری جدیدتر در کارتهای Mid Range  میتونه مصرف کمتر و قیمت کمتر و دمای بهتر نسبت به نسل قبل باشه. شما نمیتونی کارایی 1060 که یه کارت mid range محسوب میشه رو به حساب معماری جدید بزاری (این قضیه در 1080 و 1070 فرق میکنه)

نتیجه گیری: تنها مزیت 1060 به 980 در dx12 مقداری نسبت به مکسول بهتر شده مصرف کمتر و قیمت کمتر. اما از نظر قدرت همسان و در بیشتر مواقع 1060 پایینر از 980 قرار گرفته.

خوب 980 های اند نسل قبله و 1060 مید رنج هست .معماری هم بی تاثیر نیست که یه مید رنج های اند نسل قبل رو یا میگیره یا اختلاف 2 فریمی با اون داره 

لینک به دیدگاه

خوب 980 های اند نسل قبله و 1060 مید رنج هست .معماری هم بی تاثیر نیست که یه مید رنج های اند نسل قبل رو یا میگیره یا اختلاف 2 فریمی با اون داره 

درود.

اگه با دقت تر متن رو مطالعه میکردین ممنون میشدم @};-

من اینهارو در جواب اون شخصی گفتم که 980 و 480 رو با خاک یکسان کرد.

بله معماری در mid range تاثیر داره بنده هم نگفتم تاثیر نداره اما بیشتر در کاهش دما - قیمت کمتر- کاهش مصرف و بهینه تر شدن در dx12. تمام بنچمارک هارو هم از dx11 قرار دادم. نهایت تاثیر معماریه جدید در کارتهای high end قابل مشاهده هست که از حداکثر کلاک gpu و وی رم و پهنای باند با ترافلاپس بالا استفاده میکنه

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/FeuM3

http://www.aparat.com/v/cZ91V

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

MSI GeForce GTX 1060 6GT OC

(249$)

MSI-GTX-1060-6G-TOC-Specs-900x666.jpg

uuidkky1s50ajwb1q1hp.png

لینک بررسی

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

MSI GeForce GTX 1060 6GT OC

(249$)

MSI-GTX-1060-6G-TOC-Specs-900x666.jpg

uuidkky1s50ajwb1q1hp.png

لینک بررسی

@};-

چه خوش قیمت، این ور هم خداکنه همینطور باشه .

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان

بجای این همه کل کل درباره کارتهای Amd و Nvidia 

طبق آمار باید به این نتیجه برسید:

DX11:با اختلاف کمی 1060جلوتره

DX12:با اختلاف کمی 480 جلوتره

جفتشون ارزش خرید دارن

لینک به دیدگاه

nvidia یه درایور درست و حسابی بده تو dx12 هم میترکونه

لینک به دیدگاه

hjcnbq6c3ysk18039j7r.jpg  3y8hhb3ytfiiws2py95q.jpg

pk86gc7hdvnjveaemgl7.png                        735x6co6iqqopqqv6rem.png

3fv2xd25szic0s1v20yx.png  07f87068kcq3w09czffn.png

290$                                                                                                                   270$

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

سلاارزون ترین مدل 1060 که بورد و خنک کننده اختصاصی داشته باشه کدومه؟

لینک به دیدگاه

دیگه شورشو در آوردن

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

دوستان کجا قیمت گذاشتن؟؟ ما که جایی نمی بینیم یعنی اینقدر زود ناموجود شد؟

لینک به دیدگاه

دوستان کجا قیمت گذاشتن؟؟ ما که جایی نمی بینیم یعنی اینقدر زود ناموجود شد؟

فقط توی کانال تلگرامیشون از طریق تماس فروش دارن . اگه توی سایت میزاشتن زیر 5 دقیقه ته میکشید

لینک به دیدگاه

1.5؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب 300-400 بزار روش 1070 بخر :|

این شرکت های وارد کننده اصلا به قیمت اصلیش نگاه نمیکنن و براساس میلشون تعیین میکنن

توی کشور های دیگه کارت 1080 نزدیک دو برابر 1070 قیمت داره 

650-700 $ برای 1080 

350-430 $ برای 1070

که نزدیک دو برابر هست

حالا تو ایران 1070 کاستوم 2 تومن قیمت خورده و 1080 کاستوم 3 تومن

اگر واقعا وارد کننده ها انصاف داشته باشن اینطور وارد نمیکنن

کارت 1070 حداکثر باید 1.5 قیمت بخوره و 1080 باید 3 تومن و 1060 باید 800-900 قیمت بخوره 

دلیل اینکارشون اینه که توی نسل قبلی کارت های انودیا(سری 900) کارت 970 خیلی بیشتر از 980 فروش کرد و میشه گفت 980 رو دستشون مونده بود برای همین این نسل 1070 رو به 1080 نزدیک کردن تا 1080 بهتر فروش بره

الان هم میخوان 1060 رو به 1070 نزیک کنن

خیلی مسخرس :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...