رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

با توجه به کیفیت بالا جنس وخدمات پس از فروش

خوشبختانه(کارخانه موبایل GLX در آستانه نابودی)

post-17197-0-45836600-1469460645_thumb.png

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

اینم از تدبیر و امید

چون نون تو واردات!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

دلم برا کارگراشون می سوزه...خیلی از کارخانه های باسابقه هم به ورشکستگی رسیدند. یعنی چند تا کارخانه دیگه باید تعطیل بشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا اشتغال زایی نخواستم فقط ملت رو بیکار نکنید برا شما واقعا بسته...... تا کی باید چوب بی برنامگی باید بخوریم!!!!!!!

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

وقتی کلی رقیب خارجی هست باید تو کیفیت و خدمات پس از فروش دقت و عملکرد خیلی بالایی داشت 

اون خودرو که گرون هست و بی کیفیت به خاطر این هست که هرکسی نمی تونه قاچاقاش کنه و دست یک عده خاص هست اینا فکر کردن این داستان برای موبایل هم هست 

در کل اگه هم بود کسی این اشغال نمی خرید کلی مارک معتبر وجود داره که به حق مصرف کننده احترام میذاره

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

اینم از تدبیر و امید

چون نون تو واردات!

به دولت تدبیر ربطی نداره

اینکشور کلن مثل سیسیل ایتالیا شد همش باند و باند بازی و مافیا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاراشون اصلا کیفیت نداره

من تو اهواز رفتم نمایندگیشون یک سری کارهاشون رو دیدم زیاد جالب نبود

لینک به دیدگاه

خومونو داریم گول میزنیم، کو تولید ملی؟ کو تولید داخل؟ اینم به نوعی همون وارداته منتهی از کشور بردار چین با کیفیت قطعات بسیار پایین

ارز آوری هم اگه داشته باشه واسه یه سری افراد خاصه وسلام .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلم برا کارگراشون می سوزه...خیلی از کارخانه های باسابقه هم به ورشکستگی رسیدند. یعنی چند تا کارخانه دیگه باید تعطیل بشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا اشتغال زایی نخواستم فقط ملت رو بیکار نکنید برا شما واقعا بسته...... تا کی باید چوب بی برنامگی باید بخوریم!!!!!!!

درود 

دوست گرامی حرمت گارگران سر جایی اش متاسفانه با حمایت کورکورانه در کشور با صنعت مونتاژ قطعات دست چندوم چینی تحت نام تولیدملی ضربه مهلک به تولید ملی می خورد واز این گذر سرمایه ملی برباد می رود

کشور میمانند یه سری ضایعات

آن هم ضایعات سمی  وخطرناک وسرطان زا

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

اینا اول برن به فکر این خودروسازی های دزد باشن که با خون مردم برای خودشون کیسه دوختن یه مشت دزد و مفت خور توی ایران خودرو و سایپا دارن مردم ایران به کشتن میدن تو جاده ها با ماشین های به اصطلاح استانداردشون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خواهشمندم با بیان محترم حرفهای کاملا منطقی خودشان رابیان کنند تا تایپک بسته نشود

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

دوستان خواهشمندم با بیان محترم حرفهای کاملا منطقی خودشان رابیان کنند تا تایپک بسته نشود

دوست عزیز بیانات بنده عین واقعیت و حقیقت بود حالا دیگه اگه حقیقت تلخه مسولین انجمن میتونن هر تصمیمی بگیرن من حرف دلمو زدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام هرچقدر ما بگیم و حرف بزنیم

آقایون

آش خالته بخوری پاته/ نخوری پاته

داری برو و نمونو نداری بمان و راهی پیدا کن و بسوز و بساز

1000 صفحه تاپیک رو ببر جلو / چی میشه ؟؟؟!! هیچی همه ما ها همه چی ز رو میدونیم کم و زیاد. گیریم همه چیز رو هم دونستیم، چه کاری از دستمون برمیاد ؟؟ هیچی

پس وقت و انرژیتون رو در راهی که سرانجام نداره از دست ندید. به فکر آینده و سلامتی خودتان باشید ( سطر 4 گفتم )

سلام

منبع خبر لطفا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان  گرامی خودمان در این مسایل هم مقصر هستیم

چرا که باور کرده ایم که فلان خودروبا ید تحت نام تولید ملی با وزن 800کیلو باضریب امنیت آنچنانی بایدبیشتر از خودرو1300 کیلویی مصرف سوخت داشته باشد.وراحت سرمایه ملی راغارت کنند(سوخت) کم مصرف معرفی میشود

چرا که باور کرده ایم که فلان خودروبا ید تحت نام تولید ملی تمام استاندارزیست محیطی رازیر پا بگذارند.وحاصل آن این هم بیماری قلبی وریوی وسرطان 

چرا که باور کرده ایم که فلان محصول با ید تحت نام تولید ملی تمام استاندارها زیر پا گذاشته وسالانه بیشترین فوتی .بیست..درصداز فوتی ها ومصدومین ومعلول باید به یک محصول به کالا باشد این هم انسان سرمایه کشور نیستن

چرا که باور کرده ایم که فلان محصول با ید تحت نام تولید ملی .ریئس جمهور منتخب مردم میتواندراحت سرمایه کشوررادر اختیارشرکت های خاص قرار دهد.

چرا که باور کرده ایم که فلان محصول با ید تحت نام تولید ملی میتواند در زمانی که اعلام می کنند شرکت ضررده هست افرادی پاداش آنچنانی بگیرند.

چرا که باور کرده ایم که فلان محصول با ید تحت نام تولید ملی . تحت حمایت وزیر محترم می تواندهرگونه که خواست رفتار کنند(وهر کس که اعتراض به کیفیت محصول داشته باشدضد انقلاب هست)

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

آقایون

1000 صفحه تاپیک رو ببر جلو / چی میشه ؟؟؟!! هیچی همه ما ها همه چی ز رو میدونیم کم و زیاد. گیریم همه چیز رو هم دونستیم، چه کاری از دستمون برمیاد ؟؟ هیچی

پس وقت و انرژیتون رو در راهی که سرانجام نداره از دست ندید. به فکر آینده و سلامتی خودتان باشید ( سطر 4 گفتم )

منبع خبر لطفا

باید این حرفا زده بشه، دلمون مقدار خنک میشه حداقل @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون

منبع خبر لطفا

درود ببخشید بنده شخصا این فرمایش شما قبول ندارم.چرا که بعنوان حداقل یک ایرانی حداقل متعقدم باید به یکسری مسائل باید اعتراض داشته باشیم. 

لینک به دیدگاه

سلام

بیکار شدن کارگرای ایرانی خوشبختی داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیکار شدن کارگرای ایرانی خوشبختی داره

بیکارشدن کارگر خوشبخت ندارد .بلکه مایه شرمندگی هست

اما سرمایه گذاری باوام های کم بهره  درزمینه که کشور دانش لازم را ندارد.جایی سوال هست .

واقعا مشکلات کشور فقط یک موبایل هست.

خدا شکر توی کشاورزی وصنایع دیگر مشکل ندارم

خدا شکر از سنگ پا گرفته تا ببخشید (حیوان چهار پا) برنج گوشت مرغ وچای وقند وشکر........ خودکفا هستیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمئن باشید که هیچ ماست فروشی نمی گویدماست من ترش هست.

احتمالا جی‌ال‌ایکس درچند سال آینده شرکت بزرگی چون اینتل ووانودیا وamd ....را نیز ازمیدان بیرون میکنند

دوستان  گرامی خودمان در این مسایل هم مقصر هستیم

چرا که باور کرده ایم که فلان خودروبا ید تحت نام تولید ملی با وزن 800کیلو باضریب امنیت آنچنانی بایدبیشتر از خودرو1300 کیلویی مصرف سوخت داشته باشد.وراحت سرمایه ملی راغارت کنند(سوخت) کم مصرف معرفی میشود

چرا که باور کرده ایم که فلان خودروبا ید تحت نام تولید ملی تمام استاندارزیست محیطی رازیر پا بگذارند.وحاصل آن این هم بیماری قلبی وریوی وسرطان 

چرا که باور کرده ایم که فلان محصول با ید تحت نام تولید ملی تمام استاندارها زیر پا گذاشته وسالانه بیشترین فوتی .بیست..درصداز فوتی ها ومصدومین ومعلول باید به یک محصول به کالا باشد این هم انسان سرمایه کشور نیستن

چرا که باور کرده ایم که فلان محصول با ید تحت نام تولید ملی .ریئس جمهور منتخب مردم میتواندراحت سرمایه کشوررادر اختیارشرکت های خاص قرار دهد.

چرا که باور کرده ایم که فلان محصول با ید تحت نام تولید ملی میتواند در زمانی که اعلام می کنند شرکت ضررده هست افرادی پاداش آنچنانی بگیرند.

چرا که باور کرده ایم که فلان محصول با ید تحت نام تولید ملی . تحت حمایت وزیر محترم می تواندهرگونه که خواست رفتار کنند(وهر کس که اعتراض به کیفیت محصول داشته باشدضد انقلاب هست)

مورد بی شماره دیگر تحت نام حمایت از کارگر ایرانی اتقاق می افتادمتاسفانه جان وسرمایه مردم بازیچه حرفهای عده ای شده

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

البته گزارشش هم مدتی پیش از شبکه های ملی ایران پخش شده بود که کارخانش در کیش(اگر ذهن درست یاری کنه) با زیر 50% مشغول بکار بود که البته مسئولینش هم از عدم همایت دولت انتقاد میکردند و مدعی بودن جنس باکیفیت رقابتی با برند های مطرح دنیا تولید میکنند 8-} 8-}

البته حرف همه دوستان در خصوص برخی کالا ها درست هست اما چرا هر موقع صحبت از همایت از تولید یا تولید ملی یا made in iran میشه همش ذهن ما ها رو بسمت به 3-4 کارخانه دولتی که با سوپزید و همایت و انواع وام ها سرپا موندن میره! اگرچه هیچ گونه بحثی در بی کیفیت بودن کالاهاشون نیست..

اما ما در ایران کاشی ایرانی داریم

صنعت فولاد داریم

صنعت فرشی داریم که در دنیا حرف اول میزنه

صنعت کیف و کفش چرمی داریم که حرف ها برای گفتن زیاد داره

و یا صنعت زعفران....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی چرا وسط این گفتگو  نام تایپک 180 درجه فرق کرد

لینک به دیدگاه

صحت داشته باشه یا نداشته باشه صد در صد مطمئنم وضع خوبی نداره. حقیقت امروز صبح تو برای انجام کاری گذرم به بزرگترین کارخونه شهرمون افتاد از دور که نگاه میکردم مثل مروارید ساختمان این کارخونه میدرخشید وقتی نزدیکش شدم محو عظمت کارخونه شدم، بیست سی متر فقط سردر ورودیش ارتفاع داشت. اما همینکه وارد شدم دیدم چقدر خلوته داخلش، وقتی به اتاق انتظار دفتر مدیریت رسیدم یک دسته کارمند دمغ و ساکت دیدم که روبروی هم نشسته بودن، بعدا متوجه شدم که اینا جز عده زیادی از کارگرا و کارمندا بودن که به صورت محترمانه اخراج شده بودن و حالا اومدن بلکه کاری انجام بدن.

با خودم گفتم اگه این وضع بزرگترین کارخونه شهرک صنعتی باشه، خدا به داد بقیه برسه. متاسفانه برادر خودم هم تقریبا دو سال پیش ورشکست کرد، تولیدات مواد شیمیایی داشت اما آخر سر تمام دستگاه ها، راکتورها، برج های تقطیر و تانکرهارو به قیمت ضایعاتی و آهن پاره فروخت.

ویرایش شده توسط jetalpha
لینک به دیدگاه

البته گزارشش هم مدتی پیش از شبکه های ملی ایران پخش شده بود که کارخانش در کیش(اگر ذهن درست یاری کنه) با زیر 50% مشغول بکار بود که البته مسئولینش هم از عدم همایت دولت انتقاد میکردند و مدعی بودن جنس باکیفیت رقابتی با برند های مطرح دنیا تولید میکنند 8-} 8-}

البته حرف همه دوستان در خصوص برخی کالا ها درست هست اما چرا هر موقع صحبت از همایت از تولید یا تولید ملی یا made in iran میشه همش ذهن ما ها رو بسمت به 3-4 کارخانه دولتی که با سوپزید و همایت و انواع وام ها سرپا موندن میره! اگرچه هیچ گونه بحثی در بی کیفیت بودن کالاهاشون نیست..

صنعت فولاد داریم

و یا صنعت زعفران....

حرفتون کاملا منطقی و درست بود @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صنعت فولاد داریم

و یا صنعت زعفران....

سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد  وآن چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد

گوهری کز صدف کُوْن و مکان بیرون است  طلب از گمشدگانِ لبِ دریا می‌کرد

مشکل خویش برِ پیرِ مُغان بردم دوش  کو به تاییدِ نظر حلّ معما می‌کرد

دیدمش خرم و خندان، قدحِ باده به دست  واندر آن آینه صد گونه تماشا می‌کرد

گفتم: «این جام جهان‌بین به تو کِی داد حکیم؟»  گفت: «آن روز که این گنبد مینا می‌کرد»

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود  او نمی‌دیدش و از دور «خدایا» می‌کرد

این همه شعبده خویش که می‌کرد اینجا  سامری پیش عصا و ید بیضا می‌کرد

گفت: «آن یار، کز او گشت سر دار بلند،  جرمش این بود که اسرار هویدا می‌کرد»

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید  دیگران هم بکنند آنچه مسیحا می‌کرد

گفتمش «سلسلهٔ زلف بتان از پی چیست؟»  گفت: «حافظ گله‌ای از دل شیدا می‌کرد!» 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...