رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

اگر تمام بازیها این مشکلو داشته باشن حرف شما صحیح نیست ولی اگه فقط تو چند عنوان بازی این مشکل باشه حرفتون صحیحه بازیایی ک احتیاج به لود همزمان موقع گیم دارن یا به قولی اوپن وورلد.مثل gtav assasins farcry و... ولی اگه مثلا این مشکلشون توی بازی فیفا یا بسکتبال یا مورتال کامبت و... باشه ربطی به هارد نداره ک بگیم هارد سرعتش کمه! در ضمن مشکل ایشون خیی هاد هست وگرنه هارد 5200 در صورت سالمی زیاد اذیت نمیکنه و مداوم!!...

متاسفانه من تمام بازی هارو تست نکردم فقط dota 2 و pubg و shadows of war این مشکل و داشتن در ضمن این هارد ها sata 3 هستن که من مادربردم فقط sata 2 ساپورت میکنه شاید برا اینم باشه 

خود هارد هم از همه نظر سالم بود همه جور تست گرفتم یادمه 

به هر حال باید همه چیز رو تست کنن نباید ساده بگذرن 

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، hesam_z گفته است :

متاسفانه من تمام بازی هارو تست نکردم فقط dota 2 و pubg و shadows of war این مشکل و داشتن در ضمن این هارد ها sata 3 هستن که من مادربردم فقط sata 2 ساپورت میکنه شاید برا اینم باشه 

خود هارد هم از همه نظر سالم بود همه جور تست گرفتم یادمه 

به هر حال باید همه چیز رو تست کنن نباید ساده بگذرن 

رو ی بازی های ک گفتم تست بگیر ملوم میشه ،از هر دوسته اگه مشکل داشتی هارد خرابه یا ایراد جای دیگس ،اگه رو دسته اوپن ورلد مشکل داشتی و دسته بازیای دیگه مشکل نداشتی  هارد ضییفه ،

این بازیایی ک گفتی و من تجربه ندارم ک بگم تو کدوم دسته بندی جا میشه ،.....

لینک به دیدگاه

سلام ب نظر من بهترین کار دیلید کردن سیپیو هست ک میتونید این کار ب آقای بهمنیان بسپارید با خیال راحت ...@سعید بهمنیان 

اینم مطلب مفیدی میتونه باشه 

https://sakhtafzar.com/1396/06/کاهش-حرارت-واحد-پردازنده-مرکزی/

ویرایش شده توسط Nima_061
لینک به دیدگاه

استارتر عزیز بنظر من مشکل شما Windows هست و نه چیز دیگری چون من هم بعد از نصب نسخه جدید همین مشکل فریم را دارم و بعضی مواقه خطهایی هم روی تصویر میفته موقعی که GTA بازی میکنم یا در Crysis 3 مشکل صدا دارم و چون قبلا این موارد را نداشتم میدونم که از Windows هست هر بار هم نسخه جدید میاد بدتر میشه

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز مشکل شما یکم عجیب اصلا نباید با این سیستم اینطور باشه 

Cpu ry51600x

RAM 12gb 2400

Hard 1tra western green

Rx580 aorus 8gb

من با این سیستم gta vرو تمام تنظیمات موجود(هر چی که هست تو قسمت گرافیک )میزارم روی آخر و حتی مود گرافیکی هم نصب کردم روش با گزینه vsync روشن دارم 45 تا 57 فریم میگیرم بدون حتی ثانیه ای تیک زدن یا افت فریم. ولی بنده آپدیت 1.42 و 1.43 رو هم نصب کردم روش 

شما یه ویندوز 10 از شرکت jB team از بیرون تهیه کن (من گرفتم 6 تومن )و نسخه pro نصب کن و بعدش یه پک نرم افزاری حدود 3 گیگ هست تو سایت dlfox که تمام پیش نیاز ها و برنامه های ضروری رو داره اونم بگیر انشالا مشکلات حل میشه 

(این برای اون دوستانی گفتم که با گرافیک 1070 و 1080 و   rx480  افت فریم دارن )

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

دوست عزیز مشکل شما یکم عجیب اصلا نباید با این سیستم اینطور باشه 

Cpu ry51600x

RAM 12gb 2400

Hard 1tra western green

Rx580 aorus 8gb

من با این سیستم gta vرو تمام تنظیمات موجود(هر چی که هست تو قسمت گرافیک )میزارم روی آخر و حتی مود گرافیکی هم نصب کردم روش با گزینه vsync روشن دارم 45 تا 57 فریم میگیرم بدون حتی ثانیه ای تیک زدن یا افت فریم. ولی بنده آپدیت 1.42 و 1.43 رو هم نصب کردم روش 

شما یه ویندوز 10 از شرکت jB team از بیرون تهیه کن (من گرفتم 6 تومن )و نسخه pro نصب کن و بعدش یه پک نرم افزاری حدود 3 گیگ هست تو سایت dlfox که تمام پیش نیاز ها و برنامه های ضروری رو داره اونم بگیر انشالا مشکلات حل میشه 

(این برای اون دوستانی گفتم که با گرافیک 1070 و 1080 و   rx480  افت فریم دارن )

میشه بگی اپدیت 1.42 و 1.43 رو چطوری نصب کردی ، رو کرکی ریلود 1.41؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/11, 09:44:11، frzm2014 گفته است :

میشه بگی اپدیت 1.42 و 1.43 رو چطوری نصب کردی ، رو کرکی ریلود 1.41؟؟؟؟

آره داشی نسخه ریلودد و کرکی نصب کردم آپدیت 3 کم حجمه ولی 2 یخورده حجمش بالاست 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

آره داشی نسخه ریلودد و کرکی نصب کردم آپدیت 3 کم حجمه ولی 2 یخورده حجمش بالاست 

خب چطوری؟ اخه اپدیت dooms day heist به بعد ک با کرک ریلود سازگار نیست داخل بازی نمیره! نکنه به صورت کاستوم  و نصفه و نیمه بعضی قسمتای اپدیتو ریختی تو بازی؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز مشکلت حل شده یا پا برجاست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

خب چطوری؟ اخه اپدیت dooms day heist به بعد ک با کرک ریلود سازگار نیست داخل بازی نمیره! نکنه به صورت کاستوم  و نصفه و نیمه بعضی قسمتای اپدیتو ریختی تو بازی؟

نه عزیز برو داخل گوگل سرچ کن آپدیت 1.42 و 1.43 هم با کرک ریلودد کار میکنه 

از ورژن بازیم عکس میگیرم برات میفرستم تا باورت بشه 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز مشکل از دما cpu هست. میتونم واست دیلید کنم  و یا اقا سعید واست دیلید کنه. دما بین ۲۰ تا ۲۵ درجه کاهش پیدا میکنه تضمینی. اگه خواستی بهم پیام بده.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

نه عزیز برو داخل گوگل سرچ کن آپدیت 1.42 و 1.43 هم با کرک ریلودد کار میکنه 

از ورژن بازیم عکس میگیرم برات میفرستم تا باورت بشه 

یعنی بدون فایل اضافی یا دست کاری؟ یعنی فقط فایل dlc , و update.rpf رو اضافه میکنی ؟و gta lunchero و باقیه چیزا ک قبلا کار میکرد رو replace نکردی ؟ میشه لینک جایی ک دانلود کردیو بدی؟

پس اگه هست چرا همه جا ریلود 1.41 رو اخرین ورژن کرکی معرفی میکنن؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

یعنی بدون فایل اضافی یا دست کاری؟ یعنی فقط فایل dlc , و update.rpf رو اضافه میکنی ؟و gta lunchero و باقیه چیزا ک قبلا کار میکرد رو replace نکردی ؟ میشه لینک جایی ک دانلود کردیو بدی؟

پس اگه هست چرا همه جا ریلود 1.41 رو اخرین ورژن کرکی معرفی میکنن؟

https://game2download.net/1413898/دانلود-آپدیت-1-42-برای-gta-v/

بفرما اینقدر به خودتون زحمت نمیدید تو گوگل سرچ بزنید ****دانلود آپدیت 1.42 بازیgta v**

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

https://game2download.net/1413898/دانلود-آپدیت-1-42-برای-gta-v/

بفرما اینقدر به خودتون زحمت نمیدید تو گوگل سرچ بزنید ****دانلود آپدیت 1.42 بازیgta v**

خسته نباشید واقعا! این ک نسخه کرکی نیست فقط قسمتایی رو به صورت کاستوم وارد بازی کردن و اصلا توصیه نمیشه چون خیلی باگ دارن و کاملا هیچ قابلیت اپدیت رو جز ماشینا استفاده نمیکنی ! حتی تیونینگ هم نمیشن... چیزی ک من اول به شما گفتم ... تمام این تغییراتو برای مبتدی ها با ستاپ open iv محیا کردن ! در صورتی ک اپدیت سالم همراه با کرکش باید فقط بیاد!

حالا متوجه شدید ک من خیلی بیشتر از قبل زحمت بررسیو گوگل رو کرده بدم ؟  ?

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

خسته نباشید واقعا! این ک نسخه کرکی نیست فقط قسمتایی رو به صورت کاستوم وارد بازی کردن و اصلا توصیه نمیشه چون خیلی باگ دارن و کاملا هیچ قابلیت اپدیت رو جز ماشینا استفاده نمیکنی ! حتی تیونینگ هم نمیشن... چیزی ک من اول به شما گفتم ... تمام این تغییراتو برای مبتدی ها با ستاپ open iv محیا کردن ! در صورتی ک اپدیت سالم همراه با کرکش باید فقط بیاد!

حالا متوجه شدید ک من خیلی بیشتر از قبل زحمت بررسیو گوگل رو کرده بدم ؟  1f609.png

آخه من دارم استفاده میکنم و هیچ باگ و افت فریم چیزی ندارم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

آخه من دارم استفاده میکنم و هیچ باگ و افت فریم چیزی ندارم 

عزیز اون ماشینا پارتای تیونینگشون و قابلیتاشون کار نمیکنه فقط میتونی ماکتشون رو راه ببری ! از درون تنظیماتش یک ماشین از اپدیت قدیم رو تنظیمش کردن...و تمام سایر موارد! باگ هاش رو شما نمیبینی ولی هست...

همین ک ناقص و محتواش کامل و اصلی نیست بنده ترجیه میدم تا  انتشار کرک معتبر صبر کنم.....

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز متاسفانه مشغله ای که این روز ها دارم اجازه نمیده به سیستم برسم . به زودی نتیجه رو اعلام خواهم کرد بعد از بررسی . فعلا باید فیلم بگیرم و اپلود کنم اینجا تا دوستان ببیننند

لینک به دیدگاه

سلام بنده یک کارت Asus EX-1050 2G داشتم که اورکلاک میکردم بازی پابجی رو حدودا 90 تا 110 فریم میگرفتم

بعد یه کارت Asuse ROG Strix 1060 6GB خریدم که مدل OC هست ولی الان با همون سیستم قبلی و کارت جدید بازی پابجی رو با همون مشخصات دارم 75 الی 90 فریم میگیرم!!! 

کسی میدونه داستان چیه؟؟ ??

لینک به دیدگاه

نمیدونم گلوگاه چیه حقیقتش

اما cpu من i3 6100 بود

که روی این فریم مشکل داشتم و تست کردم

پریروز یه cpu قوی تر خریدم که مدل amd 1600 عه...بازم همونجوره!

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، arsalan159 گفته است :

نمیدونم گلوگاه چیه حقیقتش

اما cpu من i3 6100 بود

که روی این فریم مشکل داشتم و تست کردم

پریروز یه cpu قوی تر خریدم که مدل amd 1600 عه...بازم همونجوره!

سلام ، مشخصات سیستم کامل بنویسید

نرم افزار msi after burnner  رو نصب کنید ، رو موقع بازی تست بگیرید ببینیم کدوم گلوگاه هست ، احتمالا سی پی یو اول با 1060 گلوگاه شده ، دومی البته قویتر هست ای ام دی ، اون چرا هیم فریم هست نمی دونم ، درایور رو هم با ddu پاک کنید نصب کنید ، ویندوز هم تعویض کردین بعد سوئچ کردن سی پی یو و گرافیک ؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

1060که خریدی نو هست یا از این ماینی ها 

نو نیست ولی ماینی هم نیست

ویرایش شده توسط arsalan159
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...