رفتن به مطلب

براکت ssd?

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

من قصد خرید یک ssd رو دارم ولی کیس سیستمم از این کیس های ارزان قیمته که فکر می کنم جایی برای قرار دادن ssd نداشته باشه. دقیقا نمی دونم سر در نمیارم.

حالا چیکار کنم؟ ssd براکت دار تهیه کنم؟ چند نمونه پیشنهاد بدید خودم پیدا نکردم. یا براکت جدا تهیه کنم؟ یا اصلا بیخیال براکت بشم و با یه ترفندی ssd رو وصل کنم به کیس؟

حجم ssd از ۲۴۰ تا ۲۵۶ باشه اگه زیاد فرقی نمی کنه. بودجه هم محدودیتی نداره ولی هر چه کمتر بهتر. کاربری هم فقط کار با ویندوز و وبگردی و بازکردن همزمان برنامه های سادست. مثل visual studio و photoshop و مرورگر. کلا سرعت توی اینجور کارها مهمه. حداکثر تا پایان این هفته باید همش به دستم برسه. تشکر می کنم از دوستانی که راهنمایی میکنن

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

درود

از digik.ir می تونی بخری.

نیازی بهش نیست، من در چنین مواقعی ssd رو با ضربه گیر و بست زیپی به بدنه ی کیس می بندم.

لینک به دیدگاه

درود

نیازی بهش نیست، من در چنین مواقعی ssd رو با ضربه گیر و بست زیپی به بدنه ی کیس می بندم.

ممنون از راهنماییتون. همین ضربه گیر و بست زیپی رو از وجا تهیه کنم؟ سردر نمیارم. ssd برای کاربری من چی پیشنهاد میدین؟ plextor m7 و samsung 850 evo مدنظر خودم هست
لینک به دیدگاه

درود

من هم یکی خریدم براکت نداشت، بصورت وِل گذاشتم روی یکی از هاردها، مشکلی نیس؟

Sent from my C2105 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون. همین ضربه گیر و بست زیپی رو از وجا تهیه کنم؟ سردر نمیارم. ssd برای کاربری من چی پیشنهاد میدین؟ plextor m7 و samsung 850 evo مدنظر خودم هست

بست زیپی که توی لوازم جانبی کیسها هست و ابزارفروشی ها هم دارند.

https://www.google.com/search?q=zip+tie&client=tablet-android-samsung&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjR6M-LyojOAhWKJsAKHWwMAvsQ_AUIBygB&biw=601&bih=962

ضربه گیر هم چیز خاصی نیست، می تونی از کاغذ یا هر چیز دیگه استفاده کنی.

من هم یکی خریدم براکت نداشت، بصورت وِل گذاشتم روی یکی از هاردها، مشکلی نیس؟

Sent from my C2105 using Tapatalk

به طور کلی ssd دربرابر حرکت و ضربه آسیب پذیری کمتری نسبت هارددیسک داره. اگر با هارد تماس نداشته باشه بهتره، اون هم برای هارد مهم ه بیشتر تا برای ssd.
لینک به دیدگاه

اگه به نتیجه رسیدی که براکت بخری من یه دونه دارم مال ssd خودم که سوخت و براکتش مونده.

لینک به دیدگاه

آقا براکت نمیخواد به هر جا تونستی پیچش کن یا اصن ولش کن روی هوا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه کف کیست جا داره و خالیه بزار کف کیست یا بزار تو فلاپی درایوت یدونه از همین بست ها هم بزن اگه تکون دادی یهو کیس رو، هواست نبود نیوفته تو کیست به قطعات دیگه ضربه بزنه و گرنه خودش مشکلی نداره ول باشه...  یکار دیگه می تونی بکنی در یک حرکت خدا پسندانه بدی من کیسم یراکت داره بزارم هر دفعه روشن کردم سیستمو دعات می کنم...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

من خودم همین حالا پیچ کردن بجای هارد 3.5 اینچ! چون سبکه، با یدونه پیچ هم محکم وایمیسته!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...