رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی سلام نمیدونم مشکل رو شما هم دارید یا نه همه چیز به اخرین حد مکن ا\دیت شده اما حتی در رزولوشین کمترین حالت ورری لوووو یه دفه فریم ریت میوفته رو ۱۴ بعد بهو میره رو ۱۱۸ 

خیلی افت فریم وافزایش فریم داره بازی نمیدونم شمام دارید یا نه کارت من rx 460 دیگه حداقل رو داره و باید رو فول اچدی کمترین حالت 30فریم رو بده 

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه سمت و نگاه میکنین 80 فریمه سمته دیگه میشه 20 فریم خیلی مسخره هستش خخخخخ

لینک به دیدگاه

سیستم خوبه از سیستم نمیتوونه باشه بودن با ۱0۶0 هم همین مشکل داشتند

به هز حال رایزن ۲۴00

ار ایکس 460 رم 8 گیگ 

لینک به دیدگاه

داداش یکم موتور بازی تو محیطای باز غیربهینس. ولی دیگه اینقد افت فریم هم طبیعی نیس. درایور کارت گرافیکتون اپدیته؟ بهتره گرافیک مجتمع پردازندتونم غیر فعال کنین تا بازیو با اون اجرا نکنه.

لینک به دیدگاه

عزیز برادر درایور 19.3.2 هستش اخرین درایور .گرافیک مجتمع نداره پردازنده من با با گرافیک پردازنده هست یا با گرافیک پی سی ای اکسپرس 

الان تنظیم رو کارت گرافیک اصلا از خروجی اون تصویر میادش 

لینک به دیدگاه

دقیقا تو همین محیطای باز یه سمت ۸۸ فریم یه سمت ۱۶ فریم تو محیط بسته هم باز همینه یه جایی ۳۳ فریم یه جایی ۸۸ فریم کلا خیلی داغونه مترو به این داغونی ندیدم حیف شدش 

طرف میگه با 1060 هم همین اوضاعه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

یه سمت و نگاه میکنین 80 فریمه سمته دیگه میشه 20 فریم خیلی مسخره هستش خخخخخ

من این مشکل رو قبلا داشتم بخاطر کمبود میزان رم سیستمه

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

دقیقا تو همین محیطای باز یه سمت ۸۸ فریم یه سمت ۱۶ فریم تو محیط بسته هم باز همینه یه جایی ۳۳ فریم یه جایی ۸۸ فریم کلا خیلی داغونه مترو به این داغونی ندیدم حیف شدش 

طرف میگه با 1060 هم همین اوضاعه 

سلام

v scane   رو بزار روی half

روی 30 فریم بالاتر نمی ره

کیفیت رو هم بزار روی مدیوم

گراف4 گیگ یا 2 گیگ ؟

من با 480 رفرنس

تا محیط 4 

گرافیک رو اکسترامی گذاشتم 30 فریم

محیط کاسپین یا دریا خزر مجبور شدم بزارم یو یولترا واسه 30  فریم ثابت

الانم دارم بازی می کنم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز هم گرافیکت خوبه هم  سی یو(البته اگه گرافیکت ۴گیگ باشه؟؟؟)

کلا بازی بهینه نیست و افت فریم زیاد داره اما قول دوستان دیگه تا اینقدر که واسه شماس طبیعی نیست

شما یه بار با  dduدرایور قبلیت پاک کن و درایور جدید۱۹.۳.۳ رو نصب کن

بعد برو تو تنظیمات خود گرافیکت داخل درایور یه گزینه است Radeon cheill اون رو خاموش کن تو قسمت Global gaming هست.یه گزینه دیگه هم هست اونجا تسکچر کوایتلی اون رو هم بزار رویperformance بعد برو تو بازی ببین فرقی میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

بازه رو 1060 افت فریم رو 30 تو صحرا رو داشته

برا شما که نصف این کارت قدرت داره طبیعیه به نظرم

اپدیت بازیو اگه کرک شده نصب کن

لینک به دیدگاه

برای من اصلا افت فریم ناگهانی نداره و ثابت ۶۰ فریم رو میگیرم . درایور هم آخرین نسخه AMD عه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

برای من اصلا افت فریم ناگهانی نداره و ثابت ۶۰ فریم رو میگیرم . درایور هم آخرین نسخه AMD عه.

بستگی به تنظیمات شما داره 

رو اولترا هست؟

اگه اره امکان نداره60 فریم ثابت باشه 

تو صحرا و جنگل فریم 30 میشه 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

بازی سلام نمیدونم مشکل رو شما هم دارید یا نه همه چیز به اخرین حد مکن ا\دیت شده اما حتی در رزولوشین کمترین حالت ورری لوووو یه دفه فریم ریت میوفته رو ۱۴ بعد بهو میره رو ۱۱۸ 

خیلی افت فریم وافزایش فریم داره بازی نمیدونم شمام دارید یا نه کارت من rx 460 دیگه حداقل رو داره و باید رو فول اچدی کمترین حالت 30فریم رو بده 

مشکل از کمبود رم سیستمه،یا رم کارت گرافیک،،،همین دیروز farcry 5 رو نصب و بازی کردم فریم یدفی میومد رو ده بعد یدفی میرفت روی هفتاد،تکسچر بازی رو گذاشتم روی کمترین،بقیه روی الترا ،الان دیگه ثابت روی شصته,,,,,,تکسچر فضای رم رو میخوره،تا جایی که میتونین پایین بزاریدش،،،البته اونجوری که شما گفتید کاریش نمیشه کرد،،،،،البته مشکل از cpu هم میتونه باشه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز متاسفانه بازی تنظیمات تکسچر نداره .بله من تنظیمات رو \ایینترین حالت میزارم بازم فرقی نمیکنه 

قبلا رزیدنت اویل ۷ هم همین مشکل رو داشتم ولی الان 60 ثابت رو ۲ کی دارم میگیرم تازه او وری های 

الان devil may cry 5 هم با تکسچر مدیوم دارم 80 تا 40 رو تنظیمات اولترا میزنم ولی مشکل اینه این بازی مترو کلا چیزی به اسم تکسچر نداره تو تنظیماتش اون اتوماتیکه 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام

دوست عزیز هم گرافیکت خوبه هم  سی یو(البته اگه گرافیکت ۴گیگ باشه؟؟؟)

کلا بازی بهینه نیست و افت فریم زیاد داره اما قول دوستان دیگه تا اینقدر که واسه شماس طبیعی نیست

شما یه بار با  dduدرایور قبلیت پاک کن و درایور جدید۱۹.۳.۳ رو نصب کن

بعد برو تو تنظیمات خود گرافیکت داخل درایور یه گزینه است Radeon cheill اون رو خاموش کن تو قسمت Global gaming هست.یه گزینه دیگه هم هست اونجا تسکچر کوایتلی اون رو هم بزار رویperformance بعد برو تو بازی ببین فرقی میکنه یا نه

انجام دادم تغییر نداشتش بدترم شدش خخخ

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

انجام دادم تغییر نداشتش بدترم شدش خخخ

این تنظیمات باعث بهتر شدنه نه بدتر شدن 😃😃😃😃

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

این تنظیمات باعث بهتر شدنه نه بدتر شدن 1f603.png1f603.png1f603.png1f603.png

متاسفانه همون اش و کاسه هستش تو محیط بسته خوبه تو محیط باز یه سمت ۸۷ فریم یه سمت دیگه ۱۷ فریم میده 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

دیگه الان بازی قویتر از تامب رایدر نیستش دیگه اون تو محیطای فوقالعده شلوغش نهایتا بشه ۲۶ فریم با تنظیمات متوسط در رزولوشن 900 این واقعا خیلی مسخره هستش ینی 

یه محیط یکسان از دو دید مختلف ۳۳ فریم اختلاف داره حداقل و ۵۶ فریم حداکثر نمیتونم عکس بزارم متاسفانه fraps جواب نمیده رو این بازی 

لینک به دیدگاه

البته گزینه radeon cheill و global gaming کلا یافت نشدش global graphic بود که کیفیت بافتها رو کم کم گزاشتم  یه گزینه هم موجوده به نام chill که اونو زدم رو روشن 

چون خاموش بود اول بازی خوبه بعد با تغییر تنظمات میریزه به هم سنگین اجرا نمیشه ولی گرافیک افتضاحه واقعا 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

گرافیکتون چیه شما ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

شما احتمالا وی رمتون کمه به مشکل میخورین. چون این بازی بیشتر از 5 گیگ تو بالاترین تنظیمات هم رم پر نمیکنه ولی وی رم زیاد پر میکنه. منم با 580 رو الترا و رزولیشن فول اچ دی 50-60 فریم میگیرم تو محیطای شلوغ کمتر از 45 نمیشه دیگه. پردازندم 1300ایکس هست. شما یبار ویندوز عوض کن باز امتحان کن. پیشنهاد میشه بازیو نسخه ی CPY بگیری از نسخه های فشرده استفاده نکنی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

شما احتمالا وی رمتون کمه به مشکل میخورین. چون این بازی بیشتر از 5 گیگ تو بالاترین تنظیمات هم رم پر نمیکنه ولی وی رم زیاد پر میکنه. منم با 580 رو الترا و رزولیشن فول اچ دی 50-60 فریم میگیرم تو محیطای شلوغ کمتر از 45 نمیشه دیگه. پردازندم 1300ایکس هست. شما یبار ویندوز عوض کن باز امتحان کن. پیشنهاد میشه بازیو نسخه ی CPY بگیری از نسخه های فشرده استفاده نکنی.

سلام من داخل کیفیت 1080

با گرافیک کیفیت اکسترامی حدود 3800 تا 4300 پر بشه نهایت گرافیک

فریم هم گذاشتم روی 30

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

قطع بازی  و تنظیمات ؟

مشخصات سیستم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

v scane   رو بزار روی half

روی 30 فریم بالاتر نمی ره

کیفیت رو هم بزار روی مدیوم

گراف4 گیگ یا 2 گیگ ؟

من با 480 رفرنس

تا محیط 4 

گرافیک رو اکسترامی گذاشتم 30 فریم

محیط کاسپین یا دریا خزر مجبور شدم بزارم یو یولترا واسه 30  فریم ثابت

الانم دارم بازی می کنم

در ۱ ساعت قبل، arash_aria گفته است :

گرافیکتون چیه شما ؟؟؟؟

این بالایی رو نوشتم انجام دادی ؟! کمکی کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...