رفتن به مطلب

مشاوره در انتخاب بهترین ویندوز

CREATIVE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من ویندوز 10 نصب کردم بزرگترین ایرادش بوت و شات دان کند نسبت به 8.1 بودش....دوستان هم همین مشکل رو دارن؟

لینک به دیدگاه

سلام.

من اس اس دی دارم بوت تو 6 - 7 ثانیه اتفاق می افته.

ویندوز 10پرو و انترپرایز هیچ تفاوتی از نظر فنی ندارند و تفاوت اونها فقط در لایسنسه که Pro برای خرید یک عددی و انترپرایز برای خرید سازمانی بیش از 100 نسخه با قیمت های دیگه هست.

من اصلا و ابدا دیگه نمی تونم با ویندوزی غیر از 10 کار کنم.

Window 10 64Bit Enterprise Or Pro رو پیشنهاد می کنم.

اگر هم مشکل دارید با ویندوز ها، جای دیگه مشکل رو بررسی کنید. بد سکتور هارت در درایو سیستم عامل، خمش و تاب برداشتن سخت افزار بعلت نصب کولر سنگین یا امثالهم. بروز بودن درایور ها رو هم بررسی کنید.

مثلا مادربورد من تو امضام مشخصه وقتی تولید شد روح ایسوس از ویندوز 10 خبر نداشت بنابر این باید بایوس و درایورش آپدیت بشه.

لینک به دیدگاه

من ویندوز 10 نصب کردم بزرگترین ایرادش بوت و شات دان کند نسبت به 8.1 بودش....دوستان هم همین مشکل رو دارن؟

منم همین مشکل رو دارم...وقتی شات دان میکنم، صفحه بعد از چند ثانیه سیاه میشه و هنوز سیستم روشن مونده و نسبت به وین 7 پروسه طولانی تری رو برای خاموش کردن میگذرونه...!

کسی راه حلی چیزی داره؟

لینک به دیدگاه

سلام.

من اس اس دی دارم بوت تو 6 - 7 ثانیه اتفاق می افته.

ویندوز 10پرو و انترپرایز هیچ تفاوتی از نظر فنی ندارند و تفاوت اونها فقط در لایسنسه که Pro برای خرید یک عددی و انترپرایز برای خرید سازمانی بیش از 100 نسخه با قیمت های دیگه هست.

من اصلا و ابدا دیگه نمی تونم با ویندوزی غیر از 10 کار کنم.

Window 10 64Bit Enterprise Or Pro رو پیشنهاد می کنم.

اگر هم مشکل دارید با ویندوز ها، جای دیگه مشکل رو بررسی کنید. بد سکتور هارت در درایو سیستم عامل، خمش و تاب برداشتن سخت افزار بعلت نصب کولر سنگین یا امثالهم. بروز بودن درایور ها رو هم بررسی کنید.

مثلا مادربورد من تو امضام مشخصه وقتی تولید شد روح ایسوس از ویندوز 10 خبر نداشت بنابر این باید بایوس و درایورش آپدیت بشه.

:huh: #-o #-o

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو دارم...وقتی شات دان میکنم، صفحه بعد از چند ثانیه سیاه میشه و هنوز سیستم روشن مونده و نسبت به وین 7 پروسه طولانی تری رو برای خاموش کردن میگذرونه...!

کسی راه حلی چیزی داره؟

سلام دوست عزیز

من با یه نرم افزار بهینه ساز این مشکلشو حل کردم

ولی خب بازم برمیگرده به باگ های این ویندوز

باید صبر کنید نسخه ی کاملترش ارایه بشه توی مرداد ماه

لینک به دیدگاه

به نظرم سبک ترین ویندوز برای بازی بهتر هست من چند بار ویندوز 10 رو نضب کردم ولی راضی نبودم و ویندوز 8.1 نسخه تک زبانش رو نضب کردم دوستان به نکته مهمی اشاره کردن هر چقدر سخت افزار شما به روزتر باشه سازگاری بیشتری با ویندوز 10 داره

لینک به دیدگاه

دوستان ارزش داره دیگه کلا قید ویندوز 7 رو بزنمو برم سراغ 10؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حرف های شما خنده دار هست. تمام نسخه های ویندوز محصول یک شرکت هستند به نام مایکروسافت؛ غول شرکت های کامپیوتری و ویندوز ۱۰ جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت هست که مسلما مشکلات کمتری نسبت به نسخه های قبلی داره. اینکه یه نفر دربیاد بگه ویندوز ۱۰ باگ داره بی سوادی اون شخص در کار با کامپیوتر رو می رسونه. واما با توجه به سطح دانش شما سیستم عامل windows 7 نسخه ultimate پیشنهاد می شه.

(( آدم اول باید بدونه بنزین رو کجای ماشین بزنه بعد بیاد به نوع بنزین گیر بده. ))

سلام.

دوست عزیز فرمایشات شما هم صحیح هست و هم غلط.

همواره نسخه های جدیدتر یک نرم افزار در اوایل عمر خودش از پایداری کمتری نسبت به نسخه های قدیمیترش برخورداره اما در عوض امکانات و بروزرسانی های زیاده باید اتفاق افتاده باشه تا یه نسخه Major ارائه بشه. شاید در Subversion ها بشه گفت نیازی نیست ارتقاء بدیم اما زمانی که یه ورژن کاملا جدید میاد یعنی چراغ نسخه قدیمی رو به خاموشیه.

در موارد مهمی مانند استفاده در ATM و Server های مهم و همچنین کاربردهای نظامی بله قائده اینه که سیستمی رو استفاده کنید که امتحانش رو پس داده. بعنوان مثال برای موارد فضایی از پردازنده های 20 سال پیش IBM و Intel استفاده می کنن چرا که یه فضاپیما 10 سال طول می کشه به فلان جا برسه و باید تضمین وجود داشته باشه که قطعات بکار رفته درش حد اقل 10 15 سال عمر می کنن.

در مجموع برای کاربردهای روزمره و حتی حرفه ای دلیلی برای استفاده نکردن از آخرین ورژن وجود نداره زیرا یکسال از عرضه رسمی این محصول می گذره. تنها عادت کردن به محیط نسخه های قبلی و نیاز به پرداخت هزینه لایسنس جدید باعث مقاومت کاربران در مهاجرت به سیستم عامل جدید می شه.

خارج از بحث های فنی، تجربه استفاده از ویندوز 10 رو هرگز از دست ندید.

ویرایش شده توسط mahmoodmoradian
لینک به دیدگاه

سلام به همگی

دوستان من تا حالا چند بار ویندوز عوض کردم اما خب میخوام بهترین نوع ویندوز رو از نظر شما بدونم تا مشکلم حل بشه

به نظرتون بین نسخه های ویندوز کدومشون از همه لحاظ ( چه از نظر نداشتنه باگ چه از نظره سازگاری کامل با بازی ها ) بهترین هستش

لطفا با ذکر دلیل توضیح بدین ممنون میشم :) @};-

عزیز سوال نداره بهترین سیستم عامل ویندوز 10 هست نسخه ی profsioal آخرین آپدیت رسمیش هم نسخه ی 1511 بیلد 10586 هست

لینک به دیدگاه

عزیز سوال نداره بهترین سیستم عامل ویندوز 10 هست نسخه ی profsioal آخرین آپدیت رسمیش هم نسخه ی 1511 بیلد 10586 هست

خخخ خب دوست عزیز اینکه میخوام نظرات همه رو بدونم که دیگه اشکالی نداره؟ میدونم منم تستش کردم اما خب میخوام بدونم بهترین سازگاری رو کدوم ویندوز ارایه میده :)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دو شب پیش بود که ویندوز 10 نسخه ی 1607 نسخه ی پرو رو دانلود کردمو نصب کردم

تا الان که خوب بوده و باگ های نسخه ی 1511 رو نداشته

ببینیم بعدا چی میشه

دیشبم براش اپدیت اومده بود نصب کردم

خداروشکر دیگه مشکله قطع شدنه کارت صدارو نداشتم مثه نسخه ی قبلیش که هروقت اپدیتش میکردم کلا کارت صدامو باید از اول نصب میکردم

لینک به دیدگاه

سلام،

بدون در نظر گرفتن امنیت سیستم عامل در برابر هک شدن و حفره های امنیتی، ویندوز 10 بهترین، سریع ترین و دارای بیشترین پشتیبانی از قطعات است. با این حال در صورتی که به سایت های پرخطر1 مراجعه می کنید، ویندوز 8.1 Enterprise و ویندوز 7 Ultimate گزینه های بهتری هستند و حفره های امنیتی کمتری دارند. قابلیت Cortana علیرغم امکانات زیادی که دارد و راحتی زیادی که برای کاربر تامین می کند، نوعی برنامه ی آمارگیری داده های کاربری است(Survey Data Collector) است، همانند موتور جستجوگر Google که کلمات جستجو شده توسط کاربران را ارزیابی می کند و بر اساس تحلیل آماری آن ها، نتایج مورد نظر کاربر را ارائه می دهد و یا مانند نرم افزار شرکت Fac-e-book که با تحلیل عکس ها و فیلم های ارسال شده، مجموعه ای از چهره های کاربران را جمع آوری می کند. و متاسفانه نرم افزار Cortana به ورودی های صوتی و تصویری دستگاه مورد استفاده تسلط کامل دارد. در صورت نفوذ به رایانه ی تان، فرد مورد نظر آزادی عملی زیادی در دست خواهد داشت و چون این نرم افزار درون هسته ی ویندوز 10 قرار دارد، اوضاع می تواند وخیم تر نیز شود. شرکت اینتل نیز در نسخه ی جدید نرم افزار Intel Management Engine Component، نرم افزار الحاقی Intel Security Assist را نیز جای داده است که نرم افزار کنترل از راه دور(Remote Access Tool-RAT) است.

به احتمال زیاد در مورد انتشار ویندوز 10 و قابلیت بروز رسانی رایگان آن برای کاربران ویندوز 7، 8 و 8.1 اندیشیده اید. چرا این شرکت ویندوز 10(به قول برخی از کاربران، بهترین،کامل ترین و امن ترین نسخه ی سیستم عامل خود) را به رایگان در اختیار دیگران قرار می دهد؟

-مطالب نوشته شده نظر شخصی بنده است و نظرات دیگر کاربران می توانند متفاوت باشند.

1: چهار سایت انتشار مخفیانه مطالب که یکی از آن ها Red-dit است و دو سایت انتشار عکس از جمله پر خطرترین سایت ها می باشند.

لینک به دیدگاه

سلام،

بدون در نظر گرفتن امنیت سیستم عامل در برابر هک شدن و حفره های امنیتی، ویندوز 10 بهترین، سریع ترین و دارای بیشترین پشتیبانی از قطعات است. با این حال در صورتی که به سایت های پرخطر1 مراجعه می کنید، ویندوز 8.1 Enterprise و ویندوز 7 Ultimate گزینه های بهتری هستند و حفره های امنیتی کمتری دارند. قابلیت Cortana علیرغم امکانات زیادی که دارد و راحتی زیادی که برای کاربر تامین می کند، نوعی برنامه ی آمارگیری داده های کاربری است(Survey Data Collector) است، همانند موتور جستجوگر Google که کلمات جستجو شده توسط کاربران را ارزیابی می کند و بر اساس تحلیل آماری آن ها، نتایج مورد نظر کاربر را ارائه می دهد و یا مانند نرم افزار شرکت Fac-e-book که با تحلیل عکس ها و فیلم های ارسال شده، مجموعه ای از چهره های کاربران را جمع آوری می کند. و متاسفانه نرم افزار Cortana به ورودی های صوتی و تصویری دستگاه مورد استفاده تسلط کامل دارد. در صورت نفوذ به رایانه ی تان، فرد مورد نظر آزادی عملی زیادی در دست خواهد داشت و چون این نرم افزار درون هسته ی ویندوز 10 قرار دارد، اوضاع می تواند وخیم تر نیز شود. شرکت اینتل نیز در نسخه ی جدید نرم افزار Intel Management Engine Component، نرم افزار الحاقی Intel Security Assist را نیز جای داده است که نرم افزار کنترل از راه دور(Remote Access Tool-RAT) است.

به احتمال زیاد در مورد انتشار ویندوز 10 و قابلیت بروز رسانی رایگان آن برای کاربران ویندوز 7، 8 و 8.1 اندیشیده اید. چرا این شرکت ویندوز 10(به قول برخی از کاربران، بهترین،کامل ترین و امن ترین نسخه ی سیستم عامل خود) را به رایگان در اختیار دیگران قرار می دهد؟

-مطالب نوشته شده نظر شخصی بنده است و نظرات دیگر کاربران می توانند متفاوت باشند.

1: چهار سایت انتشار مخفیانه مطالب که یکی از آن ها Red-dit است و دو سایت انتشار عکس از جمله پر خطرترین سایت ها می باشند.

ممنون دوست عزیز مطلب جالبی بود

نظرت محترمه ولی خب دیگه اگه بخواییم راه نفوذو ببندیم باید بریم لینوکس نصب کنیم که اونم کلی محدودیت داره

ما چه بخواییم چه نخواییم همه چیمون تحت کنترله....

لینک به دیدگاه

دیگه چه بخواید چه نخواید عمر ویندوز7 تموم شده و تا یکی دو سال دیگه مایکروسافت منسوخش میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به دلیل این که نسخه Windows 8.1 Enterprise تمام امکانات نسخه Proداره به جز اینکه Windows Media Center پشتیبانی نمیکنه که باعث میشه کمی سبک تر باشه به نسبت نسخه Pro

درود 

دوست عزیز مطالب شما روخوندم بهتره اطلاعات غلط به کاربر ندید وقتی از چیزی اطلاع کامل ندارید. نسخه اینترپرایز صرفا یک نسخه سازمانی بوده ووبرای این دسته از یوزرها طراحی شده وربطی به سبک یا سنگین بودن ویندوز نداره. :cool:

بقیه ی دوستان حرفه ای هم تشریف بیارن نظراتشونو اعلام کنن

این موضوع خیلی مهمه

چون ویندوز خوب میتونه مثه بنزین سوپر عمل کنه

ببینید دوست عزیز اگه بدنبال ویندوزی هستید که پایداری و امنیت بالایی داشته باشه و امکانات وسرویسهای بهتری برای شما ارایه بکنه سیستم عامل جدید مایکروسافت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود ، اینکه بگید باگ داره و مرتبا درحال بروزرسانی هست خب میتونه یه امتیاز برای شما باشه که مشکلات اخیر ویندوز رو برطرف میکنه وتجربه استفاده شیرین از ویندوز رو بشما هدیه میده. سایر ویندوزها نیز از این قاعده مستثنی نیستن

شما میگید چون ویندوز 10 از بقیه ویندوز ها جدید تره یعنی بهتر هم هست ؟ مسلما اشتباه هست. به نظر من بهترین ویندوز 7  نسخه ultimate  هست که خودم چند ساله دارم استفاده میکنم و کوچکترین مشکلی ازش ندیدم.  ولی هر حال یه روزی به اجبار dx12  هم که شده باید بریم سمت 10.

درود ، عذر میخام در صبتای شما دخالت میکنم ،ویندوز جدید معمولا با کرنل و قابلیتهای بهبود یافته همراه هست و نسبت به نسخه های پیشین دارای سکیوریتی بالا. اینکه برخی کاربران بانسخه پیشین انس گرفته باشن و تمایلی به اپگرید به نسخه جدید نداشته باشن یه نظر شخصیه. مثلا بدلیل استفاده از ویجت ها ویا منوی استارت کلاسیک . ویندوز 10 همانطور که اطلاع دارید درواقع ترکیبی از دوسیستم عامل 7&8,1 هست که بهینه سازیهای زیادی به خودش دیده و هم اکنون با بیش از 350 ملیون کاربر جزو دومین سیستم عامل برتر دنیا ازاون یاد میشه 

دوست عزیز سرویسهای اضافی ویندوز رو از قسمت Startup چک وغیرفعال کنید تا سرعت بوت نیز افزایش پیدابکنه.همچنین ویندوز رو با نرم افزار Optimyzer  قویی  بهینه سزی کنید تا ریتینگ سیستم هم بالا بره

لینک به دیدگاه

درود ، عذر میخام در صبتای شما دخالت میکنم ،ویندوز جدید معمولا با کرنل و قابلیتهای بهبود یافته همراه هست و نسبت به نسخه های پیشین دارای سکیوریتی بالا. اینکه برخی کاربران بانسخه پیشین انس گرفته باشن و تمایلی به اپگرید به نسخه جدید نداشته باشن یه نظر شخصیه. مثلا بدلیل استفاده از ویجت ها ویا منوی استارت کلاسیک . ویندوز 10 همانطور که اطلاع دارید درواقع ترکیبی از دوسیستم عامل 7&8,1 هست که بهینه سازیهای زیادی به خودش دیده و هم اکنون با بیش از 350 ملیون کاربر جزو دومین سیستم عامل برتر دنیا ازاون یاد میشه 

حرف شما کاملا درسته . من صرفا گفتم هر چیز جدید تری لزوما بهترین نیست . ویندوز 7 شده xp سابق . تا نسل های بعدیش به بلوغ کامل نرسیدن و تکمیل نشده باشن جای خودش رو در صدر حفظ میکنه 

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

درود

بستگی به مشخصات سخت افزاری شما داره دوست گرامی

ولی توصیه من به شما اگر کاربر خانگی هستید، سیستم عامل ویندوز 10 با ورژن 1607  و  Build 14393.67 می باشد البته از نسخه سیستمی 64 بیتی .

پشتیبانی از لایه سخت افزاری WDDM 2.0 و توابع کتابخانه ای D3D12 و امنیت بیشتر و امکانات بالاتر و کارایی برتر و .... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف شما کاملا درسته . من صرفا گفتم هر چیز جدید تری لزوما بهترین نیست . ویندوز 7 شده xp سابق . تا نسل های بعدیش به بلوغ کامل نرسیدن و تکمیل نشده باشن جای خودش رو در صدر حفظ میکنه 

دقیقا . تا رسیدن به مرحله کامل، رد استونها و سرویس پکهای جدیدتری باید بیان تا مشکلات قبلی احتمالی فیکس بشن ، هرچقدر جلوتر پیش میریم رخنه های امنیتی جدیدی بوجود میان که به مرور زمان حل خواهند شد.برخلاف نسخه های قبلی، اینبار در ویندوز جدید مایکروسافت بابرنامه اینسایدر توجه زیادی به فیدبک کاربرانش کرده تا بهترین سرویس رو براشون ارائه بده  به گفته خود شرکت سازنده جناب ساتیا نادلا امروزه دیگه ویندوز صرفا یک سیستم عامل نیست بلکه یه سرویس هست که دایما درحال بروزرسانیست.  *dry#

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

درود 

دوست عزیز مطالب شما روخوندم بهتره اطلاعات غلط به کاربر ندید وقتی از چیزی اطلاع کامل ندارید. نسخه اینترپرایز صرفا یک نسخه سازمانی بوده ووبرای این دسته از یوزرها طراحی شده وربطی به سبک یا سنگین بودن ویندوز نداره. :cool:

ببینید دوست عزیز اگه بدنبال ویندوزی هستید که پایداری و امنیت بالایی داشته باشه و امکانات وسرویسهای بهتری برای شما ارایه بکنه سیستم عامل جدید مایکروسافت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود ، اینکه بگید باگ داره و مرتبا درحال بروزرسانی هست خب میتونه یه امتیاز برای شما باشه که مشکلات اخیر ویندوز رو برطرف میکنه وتجربه استفاده شیرین از ویندوز رو بشما هدیه میده. سایر ویندوزها نیز از این قاعده مستثنی نیستن

من والا هرچه نگاه میکنم سخنی از اختصاصی بودن نسخه Enterprise برای سازمان ها ندیدم

حتی در قسمت Business میشه دید نسخه های pro یا Education هم شامل میشه... :)

https://www.microsoft.com/en-us/WindowsForBusiness/Compare

https://www.microsoft.com/en-us/WindowsForBusiness/windows-product-home?Search=true

اگرچه اون مورد سبک تر بودن هم مشخصا نظر شخصی خودم با توجه به کارکردن با این نسخه و سری pro بود

اما اگر شما به دلیل قابلیت چند کاربره شدن بیشتر سری Enterprise اون رو برای سازمان ها می نامید از اونجا که این قابلیت باعث میشه این مدل راحت تر اکتیو بشه به نسبت دیگر مدل ها به وسیله کرک میشه گفت مناسب تر هست چراکه عموما بیشتر ویندوز ها کرکی هستند

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من والا هرچه نگاه میکنم سخنی از اختصاصی بودن نسخه Enterprise برای سازمان ها ندیدم

حتی در قسمت Business میشه دید نسخه های pro یا Education هم شامل میشه... :)

https://www.microsoft.com/en-us/WindowsForBusiness/Compare

https://www.microsoft.com/en-us/WindowsForBusiness/windows-product-home?Search=true

اگرچه اون مورد سبک تر بودن هم مشخصا نظر شخصی خودم با توجه به کارکردن با این نسخه و سری pro بود

اما اگر شما به دلیل قابلیت چند کاربره شدن بیشتر سری Enterprise اون رو برای سازمان ها می نامید از اونجا که این قابلیت باعث میشه این مدل راحت تر اکتیو بشه به نسبت دیگر مدل ها به وسیله کرک میشه گفت مناسب تر هست چراکه عموما بیشتر ویندوز ها کرکی هستند

پس بهتره مطالب زیر رو به دقت مطالعه کنید تا براتون اثبات بشه:

Enterprise برای کاربران خانگی قابل استقاده نمی‌باشد. این ویرایش انحصاراً به شرکت‌هایی که با مایکروسافت تعهد نرم افزاری (SA) دارند به فروش می‌رسد. این ویرایش همراه با امکانات خاصی که برای شرکت‌های طرف قرارداد می‌باشد ارایه می‌شود.

ویرایش Ultimate ویندوز ۷ به جز یک قسمت، هیچ تفاوتی با Enterprise ندارد و آن هم در لیسانسی است که مایکروسافت ارایه می‌کند و فروش این نسخه را برای کاربران خانگی امکان پذیر می‌سازد.

درمورد کرکی بودن ویندوزاگه منظورتون ویندوزهای دستکاری شده بصورت Pre-Actived هست خب بهتره از نسخه ای استفاده کنید که بصورت STD نصب کرده باشید و بعدا توسط کدهای انلاین بصورت قانونی، عملیات فعال سازی ویندوز رو انجام بدید. :) 

لینک به دیدگاه

اختلاف افتاد بین علما

ممنون که یکم توجه کردید به این تایپیک

الان من ویندوز 10 رو نصب کردم نسخه ی pro 64 bit

همون نسخه ی 1607

فعلا که خوب جواب داده بخصوص تو بخش مدیریت رم و cpu انصافا خیلی بهتر شده نسبت به قبل

حالا ببینیم با اپدیت های جدید سرعت بالاتر میره یا نه

لینک به دیدگاه

پس بهتره مطالب زیر رو به دقت مطالعه کنید تا براتون اثبات بشه:

Enterprise برای کاربران خانگی قابل استقاده نمی‌باشد. این ویرایش انحصاراً به شرکت‌هایی که با مایکروسافت تعهد نرم افزاری (SA) دارند به فروش می‌رسد. این ویرایش همراه با امکانات خاصی که برای شرکت‌های طرف قرارداد می‌باشد ارایه می‌شود.

ویرایش Ultimate ویندوز ۷ به جز یک قسمت، هیچ تفاوتی با Enterprise ندارد و آن هم در لیسانسی است که مایکروسافت ارایه می‌کند و فروش این نسخه را برای کاربران خانگی امکان پذیر می‌سازد.

درمورد کرکی بودن ویندوزاگه منظورتون ویندوزهای دستکاری شده بصورت Pre-Actived هست خب بهتره از نسخه ای استفاده کنید که بصورت STD نصب کرده باشید و بعدا توسط کدهای انلاین بصورت قانونی، عملیات فعال سازی ویندوز رو انجام بدید. :) 

کمال تشکر میکنم اگر لینک یا خبری در این خصوص مطرح شده اعلام کنید یا در خصوص این که نسخه Enterprise برای کاربران خانگی قابل استفاده نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کمال تشکر میکنم اگر لینک یا خبری در این خصوص مطرح شده اعلام کنید یا در خصوص این که نسخه Enterprise برای کاربران خانگی قابل استفاده نیست

بله دوست  خوبم درسایت پی سی دانلود قسمت سیستم عامل سرچ کنی اطلاعات خوبی  دربارشون کسب میکنی از لایسنسهای Ratial,Vl گرفته تا انواع نسخه های سیستم عامل 

لینک به دیدگاه

بله دوست  خوبم درسایت پی سی دانلود قسمت سیستم عامل سرچ کنی اطلاعات خوبی  دربارشون کسب میکنی از لایسنسهای Ratial,Vl گرفته تا انواع نسخه های سیستم عامل 

چنانچه هدف فعال سازی با کرک و ... باشه قابل نصب و استفاده است.

اما نسخه Enterprise توسط کاربر خانگی بطور قانونی قابل فعال سازی نیست. یعنی نمی تونید لایسنس انترپرایز بخرید و فعال کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چنانچه هدف فعال سازی با کرک و ... باشه قابل نصب و استفاده است.

اما نسخه Enterprise توسط کاربر خانگی بطور قانونی قابل فعال سازی نیست. یعنی نمی تونید لایسنس انترپرایز بخرید و فعال کنید.

دوست خوبم نسخه اینتر درصورت وجود Key Valid فعال توسط ابزاراسکایپ قابل فعال سازی هست منتها بکار کاربران سازمانی میخوره تا خانگی و نیازی به خرید لاینسس نیست. :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...