رفتن به مطلب

مشاوره در انتخاب بهترین ویندوز

CREATIVE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی

دوستان من تا حالا چند بار ویندوز عوض کردم اما خب میخوام بهترین نوع ویندوز رو از نظر شما بدونم تا مشکلم حل بشه

به نظرتون بین نسخه های ویندوز کدومشون از همه لحاظ ( چه از نظر نداشتنه باگ چه از نظره سازگاری کامل با بازی ها ) بهترین هستش

لطفا با ذکر دلیل توضیح بدین ممنون میشم :) @};-

لینک به دیدگاه

یعنی هیچکس این تایپیکو ندیده؟ اگر تایپیک مشابهی هم هست لینکشو بهم بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

اگر برای گیم dx12 منظورتون هست که خواه یا نخواه باید کوچ کنید به ویندوز 10

در غیر این صورت من پیشنهادم به ویندوز 7 هست

لینک به دیدگاه

به نظر من این تاپیک بشه یه مرجع خوبه

تفاوت نسخه Pro و Home ویندوز 10 درچیه؟

Pro چه چیز هایی اضافه داره؟

لینک به دیدگاه

به نظر من این تاپیک بشه یه مرجع خوبه

تفاوت نسخه Pro و Home ویندوز 10 درچیه؟

Pro چه چیز هایی اضافه داره؟

http://www.pcadvisor.co.uk/feature/windows/windows-10-home-vs-windows-10-pro-uk-difference-3618710/

در اینجا تفاوت هاشون رو توضیح داده

در کل هر دو ورژن در یک سطح هستند و تفاوت هاشون بیشتر برای کسانی که اهل تجارت و و وارد به کار های کامپیوتری هستند ملموس هست

و به طورکلی سیستم Home بیشتر برای کسانی هست که بدنبال وب گردی ...انجام امور روزانه و استفاده از مدیا های مختلف هست اما در سری Pro قابلیت های امنیتی و سازگار سازی ویندوز با نیازها وجود داره که بیشتر مناسب کسانی هست که کمی وارد تر هستند

تنها نکته مشترکشون در این هست هر دو ورژن از سری مرورگر های سری Edge بهرمند هستند

لینک به دیدگاه

اگر برای گیم dx12 منظورتون هست که خواه یا نخواه باید کوچ کنید به ویندوز 10

در غیر این صورت من پیشنهادم به ویندوز 7 هست

سلام دوست عزیز

ممنون که وقت گذاشتی

دلیلت برای انتخاب ویندوز 7 چیه؟ من حدودا 8 ماه ویندوز 10 داشتم اما خب دیگه داشت کلافه ام میکرد از بس هی اپدیت میومد و باگ داشت

خیلی اهل بازی نیستم فقط بیشتر pes2016 بازی میکنم

الانم ویندوز 8.1 ورژن 3 رو نصب کردم اما بازم انگار یه جوریه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ممنون که وقت گذاشتی

دلیلت برای انتخاب ویندوز 7 چیه؟ من حدودا 8 ماه ویندوز 10 داشتم اما خب دیگه داشت کلافه ام میکرد از بس هی اپدیت میومد و باگ داشت

خیلی اهل بازی نیستم فقط بیشتر pes2016 بازی میکنم

الانم ویندوز 8.1 ورژن 3 رو نصب کردم اما بازم انگار یه جوریه

ویندوز 10 انچنان جالب نیست با توجه به باگ های زیادش و درعین حال هم بیشتر عزیزانی که ویندوز 10 دارند به ناچار برای استفاده از Dx12 کوچ کردن به اون ویندوز

در خصوص ویندوز 8.1 هم عزیزان برخی راضی هستند و برخی زیاد رضایت ندارند

اما در بین تمام این ها این ویندوز 7 هست که روان و بدون اشکال در بیشتر سیستم ها مشغول بکار هست

کم میشه شخصی رو پیدا کرد که از باگ های این ویندوز گلایه کنه

با این دلایل من پیشنهادم ویندوز 7 نسخه ultimate هست اگر تمایل به بروز بودن دارید به سراغ  Windows 8.1 Enterprise برید

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 انچنان جالب نیست با توجه به باگ های زیادش و درعین حال هم بیشتر عزیزانی که ویندوز 10 دارند به ناچار برای استفاده از Dx12 کوچ کردن به اون ویندوز

در خصوص ویندوز 8.1 هم عزیزان برخی راضی هستند و برخی زیاد رضایت ندارند

اما در بین تمام این ها این ویندوز 7 هست که روان و بدون اشکال در بیشتر سیستم ها مشغول بکار هست

کم میشه شخصی رو پیدا کرد که از باگ های این ویندوز گلایه کنه

با این دلایل من پیشنهادم ویندوز 7 نسخه ultimate هست اگر تمایل به بروز بودن دارید به سراغ  Windows 8.1 Enterprise برید

در مورد اینکه گفتین ویندوز 8.1 نسخه ی اینترپرایس دلیلتون برای اینکه حتما اینتر پرایس باشه چیه؟

لینک به دیدگاه

شما ویندوز کرک شده ریختی ؟؟؟ 

من الان روی لپ تاپ و کامپیوترم ویندوز 8.1 فعال نشده دارم ! انتی ویروس هم ندارم از خود windows defender استفاده میکنم ! تا الان هم هیچ مشکلی نداشتم ! اپدیت هارو هم غیر فعال کردم 

لینک به دیدگاه

سلام

به قطعات شما خیلی بستگی داره ( تجربه شخصیه ) 

از نظر بنده برای مادربرد های نسل 9 و 10 اینتل ویندوز ده گزینه بهتریه 

برای نسل 7 و 8 ویندوز 8.1 

و برای پایین تر هم ویندوز 7

بنده هردفغه برای مادربرد های Sandy Bridge ویندوز ده نصب کردم سرعت سیستم به شدت پایین اومده ولی با سون به راحتی کار میکنه و بر عکس برای سیستم خودم ( H110 ) ویندوز سون نصب می کنم به شدت کند میشه و با ویندوز ده بهترین پرفرمنس رو میده

لینک به دیدگاه

شما ویندوز کرک شده ریختی ؟؟؟ 

من الان روی لپ تاپ و کامپیوترم ویندوز 8.1 فعال نشده دارم ! انتی ویروس هم ندارم از خود windows defender استفاده میکنم ! تا الان هم هیچ مشکلی نداشتم ! اپدیت هارو هم غیر فعال کردم 

بله من ویندوز 8.1 نسخه ی پرو نصب کردم

سلام

به قطعات شما خیلی بستگی داره ( تجربه شخصیه ) 

از نظر بنده برای مادربرد های نسل 9 و 10 اینتل ویندوز ده گزینه بهتریه 

برای نسل 7 و 8 ویندوز 8.1 

و برای پایین تر هم ویندوز 7

بنده هردفغه برای مادربرد های Sandy Bridge ویندوز ده نصب کردم سرعت سیستم به شدت پایین اومده ولی با سون به راحتی کار میکنه و بر عکس برای سیستم خودم ( H110 ) ویندوز سون نصب می کنم به شدت کند میشه و با ویندوز ده بهترین پرفرمنس رو میده

الان من cpu g630 اینتل دارم با 4 گیگ رم باس 1333

مادبردمم گیگابایته p61ad3 1155

چه ویندوزی رو پیشنهاد میدی شما؟

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

خیلی کنجکاو شدم دوستان میشه یه نمونه از باگ های ویندوز 10 مثال بزنید؟؟ :cool:

من در عجبم!!! چه باگی داره؟؟ ^_^

در حال حاضر من ویندوز 10 رو از همه برتر میدونم 

برای کسی که به عنوان یه کاربر معمولی یا حرفه ای در محیط خونه 

با PC کار کنه - برای کسانی که سیستم های قدیمی دارن یا تو محیط کاری - یا حسابدار ها

که به امکانات ویندوزهای بالاتر نیاز ندارن ویندوز 7 خوبه - 8.1 رو هم بدترین نسخه ویندوز مایکروسافت میدونم :eek:

ناسازگاری با انواع بازی ها فریم کمتر نسبت به بقیه ویندوز ها و...

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

در مورد اینکه گفتین ویندوز 8.1 نسخه ی اینترپرایس دلیلتون برای اینکه حتما اینتر پرایس باشه چیه؟

به دلیل این که نسخه Windows 8.1 Enterprise تمام امکانات نسخه Proداره به جز اینکه Windows Media Center پشتیبانی نمیکنه که باعث میشه کمی سبک تر باشه به نسبت نسخه Pro

لینک به دیدگاه

بقیه ی دوستان حرفه ای هم تشریف بیارن نظراتشونو اعلام کنن

این موضوع خیلی مهمه

چون ویندوز خوب میتونه مثه بنزین سوپر عمل کنه

لینک به دیدگاه

بقیه ی دوستان حرفه ای هم تشریف بیارن نظراتشونو اعلام کنن

این موضوع خیلی مهمه

چون ویندوز خوب میتونه مثه بنزین سوپر عمل کنه

دوست عزیز حرف های شما خنده دار هست. تمام نسخه های ویندوز محصول یک شرکت هستند به نام مایکروسافت؛ غول شرکت های کامپیوتری و ویندوز ۱۰ جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت هست که مسلما مشکلات کمتری نسبت به نسخه های قبلی داره. اینکه یه نفر دربیاد بگه ویندوز ۱۰ باگ داره بی سوادی اون شخص در کار با کامپیوتر رو می رسونه. واما با توجه به سطح دانش شما سیستم عامل windows 7 نسخه ultimate پیشنهاد می شه.

(( آدم اول باید بدونه بنزین رو کجای ماشین بزنه بعد بیاد به نوع بنزین گیر بده. ))

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

دوست عزیز حرف های شما خنده دار هست. تمام نسخه های ویندوز محصول یک شرکت هستند به نام مایکروسافت؛ غول شرکت های کامپیوتری و ویندوز ۱۰ جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت هست که مسلما مشکلات کمتری نسبت به نسخه های قبلی داره. اینکه یه نفر دربیاد بگه ویندوز ۱۰ باگ داره بی سوادی اون شخص در کار با کامپیوتر رو می رسونه. واما با توجه به سطح دانش شما سیستم عامل windows 7 نسخه ultimate پیشنهاد می شه.

(( آدم اول باید بدونه بنزین رو کجای ماشین بزنه بعد بیاد به نوع بنزین گیر بده. ))

عجب.....

چی بگم به شما...

خیلی ناراحت شدم از نوع لحنی که بکار بردی دوست عزیز

ولی خب هیچی بهت نمیگم حتی امتیاز منفی هم بهت نمیدم

لینک به دیدگاه

شما میگید چون ویندوز 10 از بقیه ویندوز ها جدید تره یعنی بهتر هم هست ؟ مسلما اشتباه هست. به نظر من بهترین ویندوز 7  نسخه ultimate  هست که خودم چند ساله دارم استفاده میکنم و کوچکترین مشکلی ازش ندیدم.  ولی هر حال یه روزی به اجبار dx12  هم که شده باید بریم سمت 10.

لینک به دیدگاه

با حفظ احترام فکر نمیکنم دیگه کل دنیا دیگه بی سواد باشند با این حساب :) 

https://www.yahoo.com/tech/13-windows-10-bugs-microsoft-c1249735918542902.html

http://fieldguide.gizmodo.com/the-worst-bugs-in-windows-10-and-how-to-fix-them-1723311336

http://www.trustedreviews.com/opinions/windows-10-problems-bugs-help-fix

ترجمه یا خلاصه یا مطالب بصورت چکیده به فارسی برگردونده نشده تا نگید مطالب تحریف شده و سعی در سیاه نمایی ویندوز 10 هست @};-

لینک به دیدگاه

12 مرداد روز انتشار نخسه خوب و بهینه ویندوز 10 صبر کنید تا اون روز دانلود و نصب کنید @};-

لینک به دیدگاه

عجب.....

چی بگم به شما...

خیلی ناراحت شدم از نوع لحنی که بکار بردی دوست عزیز

ولی خب هیچی بهت نمیگم حتی امتیاز منفی هم بهت نمیدم

شما زود بهت برمیخوره. لحن صحبت کردن عامیانه در فروم ها به همین شکل هست. اکثر کاربران اومدن و بدون تفکر یه نسخه ویندوز رو پیشنهاد دادن و رفتن. من سعی کردم مسئله رو بیشتر باز کنم و از شما عذر می خوام. اگر انتظار برخورد دیگری از طرف کاربران حرفه ای رو دارید باید جزئیات بیشتری رو در مورد مشکلتون شرح بدید. من خیلی وقته از ویندوز ۱۰ استفاده می کنم و نرم افزار ها و بازی های مختلفی رو اجرا کردم و به کوچکترین مشکلی برنخوردم و از امکاناتی که به ویندوز ۱۰ اضافه شده کاملا راضیم.

با حفظ احترام فکر نمیکنم دیگه کل دنیا دیگه بی سواد باشند با این حساب :)

https://www.yahoo.com/tech/13-windows-10-bugs-microsoft-c1249735918542902.html

http://fieldguide.gizmodo.com/the-worst-bugs-in-windows-10-and-how-to-fix-them-1723311336

http://www.trustedreviews.com/opinions/windows-10-problems-bugs-help-fix

ترجمه یا خلاصه یا مطالب بصورت چکیده به فارسی برگردونده نشده تا نگید مطالب تحریف شده و سعی در سیاه نمایی ویندوز 10 هست @};-

من هم می تونم توی گوگل سرچ کنم windows 7 bugs and problems و چندتا لینک بدم خدمتتون. من گفتم مسلما ویندوز ۱۰ نسبت به نسخه های قبلی مشکلات کمتری داره و منطقی هم هست. هرکسی می تونه برداشت متفاوتی از این جمله داشته باشه. ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

ای کاش ویندوز 7 از دایرکس 12 پشتیبانی می کرد... :daydreaming:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...