رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، tirizh گفته است :

دوست عزیز سیستم من قوی هست روی اولترا بزارم ۶۰ فریم میده روی لو هم ۶۰ میده.ربطی به تنظیمات بازی نداره

خب رم میگیرم ولی روی لو هم ۵۰ فریم میده روی اولترا هم ۵۰ میده انگار قفل شده

شاید Vsync  روشنه

شاید تنظیمات فریم روی حالت Display mode  هستش یعنی اگه مانیتورتون 60 هرتزه فقط بهتون 60 فریم میده و نه بیشتر باید بزاری روی حالت کاستوم و بزارید روی 300 یا 240 و ...

اگر هم فریم دراپ شدید دارین مشکل هم میتونه از رمتون باشه که 8 گیگ کمه رینبو 10 گیگ مصرف میکنه به راحتی  و هم میتونه از هاردتون باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فعالش کردم فرقی نکرد

فعال که نباید باشه اصلا داداش غیر فعالش کن😂

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، hosin گفته است :

شاید Vsync  روشنه

شاید تنظیمات فریم روی حالت Display mode  هستش یعنی اگه مانیتورتون 60 هرتزه فقط بهتون 60 فریم میده و نه بیشتر باید بزاری روی حالت کاستوم و بزارید روی 300 یا 240 و ...

اگر هم فریم دراپ شدید دارین مشکل هم میتونه از رمتون باشه که 8 گیگ کمه رینبو 10 گیگ مصرف میکنه به راحتی  و هم میتونه از هاردتون باشه

آها من مانیتورم ۱۴۴ هست.چجوری  بزارم رو حالت کاستوم؟

ویرایش شده توسط tirizh
لینک به دیدگاه

آها من مانیتورم ۱۴۴ هست.چجوری  بزارم رو حالت کاستوم؟

توی تنظیمات خوده بازی باید دنبال این گزینه بگردین

احتمالا مثلا رزولوشنتون 1080 60 فریم هست

و یا اینکه روی 60 هرتز هستش توی تنظیمات بازی بزارید روی 144

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

توی تنظیمات خوده بازی باید دنبال این گزینه بگردین

احتمالا مثلا رزولوشنتون 1080 60 فریم هست

و یا اینکه روی 60 هرتز هستش توی تنظیمات بازی بزارید روی 144

باید برم بیرون نشون بدم.فکر کنم کارتم خرابه.چون روی ۱۴۴ هست

لینک به دیدگاه

در در 6 مرداد 1399 در 21:30، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

تنظیمات رو 4k اینا نبستی؟

یبار دیفالت رو low بزار

نه روی فول اچ دیه 

لینک به دیدگاه

در در 3 مرداد 1399 در 21:34، Ali98 گفته است :

سلام ب همه دوستان عزیز

من عنوان فوق رو با سیستم زیر اجرا میکنم و در کمال تعجب با fps ۱۱ مواجه میشم

اخرین نسخه استیبل درایور کارت گرافیک گرفتم ک ۱۹ بود فکر کنم و بازی خودش میگه ۲۰.۰.۴ نگرفتی

Rx 580 8Gb

12Gb ram

i5 8400

ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنید با تشکر فراوان 

سلام عزیز شما با برنامه MSI afterburner بازی رو اجرا کن یه عکس بده ببینیم

لینک به دیدگاه

سلام . من وقتی بازی میکنم تو بازی یهوصحنه شلوغ میبینم اف پی اسم کم میشه جوری که از 50 میاد 14 این مشکل از سی پی یو عه با از کارت گرافیک؟ کدومش تو صحنه شلوغ ربط داره

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

همین الان یه مقاله میخوندم که این بازی که معرفی کردین حدود 60% فروش قطعات کامپیوتر رو بیشتر میکنه

خیلی بازی سنگینیه

ویرایش شده توسط miladxtra73
هیچی
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، behzadn10 گفته است :

کلا بازیش برای گرافیکایه نسل بعدی طراحی شده و کارتایه الان اکثرا ریپ میزنن تو اجرای این بازی!! تو 4k بزور 30 فریم میده ( البته یه سری شهرا فریماشون کمتر و یه سری بیشتره ) کلا بازیه سنگینیه و حتی بهترینایه حال حاضر هم بدبختی دارن واسه اجراش

لینک به دیدگاه

گرفتن این فریم ریت عادیه 

حتی 2080ti توی این این بازی کم اورده چه برسه به 970

دلیل کرش شاید کم اوردن vram کارت گرافیک باشه چون تا جایی که میدونم این بازی vram زیادی می خواد

لینک به دیدگاه

سلام

توضیحات کامل:

هنوز سخت‌افزار درخور Microsoft Flight Simulator وجود ندارد

https://blog.lioncomputer.com/games/the-gaming-hardware-doesnt-yet-exist-to-make-microsoft-flight-sim-really-shine/

لینک به دیدگاه

سلام 

این بازی از sli تا جایی که میدونم پشتیبانی نمیکنه پس اف پی اسی که میگیرید کم و بیش عادیه.

اون کرش مشکل خود بازی هست و با 2080ti هم پیش میاد.

بازی با همون موتور fsx 2006 ساخته شده و اصلاً بهینه نیست , حتی از dx12 هم پشتیبانی نمیکنه فعلاً. در حال حاضر بنظرم  بهترین کار پایین آوردن تنظیمات بازی هست , jayztwocents یه ویدئو تو یوتیوب امروز منتشر کرد واسه همین مورد .

لینک به دیدگاه

اولا این بازی شبیه ساز هست و کلا نباید انتظار فریم و روان بودنی که تو بازی های شوتر میبینیم داشته باشیم

دوما این بازی بی نهایت سنگینه چه از نظر محاسابات فیزیک برای سی پی یو چه از نظر گرافیک و دیتیل برای گرافیک

به طور کلی فعلا باید با مینیموم گرافیک بزاری کنین تا بعدا به نسل بعد ارتقا بدین

در حال حاضر هیچ سخت افزاری تو دنیا نمیتونه از پس این بازی بر بیاد

مگر i7 نسل 9 یا 10 در ترکیب 2080ti اونم در رزولوشن فول اچ دی و نه بیشتر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من تو یه مپ همش 15 تا 20 فریم میگرفتم حتی فریمم زیر 10 هم میومد . این بخاطر بازیه یا کرکی بودنش

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، behzadn10 گفته است :

من تو یه مپ همش 15 تا 20 فریم میگرفتم حتی فریمم زیر 10 هم میومد

ما میگیم نره این میگه بدوش.

سیستمت بسیار ضعیفه .از قضا سیستم های روز هم کافی و جوابگو نیستند.

و السلام

لینک به دیدگاه

در در 6 شهریور 1399 در 03:32، Elderado گفته است :

ما میگیم نره این میگه بدوش.

سیستمت بسیار ضعیفه .از قضا سیستم های روز هم کافی و جوابگو نیستند.

و السلام

از کی تا حالا دو تا 970 شده بسیار ضعیف ما خبر نداریم؟اتفاقا من ویدیو تو یوتوب دیدم با یه 1080 تی ای رو های اند 60 فریم گرفتن

لینک به دیدگاه

عزیز دل، این بازی سنگین ترین بازی موجود در دنیاست در حال حاضر

اگه میخواید فریم بیشتر بگیرید، همه چیز رو تا جایی که میتونید پایین بیارید. رزولیشن، تنظیمات ...

یا اینکه تا معرفی rtx 3000 صبر کنید و 1500 دلار بابت یه rtx 3090 پول بدید -_-

نه بازی «مشکل» داره و نه نرم افزارها و درایور های شما. سیستم شما، هرچی هم که باشه، ضعیفه ... میخواید 9900k داشته باشید با 32 گیگ رم و 2080ti، بازم ضعیفه :))))

با این ترکیبی که خدمتتون عرض کردم توی فول اچ دی با تنظیمات پائین تهش بتونید 66 فریم بگیرید (به خاطر عدم پشتیبانی از dx12)

اتفاقا من ویدیو تو یوتوب دیدم با یه 1080 تی ای رو های اند 60 فریم گرفتن

بله، ولی 1080ti کجا، دوتا 970 کجا ... عزیز خیلی سیستم ها سریعتر از اونی که فکر میکنید منقرض میشن!

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

آقا زوری که نیست من با 1080ti و 32gb ram و 1700x تو 1080p تنظیمات high و ultra قاطیه نمیشه همه رو ultra گذاشت اکثرا بالای 30 فریمه ولی بعضی جاها که سنگینه میاد زیر 30 نه بخاطر کرکه نه چیزی ولی مشکلی بابت بازی ندارم ازون طرف هم مثل بقیه بازی ها نیست که بدوعه واست بازی ، یک ذره باید با تنظیمات مختلف امتحان کنی تا مناسب ترینش و پیدا کنی در کل بازی بسیااااار سنگین و وحشتنااااک قشنگیه 🧡

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali_8114 گفته است :

عزیز دل، این بازی سنگین ترین بازی موجود در دنیاست در حال حاضر

اگه میخواید فریم بیشتر بگیرید، همه چیز رو تا جایی که میتونید پایین بیارید. رزولیشن، تنظیمات ...

یا اینکه تا معرفی rtx 3000 صبر کنید و 1500 دلار بابت یه rtx 3090 پول بدید -_-

نه بازی «مشکل» داره و نه نرم افزارها و درایور های شما. سیستم شما، هرچی هم که باشه، ضعیفه ... میخواید 9900k داشته باشید با 32 گیگ رم و 2080ti، بازم ضعیفه :))))

با این ترکیبی که خدمتتون عرض کردم توی فول اچ دی با تنظیمات پائین تهش بتونید 66 فریم بگیرید (به خاطر عدم پشتیبانی از dx12)

بله، ولی 1080ti کجا، دوتا 970 کجا ... عزیز خیلی سیستم ها سریعتر از اونی که فکر میکنید منقرض میشن!

چجوریه که من میگم با 1080 تی ای 60 فریم گرفتن رو های اند شما میگی با 2080 تی ای رو تنظیمات پایین 60 فریم میده؟ جور در نمیاد

در هم اکنون، fiscker گفته است :

آقا زوری که نیست من با 1080ti و 32gb ram و 1700x تو 1080p تنظیمات high و ultra قاطیه نمیشه همه رو ultra گذاشت اکثرا بالای 30 فریمه ولی بعضی جاها که سنگینه میاد زیر 30 نه بخاطر کرکه نه چیزی ولی مشکلی بابت بازی ندارم ازون طرف هم مثل بقیه بازی ها نیست که بدوعه واست بازی ، یک ذره باید با تنظیمات مختلف امتحان کنی تا مناسب ترینش و پیدا کنی در کل بازی بسیااااار سنگین و وحشتنااااک قشنگیه 🧡

احتمالش هست از کرک باشه ها چون من دیدم با 1080 تی ای 55 تا 60 فریم رو های اند میگرفت. حتی 970 هم دیدم 30 فریم میگرفتن. ولی من با دو تا 970 رو لو اند زیر 20 فریم میگیرم. 

لینک به دیدگاه

در در 22 فروردین 1399 در 11:50، امیرحسین پی سی پلیر گفته است :

دوستان ممنون بابت راهنماییتون مشکل از پردازنده بود چون پردازندم i5 8250u که سری u کم مصرف وقتی بازی اجرا میگردم میرفت رو فرکانس پایه گه 1.6 گیگاهرتزه حیلی کمه با برنامه throttlestop زدم توربو بشه فرکانسش الان افت فریم ندارم ولی دما تا 80 میره

داداش دمت گرم من فایو ام رو که همیشه تو حالت ایستاده 30 و درگیری زیر 15 میگرفتم الان 60 میگیریم تمام سایت هارو تو چند ماه زیرو رو کردم هیچکدوم مشکلم رو حل نکرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم هفت سال پیش + بازی کرکی + شبیه ساز اونم که یک ماه از عرضش نگذشته

انتظار فریم مناسب داری؟ همین که بازی اجرا شده کلاتو بنداز هوا.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، behzadn10 گفته است :

چجوریه که من میگم با 1080 تی ای 60 فریم گرفتن رو های اند شما میگی با 2080 تی ای رو تنظیمات پایین 60 فریم میده؟ جور در نمیاد

عزیز من، به خاطر عدم پشتیبانی از dx12، بازی از بیش از 4 هسته پردازنده نمیتونه استفاده کنه. به خاطر همین، خفن ترین پردازنده ها هم توی این بازی فعلا به اندازه یه 6700 زور دارن، واسه همین بیشترین فریمی که شما توی 1080p با خفن ترین سخت افزارها میتونی بگیری، با تنظیمات مدیوم 66 فریم بر ثانیه هست. 1080ti و 2070 سوپر و 2080 و 2080 سوپر و 2080ti، پنج کارت رده بالای امروز، همه روی 66 فریم محدود میشن به خاطر گلوگاه با پردازنده.

ولی وقتی افسار محدودیت فریم روی رزولیشن های بالا باز میشه و از محوریت cpu توی پردازش ها به نسبت گرافیک کم میشه، هیچ کارتی نمیتونه روی تنظیمات ultra از این بازی 50 فریم هم بگیره، چه روی 1080p و 2k و 4k، بنچمارک های دقیقش رو میتونید ببینید از روی اینترنت و به وخامت اوضاع پی ببرید

خب چون با 1080ti تونستن 66 فریم بگیرن، دلیل نمیشه شما با دوتا 970 بتونی. 970، کارتیه ضعیفتر از 1060. و روی کاغذ، دوتا 1060 اندکی قویتر از یه دونه 1080 هست. بنابر این، دوتا 970 شما به فرض پشتیبانی بازی از پیکربندی sli، روی کاغذ معادل یا اندکی ضعیفتر از یه دونه 1080 هست و 1080 برای این بازی فقط به حدی کافیه که بتونید روی رزولیشن 1080p و تنظیمات مدیوم، بین 50 تا 60 فریم بگیرید. حالا اگه بازی از پیکربندی sli پشتیبانی نکنه، شما در حقیقت فقط یه دونه 970 داری که با 4 گیگ حافظه، ضعیفتر از 1060 هست که روی 1080p و تنظیمات مدیوم، بین 30 تا 40 فریم میده ... و کاملا طبیعیه که شما فریم ریتی کمتر از این بگیرید.

در ثانی و مهمتر از همه: بازی شما کرکی هست. من یادمه توی فورزا هورایزن 3 کرکی با 950 نمیتونستم 30 فریم استیبل بگیرم در حالیکه دوستم که بازی اورجینال داشت، با 750ti میتونست تا 50 فریم پایدار بگیره (البته بعدا منم اورجینال خریدم و مشکلاتم حل شد و سیستمم رو هم ارتقا دادم، کاری نداریم حالا). دیتایی که شما دانلود کردی برای این بازی، در حقیقت توسط کسانی که بازی رو pre-order کرده بودن منتشر شده. بازی در این مقطع معمولا اصلا بهینه نیست. چند ماه طول میکشه تا بازی بهینه سازی بشه و بتونه از قدرت سخت افزار درست استفاده کنه ...

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...