رفتن به مطلب

مشکل با فایرفاکس

best2best
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من 2 تا مشکل دارم با فایرفاکس

1- من هر وقت فایرفاکس رو می بندم فقط از روی صفحه بسته می شه برای اینکه کامل ببندمش باید برم تو task manager بعد از اونجا ببندمش !!!! ؟؟؟

2- من قبلا از طریق نرم افزار تغییر ای پی به سایت amd می رفتم اما الان جدید نرم افزار تغییر ای پی اثری روی فایرفاکس نداره !!!!!! و بازی همون  Access Denied رو می ده تو گوگل هم سرچ می زنم my ip ای پی واقعی خودم رو نشون می ده !!!! اما تو IE ای پی رو تغییر می ده !!! کلاً انگار با این چنین نرم افزار های مشکل پیدا کرده و هیچ کدومشون کار نمی کنند !!!!

یک بار کلاً ریستارتش کردم فایرفاکس رو اما مشکل حل نشد!!!

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

شما لطف کنید بریت بخش تنظیمات پروکسی فایرفاکس

همون طور که عدد گذاری کردم میتونید به اون بخش مد نظر برسیند
در پنجره Connection Settings گزینه سومی فعال هستش؟
اگه فعال باشه یعنی نرم افزار های تغییر آی پی هر آدرس پروکسی که داشته باشند بهشون وصل میشن و از طریف پورت داخلی روی کامپیوتر شما Listen میکنند و آدرس آی پی Localhost و پورت مورد نظر رو در بخش تنظیمات پروکسی سیستمی ذخیره میکنند

اگه نرم افزار های علاقه داشتند از طریق چنین برنامه های IP Changer یا به قول خودمون ف ی ل ت ر شکن استفاده کنند به این طریق وصل میشند! که فکر کنم یا اون قسمت در فایر فاکس شما گزینه سومی فعال نیست و یا اشکال از نرم افزار تغییر آی پی هستش(ولی فکر نکنم چون فرمودین IE درست کار میکنه)

و اون مشکل اولتون هم عجیبه برای من گاهاً اینطور میشه ! وقتی که فایر فاکس هنوز کارش تموم نشده با Plugin Container و بخشی هنوز مشغول کار هستش ! که ما معمولاً چنین رفتار هایی رو به عنوان هنوز اجرا شدن اسکریپت اکسپولایت میگیم ... که خطرناکه
مثلاً اگه کد جاوا اسکیرپیتی اجرا شده باشه و تمایل به اتمام روند اجرای کد از طریق دستور firefox.exe نداشته باشه همونطور در حال اجرا میمونه ! firefox رو ببندین بسته میشه از صفحه ولی چون هنوز کارش تموم نشه و مسئول بررسی و اتمام وضحیت کد جاوا اسکریپت هستش هنوز در جال اجراست...
حالا فقط جاوا اسکریپت نیست و فلش پلیر هم همین مشکل رو داره ... کدهای آلوده اجرا بشن پس از اجرا تمایلی به اتمام اجرای کدشون و فرمانبرداری از Plugin Container فایرفاکس ندارن...

9w279wdj7ug9qaj604w.jpg

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

شما لطف کنید بریت بخش تنظیمات پروکسی فایرفاکس

همون طور که عدد گذاری کردم میتونید به اون بخش مد نظر برسیند

در پنجره Connection Settings گزینه سومی فعال هستش؟

اگه فعال باشه یعنی نرم افزار های تغییر آی پی هر آدرس پروکسی که داشته باشند بهشون وصل میشن و از طریف پورت داخلی روی کامپیوتر شما Listen میکنند و آدرس آی پی Localhost و پورت مورد نظر رو در بخش تنظیمات پروکسی سیستمی ذخیره میکنند

اگه نرم افزار های علاقه داشتند از طریق چنین برنامه های IP Changer یا به قول خودمون ف ی ل ت ر شکن استفاده کنند به این طریق وصل میشند! که فکر کنم یا اون قسمت در فایر فاکس شما گزینه سومی فعال نیست و یا اشکال از نرم افزار تغییر آی پی هستش(ولی فکر نکنم چون فرمودین IE درست کار میکنه)

و اون مشکل اولتون هم عجیبه برای من گاهاً اینطور میشه ! وقتی که فایر فاکس هنوز کارش تموم نشده با Plugin Container و بخشی هنوز مشغول کار هستش ! که ما معمولاً چنین رفتار هایی رو به عنوان هنوز اجرا شدن اسکریپت اکسپولایت میگیم ... که خطرناکه

مثلاً اگه کد جاوا اسکیرپیتی اجرا شده باشه و تمایل به اتمام روند اجرای کد از طریق دستور firefox.exe نداشته باشه همونطور در حال اجرا میمونه ! firefox رو ببندین بسته میشه از صفحه ولی چون هنوز کارش تموم نشه و مسئول بررسی و اتمام وضحیت کد جاوا اسکریپت هستش هنوز در جال اجراست...

حالا فقط جاوا اسکریپت نیست و فلش پلیر هم همین مشکل رو داره ... کدهای آلوده اجرا بشن پس از اجرا تمایلی به اتمام اجرای کدشون و فرمانبرداری از Plugin Container فایرفاکس ندارن...

9w279wdj7ug9qaj604w.jpg

سلام ممنون

مورد اول که گفتید رو گزینه اول تنظیم شده بود رو گزینه سوم گذاشتم درست شد

مورد دوم را حلی نداره که حلش کرد ؟ اخه این فایرفاکس همیشه 500 MB رم من رو می گیره یکم رو مخه !!!!! جالبیش اینجاست وقتی رو صفحه اول گوگل می بندم بالا نمی مونه کاملاً بسته می شه اما وقتی رو یک سایت هستم که داره از فلش پلیر استفاده میکنه می بندمش همین مشکل ذکر شده پیش می یاد !!! احتمال داره مشکل از ویروس یا ادونس های که نصب کردم باشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام ممنون

مورد اول که گفتید رو گزینه اول تنظیم شده بود رو گزینه سوم گذاشتم درست شد

مورد دوم را حلی نداره که حلش کرد ؟ اخه این فایرفاکس همیشه 500 MB رم من رو می گیره یکم رو مخه !!!!! جالبیش اینجاست وقتی رو صفحه اول گوگل می بندم بالا نمی مونه کاملاً بسته می شه اما وقتی رو یک سایت هستم که داره از فلش پلیر استفاده میکنه می بندمش همین مشکل ذکر شده پیش می یاد !!! احتمال داره مشکل از ویروس یا ادونس های که نصب کردم باشه ؟

بستگی داره ! حتی یه نفر تخصصی بررسی هم کنه بازم ممکنه اشتباه نظر بده...

به نظر من Flash Player آخرین نسخه رو نصب کن

و همینطور فایر فاکس

و صد البته هر Add Ons نصب نکن

من دیگه به ندرت فلش پلیر رو تو صفحات نامعتبر فعال میکنم ! -_- دیگه فلش عمرش تموم شده

لینک به دیدگاه

بستگی داره ! حتی یه نفر تخصصی بررسی هم کنه بازم ممکنه اشتباه نظر بده...

به نظر من Flash Player آخرین نسخه رو نصب کن

و همینطور فایر فاکس

و صد البته هر Add Ons نصب نکن

من دیگه به ندرت فلش پلیر رو تو صفحات نامعتبر فعال میکنم ! -_- دیگه فلش عمرش تموم شده

سلام فکر کنم مشکل از همون ادونس ها بود غیر فعالشون کردم دیگه مشکل پیش نیومد فایر فکس بسته شد !!!!!

لینک به دیدگاه

سلام فکر کنم مشکل از همون ادونس ها بود غیر فعالشون کردم دیگه مشکل پیش نیومد فایر فکس بسته شد !!!!!

=)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام

دوستان من هم مشکل خوردم با فایرفاکس خواهشاً راهنمایی  بفرمائید

مشکل اینجاست که بعضی سایت ها رو باز نمیکنه مثلاً هر کاری میکنم یاهو رو باز نمیکنه و این ارور رو میده

فقط هم همین ارور رو میده برای همه سایتهایی که باز نمیکنه

z91mnyrc98r8jl8zs0y2.jpg

ویرایش :

مشکل از اشتباه بودن تاریخ بودش ، درست شد

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...