رفتن به مطلب

کسی هست که کورل رو بدون کلاس یاد گرفته باشه ؟؟؟

فرـشاد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عرض ادب خدمت دوستان 

بنده علاقه ی زیادی به گرافیک دارم ! البته فقط علاقش رو دارم ! فعلا چیز زیادی بلد نیستم در حد طراحی کارت ویزیت های ساده و ... 

میخواستم ببینم این که میگن اگه خودت پشت کار داشته باشی میشه فتوشاپ و کورل رو یاد گرفت واقعیه ؟؟؟ 

یعنی بدون کلاس میشه ؟؟؟ 

اگه میشه منبعی چیزی هست که باید از روش بخونم ؟؟؟ 

ممنون  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

بله

خود بنده از روی کتاب مقداری یاد گرفتم و کار راه اندازه . انواع و اقسام کتاب هاش موجوده در بازار . اسم کتاب را یادم بیاد براتون پیام خصوصی میکنم .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عرض ادب خدمت دوستان 

بنده علاقه ی زیادی به گرافیک دارم ! البته فقط علاقش رو دارم ! فعلا چیز زیادی بلد نیستم در حد طراحی کارت ویزیت های ساده و ... 

میخواستم ببینم این که میگن اگه خودت پشت کار داشته باشی میشه فتوشاپ و کورل رو یاد گرفت واقعیه ؟؟؟ 

یعنی بدون کلاس میشه ؟؟؟ 

ممنون  @};-  @};-  @};- 

سلام از رو کتاب راحت میتونی 80% مطالبش رو یاد بگیری/ 20% مربوط میشه به اینکه ترفندهای جالبش رو کتاب بگه یا نه

وب سایت و فیلم آموزشی هم زیاده.

نمونش

ویرایش شده توسط AtAgAmEr
لینک به دیدگاه

سلام . من تمامی طراحی کیس مود شده ام که توی امضام هست رو با کورل بدون آشنایی قبلی از پی دی اف های اموزش در اینترنت و ور رفتن بهش یادگرفتم

لینک به دیدگاه

بله

خود بنده از روی کتاب مقداری یاد گرفتم و کار راه اندازه . انواع و اقسام کتاب هاش موجوده در بازار . اسم کتاب را یادم بیاد براتون پیام خصوصی میکنم .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ممنون میشم اگر این کار رو بکنین  @};-

سلام . من تمامی طراحی کیس مود شده ام که توی امضام هست رو با کورل بدون آشنایی قبلی از پی دی اف های اموزش در اینترنت و ور رفتن بهش یادگرفتم

بس بسیار حال کردم واقعا تبریک میگم - بقول کامنت اول همون پست بعضی از بچه های فروم کارهایی میکنن که ادم اینجوری میشه :  :-?   @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام 

ببین نرم افزار مهم نیست چی باشه...اگه واقعا مشتاق باشی و وقت بزاری و حوصله داشته باشی میتونی کامل بدون کلاس یاد بگیری...

ماشالا خدا رو شکر ویدیو های گرون قیمت ریخته تو سایت های دانلود ایرانی همینطور مهم ترین منبع یوتیوبه...میتونی کاملا بهش اتکا کنی...

من کورل نه.ولی Fl Studio رو کامل تو خونه یاد گرفتم.

لینک به دیدگاه

سلام از رو کتاب راحت میتونی 80% مطالبش رو یاد بگیری/ 20% مربوط میشه به اینکه ترفندهای جالبش رو کتاب بگه یا نه

وب سایت و فیلم آموزشی هم زیاده.

نمونش

ممنونم فقط الان موندم چه کتابی باید بخرم ؟ دنبال منبع معتبر میگردم 

لینک به دیدگاه

این که بتونی یاد بگیری یا نه کاملا بستگی داره به اشناییت و نوع کار کردنت با pc  مثلا افراد حرفه ای مثل بنده (تعریف از خود نباشد) چون ساختار ها و اصول رو بلدیم هر نرم افزاری بدی زیر دستمون کارمون رو باهاش را میندازیم.
در مورد فتو شاپ هم خود من به شکل تجربی یاد گرفتم فقط کمی طول کشید اصول طراحی دستم بیاد الان دارم کاور طراحی میکنم.
در مورد کورول باید بگم برای فتوشاپ کارا جهنمه اونم به خاطر خشک بودنشه برای شروع فکرشم نکنی.

ویرایش شده توسط Artas
لینک به دیدگاه

@};-بله میشه ،اگر میخواهید فتوشاپ کار کنید پیشنهاد من به شما اگر حوصله مطالعه دارید مجموعه کتابهای کلید فتوشاپ هست (اموزش فتوشاپ در قالب چندین پروژه کاربردی ،مولف احسان مظلومی)  از خواندن کتاب کامل 500 صفحه ای فتوشاپ بهتره :D خیلی ساده و کابردی گفته شده وحجم کتاب ها هم کمه   @};-

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عزیزم خواستن توانستن است 

شک نکن که میتونی بدون کلاس یاد بگیری

از اموزشای مبتدی و این چیزا استفاده کنی تا حرفه ای بشی منم اصلا کلاس نرفتم

اینم سایتم یه سری چیزایی گذاشتم میتونی سربزنی:link

من خودم یاد گرفتم از اموزشای اینترنتی فتوشاپو ایلاستریتور رو الان دنبال افترافکتم که یاد بگیرم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

عرض ادب خدمت دوستان 

یعنی بدون کلاس میشه ؟؟؟ 

ممنون  @};-  @};-  @};- 

ااا مثل منین پس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...