رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سیستم من حدقل 20 برابر سیستم شما قوی تر هستش، ولی بازم RE2 R رو با این کیفیت بالا نمیاره !

مجبورم رو 1600/900  و سطح های، و تموم گزینه های AA تا اخر پایین، و تکنولوژی های انویدیا و نور پردازی هم خاموش، سایه ها هم رو مدیوم، تو خلوت ترین جا ها 45 تا 50 فریم میده.

متسفانه باید بگم این چیزی که شما میگید امکان نداره.

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 22 دقیقه قبل، mani1383 گفته است :

نمیدونم چرا واقعل کسی حرفمو باور نمیکنه؟ نکنه فکر کردید ایسگاتون و گرفتم ها؟

شما پردازنده‌ی نسخه‌ی به اصطلاح موبایل (برای لپ‌تاپ‌) رو دارین و انتظار دارین مثل دسکتاپ براتون عمل کنه، این غیر ممکنه

وقتی لپ‌تاپ - یا بر فرض محال مینی‌کیس - دارین یا پردازنده و مادربردتون روی هم هست (پردازنده آنبرد هست) چرا اطلاع نمیدین؟ چرا درخواست تصویر از کیس شد ارسال نکردین؟

با توجه به اینکه از اول مدل پردازنده رو اشتباه نوشتین، سپس عامدانه دروغ میگین و کاربران دیگه رو با پیام‌هاتون سر کار می‌ذارین تاپیک قفل میشه

متاسفانه اساس ایجاد این تاپیک بر دروغ و دست انداختن کاربران ایجاد شده

برای مطالعه دوستان محترم:

https://en.wikipedia.org/wiki/Arrandale

لینک به دیدگاه

سلام.نمیدونم چرا ولی احساس میکنم این اکانت فیک @Matin_006که با دادن مشخصات الکی سیستم همرو سر کار ناد

به بخشید اصلاح میکنم @mani1383

از دوستمون matin006معذرت میخام

ویرایش شده توسط Aewdie
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

سلام.نمیدونم چرا ولی احساس میکنم این اکانت فیک @Matin_006که با دادن مشخصات الکی سیستم همرو سر کار ناد

به بخشید اصلاح میکنم @mani1383

از دوستمون matin006معذرت میخام

واقعا متاسفم برای همه ی شما که به جای اینکه مشکل ادم و حل کنید تهمت میزنید و نا سزا میگید...
من یه مشکل جدی دارم که نه تنها حلش نکردین بلکه تهمت زدین و میگین که بنده با اکانت فیک دارم سر کارتون میذارم... تاپیک رو قفل کردید که نتونم نقل قول کنم یا پیام بذارم... چطوری میخواید جواب خدا رو بدید؟ از خودتون خجالت نمیکشین که با کسی که مشکل بزرگی داره و تنها امیدش شمایین همچین رفتاری میکنید و دروغگو خطابش میکنید؟ از تک تک کسایی که سعی کردن کمکم کنن متشکرم و امیدوارم خدا اجرشون بده و واقعا متاسفم برای کسانی که این رفتار بد و داشتن... امیدوارم خدا یه روزی بذاره تو کاستون

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mani1383 گفته است :

واقعا متاسفم برای همه ی شما که به جای اینکه مشکل ادم و حل کنید تهمت میزنید و نا سزا میگید...
من یه مشکل جدی دارم که نه تنها حلش نکردین بلکه تهمت زدین و میگین که بنده با اکانت فیک دارم سر کارتون میذارم... تاپیک رو قفل کردید که نتونم نقل قول کنم یا پیام بذارم... چطوری میخواید جواب خدا رو بدید؟ از خودتون خجالت نمیکشین که با کسی که مشکل بزرگی داره و تنها امیدش شمایین همچین رفتاری میکنید و دروغگو خطابش میکنید؟ از تک تک کسایی که سعی کردن کمکم کنن متشکرم و امیدوارم خدا اجرشون بده و واقعا متاسفم برای کسانی که این رفتار بد و داشتن... امیدوارم خدا یه روزی بذاره تو کاستون

سلام دوست عزیز شما دوتا رمتون یکیه و این تشخیص ادمین بوده اسمتون matin1383

King13839!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mani1383 گفته است :

دوست عزیز ما داریم راهنمایی میکنیم حرف مارو قبول ندارید مشکل خودتونه. میگیم پردازنده ی شما مخصوص لپ تاپ و ضعیفه و توقع دارید بازی resident evil 2 remake که حداقل 8 گیگ رم core i5 4460 و gta 760 میخواد رو رو سیستمون اونم رو الترا بیاره. زورکی روی گرافیک پایین بیاره شانس اوردید نه سیستمتونم مشکلی نداره توقع بسیار زیاد از سیستمتون دارید

در 1 ساعت قبل، mani1383 گفته است :

اینم لینک مقایسه پردازندتون با حداقل پردازنده مورد نیاز resident evil 2 هستش که نصف اونم قدرت نداره

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-640LM-vs-Intel-Core-i5-4460

و در آخر امیدوارم فهمیده باشید که سیستمتون ضعیفه و توانایی اجرای این بازی هارو نداره

ویرایش شده توسط AngelOfDeath
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

من موقع بازی (watch dogs 2.   far cry new dawn   gta v    battlefield v ) شاهد افت فریم ناگهانی دارم طوری که سی پی یو به صد درصد نرسیده.........مثلا موقع بازی با 60 فریم یک دفعه به زیر 20 فریم ریت میرسه و درصد گرافیک از 99 یا 70 به 10 درصد میرسه و دوباره میشه 99 یا 70 درصد

لازم به ذکر هست که رم استفاده شده در هر بازی حداکثر به 5 گیگ میرسه با نرم افزار MSI Afterburner تست کردم. و تمام بازی های ها حتی در تنظیمات گرافیکی low افت فریم ناگهانی دارد.....................تمام درایو ها هم اپدیت است................دمای سی پی یو و کارت گرافیک به 70 هم میرسد.

مشخصات سیستمم:

cpu: i5 3570

Gpu: Gtx 950 2gb

Ram: 6 ddr3

Power: 330 green orginal new

hdd: 1tb +500gb

windows 10 pro 64 bit build 19041 تازه عوض کردم.

ممنون میشم کمکم کنید دوستان.........

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، king13837 گفته است :

با سلام خدمت دوستان

من موقع بازی (watch dogs 2.   far cry new dawn   gta v    battlefield v ) شاهد افت فریم ناگهانی دارم طوری که سی پی یو به صد درصد نرسیده.........مثلا موقع بازی با 60 فریم یک دفعه به زیر 20 فریم ریت میرسه و درصد گرافیک از 99 یا 70 به 10 درصد میرسه و دوباره میشه 99 یا 70 درصد

لازم به ذکر هست که رم استفاده شده در هر بازی حداکثر به 5 گیگ میرسه با نرم افزار MSI Afterburner تست کردم. و تمام بازی های ها حتی در تنظیمات گرافیکی low افت فریم ناگهانی دارد.....................تمام درایو ها هم اپدیت است................دمای سی پی یو و کارت گرافیک به 70 هم میرسد.

مشخصات سیستمم:

cpu: i5 3570

Gpu: Gtx 950 2gb

Ram: 6 ddr3

Power: 330 green orginal new

hdd: 1tb +500gb

windows 10 pro 64 bit build 19041 تازه عوض کردم.

ممنون میشم کمکم کنید دوستان.........

سلام.نمیدونم مشکلتون از این باشه ولی به احتمال زیاد از پاورتونه.برا این سیستم خیلی ضعیفه.احتمالا برا برق گرافیک هم از تبدیل استفاده کردید.که خیلی ضرر داره.باز بزار بقیه هم نظرشون رو بگن اگه گفتن پاور یه پاور 480 به بالا که تمام کابل هارو خودش داشته باشه و نیازی به تبدیل نباشه بگیر.گرین هم بگیر.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.نمیدونم مشکلتون از این باشه ولی به احتمال زیاد از پاورتونه.برا این سیستم خیلی ضعیفه.احتمالا برا برق گرافیک هم از تبدیل استفاده کردید.که خیلی ضرر داره.باز بزار بقیه هم نظرشون رو بگن اگه گفتن پاور یه پاور 480 به بالا که تمام کابل هارو خودش داشته باشه و نیازی به تبدیل نباشه بگیر.گرین هم بگیر.

سلام

نه از تبدیل استفاده نکردم

دو تا پاور هم گزاشتم ولی بازم جواب نداد.

در کل بگم از پاور نیست دوستان اینو مطمعن هستم.

در در 11 مهر 1399 در 17:37، amirali. گفته است :

از وقتی ویندوز رو عوض کردی اینطوری شده؟

نه کلا اینطوره

لینک به دیدگاه

سلام

رمت کمه .رم وقتی به 90%لود برسه کارایی کم میشه 

ومورد دوم ،گرافیکتون دقیقا چیه .چون gtx950 مدلهای مختلف داره .تقریباتنها گرافیکی که یک مدل با یک مدل میتونه 25%فرق قدرت داشته باشن . وهمه مدلهاش قابل قبول نیستن !!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، king13837 گفته است :

سلام

نه از تبدیل استفاده نکردم

دو تا پاور هم گزاشتم ولی بازم جواب نداد.

در کل بگم از پاور نیست دوستان اینو مطمعن هستم.

گرین پاور 330 نداره که خودش 6 یا 8 پین داشته باشه.برنامه hwmonitor رو بریز بازش کن برو داخل بازی بعد 10 دقیقه از همه نتایج عکس بزار.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

رمتون کمه حداقل 2 گیگش رو خود ویندوز میخوره

وقتی مشخصات مورد نظر بازی رو مینویسن رمی که ویندوز میخوره هم حساب میکنن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

گرین پاور 330 نداره که خودش 6 یا 8 پین داشته باشه.برنامه hwmonitor رو بریز بازش کن برو داخل بازی بعد 10 دقیقه از همه نتایج عکس بزار.

داداش دارم میگم از پاور نیست چون با دو تا پاورم تست کردم.

می تونم بگم از رم هم نیست چون یکبار با رم ۱۶ هم تست کردم ولی تغییری نکرد.

برند گرافیکم هم زوتک هست.

خواهشا اگه ترفند بلدین بگید دوستان....

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، king13837 گفته است :

داداش دارم میگم از پاور نیست چون با دو تا پاورم تست کردم.

می تونم بگم از رم هم نیست چون یکبار با رم ۱۶ هم تست کردم ولی تغییری نکرد.

برند گرافیکم هم زوتک هست.

خواهشا اگه ترفند بلدین بگید دوستان....

برنامه hwmonitor رو بریز بازش کن برو داخل بازی بعد 10 دقیقه از همه نتایج عکس بزار.

لینک به دیدگاه

باقی بازی هارو نمیدونم اما پردازنده و رم (خصوصا رم) اصلا مناسب battlefield v نیستند.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

برنامه hwmonitor رو بریز بازش کن برو داخل بازی بعد 10 دقیقه از همه نتایج عکس بزار.

978612979_Screenshot(23).thumb.png.48777147dc384fb2ec808962f8440fff.png1240416081_Screenshot(22).thumb.png.7d648f91ceadad696fe877395da10197.png583229460_Screenshot(24).thumb.png.2d8b5fc0f07399107c182430ce359ff4.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، king13837 گفته است :

978612979_Screenshot(23).thumb.png.48777147dc384fb2ec808962f8440fff.png1240416081_Screenshot(22).thumb.png.7d648f91ceadad696fe877395da10197.png583229460_Screenshot(24).thumb.png.2d8b5fc0f07399107c182430ce359ff4.png

طبق این نرم افزار رم شما الان کمه.درسته نوشتید با 16 هم تست کردید ولی الان کمه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

طبق این نرم افزار رم شما الان کمه.درسته نوشتید با 16 هم تست کردید ولی الان کمه.

خب نمیشه بدون اضافه کردن رم رفعش کرد.

چون الان پول ندارم.

راستی
دمای سی پی یو من در حات عادی 35-40 هستولی در حالت بازی به 70 هم میرسه مثل بازی واچ داگز و...کارت گرافیکم هم همین طوره مدلش gtx 950 هستش برند زوتک

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، king13837 گفته است :

خب نمیشه بدون اضافه کردن رم رفعش کرد.

چون الان پول ندارم.

راستی
دمای سی پی یو من در حات عادی 35-40 هستولی در حالت بازی به 70 هم میرسه مثل بازی واچ داگز و...کارت گرافیکم هم همین طوره مدلش gtx 950 هستش برند زوتک

الان توی عکس ها دمای کارت گرافیک عالیه اما اگه دمای cpu اگه همون cputin باشه دمای 88 برا cpu خیلی زیاده.اگه 70 رو اینجور منظورتون هست که از بازی میاید بیرون بعد دما رو از نو چک میکنید این غلطه.دمای cpu رو با open hardware monitor هم چک کنید.و از فن استوک اینتل برای cpu استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

ببخشید که اینقدر وقتتونو گرفتم دوست عزیز
داخل بازی با نرم افزار MSI Afterburner دمای cpu و gpu رو نگاه کردم در حین بازی......... جفتشون دماهاشون به 70 میرسه

من از همون فنی که مال خوده شرکت اینتل هست و داخل کارتن cpu هست استفاده می کنم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، king13837 گفته است :

ببخشید که اینقدر وقتتونو گرفتم دوست عزیز
داخل بازی با نرم افزار MSI Afterburner دمای cpu و gpu رو نگاه کردم در حین بازی......... جفتشون دماهاشون به 70 میرسه

من از همون فنی که مال خوده شرکت اینتل هست و داخل کارتن cpu هست استفاده می کنم.

خواهش میکنم.با نرم افزار open hardware monitor هم بعد از بازی دمای cpu و گرافیک رو چک کن.اگه دمای کارت تا 70 باشه عالیه.اما استانداردی که اینتل توی سایتش اعلام کرده بیشتر از 68 نیست برا cpu.و 70 هم مشکلی نداره اما اگه 88 باشه که اون برنامه گفت خیلی بالا هست.حتما با اون نرم افزار که گفتم چک کن دمای cpu رو.کلا بعد بازی از نرم افزار اسکرین بگیر.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان
حدودا 5 ماهی میشه این سیستم بستم، هفته اول بازی مثل GTA V با گرافیک و فریم عالی اجرا میکردم و بسیار روون  ولی بعد از چند هفته داخل همون بازی اگه کار خاص میکردم اف پی اس دراپ میشدم و هر چند ثانیه بازی فریز میشد و تیک میزد. حتی داخل بازی CSGO، حدود 300 فریم دارم ولی بعد از انجام کار خاصی مثل کشتن کسی بازی برای 1 ثانیه فریز میشه و تیک میزنه. بازی Horizon zero dawn در هر ثانیه یه تیک میزد و اصلا قابل بازی کردن نبود. بازی cod:warzone هم همین طور بود. تا اینکه همه درایور هارا آپدیت کردم تا جایی این مشکل تا حدودی حل شد ول بعضی اوقات دوباره تیک میزد.
برنامه msi afterburner ریختم، در بیشتر بازی ها درصد استفاده از پردازنده 80-90 بود و بعضی اوقات 100 و کارت گرافیک 70-80 ولی هیچ وقت رو 100 ندیدم.
دمای همه سخت افزار ها روی 55-60درجه  است و بیشتر نمیشه. همین هفته هم ویندوز اسکن کردم و ویروسی نداشت.

چند تا سوال برام پیش اومده 
1-آیا سیستم من مشکل گلوگاه (bottleneck) دارد؟
2-کم بودن رم؟
3-مشکل در ویندوز و یا درایور ها هست؟
4-مشکل سخت افزاری؟

مشخصات سیستم ام:

MotherBoard: Gigabyte P310 D3
CPU: Intel Core i3 9100F
GPU: Geforce GTX 1650 OC
Ram:  DDR4 8GB 2400MHz single channel
 رزولوشن مانیتور ام هم 1600x900 هستش.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

هاردتونم چک بکنید ببینید مشکلی نداره

سیستمتون که خوبه

میزان رمتونم کافیه واسه csgo

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...