رفتن به مطلب

نوکیا دو گوشی اندرویدی می‌سازد

Recommended Posts

شرکت نوکیا دوباره به صنعت ساخت گوشی‌های هوشمند وارد می‌شود و به‌تازگی هم مشخصات دو گوشی اندرویدی این شرکت به بیرون درز کرده است.

یکی از این گوشی‌ها ۵٫۲ اینچ و گوشی دیگر ۵٫۵ اینچ خواهد بود. همچنین مشخص شده جنس متریال به کار رفته در این محصولات همانند گوشی‌های قبلی نوکیا خواهد بود تا همان حس قدیمی را به کاربران منتقل کنند.

در اطلاعات لو رفته از این دو تلفن همراه هوشمند مشخص شده که از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ برای ساخت آن‌ها استفاده شده است. همچنین این دو گوشی از استاندارد IP68 بهره می‌برند که باعث شده در برابر نفوذ آب و گرد و خاک مقاوم باشند.

این گوشی‌ها از صفحه نمایش AMOLED با کیفیت QHD بهره می‌برند و به احتمال زیاد یک دوربین ۲۲٫۶ مگاپیکسلی روی آن‌ها قرار دارد که گفته شده یکی از بهترین سنسورهای نوکیا روی آن قرار گرفته است.

براساس اطلاعات قرار گرفته در سایت GizmoChina، این دو تلفن همراه هوشمند در کشور چین عرضه می‌شوند و قیمت آن‌ها نزدیک به ۵۰۰ دلار خواهد بود. انتظار می‌رود که این گوشی‌ها در اواخر سال ۲۰۱۶ یا اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار شوند.

در حالی که از بازگشت دوباره‌ی نوکیا به دنیای موبایل بسیار خوشحال هستیم، باید ببینیم که این شرکت چه ویژگی‌هایی را در گوشی‌های خودش قرار می‌دهد تا بتواند با محصولات دیگر بازار رقابت کند.

لینک به دیدگاه

کاری که سالها قبل باید انجام میداد

بیخیال شدن symbian و چسبیدن به android

منبع رو هم ذکر کنید

لینک به دیدگاه

سلام

چه خبره خوبی

چرا دوست عزیز خریده بود اما طبق قرارداد نوکیا تا اواخر 2017 حق بازگشت به دنیای موبایل رو نداره

الانم که توی سایتها خودنم قراره ماکروسافت بیخیاله سری لومیا بشه و سری سورفیس رو جایگزین کنه و این یعنی بازگشت نوکیا به دنیای موبایل

نوکیا اگر درستو حسابی برگرده شک نکنید دیگه برندهای قلابی و کلاهبرداری مثه سامسونگ جایی بین مردم نخواهند داشت..

لینک به دیدگاه

سلام

چه خبره خوبی

چرا دوست عزیز خریده بود اما طبق قرارداد نوکیا تا اواخر 2017 حق بازگشت به دنیای موبایل رو نداره

الانم که توی سایتها خودنم قراره ماکروسافت بیخیاله سری لومیا بشه و سری سورفیس رو جایگزین کنه و این یعنی بازگشت نوکیا به دنیای موبایل

نوکیا اگر درستو حسابی برگرده شک نکنید دیگه برندهای قلابی و کلاهبرداری مثه سامسونگ جایی بین مردم نخواهند داشت..

درود

دوست عزیز کیفیت محصولات سامسونگ که عالیه و تو خیلی از تستها بخصوص کیفیت ساخت از محصولات اپل هم جلو میزنه!  :D

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز کیفیت محصولات سامسونگ که عالیه و تو خیلی از تستها بخصوص کیفیت ساخت از محصولات اپل هم جلو میزنه!  :D

دوست عزیز وقتی وارده جزییات بشی اونوقت متوجه حرف من میشی

سامسونگ خیلی شرکته عجیب و مرموزیه و خیلی جاها اگاهانه سر مردم کلاه میذاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا یک اشتباه بد و اسرار به اون باعث چه ضرر هایی میشه

امیدوارم نوکیا دوباره به دوران اوجش برسه

لینک به دیدگاه

واقعا یک اشتباه بد و اسرار به اون باعث چه ضرر هایی میشه

امیدوارم نوکیا دوباره به دوران اوجش برسه

درسته نوکیا رفت دنبال ویندوز اما اگر سال 2020 میرفت سراغ ویندوز انقد ضرر نمیکرد

چون واقعا اندروید به شدت سیستم عامله سنگین و مزخرفیه

هرچقدم تعداد هسته و رم یه گوشی زیادتر میشه بازم انگار نه انگار از بس که باگ داره

نوکیا کافی بود یه گوشی اندرویدی مثه لومیا 930 میزد یا 940

اونوقت می دیدیم که چجوری سامسونگ و بقیه ی دوستان جلوش زانو میزدن

نوکیا رفت کنار و شرکت های فرصت طلبی مثه سونی و سامسونگ اومدن وسط و مخ مردمو شستشو دادن

به امید بازگشت شکوهمندانه ی نوکیا...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقتی وارده جزییات بشی اونوقت متوجه حرف من میشیسامسونگ خیلی شرکته عجیب و مرموزیه و خیلی جاها اگاهانه سر مردم کلاه میذاره

تا یه حدی موافقم تا یه حدی نه.مثلا کیفیت صفحه سامسونگ عالیه. ولی مثلا بازی های hd رو فقط باید روی گوشی بریزی تا اجرا بشن.یا مثلا گرافیکشو زده mali t720 بعد تو برنامه cpu z نوشته mali 400 mpپردازندش در حین کار عادی 3 هستش غیر فعاله یکیش اجراست. رمشو زده 1 گیگ ولی نه صدو خورده ایه و 400 500 تاشم که کلا پره. حافظه داخلیش 8 گیگه ولی 4 گیگ میده.در مقایسه با گوشی هواوی خیلی بهتره البته. مثلا با g6 تست کردم gta 5 رو چندین برابر روون تر اجرا کرد. ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

تا یه حدی موافقم تا یه حدی نه.مثلا کیفیت صفحه سامسونگ عالیه. ولی مثلا بازی های hd رو فقط باید روی گوشی بریزی تا اجرا بشن.یا مثلا گرافیکشو زده mali t720 بعد تو برنامه cpu z نوشته mali 400 mpپردازندش در حین کار عادی 3 هستش غیر فعاله یکیش اجراست. رمشو زده 1 گیگ ولی نه صدو خورده ایه و 400 500 تاشم که کلا پره. حافظه داخلیش 8 گیگه ولی 4 گیگ میده.در مقایسه با گوشی هواوی خیلی بهتره البته. مثلا با g6 تست کردم gta 5 رو چندین برابر روون تر اجرا کرد.

اتفاقا کیفیت صفحه نمایش سامسونگ افتضاحه

اینم که می بینم هی توی سایتهای ایرانی تبلیغ میکنن در مورد صفحه نمایشش بخاطر اینه که جیب اون سایت هارو پر میکنه از پول تا تبلیغ کنن

به نظر من بهترین صفحه نمایش فقط و فقط برای اپل هستش

البته سونی هم داشتم انصافا چشم ادمو برعکسه سامسونگ نابود نمیکرد

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

مگر ماکروسافت نوکیا رو نخریده بود ؟ #-o #-o

چرا ولی جدا شدن دوباره

اتفاقا کیفیت صفحه نمایش سامسونگ افتضاحه

اینم که می بینم هی توی سایتهای ایرانی تبلیغ میکنن در مورد صفحه نمایشش بخاطر اینه که جیب اون سایت هارو پر میکنه از پول تا تبلیغ کنن

به نظر من بهترین صفحه نمایش فقط و فقط برای اپل هستش

البته سونی هم داشتم انصافا شچم ادمو برعکسه سامسونگ نابود نمیکرد

کیفیتش افتضاح نیست کنتراست و وضوح حرف نداره

نمایش رنگ ها کاملا غیر واقعی و اغراقه

یه عکس با دوربین همین گوشی ها بگیرید بعد پرینت کنید بزارید کنار نمایشگر گوشی عمق رنگ 200% بیشتر از پرینته

حالا برعکسش با یه گوشی که از پنل ips lcd بهره میبره تست کنید تفاوت خیلی کمه با خروجی پرینتر

لینک به دیدگاه

چرا ولی جدا شدن دوباره

وضعیت ماکروسافت و نوکیا در این بازه زمانی....

اگه فاصله افتاده....

اگه من با خودم سردم

تو من کاری کرده ... که حتی فکرشم نمیکردم  :D :D

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اگر نوکیا این مدل رو بده بیرون میشه دوباره بهش امیدوار شد مثه قبل

یادش بخیر نوکیا n95 وقتی اومد دنیارو تکون داد

منتظره اون نوکیای با ابهت هستم..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...