رفتن به مطلب

Z4 ASTIAKکیس جدید گرین

Recommended Posts

کپی نکرده این کیس رو وارد کرده با اسم جدید  :D

http://www.pcyes.com.br/produtos/gabinetes/bear-polar

الحق کیس خوبی هم هست ...

لینک به دیدگاه

کپی نکرده این کیس رو وارد کرده با اسم جدید :D

http://www.pcyes.com.br/produtos/gabinetes/bear-polar

الحق کیس خوبی هم هست ...

برا داشتنش عجله کنید ،وقتی اسمبل کردین متوجه میشین ،خیلی بیشتر از انتطار دستتون باز هست

از طرفی یه حس خوبی ادم داره نصبت بهش ،چون ارزون تموم شده ،به دلتون میچسبه ،

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

برا داشتنش عجله کنید ،وقتی اسمبل کردین متوجه میشین ،خیلی بیشتر از انتطار دستتون باز هست

از طرفی یه حس خوبی ادم داره نصبت بهش ،چون ارزون تموم شده ،به دلتون میچسبه ،

دو هفته ای هست خریدم ... واقعا کیس خوبی هست .

لینک به دیدگاه

کلا کدوم برندی هست که کیساش فول فن باشن جز گریین حالا کپی میکنه دمشم گرم فن کامل میزاره ر کیس جاداره و کنترلر فن داره

خداییش مال گرین خشگلتره

اونم چه فنی

الان led های فن هاشو با rgb ,led تعویض کردم ،یه ماد خوب ازش میزارم

قصه تغییر رنگ led های فن رو هم نخورید راحت قابل تعویض هست ،نمونه led هم بازار موجوده تهیه کنید طبق همون طریقی که فابریک هست نصب کنید

دو هفته ای هست خریدم ... واقعا کیس خوبی هست .

مبارکه ،خدایی شما بگو ،تعریف هایی که تو پست های قبلی از z4 کردم الکی بود؟؟

در ضمن عکس گذاشتی از کیست ؟

یه تاپیک راه بندازید ،به عنوان قشنگ ترین z4 فروم لیون ...[emoji4]

یه چند تا عکس با کیفیت هم از کیست بزار اینجا

لینک به دیدگاه

اونم چه فنی

الان led های فن هاشو با rgb ,led تعویض کردم ،یه ماد خوب ازش میزارم

قصه تغییر رنگ led های فن رو هم نخورید راحت قابل تعویض هست ،نمونه led هم بازار موجوده تهیه کنید طبق همون طریقی که فابریک هست نصب کنید

مبارکه ،خدایی شما بگو ،تعریف هایی که تو پست های قبلی از z4 کردم الکی بود؟؟

در ضمن عکس گذاشتی از کیست ؟

یه تاپیک راه بندازید ،به عنوان قشنگ ترین z4 فروم لیون ...[emoji4]

یه چند تا عکس با کیفیت هم از کیست بزار اینجا

ممنون ... اتفاقاً تعریف های شما در تصمیم من برای خرید تاثیر داشت و واقعا درست بود...

عکس هم گذاشتم ولی نور اتاق مشکل داره زیاد خوب نشدن...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&p=773926

لینک به دیدگاه

سلام.
منم یه لیونیم.
منم میخام z4 بخرم به زودی.

و حتما یه مود تپل میکنمش. قشنگ باید باشه بالاخره.

راستی دوستانی که z4 دارن برای نصب 3 فن از بیرون کیس 2 زائده پلاستیکی مزاحم میشه اون دوتا چی هستن؟ اگر ببرشم چیزی نمیشه؟!!!! کارش چیه؟

میشه راهنمایی کنید؟

ممنون.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

ممنون ... اتفاقاً تعریف های شما در تصمیم من برای خرید تاثیر داشت و واقعا درست بود...

عکس هم گذاشتم ولی نور اتاق مشکل داره زیاد خوب نشدن...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&p=773926

زیباست

طلق خود کیس هم بزار پشت کیس دو طرف کیس یه دست میشه ،امتحان کن عالی میشه .

خوشحالم تونستم کمکی بکنم ،اما تمام حقیقت بود که عرض کردم

خیلی راضی کننده هست این کیس

لینک به دیدگاه

سلام.

منم یه لیونیم.

منم میخام z4 بخرم به زودی.

و حتما یه مود تپل میکنمش. قشنگ باید باشه بالاخره.

راستی دوستانی که z4 دارن برای نصب 3 فن از بیرون کیس 2 زائده پلاستیکی مزاحم میشه اون دوتا چی هستن؟ اگر ببرشم چیزی نمیشه؟!!!! کارش چیه؟

میشه راهنمایی کنید؟

ممنون.

تبریک...

خیر اون زائده ها بخاطر قالب پلاستیک موقع ساخت هست ،مشکلی ایجاد نمیکنه ببر،

دو تا قفل مگنتی ها هم بدون اینکه خراب بشن جدا میشن ،بعد توری جلو رو میشه با چسب دو طرفه سر جاش فیت کرد

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من کیس z4دارم میخواستم نورپردازی کنم یک متر ال ای دی احتیاج دارم چه ال ای دی بگیرم؟؟؟؟؟امروز دیدم یه بنده خدایی درباره همین موضوع تاپیک زده بود اما حواسم نبود دنبال کنم الانم هر چی میگردم پیداش نمیکنن (دوستان اگه میشه هم راهنمایی کنن و هم ادرس تاپیک رو اگه دارن بدن اینجا)

لینک به دیدگاه

واسه یکی از مشتریام سفارش دادم ،واقعا کیس باحال و جاداریه ،سینی پشتیش تا دلت بخواد میتونی توس سیم جا بزاری ،نحوه بستن پاورشم خیلی جالبه یه جورایی پاور کلا محو میشه و دیده نمیشه ،جای هارداشم به صورت مخفی جاسازی شده ،با فنهای قرمز خودش و یه نورپردازی با وجود بغل شیشه ای مشکی یه حس و حال جالبی به آدم میده . با وجود داشتن دو تا پورت یواس بی 3 با دو تا یو اس بی 2 در جلوی کیس دسترسی به پورتهای خود مین برد رو بی نیاز میشین تا حدودی

در کل دوستانی که قصد خرید دارن ،z4 یه پیشنهاد خیلی خوبه واسه حرفه ایها...موفق باشین

لینک به دیدگاه

تبریک...

خیر اون زائده ها بخاطر قالب پلاستیک موقع ساخت هست ،مشکلی ایجاد نمیکنه ببر،

دو تا قفل مگنتی ها هم بدون اینکه خراب بشن جدا میشن ،بعد توری جلو رو میشه با چسب دو طرفه سر جاش فیت کرد

بسیار بسیار ممنونم از شما.

یعنی این زائده ها پشت قفل توری پنل جلو هستن؟

چرا باید توری رو با چسب فیت کرد؟

لینک به دیدگاه

من هم دیگه نمی توانستم در برابر قیمت این کیس صبوری کنم و امروز خرید کردم , واقعا کیس عالی به نظر میاد ./

بررسی این کیس از شهرسخت افزار

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار ممنونم از شما.

یعنی این زائده ها پشت قفل توری پنل جلو هستن؟

چرا باید توری رو با چسب فیت کرد؟

اون دو تا قفل مگنتی ها هم مزاحم نصف فن میشه

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان بنده هم امروز این کیس رو از فروشگاه لیون گرفتم

واقعل کیس خوب و زیبایه و فن ها فوق العاده سایلنت و زیبان و فن کنترلر خیلی کارآمده

فقط چند تا مورد بود که تو ذوق میزد:

یکی اینکه جا پیچای مادربرد زیاد فیت نبود یعنی بعضی از پیچها به سختی بسته میشد

دوم اینکه وقتی سیستم رو کامل اسمبل کردم و اومدم فیش اسپیکر رو وصل کنم به زور داخل میرفت و به زائده آهنی زیر پنل مادربرد گیر میکرد که به انبردست یه مقدار خمش کردم و درست شد

سوم پیچای درب پلکسی بود که همه تقریبا کج و کوله بسته میشن

و در آخر اینکه طلق بیش از حد دودیه و کلا چیزی داخل کیس دیده نمیشه و حتما باید با  پلکسی شفاف یا شیشه برنز(همونطور که دوستان انجام دادن) تعویض بشه که البته من هنوز به اون مرحله نرسیدم  :D

لینک به دیدگاه

یاد آسیاتک افتادم :wacko:

این حرفت باعث شد ارزش سهام گرین ۵۰٪ پایین بیاد  :laughing:  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

سلام

واقعل کیس خوب و زیبایه و فن ها فوق العاده سایلنت و زیبان و فن کنترلر خیلی کارآمده

دوم اینکه وقتی سیستم رو کامل اسمبل کردم و اومدم فیش اسپیکر رو وصل کنم به زور داخل میرفت و به زائده آهنی زیر پنل مادربرد گیر میکرد که به انبردست یه مقدار خمش کردم و درست شد

و در آخر اینکه طلق بیش از حد دودیه و کلا چیزی داخل کیس دیده نمیشه و حتما باید با  پلکسی شفاف یا شیشه برنز(همونطور که دوستان انجام دادن) تعویض بشه که البته من هنوز به اون مرحله نرسیدم  :D

سلام بنده هم این کیس رو چند روز پیش از لیون خریداری کردم و با حرف های شما کاملا موافق هستم و دقیقا همین مشکلات برای بنده هم پیش آمد که جای تعجب داشت ولی واقعا جدای از این مشکلات کیس بسیار خوب و جاداری است .

برای درب شیشه ای بغل دوستان چه پیشنهادی دارند که جایگزین کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام بنده هم این کیس رو چند روز پیش از لیون خریداری کردم و با حرف های شما کاملا موافق هستم و دقیقا همین مشکلات برای بنده هم پیش آمد که جای تعجب داشت ولی واقعا جدای از این مشکلات کیس بسیار خوب و جاداری است .

ااا چه جالب من فک کردم کیس خودم فقط این ایرادا رو داشته.

ولی خوب قابل چشم پوشین ایراداش اینقدر خوشگل و جاداره

هم میتونین بدین پلکسی شفاف ببرن براتون هم شیشه برنز که یکی از دوستان چند صفحه قبل استفاده کرده که واقعا قشنگ شده.

چون پلکشی شفاف دیگه زیادی روشنه قشنگ نمیشه

لینک به دیدگاه

یه مورد اضافه کنم به نظرات دوستان ... به نظرم اگه پاورتون از حد استاندارد بزرگتره مثل بعضی سری های evga این کیس رو نگیرید . واقعا برای جا زدن کابل هاش مشکل داشتم . کاش این کاور پاور حالت چرخشی داشت که پاور و کابل ها رو کامل همون اول جا میزدیم بعد کاور رو روش قرار میدادیم

لینک به دیدگاه

ااا چه جالب من فک کردم کیس خودم فقط این ایرادا رو داشته.

ولی خوب قابل چشم پوشین ایراداش اینقدر خوشگل و جاداره

هم میتونین بدین پلکسی شفاف ببرن براتون هم شیشه برنز که یکی از دوستان چند صفحه قبل استفاده کرده که واقعا قشنگ شده.

چون پلکشی شفاف دیگه زیادی روشنه قشنگ نمیشه

سلام دوست عزیز

ازدقت و توجه شما بی نهایت سپاسگزارم، مواردی که شما فرمودید جزابتدایی ترین مراحل تست وQC محصولات کیس چه درمرحله انتخاب محصول وچه قبل ازورود محصول به بازار است، هر کیس قبل از ورود به بازار ازنظر سازگاری با مادربرد های مختلف با Form Factor های قابل پشتیبانی تست میشه تا هیچ گونه مشکلی ازنظراسمبل قطعات، فیت بودن جای پیچ ها یا پنل IO و سایرقسمت ها وجود نداشته باشه.

موردی رو که شما می فرمایید به دلیل خاصیت فنری یا اسفنجی پنل IO مادربورد ها هست و باعث میشه هنگامی مادربورد بروی سینی کیس قرار میگیره  کمی مادربرد روبه عقب هل بده که برای فیت شدن جای پیچ ها نیاز هست شما مادربرد روکمی با دست به جلو فشار بدید و جای پیچ ها ها رو فیت و سپس مادربورد رو پیچ کنید.

بعد صحبت های شما دوست عزیز بنده یک مادربرد نسبتا های اند رو بروی کیس Z4 نصب کردم و از قسمت پنل IO وجای پیچ ها برای شما عکس گرفتم  که همین طوردرتصویر مشاهده می کنید جای پیچ ها و جک صدا بروی پنل IO کاملا فیکس و فیت هستش @};-

photo_2016_08_30_09_51_06.jpg

photo_2016_08_30_09_50_33.jpg

ببنید چون کاور بقل کیس کاملا شیشه ایه و هیچ گونه فریم فلزی همراه با  گیره یا زائده برای نگه داشتن یا قفل شدن کاوربقل قبل از پیچ کردن نداره طبیعیه که در حالت عمودی فیت کردن جای پیچ ها کمی سختر باشه، بهترین راه این هست که کیس رو به صورت افقی (به پهلو) بخوابونید و سپس جای پیچ ها رو فیت کنید و بعد پیچ ها رو ببندید.
لینک به دیدگاه

سلام

سلام دوست من.

میتونید از اون قسمت گیرکردن جک های 3.5 یه عکس بزارید؟

بسیار ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ازدقت و توجه شما بی نهایت سپاسگزارم، مواردی که شما فرمودید جزابتدایی ترین مراحل تست وQC محصولات کیس چه درمرحله انتخاب محصول وچه قبل ازورود محصول به بازار است، هر کیس قبل از ورود به بازار ازنظر سازگاری با مادربرد های مختلف با Form Factor های قابل پشتیبانی تست میشه تا هیچ گونه مشکلی ازنظراسمبل قطعات، فیت بودن جای پیچ ها یا پنل IO و سایرقسمت ها وجود نداشته باشه.

موردی رو که شما می فرمایید به دلیل خاصیت فنری یا اسفنجی پنل IO مادربورد ها هست و باعث میشه هنگامی مادربورد بروی سینی کیس قرار میگیره کمی مادربرد روبه عقب هل بده که برای فیت شدن جای پیچ ها نیاز هست شما مادربرد روکمی با دست به جلو فشار بدید و جای پیچ ها ها رو فیت و سپس مادربورد رو پیچ کنید.

بعد صحبت های شما دوست عزیز بنده یک مادربرد نسبتا های اند رو بروی کیس Z4 نصب کردم و از قسمت پنل IO وجای پیچ ها برای شما عکس گرفتم که همین طوردرتصویر مشاهده می کنید جای پیچ ها و جک صدا بروی پنل IO کاملا فیکس و فیت هستش @};-

ببنید چون کاور بقل کیس کاملا شیشه ایه و هیچ گونه فریم فلزی همراه با گیره یا زائده برای نگه داشتن یا قفل شدن کاوربقل قبل از پیچ کردن نداره طبیعیه که در حالت عمودی فیت کردن جای پیچ ها کمی سختر باشه، بهترین راه این هست که کیس رو به صورت افقی (به پهلو) بخوابونید و سپس جای پیچ ها رو فیت کنید و بعد پیچ ها رو ببندید.

دقیقا ,همینه ،منم تست کردم بدون مشکل بود

یه مورد اضافه کنم به نظرات دوستان ... به نظرم اگه پاورتون از حد استاندارد بزرگتره مثل بعضی سری های evga این کیس رو نگیرید . واقعا برای جا زدن کابل هاش مشکل داشتم . کاش این کاور پاور حالت چرخشی داشت که پاور و کابل ها رو کامل همون اول جا میزدیم بعد کاور رو روش قرار میدادیم

پرچ ها رو جدا کن با پیچ ببند‌،اون وقت هر وقت دلت خواست کاور رو جدا کن دوباره ببند سر جاش.

البته نه فقط کاور پاور ،تمام قسمتها رو میتونی با پیچ به هم وصل کنی تا در صورت نیازت هر قسمت به راحتی پوست موز جدابشه[emoji4]

تنها فرقش با پوست موز اینه که پوست موز دوباره به موز فیت نمیشه اما z4 تمام قسمتهاش جدا و با پیچ به هم متصل میشن

خرجش خرید پیچ الن سایز ۲ تا ۲/۵ هست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

موردی رو که شما می فرمایید به دلیل خاصیت فنری یا اسفنجی پنل IO مادربورد ها هست و باعث میشه هنگامی مادربورد بروی سینی کیس قرار میگیره  کمی مادربرد روبه عقب هل بده که برای فیت شدن جای پیچ ها نیاز هست شما مادربرد روکمی با دست به جلو فشار بدید و جای پیچ ها ها رو فیت و سپس مادربورد رو پیچ کنید.

بعد صحبت های شما دوست عزیز بنده یک مادربرد نسبتا های اند رو بروی کیس Z4 نصب کردم و از قسمت پنل IO وجای پیچ ها برای شما عکس گرفتم  که همین طوردرتصویر مشاهده می کنید جای پیچ ها و جک صدا بروی پنل IO کاملا فیکس و فیت هستش @};-

ببنید چون کاور بقل کیس کاملا شیشه ایه و هیچ گونه فریم فلزی همراه با  گیره یا زائده برای نگه داشتن یا قفل شدن کاوربقل قبل از پیچ کردن نداره طبیعیه که در حالت عمودی فیت کردن جای پیچ ها کمی سختر باشه، بهترین راه این هست که کیس رو به صورت افقی (به پهلو) بخوابونید و سپس جای پیچ ها رو فیت کنید و بعد پیچ ها رو ببندید.

با سلام و تشکر بابت وقتی که گذاشتین

عجب سیتمی بستین رو z4  :x  @};-

در مورد جای پیچ های مادربرد عرض کردم یه مقدار نا میزون بودن ولی خوب همگی  بسته شدن.

و این مورد رو که مادربرد رو باید یه مقدار به عقب هول داد هر کس یک بار هم اسمبل کرده باشه این موضوع رو میدونه  :)

در مورد جای جک 3.5 میلیمتری عکسی که شما قرار دادی به وضوح معلومه که فیش یه صورت مماس با اون بخش فلزی زیر فیش داخل رفته و بنده چون فیش AUX ام یه مقدار قطرقسمت پلاستیکیش از مال شما بیشتر بود کاملا به اون بخش گیر میکر و با زور داخل میشد که البته با یه مقدار فشار با انبردست به اون بخش فلزی حل شد و مشکل حادی نبود

اینم عکس قسمت مورد نظر

44af_dsc_0400.jpg

87o9_dsc_0402.jpg

87rx_dsc_0403.jpg

ولی خوب در کل اینقدر کیس خوبی هست که این چند تا مورد جزئی اصلا به چشم نمیاد و شدیدا به کسایی که قصد خریدشو دارن توصیه میکنم تردید نکنن در خریدش  @};-  @};-

ویرایش شده توسط shahin_fan
لینک به دیدگاه

در مورد جای جک 3.5 میلیمتری عکسی که شما قرار دادی به وضوح معلومه که فیش یه صورت مماس با اون بخش فلزی زیر فیش داخل رفته و بنده چون فیش AUX ام یه مقدار قطرقسمت پلاستیکیش از مال شما بیشتر بود کاملا به اون بخش گیر میکر و با زور داخل میشد که البته با یه مقدار فشار با انبردست به اون بخش فلزی حل شد و مشکل حادی نبود

اینم عکس قسمت مورد نظر

ولی خوب در کل اینقدر کیس خوبی هست که این چند تا مورد جزئی اصلا به چشم نمیاد و شدیدا به کسایی که قصد خریدشو دارن توصیه میکنم تردید نکنن در خریدش  @};-  @};-

بسیار بسیار ممنون از شما دوست من بابت عکس که گذاشتید.

عزیز اگر 3 سوکت پایین رو بخاید وصل کنید شرایط بدتر نمیشه؟

الان شما فقط یه سوکت وسط وصل کردی. اگر چپ و راستشم وصل کنی بازم باید اهنش رو جابه جا کنی؟

یک دنیا تشکر.

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار ممنون از شما دوست من بابت عکس که گذاشتید.

عزیز اگر 3 سوکت پایین رو بخاید وصل کنید شرایط بدتر نمیشه؟

الان شما فقط یه سوکت وسط وصل کردی. اگر چپ و راستشم وصل کنی بازم باید اهنش رو جابه جا کنی؟

یک دنیا تشکر.

@};-

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...