رفتن به مطلب

Z4 ASTIAKکیس جدید گرین

Recommended Posts

پرچ ها رو جدا کن با پیچ ببند‌،اون وقت هر وقت دلت خواست کاور رو جدا کن دوباره ببند سر جاش.

البته نه فقط کاور پاور ،تمام قسمتها رو میتونی با پیچ به هم وصل کنی تا در صورت نیازت هر قسمت به راحتی پوست موز جدابشه[emoji4]

تنها فرقش با پوست موز اینه که پوست موز دوباره به موز فیت نمیشه اما z4 تمام قسمتهاش جدا و با پیچ به هم متصل میشن

خرجش خرید پیچ الن سایز ۲ تا ۲/۵ هست

Sent from my D826 using Tapatalk

والا من ترجیح میدم مثل یه سری از کیس ها همون حالت چرخشی رو داشته باشه کاور تا اینکه بنا به جداکردن پرچ ها یا به قول شما جداکردن پوست موز باشه :)  [emoji4]

ویرایش شده توسط sdx123
لینک به دیدگاه

والا من ترجیح میدم مثل یه سری از کیس ها همون حالت چرخشی رو داشته باشه کاور تا اینکه بنا به جداکردن پرچ ها یا به قول شما جداکردن پوست موز باشه :) [emoji4]

کیس ی نداریم کاور پاور داشته

بچرخه

یه dukase کاور داره یه z4 یه 440 و 430 nzxt

این چرخیدن یا چرخشی چه شکلیه؟

یعنی میچرخه کاور

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

کیس ی نداریم کاور پاور داشته

بچرخه

یه dukase کاور داره یه z4 یه 440 و 430 nzxt

این چرخیدن یا چرخشی چه شکلیه؟

یعنی میچرخه کاور

عکسشو دارم ظهر اپلود میکنم

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار ممنون از شما دوست من بابت عکس که گذاشتید.

عزیز اگر 3 سوکت پایین رو بخاید وصل کنید شرایط بدتر نمیشه؟

الان شما فقط یه سوکت وسط وصل کردی. اگر چپ و راستشم وصل کنی بازم باید اهنش رو جابه جا کنی؟

یک دنیا تشکر.

خواهش میکنم عزیز

خیر اگر شما فیشتون قطر قسمت پلاستیکیش زیاد نباشه مشکلی نیست

همونجور که مشاهده کردید ایشون دست به انبر دستشون خوبه ..با بلایی که سر کیس اوردن فک میکنم کیسشون از ترس .جکهای 7 میلیمتری رو هم بدون مشکل جا بگیره  @};-

@};- 

ویرایش شده توسط shahin_fan
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم عزیز

خیر اگر شما فیشتون قطر قسمت پلاستیکیش زیاد نباشه مشکلی نیست

بعضی از دوستان علاقه دارن دخالت کنن در بحثی که بهشون مربوط نیست

اون قسمت از کیس اصلا دیده نمیشه و هیچ بلای سر کیس نیومده دوست با نمک

دوست عزیز بنده قصد جسارت نداشتم.اگرم نارحت شدید عذر میخوام از شما.فقط بخاطر جو دوستی بین اعضا فروم نوشتم وگرنه نیت سوءی در کارنیست.حالاکه ناراحت شدید ویرایش میکنم.هرچند ی گل فرستاده بودم که بدونید  @};-

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر بابت وقتی که گذاشتین

عجب سیتمی بستین رو z4 :x @};-

در مورد جای پیچ های مادربرد عرض کردم یه مقدار نا میزون بودن ولی خوب همگی بسته شدن.

و این مورد رو که مادربرد رو باید یه مقدار به عقب هول داد هر کس یک بار هم اسمبل کرده باشه این موضوع رو میدونه :)

در مورد جای جک 3.5 میلیمتری عکسی که شما قرار دادی به وضوح معلومه که فیش یه صورت مماس با اون بخش فلزی زیر فیش داخل رفته و بنده چون فیش AUX ام یه مقدار قطرقسمت پلاستیکیش از مال شما بیشتر بود کاملا به اون بخش گیر میکر و با زور داخل میشد که البته با یه مقدار فشار با انبردست به اون بخش فلزی حل شد و مشکل حادی نبود

اینم عکس قسمت مورد نظر

44af_dsc_0400.jpg

87o9_dsc_0402.jpg

87rx_dsc_0403.jpg

ولی خوب در کل اینقدر کیس خوبی هست که این چند تا مورد جزئی اصلا به چشم نمیاد و شدیدا به کسایی که قصد خریدشو دارن توصیه میکنم تردید نکنن در خریدش @};- @};-

درود دوست عزیز

بی تعارف میگم شما اگر یکم فکرتون به کار مینداختین اصلا لازم نبود این خلاقیت بامزه انجام بدید و کیس اینگونه مجروح کنین

شما اومدی ابرو درست کنی چشمشم کور کردی

البته از این عکس کاملا معلومه کیس قاب پشتش مورد داره و در ساختش مهندسی دقیقی انجام نشده اگر بخواین از سوکت های کنار استفاده کنین به دلیل منحنی بودن حتی با انبردست درست نمیشه

حالا راه حل چیه؟

به راحتی از تنظیمات برنامه درایور کارت صدا خروجی line out روی سوکت های بالا تنظیم میشه

وقتی به یک سوکت کابل 3.5 میلی متر وصل میکینم یک پنجره باز میشه اتو ماتیک و میپرسه که اون لاین مورد نظر خروجی باشه یا ورودی

به همبن راحتی

اصلا این موضوع به کنار یک کابل با سر کوچکتر میخریدین

واقعا حیف کیس داغون کردی

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

در در 8/31/2016 در 4:54 AM، EdrisRezai گفته است :

درود دوست عزیز

بی تعارف میگم شما اگر یکم فکرتون به کار مینداختین اصلا لازم نبود این خلاقیت بامزه انجام بدید و کیس اینگونه مجروح کنین

البته از این عکس کاملا معلومه کیس قاب پشتش مورد داره و در ساختش مهندسی دقیقی انجام نشده اگر بخواین از سوکت های کنار استفاده کنین به دلیل منحنی بودن حتی با انبردست درست نمیشه

حالا راه حل چیه؟

به راحتی از تنظیمات برنامه درایور کارت صدا خروجی line out روی سوکت های بالا تنظیم میشه

وقتی به یک سوکت کابل 3.5 میلی متر وصل میکینم یک پنجره باز میشه اتو ماتیک و میپرسه که اون لاین مورد نظر خروجی باشه یا ورودی

به همبن راحتی

واقعا حیف کیس داغون کردی

شما عقلتو به کار انداختی کافیه.من خواستم مشکلات کیسو بگم.فکر نمیکنم به کسی مربوط باشه چکار با کیس خودم کردم

هر موقع خواستم کیس رو بفروشم به شما نخر چون داغون شده 

لینک به دیدگاه

6feg_dsc_0416.jpg

jz6o_dsc_0402.jpg

ویرایش شده توسط shahin_fan
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز بی تعارف میگم شما اگر یکم فکرتون به کار مینداختین اصلا لازم نبود این خلاقیت بامزه انجام بدید و کیس اینگونه مجروح کنین

حالا راه حل چیه؟

به همبن راحتی

واقعا حیف کیس داغون کردی

اقا راستی یه فیش افزاینده هم میشد بهش وصل کرد که ضخاکت کمتری داشته باشه من چند نمونه دیدم

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

.....

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در در 1395/06/12, 20:36:59، shahin_fan گفته است :

شما عقلتو به کار انداختی کافیه.من خواستم مشکلات کیسو بگم.فکر نمیکنم به کسی مربوط باشه چکار با کیس خودم کردم

هر موقع خواستم کیس رو بفروشم به شما نخر چون داغون شده 

ملت اعصاب ندارن به خدا.....

دوستان ، عزیزان ، با هم مهربان باشید لطفا ....

اون دوستمون بنده خدا اومده بود راهنمایی کنه البته یه کم چاشنی بهش افزوده بود که زیاد موردی نداشت....

یه کاری نکنید که کسی دیگه جرات نکنه راهنمایی و نظر بده دوستان گلم...

موفق باشید:x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تجربه خرید z4 

دوستان سلام دیروز این کیس رو برای یکی از دوستان خریدم خودم دوکاس دارم  

باتوجه به اینکه خیلی از دوستان که دوکاس دارن قصد خرید این کیس و فروش کیسشون رو دارن تجربه مقایسه این دو رو بنویسم که شاید کمکی کرده باشم به این عزیزان  

نسبت به دوکاس.ضخامت بدنش در حد دوکاسه اما درب سمت راستش فلزی محکمتر از دوکاس داره.اما سمت چپش خیلی حساسه و پذیرای خط وخش.مدل گرین پهنای خیلی زیادی داره

یکی از فنهاشو باز کردم و با فن دوکاس کنار هم گذاشتم تقریبا ضعیف بود.و دربرابر مدل دیپکولی حرفی برا گفتن نداشت.شاید یک  سوم دیپکول انتقال هوا داشت.اما ال ای دی های زیبایی داره 

از لحاظ پورت بهتراز دوکاسه 

اما دگمه های کنترل فن واقعا ضعیف عمل کرده.جوری بود که وقتی از کارتن دراوردم کیس رو و کیسو چرخوندم دگمه هاش افتاد.با دست هم راحت بلند میشه.البته میشه با چسب قطره ای محکمش کرد اما نباید اینجور بود  

از لحاظ اسمبل قطعات احساس کردم سیمها پشت مین برد راحتتر جا شدن.اما مثل چنتا از دوستان جای پیچهای مینبرد ی مقدار مشکل داشت که تقریبا با زور باید پیچهارو جا داد. 

وقتی دیویدی رایتر رو هم بستم ی مقدار کابل 24 پین رو فشار میداد.  

تیرگی طلق کیس هم بحدی هست که باوجود ال ای دی های فنها اما فقط نقاط نورانی مربوط به ال ای دی ها دیده میشه و هیچیک از قطعات قابل مشاهده نبود که این موضوع هم خب دوستان با صرف ی مقدار هزینه مرتفع کردن

و اما در کل برای دوستانی که کیس ندارند میشه جایگزین دوکاس کرد اما بنده بشخصه فروش دوکاس و خرید این کیس رو پیشنهاد نمیدم چون ممکنه برتریهایی داسته باشه اما  خب ی سری مزایا .روهم از دست میدید

بشخصه دوس دارم کیسی رو که میخرم راحت اسمبل کنم چسبکاری نکنم راحت اسمبل کنم و همونجوری که از کارتن درمیاد بدون دسکاری استفاده کنم. 

دوستان این فقط نظر شخصی بنده از این کیس بود امیدوارم بتونه در انتخابتون کمک ناچیزی کنه

z41.jpg

z4.jpg

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، BLACKYSG گفته است :

سلام دوستان

بین این کیس و کیس GREEN X3+ VIPER Case

کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

همین کیس z4 astiak من هم این کیس رو تهیه کردم.فوق العاده زیبا و جاداره و به راحتی میتونی سیم ها رو در قسمت پشت مادر برد مدیریت کنی.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام خدمت همه دوستان عزیز.
بنده امروز 2 عدد از فن های فابریک این کیس رو خریداری کردم.

رو کیسم فن گرین  120mm Turbo LED دارم به همراه دیپ کول XFAN 120U  و این رو در کنار اون ها نصب کردم.

در وحله اول باید بگم زیباییش بسیار بیشتر از 4 لدهاست. از نظر وزن نسبت به نسل قبل گرین کمی کمتر هست خیلی سبک نشده. از نظر نوردهی برای خودش یه ست کامل LED حساب میشه! بسیار نور زیادی داره.

درباره وضعیت هوادهی هم بنده با فن گرین توربو مقایسه کردم کمی کمتر هست ولی استاتیکش بیشتره! یعنی شما دستتو بچسبونی بهش فشارش بیشتره اما پرتابش کمتره یعنی مثلا 10 سانت فاصله بدی دستت رو با این فن های جدید کلا باد حس نمیکنی. ولی دیپ کول در هر دو مورد یعنی هم استاتیک و هم پرتاب بسیار قویتر و بهتر هست.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام خدمت همه دوستان عزیز.
بنده امروز 2 عدد از فن های فابریک این کیس رو خریداری کردم.

رو کیسم فن گرین  120mm Turbo LED دارم به همراه دیپ کول XFAN 120U  و این رو در کنار اون ها نصب کردم.

در وحله اول باید بگم زیباییش بسیار بیشتر از 4 لدهاست. از نظر وزن نسبت به نسل قبل گرین کمی کمتر هست خیلی سبک نشده. از نظر نوردهی برای خودش یه ست کامل LED حساب میشه! بسیار نور زیادی داره.

درباره وضعیت هوادهی هم بنده با فن گرین توربو مقایسه کردم کمل کمتر هست ولی استاتیکش بیشتره! یعنی شما دستتو بچسبونی بهش فشارش بیشتره اما پرتابش کمتره یعنی مثلا 10 سانت فاصله بدی دستت رو با این فن های جدید کلا باد حس نمیکنی. ولی دیپ کول در هر دو مورد یعنی هم استاتیک و هم پرتاب بسیار قویتر و بهتر هست.

موفق باشید.

عزیز جان.مقدار خروجی فنهای جدید led گرین55  فوت مکعب (CFM) هوای خنک  هستش که یه خورده کمه،البته به نظرمن.خودم میخوام z2 hero  بگیرم و بجای فنهای فابریکش از فنهای  Cooler Master JetFlo یا فنهای کوگاراستفاده کنم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منم مشکل سوکت صدا رو داشتم  ودارم.

میشه همه پیچ های مین برد رو شل کرد و مقداری جابجاش کرد حدود 2  3 میل جابجا میشه در حدی که بشه استفاده کرد.

ولی واقعا گرین سوتی های بدی میده روی کیس های 15 سال پیش هم مین جدید میبندم باز با این مشکل بر نخوردم. مین برد ساز ها هم یه سانت بالا و پایین بزارن آسمون به زمین نمیاد.

لینک به دیدگاه

دو سه هفته پیش یکی از لیون سفارش داد

به معنای واقعیه کلمه این کیس عالیه !!! (امید وارم که این طورگفته ها باعث نشه گیرین قیمت ها رو بالا ببره)

نکات مثبت +

فضای درون کیس عالی

فضای پشت کیس برای کابل کشی عالی

رنگ فن های LED قرمز عالی

فیلتر های بالا و جلو کیس عالی (مخصوصا برای گذاشتن و برداشتن)

پیچ ها بست ها و.. داخل کارتون تقریبا خوب

کیفیت ساخت نیست به قیمت عالی (از X8 آشغال خیلی بهتر هست اصلا زمین تا آسمون فرق داره)

IO جلوی کیس عالی

داشتن کاور پاور عالی

دارای 5 فن 120 از قبل نصب شده عالی

داری کنترول سرعت پنج فن عالی.

کاور کناریfullwindow خیلی خوب

نکات منفی -

کاور روی پاور قابلیت جدا سازی نداره زمان کابل کشی آدم خیلی سختش میشه.

تعداد اسلات 3.5 HDD به نظر بنده سه تا کمه

fullwindow هست ولی این که رنگ پنجره(شیشه) کناری تاره و کدر هست اصلا خوب نیست (خودم دنبال اینم یه شفافش رو بگیرم مثله بقیه دوستان).

صدای نویز فن ها بالاست ، باد دهیشون هم به نظر خوب نمیرسه.

کیس به اندازه کافی پهن هست و خیلی راحت میشد قابل نصب فن 140 هم بهش اضافه بشه ولی این کیس فقط فن های 120 رو ساپورت میکنه.

کیلید کنترول فن های خیلی لق بود و راحت از جاش در می امد مجبور شدم با چسب بچسبونمش.

توی کاتالوگ یا جایی دیگه اصلا توضیح داده نشده که جلوی کیس چطور واتر کولر 360 میشه نصب کرد در صورتی که جایی برای پیچ کردن فن بالایی وجود نداره.

در کل بجز صدای فن ها و شیشه کناری که تار هست مشکل دیگه نداره باید این رو هم در نظر گرفت که قیمت این کیس فقط 200 هزار تومن هست که با این قابلیت های بینظره !!!!!

اگر من این کیس رو نمیشناختم و قیمتش هم نمیدونستم بهم نشون میدادن کم کم میگفت قیمت 300 تومن هست.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام

دوستان کسی تونسته در سینی کیس جلوی اون تا فن SSD نصب کنه ؟

اینقدر زور زدم کابل برق رو وصل کنم قفل نگهداره برق ساتای SSD م شکست

یکهفته نیست SSD م رو خریدم 

الان کی جوابگو هست؟

مشکل از گرین بوده یا من که زیاد زور زدم برای اتصال و اخر هم نشد

مسخره ش رو درآوردن با این محصولات اشغالشون

یه فیلم یه نفر تهیه کنه بگه چجوری باید SSD رو روی سینی کیس نصب کرد

من که هر جور راه بود مسالمت امیز و غیر مسالمت امیز تست کردم جواب نداد

بعد میگن نگید حلبی آشغال

حلبی آشغال برای یکصدم ثانیش هست

به هیچ وجه توصیه نمیشه نخرید اقایون گول ظاهرش رو نخورید

امشب هم ویدئو آپلود میکنم توی آپارات از این موضوع

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

دوستان کسی تونسته در سینی کیس جلوی اون تا فن SSD نصب کنه ؟

اینقدر زور زدم کابل برق رو وصل کنم قفل نگهداره برق ساتای SSD م شکست

یکهفته نیست SSD م رو خریدم 

الان کی جوابگو هست؟

مشکل از گرین بوده یا من که زیاد زور زدم برای اتصال و اخر هم نشد

مسخره ش رو درآوردن با این محصولات اشغالشون

یه فیلم یه نفر تهیه کنه بگه چجوری باید SSD رو روی سینی کیس نصب کرد

من که هر جور راه بود مسالمت امیز و غیر مسالمت امیز تست کردم جواب نداد

بعد میگن نگید حلبی آشغال

حلبی آشغال برای یکصدم ثانیش هست

به هیچ وجه توصیه نمیشه نخرید اقایون گول ظاهرش رو نخورید

امشب هم ویدئو آپلود میکنم توی آپارات از این موضوع

دوست عزیز من خودم نصب کردم روی سینی کیس. هیچ مشکلی هم نداشت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، Ali_amani گفته است :

دوست عزیز من خودم نصب کردم روی سینی کیس. هیچ مشکلی هم نداشت.

میشه دقیق توضیح بدین چجوری نصب کردین

ما که هر کاری میکنیم راه نمیده

عکس هم بزارید کابل ها هم متصل باشن

فیلم بزارید که عالی میشه

مدل پاور هم بگین چی بوده

از اولین پست تاپیک تا این پست یدونه عکس ندیدم از این کیس که کسی SSD رو در اون قسمت نصب کرده باشه

11889093224634004366_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

میشه دقیق توضیح بدین چجوری نصب کردین

ما که هر کاری میکنیم راه نمیده

عکس هم بزارید کابل ها هم متصل باشن

فیلم بزارید که عالی میشه

مدل پاور هم بگین چی بوده

از اولین پست تاپیک تا این پست یدونه عکس ندیدم از این کیس که کسی SSD رو در اون قسمت نصب کرده باشه

11889093224634004366_thumb.jpg

سلام

دوست عزیز شما ssd  هارو برعکس نصب کردی.

یعنی قسمتی که کابل های برق و ساتا متصل میشه باید سمت شیار سینی کیس قرار بگیره تا بتونین کابل ها ر متصل کنین

شما 180 درجه بچرخونی ssd هاتو مشکلت حل میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، shahin_fan گفته است :

سلام

دوست عزیز شما ssd  هارو برعکس نصب کردی.

یعنی قسمتی که کابل های برق و ساتا متصل میشه باید سمت شیار سینی کیس قرار بگیره تا بتونین کابل ها ر متصل کنین

شما 180 درجه بچرخونی ssd هاتو مشکلت حل میشه

دوست گرامی هر مدلی بگید امتحان کردم اصلاً اجازه اتصال کابل برق ساتا رو نمیده

کابل دیتا که دیگه اصلاً به هیچ وجه چون ضامن و گیره داره

90068249163014350603_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...