رفتن به مطلب

همه چیز درباره بهترین هدست های گیمینگ، مشاوره ، سوال ، قیمت و..

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

امروز رفتم بوده همایش گمینگ MSI در بازار موبایل ، چیز های زیادی آورده بودن از هدست واقعیت مجازی HTC Vive تا لپ تاپ های 20 میلیونی 

اما چیزی که نظر من رو جذب کرد هدست Msi DS502 بود که تنها هدست Msi با قابلیت پخش صدای 7.1 کاناله هست.(اول اصلا نمیدونستم اسم چیه)

رفتم برای تست یه خانومه امد ویدئو توضیحاتش رو برام گذاشت ، بنده خدا بلد نبود خودش درست توضیح بده میگفت صدای خیلی باکیفیت هست و سه بعدیه و..

قبلا هدست خوب مثل Razer Kraken و SteelSeries Siberia v2 تست کرده بودم ولی هدست با قابلیت 7.1 کاناله نه!

از همون اول که روی گوش گذاشتم احساس به شدت راحتی کردم تا حدی که اصلا دلم نمی خواست از رو گوشم جداش کنم!!

کیفیت صداش به معنای واقعی کلمه عالی ، قبلا ها به این فکر میکردم که هدست های گرون و 7.1 باید چیز توپی باشن ولی بعد از تست این هدست متوجه شدم این 10 برابر بهتر از اونی هست که فکرش رو میردم.

خلاصه این جوری شد که فکر خرید یه هدست  خیلی خوب 7.1 کاناله افتاد تو سرم.

اونجا از هرکی میپرسیدم مدل این هدست چیه نمیدونست !

2 نفر تایوانی از طرف خود شرکت MSI هم امده بودن اونها هم اطلاعی نداشتن !!!!!

برگزار کننده همایش یعنی ماتریکس ، پاسخ گو هاش فقط میگفتن ما نمیدونیم یا میگفتن داخل کشور موجود نیست برای شما چه فرقی میکنه :|.

امدم خونه رفتم توی سایت MSI دیدم اسمش DS502 هست.

قیمت توی آمازون 48 دلار !!!!!  (من انتظار داشتم 100 دلاری باشه !)

دوستان این تاپیک رو زدم 

1. این که به سوال های خودم جواب داده بشه و بتونم یه 7.1 بین 10 هدست داخل کشور انتخاب کنم.

2. تاپیک مرجعی بشه که بقیه دوستان و کابران هم بیان و سوالاتشون رو بپرسن (البته اگر قابل بدونن.

79zc_untitled.jpg

سوالات بنده.

تفاوت صدای 7.1 Surround با 7.1 Dolby درچیه ؟ (برای هدست ها)

برای این که از هدست 7.1 استفاده کنم باید کارت صدای قوی داشته باشم یا هدست خودش کارت صدا داره؟

این که میگن درایو 40 میلیمتری یعنی چی ؟

به نظر شما بهترین هدست  ها 7.1 داخل کشور کدوم مدل ها هستن؟

ASUS Strix 7.1 قیمت 800

Razer Tiamat 7.1 قیمت 750

Logitech G930 7.1 Wireless قیمت 620

ASUS Strix DSP قیمت 610

SteelSeries SIBERIA ELITE قیمت 600

GSkill RIPJAWS SR910 REAL 7.1 قیمت 590

SteelSeries 9H قیمت 500 تا 580

Razer Kraken 7.1 Chroma Surround USB قیمت 450

Logitech G35 7.1 قیمت 450

Corsair Gaming H1500 Dolby® 7.1 قیمت  290

بین این 10 تا هد ست  نظر شما رو کدوم هست و چرا؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

یعنی انقدر این تاپیک شلوغه که من توش گم شدم  :D

الان متوجه شدم هدست های virtual surround در اصل توی هر گوشی فقط 1 بلند گو دارن و صدای سه بعدی با نرم افزار انجام میشه.(مثل همین MSI DS502)

ولی مثلا توی هدست ASUS Strix 7.1 توی هر گوشی  5 تا بلند گو هست!

دلیلش رو نمیدونم 

دوستان من تنهایی چی کار کنم یکی بیاد کمک  :wacko:

پ.ن

هدست MSI DS502 در حقیقت همون هدست  Sentey GS-4730 فقط با قیمتی 10 دلار بیشتر !!!!

516sqmQabiL.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

توی چنتا ویددئو معرفی بهترین هد ست ها 

اول

HyperX Cloud با قیمت 60 دلار

و

HyperX Cloud II 7.1 با قیمت 85 بود !

hk5c_cloud.jpg

لینک به دیدگاه

تا وقتی که حرف از گرافیکه همه میشن استاد اعظم

وقتی حرف از هدست میشه 2 نفر رو نمیشه پیدا کرد که جوابت رو بدن :|

لینک به دیدگاه

تا وقتی که حرف از گرافیکه همه میشن استاد اعظم

وقتی حرف از هدست میشه 2 نفر رو نمیشه پیدا کرد که جوابت رو بدن :|

من والا کمکی از دستم بر نمیاد فقط 

تا الان مطمعن هستم کسی متنو کامل نخونده و فقط + دادن :D

اگه از این نمایشگاه عکس گرفتید قرار بدید!

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

من والا کمکی از دستم بر نمیاد فقط 

تا الان مطمعن هستم کسی متنو کامل نخونده و فقط + دادن :D

اگه از این نمایشگاه عکس گرفتید قرار بدید!

گوشی که برده بودم دوربین خوبی نداشت ، عکس نگرفتم.

لینک به دیدگاه

تاپیک خوبیه منم دنبال همچین چیزیم ولی با قیمت خوب .

هدست واقعییت مجازی رو تست کریدی؟ چطوری بود؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

در جواب سوال اول سارند 7.1 که صدای فراگیر 7 کاناله هستش و یا بصورت واقعی توسط 6 الی 8 اسپیکر جداگانه درون هدست پخش میشه یا بصورت مجازی یا Virtual توسط دو اسپیکر. دالبی 7.1 یکی از استانداردهای معتبر و اصلی پخش صدای فراگیر هستش که برای هدستها فعلا فقط برای حالت مجازی در بعضی هدستها بکار رفته.

در مورد سوال دوم:

• هدست 7.1 یا 5.1 مجازی که طبیعتا 2 اسپیکر داره که با پورت USB متصل میشه و از کارت صدای داخلی برخوردار هست.
  • هدست 7.1 یا 5.1 واقعی که در هر طرف 3 الی 5 اسپیکر بصورت مجزا قرار داره و توسط سه جک 3.5 میلیمتری به کارت صدای جداگانه یا آنبرد به پورتهای کیس وصل میشه.

(بعضی هدستهای 7.1 - 5.1 مجازی علاوه بر پورت USB امکان اتصال توسط جک 3.5 میلیمتری هم دارن که میتونن به گوشی موبایل و کارت صدای قویتر وصل بشن; مثل لاجیتک G430 یا استیل سریز 9H)

(بعضی هدستهای 7.1 - 5.1 واقعی هم کارت صدای داخلی دارن که با پورت یو اس بی متصل میشه و هم 3 جک 3.5 میلیمتری برای اتصال به کارت صدای جداگانه; مثل Coolermaster Sirus)

هدستهایی چند کاناله ای که فقط با USB متصل میشن طبیعتا نمیتونید از کارت صدای جداگانه استفاده کنید و خود هدست کارت صدای داخلی داره که جوابگو هست در اکثر استفاده ها.

اگر هدست چندکاناله واقعی باشه (مثل Tiamat 7.1 یا Roccat Kave 5.1 و..) برای اینکه بهترین صدا رو بگیرید نیاز به کارت صدای جدا هست که هم قیمت هدسته یا بیشتر از خود هدست قیمت داره.

سوال سومتون مربوط میشه به قطر اسپیکر داخل هر گوشی که این اندازه معمولا 40 یا 50 میلیمتر هست برای هدستهایی که فقط دو اسپیکر دارن. این سایز به گفته اکثر کارشناسان ربطی به کیفیت صدای خروجی نداره و عوامل دیگه ای در کیفیت صدا موثر هستن.

سوال آخرتون یا باید از کسیکه تمام اینها رو تست کرده باشه بپرسین یا بشینید و تک تک ریویوهاشون رو بخونید.

اما نظر من که با چندتا هدست گیم کار کردم و 90 درصد ریویوها رو خوندم و دنبال میکنم:

بهترین چندکاناله مجازی دنیا در حال حاضر HyperX Cloud 2.

بهترین چندکاناله مجازی که در داخل موجوده Logitech G933 و G633 و سپس 7.1 های استیل سریز که همه یه نوع درایور دارن)

بهترین چندکاناله واقعی CM Storm Sirus 5.1

لینک به دیدگاه

درود

ater جان دلیل بی پاسخی اینه که این موضوعات دفعات زیادی روش بحث شده و اتفاقا بحث های خیلی خوبی هم الان موجود هست، در هر حال ...

ببین بهترین هدست/هدفن اول به استفاده و بعد به سلیقه بستگی داره و اصولا چیزی به اسم بهترین هدست/هدفن نداریم !

به عنوان مثال برای موسیقی (که 2 کانال هست) یه هدفن استریو اپن تقریبا بهترین انتخاب هست (البته خب بحث اسپیکر نداریم) در حالی که برای فیلمی که دارای صدای 7.1 کانال باشه مسلما هدفن چند کانال.

حالا هدفن های چند کانال دو ممندل دارن، واقعی و مجازی. واقعی میشه گفت فقط ریزر تیامت و اسوس Strix رو داریم که هرکدوم هر طرف درایور های جداگانه برای کانال های مختلف دارن. حالا تیامت یه هدفن انالوگ محسوب میشه یعنی خودش کارت صدا نداره و به کارت صدای خوب چند کاناله نیازمنده. ولی ایسوس یه کارت صدا همراهش هست که از طریق usb به سیستم متصل میشه. 

حالا هدفن های چند کاناله مجازی مثل هایپر، استیل سریس و یا کراکن، صرفا یه هدفن استریو هست که همراهشون یه کارت صدای usb هم هست. و خب همه کارت های ها حتی انبرد، قابلیت مجازی سازی سوراند 7.1 رو دارند. یعنی شما یه هدفن 50 تومنی استریو رو با یه هدفن a4tech استریو رو سوراند تنظیم کنی همون هدفون کراکن 7.1 رو داری، با این تفاوت که مثلا کراکن یا H9 استیل سریس دارای کارت صدای بهتری هستن (نسبت به انبرد) و شبیه سازی سوراند بهتری رو انجام میدن ...

حالا هر چی این کارت صدا و اکولایزر این هدفن ها بهتر، صدای مجاز بهتر. نمیشه قطعا گفت چون یه هدفن چند کانال واقعی هست پس صدای چنل کاناله بهتری نسبت به یه هدفن چند کاناله مجازی میده. ضمن اینکه این نکته مهم رو هم در رابطه با کیفیت خود هدفن، مخصوصا درایور های بکار رفته در هدفن (مثلا همون 40 یا 50 میلیمتری بودن هرچند دلیل بر کیفیت صدا نیست) در نظر داشت.

مثلا شما میتونی یه هدفن سننهایزر عالی تهیه کنی و یه کارت صدای 7.1 ایسوس، تنظیم کنی 7.1 سوراند و صدای خیلی بهتری نسبت به مثلا کراکن داشته باشی ...

البته این وسط بحث بهینه سازی اکولایز هدفن های مجازی هم داریم که برای گیمینگ مثلا در نظر گرفته شدن ولی خب چیزی هم نیست که مثلا با یه کارت صدای خوب ایسوس نشه بهش رسید.

فرق بین سوراند و دالبی (اگه اشباه نکنم)، سوراند مختص صدا نیست صرفا، معنی لغنی منظور فراگیر هست ، میتونه راجب ترکیب چند مانیتوری هم باشه، ولی سوراند 7.1 منظور صدای فراگیر 7.1 هست.

ولی دالبی اشاره به لایسنسی هست که توسط کمپانی مربوطه در نظر گرفته، یه نوع استاندارد هست که شرایط خاص خودش رو داره و به اصطلاح "تاییده" هست.

هرچند نداشتن این تاییده هم چندان دلیل بر بی کیفیت محصول مورد نطر در صدا نیست، تا حدودی مثل گواهینامه 80plus پاور میمونه ....

بین هدست هایی که لیست کردی تا حدود زیادی سلیقه و استفاده دخیل هست، مثلا تایمت 7.1 بدترین هدستی هست که برای موسیقی تست کردم، حتی صداش از یه هدفن 150 تومنی هم تو موسیقی ضعیفتره. هدست ایسوس به خاطر داشتن یه کارت صدای اکسترنال خوب (که برای اسپیکر هم میشه استفاده کرد) میتونه انخاب خیلی خوبی باشه و اگه استفاده صرفا گیمینگ باشه میتونه بهترین هدست باشه. البته به شرطی که p/p رو در نظر نگیریم.

شخصا H9 رو یکی از بهترین هدست ها میدونم، هم قابلیت چند کانال داره و هم هدفن استریو خیلی خوبی هست، و البته راحت ! 

محصولات ریزر هم از جمله کارکن، به خاطر رنگ شدگی زیاد صدا و بیس زیاد، شخصا خوشم نمیاد، ولی کسی که موسیقی با بیس بالا (یا گیم با تم مترو2033) دوست داشته باشه هدست خوبی هست هرچند کارت صدای ضعیفی داره ....

در مورد نیاز هدست 7.1 به کارت صدا، فکر میکنم جواب گرفته باشی، هدستی مثل تیامت 7.1 بله نیاز به یه کارت صدای خوبی هست، ولی در مقابلش هدست های مجازی 7.1 همشون کارت صدا همراهشون هست (بگذریم که فلسفه خرید هدست 7.1 مجازی کلا اشتباه هست و خرید یه هدست استریو با کیفیت + کارت صدای خوب تا حدود زیادی بهتره، در واقع با این هدست ها صرفا یه پکیج اماده استفاده تحویل میگیرید ...) که نیازی به کارت صدا ندارن کلا و میتونید کارت صدای بورد رو از بایوس کلا غیر فعال کنید ...

لینک به دیدگاه

با سلام.

ممنون از شما و توضیحات کاملتون  @};-

شما خودت چه هدست های بالای 150 تومنی رو تست کردید و نظرتون درموردشون چیه؟

من دنبال یه هدست 7.1 مجازی که خیلی راحت باشه (super comfortable)  کیفیت صداش هم نسبت به مبلقی که پرداخت میکنم خوب باشه.

به نظر شما نسبت به نیاز های من Steelseries H9 بهتر هست یا Logitech G933 ؟

درود

مثلا شما میتونی یه هدفن سننهایزر عالی تهیه کنی و یه کارت صدای 7.1 ایسوس، تنظیم کنی 7.1 سوراند و صدای خیلی بهتری نسبت به مثلا کراکن داشته باشی ...

شخصا H9 رو یکی از بهترین هدست ها میدونم، هم قابلیت چند کانال داره و هم هدفن استریو خیلی خوبی هست، و البته راحت ! 

.

فلسفه خرید هدست 7.1 مجازی کلا اشتباه هست و خرید یه هدست استریو با کیفیت + کارت صدای خوب تا حدود زیادی بهتره، در واقع با این هدست ها صرفا یه پکیج اماده استفاده تحویل میگیرید ...) که نیازی به کارت صدا ندارن کلا و میتونید کارت صدای بورد رو از بایوس کلا غیر فعال کنید ...

من دیروز هدست MSI DS502 یا همون رو تست کردم که یه هدست 7.1 مجازی با درایو 40 میلی و خیلی راحت هست ، بیس خیلی خوب داشت و کیفیت صداش هم خیلی خوب بود و واقعا چشم رو گرفت.

من دنبال یه هدست 7.1 مجازی که خیلی راحت باشه (super comfortable)  کیفیت صداش هم نسبت به مبلقی که پرداخت میکنم خوب باشه.

سه تا گزینه دارم 

1. خرید MSIds502 یا همون Sentey GS-473 با قیمت 330 (بدون گارانتی کسی وارد میکنه)

2. خرید Steelseries H9 با قیمت 500 تومن.

3. خرید هدست Logitech G933 با قیمت 550

4. خرید یه SteelSeries Siberia v2 Cross-Platform با قیمت 200 + یه کارت صدای برا مجازی کردن صدا Creative Sound Blaster SB AUDIGY Value 7.1 با قیمت 130 که رو هم میشه 330.

نظر شما روی کدوم هست؟

لینک به دیدگاه

شرمنده اما کجا میدن به این قیمت :eek: (احتمالا منظورتون 930 باشه)

633 550 تومن هست 

933 حدود 780 -800 هست

بنظر من 633 بسیار عالیه اما فکر کنم باید یک کارت صدا هم بگیری اگه بخوای از حداکثر توانش خروجی بگیری :cool: (واقعا نامردیه واردکنندگان محترم! *dry# بخاطر وایرلس 250-300 گرونتر میدنش :mad:  )

البته بنظر چیز سنگین و گرزی! میآد اما مطمینا کاملا راحت هست :big hug: 

لینک به دیدگاه

من دیروز هدست MSI DS502 یا همون رو تست کردم که یه هدست 7.1 مجازی با درایو 40 میلی و خیلی راحت هست ، بیس خیلی خوب داشت و کیفیت صداش هم خیلی خوب بود و واقعا چشم رو گرفت.

سه تا گزینه دارم 

1. خرید MSIds502 یا همون Sentey GS-473 با قیمت 330 (بدون گارانتی کسی وارد میکنه)

4. خرید یه SteelSeries Siberia v2 Cross-Platform با قیمت 200 + یه کارت صدای برا مجازی کردن صدا Creative Sound Blaster SB AUDIGY Value 7.1 با قیمت 130 که رو هم میشه 330.

نظر شما روی کدوم هست؟

G633 هستش با این قیمت و 933 مدل وایرلس همینه که 780 تومن قیمتشه. بنظرمن G633 بگیرید که خریدش نسبت به 9H منطقی تره.از لحاظ راحتی هردو خوبن.

هدستهای مگالودون سایبریا وی 2 و جی 930 روداشتم الان 9اچ دارم. جی 930 از همه قوی تر بود.

لینک به دیدگاه

سه تا گزینه دارم 

نظر شما روی کدوم هست؟

msi رو نه تست کردم نه چیزی راجبش خوندم، نظری ندارم راجبش.

سایبریا رو برای استفاده استریو پیشنهاد میکنم، خودم 3 مدلش رو دارم (مدل ساده قدیمی، مدل اسکین csgo و مدل کراس ) + کارت صدا xonar dx . برای استریو عالیه ولی دنبال چند کانال هستید H9 . لاجیتک 633 تا حدودی بهتره ولی طراحی و نحوه قرار گیری روی سر یه سری ویدئو دیدم بعضی افراد راحت نیستن باهاش، مثلا روی سر استیبل نیست زیاد و میوفته ! اگه این مشکل رو نداشته ابشید باهاش (که افراد خیلی خیلی کمی این مشکل رو دارن) بهتره تا حدودی نسبت به H9 هرچند من خودم برند استیل سریس رو چون 6 مدل ازش داشتم و نسبت به g35 و 930 (که یکیش شکست یکیش کابلش قطعی پیدا کرد) ترجیح میدم. استیل سریس رو من زمین کوبیدم، با صندلی چرخ دار از روش رد شدم، هیچیش نشده .... ولی مثلا G35 میدونم مشکل ترک خوردگی و شکستگی فریم داره حالا از نظر مقاوت نمیدونم سری جدید (که شخصا تست نکردم) چجوری شده ....

به صورت کلی هم cm و کورسایر و استیل رو به لاجیتک ترجیح میدم، هرچند که کلا طرفدار صدای چند کاناله نیستم.

* سایبریا ترجیحا مدل غیر کراس (بدون کارت صدا) بهتره ولی با کارت صدای 130 تومنی نمیتونید کیفیتی مثل h9 بگیرید. حتی من با کارت صدا xonar dx که کارت صدای فوق العاده ایی هست هم باز H9 رو ترجیح میدم مخصوصا از نظر راحتی، کلا سایبریا بالشتک های خیلی راحتی نداره و تو طولانی مدت بدتر هم میشه ولی H9 این مشکل رو نداره. 

ولی بین همه این مدل ها، هایپر اگه گیر بیارید یا بدید وارد کنن، حتی مدل استریوش هم ارزش خرید داره، هدست راحت و با کیفیت صدای خوبی هست ....

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان  Siberia 650 همون steelseries siberia elite هست؟

یا با هم تفاوت دارن؟

لینک به دیدگاه

عاشق اونجایی شدم که میگی کلا هیچکس مدل اون هدست رو نمیدونست . نمایشگاه میزنن برای خنده!

ی چیز دیگه هم باید برای خرید درنظر بگیرید و اون راحتیه... باید هدستی بخرین که کلا پدهاش روی گوش نیوفته ... کراکن ی مقداری کوچیکه ولی لاجیتک یا استیل پدهای بزرگتری دارن . دوستان در مورد کیفیت صدای کراکن توضیحات لازم دادن . بنده از لاجیتک g930  استفاده میکنم البته با قیمت مناسب خرید کردم و با این قیمت اصلا پیشنهاد نمیکنم نو بخرین. کیفیت صدای مناسب ، پدهای راحت ، دکمه های قابل برنامه ریزی قابلیتهای خیلی خوبین ولی باتری ی مقداری باعث شده هدست سنگین بشه . اگر میخواین ی هدست با قابلیت 7.1 مجازی با قیمت مناسب خرید کنید g430 بسیار عالی هستش . کیفیت صداش با g930 تفاوتی نداره  . 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستاعت پیش فروشگاه لیون بودم

هدست Razer Kraken Analog رو گذاشته بودن برای تست ، صداش خوب بود ، بیسش از چیزی که باید باشه قوی تر بود ، ولی به راحتی Msi DS502 نبود ، به قول دستمون پدهاش یه یه کمی کوچیک هستن.

ولی صداش واقعا دلچسب بود

آفرین به لیون برای گذاشتن برای تست B|

لینک به دیدگاه

سلام

کسی تجربه استفاده کردن از Steelseries Siberia 650 رو داره؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1395/08/21, 14:12:44، ATER گفته است :

سلام

کسی تجربه استفاده کردن از Steelseries Siberia 650 رو داره؟

این مدل یکی از بهترین مدل های هدست اگر قصد خرید یک بار برای همیشه هدست رو دارین بهترین گزینه است اولین دلیلش مقاومت به شدت بالا وکیفیت ساخت بالا در حد هدست های گرون  وحتی از خیلی از اون ها هم بهتر ودومین دلیلش ارتشی از کابل مبدلی که همراه این هدست وسومین دلیلش نرم افزار به شدت انعطاف پذیر استیل سریز وچهارمین دلیلش صدای به شدت اپتیمایز شده وطبیعی  شاید در حد هدست های  گرون سنهایزر نباشه ولی به شدت بین وبیس وجزییات صدا متعادل شده واز این نگاه متعادل ترین صدا رو توی همرده های خودش داره مشکل سری قبلی این هدست این بود که کارت صدای همراهش به شدت بی مصرف بود وصدای هدست به شدت تو موسیقی بدبود ولی عملکرد خوبی توی بازی داشت ولی این مشکل توی سری 650 حل شده وبرای بهره گیری بهتر از این هدست نیاز به داک امپلی فایر دارین که صدارو هرچه بهتر وجذاب تر می کنه درسته خرید همچین هدستی با داک گرون هزینه زیاد وجیب پر توانی می طلبه واین هزینه برای چند سال هستش وشمارو از خریدهمیشه هدست بی نیاز می کنه

لینک به دیدگاه

هدست Tsco TH-5158

نکات مثبت 

قیمت نسبت یه کارایی  -  عالی

کیفیت بدنه  - خیلی خوب

راحتی  - خوب 

زیبایی - خیلی خوب

کیفیت صدا - خیلی خوب

کیفیت میکروفون - خیلی خوب

ویبریشن هوشمند - خیلی خوب

نکات منفی

میگروفون جم شونده نیست - بد

میکروفون برعکس چیزی که تو توضیحاتش نوشته اصلا حالت نمیگیره ، در هر صورت برمیگیرد به حالت اولیه -  بد(به طور کلی جای خوبی قرار داره)

درایور صدای ناکار امد -  خیلی بد (چنل 7.1  زیاد تفاوتی احساس نکردم)(فکر کنم به خاطری این هست که واقعیت مجازی هست نه واقعی)

کاپ های هدست به گوش خیلی فشار میارن برای همین بعد از 2-3 ساعت ماهیچه های اطراف گوش شروع میکنن به درد گرفتن - خیلی بد

( دوستان مشکلی که گفتم فشار بیش از حد میاده ، با کمی خم کردن  فلز نگهدارنده کاملا مشکل حل شد. )

در کل هدست خیلی خوبی هست ، باس خیلی خوبی داره ، وقتی هم که ویبریشن رو فعال میکنید  باسش قوی تر میشه و هدست توی صدا های بم کمی میلرزه که جذابه ، بدنه محکمی داره که همین باعث شده کمی وزنش زیاد باشه ، راحت هست ولی توی طولانی مدت خسته کننده میشه.( که مشکل با خم کرده فلز ها حل شد ، اصلا هم به هدست فشاری برای این کار وارد نشد)

123132.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

دوست عزيز خوشحالم كه اطلاعات مفيد و جامعى رو دارى بدست ميارى و دوستان هم دارن ميبينن و استفاده ميكنن و صد البته لايك هم ميخورى در اين باب...

فقط يه مسأله ميمونه شما هيچ وقت قيمتهاى دلار رو ملاك قرار نده ممكنه يه كالاى 10 دلارى اينجا يه تومن باشه ولى يه كالاى 1000 دلارى پونصد تومن اينجا خارج از كره خاكيه...

مهمترين مسأله موجودى خود كالا و شركت وارد كننده اون و گارانتى اون هست كه در مورد وسايل جانبى مثل كيس و هدست و اينجور چيزا در صورت خرابى هم كه بيشتر فيزيكى هست كسى مراجعه نميكنه به شركت گارانتى كننده خلاصه اينكه در آخر انتخابتو اگه كردى و كالايى رو خريدى به سلامتى هم تست بكن هم نتيجه رو اعلام بكن كه بقيه استفاده بكنن (حتى فن بازها...)

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

قطعا Sennheiser HD 202 Powerful Bass Headphone

برند Sennheiser  برترین برند تولید کننده هدست و هدفون در دنیاست.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MSF_SE7EN گفته است :

فقط توجه داشته باشی سنهایرز هدفون هست.

لینک به دیدگاه

والا از بلادی تعریف زیاد شنید از طرفی هم یکی از دوستام سنهایزر رو داره ولی هدفون جون نداره!

یه بار از دست آدم بیوفته کارش تمومه!

لینک به دیدگاه

سلام ، د.وستان آترجان یک هدست تسکو خریده بودن مبارکشون باشه ، بنظرتون ، بخرم منم یا نه ؟ می ترسم کیفیت و ........ نداشته باشه
در ضمن جشنواره کجا بوده که ارزون میداده؟

در کل این تسکو بهتره یا : https://asarayan.com/قیمت-فروش-هدست-ای-فورتک-headset-a4tech-وایرلس-خلبانی-گیمینگ/5667-هدست-g501-گیمینگ-بلودی-a4tech-bloody-headset-g501-usb-ای-فورتک-.html

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...