رفتن به مطلب

Z4 ASTIAKکیس جدید گرین

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود و سپاس 

وقتی گرین با بوق و کرنا گوش عالم و آدم  و کر کی میکنه که من تولید کننده ی داخلی  هستم  دولت بی خبر از واقعیت  هم میاد در جهت  حمایت از تولیدات داخلی واردات رو ممنوع می کنه 

در هر صورت هیچ محصول تولید شده بی عیب و نقص نبوده و نیست .

خوب دوست عزیز تولید کننده داخلی هست - مقصر نیست، دستش هم درد نکنه 4 نفرو برده سر کار. این ها هیچ کدوم ایرادی نیست به گرین، اینکه تولید کننده داخلی هست، اشکالی نداره، محصول هم باید ایرادش رو گفت تا بر طرف کنند.

بازهم تقصیر گرین نیست.

ایراد از تفکریه که فکر می کنه با ممنوعیت میتونه باعث رونق اقتصادی بشه. ایراد از اونه، نه گرین. انتقاد رو باید از تصمیم دولت کرد، که اینجا جاش نیست.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

تاثیر تولید کننده مثلا داخلی تو مانیتور رو هم دیدیم ، به بهانه موجود بودن کالای داخلی ( مانیتورهای مسترتک و ایکس ویژن و امثالهم ) گمرک واردات مانیتور رو افزایش دادن ، حالا به همین بهانه افزایش 10 تا 20 درصدی گمرک قیمت مانیتورهای خارجی حدود 100 درصد بالا رفته !!!

چند وقت دیگه هم مسترتک قیمت مانیتورهای خودش رو بالا میبره  ! خودشون باعث گرونی بقیه برند مانیتورها شدن ! بعد از همون گرون شدن سو استفاده میکنن و قیمت محصولات خودشون رو هم  میبرن بالا منتها تا اونجایی که فروش داشته باشن !

والا مردم هم اکثرا خوششون میاد ! بازار ایران فقط شده بورس ، مردم هم سرمایه گذارای بورس ! جوری گندش در میاد که نگو ، حالا همینطور برن جلو

مردم چند دسته ان تو ایران ، یا سرمایه گذارن روی هرچی حتی سیب زمینی ! یا ساده ان و فکر میکنن اینا کار آمریکاس ! یا میدونن چی به چیه ولی کاری ازدستشون بر نمیاد 

ویرایش شده توسط bighero7
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود  و سپاس

وقتی وارد کننده محترم  ( شرکت سیاره سبز) با ژست و عنوان تولیدکننده ی داخلی  عملا راه را برای  واردات برندهایی چون کولرمستر  و غیره می بنده  و با مانوردادن با 4-5 تا فن رنگی  برای کیس شوآف میزاره  ،

نتیجه همین میشه که پس از گذشت حدود دوسال تازه مشکلات کیس رو میشه   

در 15 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود و سپاس 

وقتی گرین با بوق و کرنا گوش عالم و آدم  و کر کی میکنه که من تولید کننده ی داخلی  هستم  دولت بی خبر از واقعیت  هم میاد در جهت  حمایت از تولیدات داخلی واردات رو ممنوع می کنه 

در هر صورت هیچ محصول تولید شده بی عیب و نقص نبوده و نیست  

سلام. میشه لطف کنید و منبع و یا منابع معتبر این فرمایشتون رو معرفی کنید تا همه دوستان شفاف تر متوجه منظور شما بشوند؟

مواردی جهت شفافیت بیشتر موضوع:

• علت ممنوعیت واردات کیس کامل در ایران تولید کامل کیس توسط 2 الی 3 تولید کننده کیس درجه 3 ارزان قیمت ایرانی  هستش (فکر می کنم اکثر شماها اسم این چند برند رو بدونید)
  • تقریباً تمامی موارد اولیه کیس های گرین وارداتی و تولید در حد مونتاژ انجام میشه.
  • گرین با اجرا شدن این قانون امکان واردات کیس هایی مانند، Z7، Z8 ,X6 و SR112 و چند مدل از مدل های جدید کوگار رو در اون برهه زمانی از دست داد

ویرایش شده توسط GREEN Support
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

سلام. میشه لطف کنید و منبع و یا منابع معتبر این فرمایشتون رو معرفی کنید تا همه دوستان شفاف تر متوجه منظور شما بشوند؟

• علت ممنوعیت واردات کیس کامل در ایران تولید کامل کیس توسط 2 الی 3 تولید کننده کیس درجه 3 ارزان قیمت ایرانی  هستش (فکر می کنم اکثر شماها اسم این چند برند رو بدونید)
  • تقریباً تمامی موارد اولیه کیس های گرین وارداتی و تولید در حد مونتاژ انجام میشه.
  •  گرین با اجرا شدن این قانون امکان واردات کیس هایی مانند، Z7، Z8 ,X6 و SR112 و چند مدل از مدل های جدید کوگار رو در اون برهه زمانی از دست داد

درود  

عین متنی که توی سایت خود گرین هست به هیچ  عنوان "تولید کننده در حد مونتاژ" نمی بینیم .

نشان تجاری GREEN در سال 1375 برای تولید وعرضه قطعات و تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و زیست محیطی در ایران به ثبت رسید. هدف اولیه نشان تجاری GREEN، تمرکز بر روی تجهیزات زیست محیطی بود و به تدریج و بنا بر کاستی های بازار سخت افزار و با حفظ هدف اولیه خود، از سال 1377 اقدام به تولید و عرضه کیس و پاور کامپیوتری ، مطابق با بالاترین سطح استانداردهای روز جهانی و سازگار با الزامات زیست محیطی و بهره وری انرژی نمود.

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، تولید و عرضه کننده کیس، پاور و تجهیزات خنک کننده کامپیوتری تحت نشان تجاری GREEN می باشد که با بهره مندی از شبکه گسترده فروش ، اقدام به توزیع این محصولات در سراسر ایران و خاورمیانه می نماید. این شرکت در راستای حفظ و افزایش سطح کیفی عملکرد خود، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO9002 Rev2004 برای سیستم مدیریت و استاندارد CE اروپا برای کلیه محصولات خود با نشان تجاری GREEN شده است. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز که با نشان تجاری GREEN شناخته می شود، پس از طی دوره پانزده ساله و با یاری خداوند متعال و تلاش و جدیت تیم مدیریتی و پرسنلی خود، اکنون به عنوان یکی از برترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات شناخته می شود. در همین راستا ، نشان تجاری GREEN  در سال 1389 موفق به اخذ تندیس طلایی برترین نشان تجاری از جشنواره جوایز فناوری ایران ITA گردید و در همین سال نیز مفتخر به کسب نشان مسین برترین تولید کننده از فستیوال ستاره های فناوری ایران T-STARS در سال 1389 شد. ضمن اینکه در سال 1391 و به دلیل مدیریت سیستم توزیع و پخش، موفق به اخذ تندیس دیموند برترین سیستم توزیع از جشنواره مدیریت توزیع و پخش کشور NTPI گردید.

در هر صورت موفق باشید 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام

حالا که در مورد گرین بحث شد میخاستم از کاربر عزیز @GREEN Support بپرسم آیا گرین برنامه داره برای معرفی محصولات حرفه ای مثل کیس جایگزین z4یا x3 viper  یا واتر کولر جدید. یک مقدار به نظر من سرعتش تو معرفی محصولات جدید پایین اومده

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

• گرین با اجرا شدن این قانون امکان واردات کیس هایی مانند، Z7، Z8 ,X6 و SR112 و چند مدل از مدل های جدید کوگار رو در اون برهه زمانی از دست داد

میدونم جاش اینجا نیست

سوالی که پیش میاد و در همه بخش های ما هست از تانک و هلیکوپتر سازی تا پوشک و دستمال کاغذی

چرا بعد از این همه واردات و مونتاژ کاری به فکر تولید و داخلی سازی کامل نیفتادید (البته که میشه جواب سوال رو با نگاه به کارخانه پوشک سازی هم گرفت) ولی دوست دارم نظر شرکت شما رو بدونم

اینی که از شما میپرسم چون شما نماینده هستید

آیا تکنولوژی ادجی در ساخت کیس ها به کار رفته که شرکت شما همچنان از لفظ واردات و تولید در حد مونتاژ استفاه میکنه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود  

عین متنی که توی سایت خود گرین هست به هیچ  عنوان "تولید کننده در حد مونتاژ" نمی بینیم .

نشان تجاری GREEN در سال 1375 برای تولید وعرضه قطعات و تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و زیست محیطی در ایران به ثبت رسید. هدف اولیه نشان تجاری GREEN، تمرکز بر روی تجهیزات زیست محیطی بود و به تدریج و بنا بر کاستی های بازار سخت افزار و با حفظ هدف اولیه خود، از سال 1377 اقدام به تولید و عرضه کیس و پاور کامپیوتری ، مطابق با بالاترین سطح استانداردهای روز جهانی و سازگار با الزامات زیست محیطی و بهره وری انرژی نمود.

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، تولید و عرضه کننده کیس، پاور و تجهیزات خنک کننده کامپیوتری تحت نشان تجاری GREEN می باشد که با بهره مندی از شبکه گسترده فروش ، اقدام به توزیع این محصولات در سراسر ایران و خاورمیانه می نماید. این شرکت در راستای حفظ و افزایش سطح کیفی عملکرد خود، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO9002 Rev2004 برای سیستم مدیریت و استاندارد CE اروپا برای کلیه محصولات خود با نشان تجاری GREEN شده است. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز که با نشان تجاری GREEN شناخته می شود، پس از طی دوره پانزده ساله و با یاری خداوند متعال و تلاش و جدیت تیم مدیریتی و پرسنلی خود، اکنون به عنوان یکی از برترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات شناخته می شود. در همین راستا ، نشان تجاری GREEN  در سال 1389 موفق به اخذ تندیس طلایی برترین نشان تجاری از جشنواره جوایز فناوری ایران ITA گردید و در همین سال نیز مفتخر به کسب نشان مسین برترین تولید کننده از فستیوال ستاره های فناوری ایران T-STARS در سال 1389 شد. ضمن اینکه در سال 1391 و به دلیل مدیریت سیستم توزیع و پخش، موفق به اخذ تندیس دیموند برترین سیستم توزیع از جشنواره مدیریت توزیع و پخش کشور NTPI گردید.

در هر صورت موفق باشید 

تولید در همه جای دنیا تعاریف و استانداردهای معین و مشخص داره. 

تولیدات ما در بخش کیس به صورت SKD صورت میگیره که من در پست قبلی برای سادگی از عبارت مونتاژ استفاده کردم. در این حالت بخش های مختلف کیس مثل بخش های اسکلت، بدنه، پنل، پورت های پنل جلویی، کلید ها و .... به صورت جداگانه وارد کشور شده و اینجا مونتاژ میشه. به این فرآیند هم تولید گفته میشه. SKD Production  استاندارد تولیدی هست که در همه جای دنیا کم و بیش ازش استفاده میشه.

برای مثال ما مورد عکس اون رو هم داریم. طراحی کیس های STRIKER و Magnum EVO  هم در بخش اسکلت و هم در بخش پنل تماماً توسط گرین و مجموعه های همکار داخل کشور انجام شده ولی  به دلیل مقرون به صرفه نبودن تولید اون در داخل کشور، تولید بخش های مختلف اون در خارج از کشور توسط کمپانی های بزرگ کیس ساز دنیا انجام میشه و در نهایت در داخل کشور مونتاژ میشه.

تولیدات ما فقط شامل کیس نمیشه و در بخش پاور چند سالی هست که برخی مدل های پرفروش ما به صورت کامل و CKD در داخل کشور تولید می شوند. در این ویدئو می تونید بخش از فرآیند تولید پاور به صورت کامل (CKD) را در شرکت پردیس صنعت سیاره سبز مشاهده کنید.

در بخش خنک کننده ها و تجهیزات جانبی هم تولید ترکیبی از دو مدل ذکر شده است.

برخی محصولات هم به صورت کامل وارد کشور می شوند اما قبل از واردات ماه ها قبل نمونه های اولیه توسط بخش فنی و R&D تست و تغییرات و بهینه سازی های لازم بر روی محصولات اعمال می شوند تا محصولی کامل و بدون نقص به مشتری نهایی عرضه شود.

هدف بنده از بیان توضیحات خدمت شما در پست قبل این بود که برای شما و سایر کاربران محترم شفاف سازی کنیم که علت ممنوعیت واردات کیس کامل به داخل کشور، شرکت پردیس صنعت سیاره سبز نیست. اگر به این صورت بود چرا در بخش پاور که تولیدات ما به صورت CKD  بود این اتفاق صورت نگرفت؟

تمامی تولید کنندگان ایرانی در حال حاضر به دلیل سخت و پیچیده شدن واردات مواد اولیه و تراکنشات مالی در وضعیت بسیار سختی به سر می برند. از شما دوستان خواهشمندیم در این شرایط سخت اگر حمایت نمی کنید حداقل در صورت نداشتن اطلاعات کامل، تخریب نکنید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

میدونم جاش اینجا نیست

سوالی که پیش میاد و در همه بخش های ما هست از تانک و هلیکوپتر سازی تا پوشک و دستمال کاغذی

چرا بعد از این همه واردات و مونتاژ کاری به فکر تولید و داخلی سازی کامل نیفتادید (البته که میشه جواب سوال رو با نگاه به کارخانه پوشک سازی هم گرفت) ولی دوست دارم نظر شرکت شما رو بدونم

اینی که از شما میپرسم چون شما نماینده هستید

آیا تکنولوژی ادجی در ساخت کیس ها به کار رفته که شرکت شما همچنان از لفظ واردات و تولید در حد مونتاژ استفاه میکنه

بنده در بخش تجهیزات سخت افزاری مثل کیس و پاور خدمتتون عرض می کنم.

علت  اصلی این امر نداشتن تکنولوژی تولید این محصولات نیست. مقرون به صرفه نبودن تولید کامل (CKD) در تیراژ محدود در داخل کشور است. برای مثال تقریباً اکثر برندهای پرفروش کیس و پاور در دنیا کارخانه ای برای تولید ندارند و محصولات مورد نظر آن ها توسط کمپانی های بزرگ OEM تولید می شوند.

البته با تغییر شرایط و بالا رفتن قیمت ارز و سخت تر شدن تراکنش های مالی، همانطور که در پست قبل اشاره کردم چند سالی است که تولید پاور به صورت کامل در کشور را شروع کردیم و در آینده نزدیک تولید کامل کیس را هم در برنامه داریم.

در 17 دقیقه قبل، hadi mp گفته است :

"توسط 2 الی 3 تولید کننده کیس درجه 3 ارزان قیمت ایرانی  هستش (فکر می کنم اکثر شماها اسم این چند برند رو بدونید)"

واقعا از کیفیت کیس های مونتاژیتون خبر ندارین، یا میخواین بگین که اصلا محصولاتتون مشکلی نداره؟ گرین تفاوت زیادی با برند های دیگه ایرانی نداره، بخصوص که قیمت های شما پا به پای محصولات درجه یک خارجی میره!!!  تو رنج قیمتی برند های دیگه کیس هایی که شما دارین چنان چیز شاخی نیستن. وجود شرکت گرین و دیگر شرکت ها باعث افزایش تعرفه گمرک شده و حق انتخابو از خریدار اصلی گرفته. دولت به شما اعتماد میکنه ؛ شما هم قیمت محصولاتتون تو بازار جهش چند برابری پیدا میکنه بدون هیچ نظارتی ! بعد میاین میگین ما هیچ کاری نکردیم! .... 

مثل اینکه شما خیلی عصبانی هستید و البته تا حدودی کم لطفی می کنید. ما نیز همانند شما از افزایش قیمت محصولات متضرر شده ایم. چون مشتریان ارزشمندی مانند شما را از دست خواهیم داد. ولی  مواد اولیه به کار رفته در محصولات سخت افزاری اکثراً وارداتی و به قیمت ارز وابسته هستند. با افزایش قیمت ارز به همون میزان قیمت مواد اولیه + حمل و نقل + هزینه های کمرکی افزایش خواهند داشت. ما برای حفظ کیفیت ناچار به افزایش قیمت هستیم. در پست های قبلی اشاره کردم که عامل ممنوعیت واردات کیس گرین نیست و عرضه چندین محصول رده بالای ما نیز با اجرا شدن این قانون متوقف شده است.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

سلام

حالا که در مورد گرین بحث شد میخاستم از کاربر عزیز @GREEN Support بپرسم آیا گرین برنامه داره برای معرفی محصولات حرفه ای مثل کیس جایگزین z4یا x3 viper  یا واتر کولر جدید. یک مقدار به نظر من سرعتش تو معرفی محصولات جدید پایین اومده

بله، چندین مدل کیس، چندین مدل پاور و خنک کننده آبی جدید مجهز به نورپردازی RGB و ARGB  به زودی عرضه خواهند شد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hadi mp گفته است :

دوست عزیز من عصبانی نیستم، اتفاقا مشتری شما هستم ، تو سایت خودم هم چندتا از محصولات گرینو نقد کردم از همشون هم راضی هستم، بخصوص پاور هاتون، ولی کیفیت منتاژ کیس های گرین واقعا خوب نیست، پنل جلوی کیس من که X3+viper اصلا پیچ نشده بود(همینطور پنل بالا) نور LED از درز ها میزد بیرون، فن ها بصورت ضربدری پیچ شده بود که باعث تولید صدا میشد! (2 پیچ بجای 4)  ؛ فن بالایی کیس وقتی سیستم روشن میشه اکثر اوقات کار نمیکنه باید بزاری رو high بعد برگردونی رو low تا کار کنه!  کیس دومی که گرفتم Z2+Hero بود که کیفیت کلی پلاستیکش خوب نیست خشکه و قسمت شیشه ای در فوق العاده کدر و بی کیفیته، سویچ های تنظیم سرعت فن بعد از مدتی خیلی سفت میشن! :|  بازم میگم کیفیت پاورهاتون هیچ مشکلی نداره! ولی کیس ها مشکلات منتاژی دارن و طراحی هاتون به ندرت آپدیت میشه.

شما خودتون نگاه کنید تو سایتی مثله دیجی کالا پاور های سری قدیم بدون گارانتی(که نشون میده فروشنده احتکار کرده!) به قیمت بسیار بالاتر از سری جدید با گارانتی به فروش میرسه، قیمت کیس که بدتر از پاوره! نسل جدید اورامان از نسل قدیم ارزونتره! :| این رده کیس ها چیز خاصی ندارن که از خارج کشور وارد بشه، به احتمال زیاد تولید داخل هست ولی قیمتش افزایش پیدا میکنه !! بعضا افزایش قیمت کیس و پاور  کولرمستر کمتر از گرینه که جای تعجب داره. قیمت کیبورد هاتون هم که خودتون میدونید .

در آخر از شما خیلی ممنونم که تو فروم فعال هستین و به پیشنهاد و  انتقادات ما جواب میدین، گرین شرکت خوبی هست ،ولی میتونه خیلی بهتر باشه، نسبت به چیزی که الان تولید میکنه. 

در مورد کیس +X3 مطمین هستید کیس خریداری شده توسط شما نو بوده ؟ کی خرید انجام شده؟ از حدود 1 سال پیش  طرح تحول کیفیت کیس +X3  انجام شده و کیفیت ساخت، فن و پنل این کیس به صورت کاملاً محسوس بهتر شده. توصیه می کنم این کیس رو به گارانتی گرین ارسال کنید.

نقل قول

قسمت شیشه ای در فوق العاده کدر و بی کیفیته

شاید باورتون نشه ولی  %20 درصد از خریداران کیس های مجهز به درب های شفاف گرین، متوجه محافظ پلاستیکی چسبیده شده در دو طرف پلکسی نمی شوند و اون ها جدا نمی کنند و مثل شما شکایت دارند چرا درب کناری شفاف نیست. شما پلاستیک محافظ رو بکنید تا شفافیت درب رو کامل ببینید.

نقل قول

سویچ های تنظیم سرعت فن بعد از مدتی خیلی سفت میشن!

این مورد به دلیل نفوذ گرد و خاک و محیط  آلوده ایجاد میشه و ممکنه برای هر مدلی ایجاد بشه.

نقل قول

شما خودتون نگاه کنید تو سایتی مثله دیجی کالا پاور های سری قدیم بدون گارانتی(که نشون میده فروشنده احتکار کرده!) به قیمت بسیار بالاتر از سری جدید با گارانتی به فروش میرسه، قیمت کیس که بدتر از پاوره! نسل جدید اورامان از نسل قدیم ارزونتره!  این رده کیس ها چیز خاصی ندارن که از خارج کشور وارد بشه، به احتمال زیاد تولید داخل هست ولی قیمتش افزایش پیدا میکنه !! بعضا افزایش قیمت کیس و پاور  کولرمستر کمتر از گرینه که جای تعجب داره. قیمت کیبورد هاتون هم که خودتون میدونید .

فروشندگان متفرقه در دی جی کالا متاسفانه تحت نظارت ما نیستند و نباید به قیمت های اون ها استناد کرد. تنها در صورتی که فروشنده محصول خود دی جی کالا باشه ما پاسخگو خواهیم بود. 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hadi mp گفته است :

کیس نو بود از نمایندگیتون خریدم! بیشتر از 1 ساله. گناه من و همه کسایی که قبلا خریدن چیه.

محافظ هارو کندم کاملاً معلوم بود، پلکسی شفاف نیست و بی کیفیته، با هر دستمالی هم بخوای تمیز کنی رد میزاره و خش برمیداره، پلکسی X3 نسبت به Z2+Hero بسیار بهتر و شفاف تره :| 

سیستم دوم رو کاملاً روشو میپوشونم زیاد استفاده نمیشه، اصلا امکان گردو خاک وجود نداره! اون کیس تو هفته نهایتا 2 بار روشو باز میکنم.

محصولاتی که فروشندش دیجی کالا هست، تو این 2 ماه اخیر افزایش قیمت داشتن چندین بار... با اینکه قیمت ارز ثابته و نوسان میکنه . و موضوع مهم شما نگاه کنید بیشتر محصولاتی که هست فروشنده های متفرقه میفروشن دیجی کالا به ندرت موجود میکنه، وقتی هم که موجود بشه زود تموم میشه. و قیمت فروشنه متفرقه میشه قیمت اصلی ! البته بعضا متفرقه ارزونتر از قیمت نمایندگیه! موضوعی که من متوجه نیستم کیس های رده پایین که تولید داخل هستن چرا افزایش قیمت چند برابری داشتن؟ 

پلکسی کاملاً شفاف و دودی رنگ هست. اگر موردی میبینید تشریف بیارید گارانتی همکاران بنده چک می کنند. تا حالا چند مورد مشابه داشتیم که مربوط به جدا نشدن محافظ بوده. خش پذیر بودن پلکسی کاملاً امری عادی هستش. برای همین رفته رفته کیس های با درب های شیشه حرارت دیده جایگزین این مدل ها شدند.

کدوم مدل کیس ها مد نظر شماست؟ آنچه در قیمت محصولات ما دخیل هست قیمت ارز سامانه نیما هستش که در 6 ماه اخیر از 8500 تومان تا 12500 تومان تغییر کرده. قیمت ارز آزاد تاثیر بسیار کمی در افزایش قیمت ها داره. از طرفی در پست های قبل عرض کردم که بخش عمده مواد اولیه این کیس ها از خارج کشور تامین میشه و همین موضوع باعث افزایش قیمت میشه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

بله، چندین مدل کیس، چندین مدل پاور و خنک کننده آبی جدید مجهز به نورپردازی RGB و ARGB  به زودی عرضه خواهند شد.

سلام و عرض ادب

فقط می خواستم بدونم  در سری جدید ، آیا کیسی که مختص مادربورد هایی با سایز m-atx باشه هم موجود هست؟

ممنون

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در 30 دقیقه قبل، fernas گفته است :

سلام.بین کیس استرایکر و z4  کدامیک از هر نظر بهتر هست؟

Z4

لینک به دیدگاه

من امروز کل بازار تبریز رو زیر پا گذاشتم اصلا کیس z4  هیچ جا نبود حتی نمایندگیش هم گفت که فعلا تولید نمی کنه چون بعضی قطعاتش ناقصه از گمرک ترخیص نمیشه و ... و کلا کیس گیمینگ خیلی کمه تو بازار هیچکسی هم ریسک نمیکنه بیاره که رو دستش نمونه.تو فروشگاههای اینترنتی هم فقط یه فروشگاه دیدم z4 بفروشه که با قیمت نمایندگی هم 120 تمون بالاتر بود که ادم اطمینان نمیکنه به اینترنتی  . الان امیدی هست که صبر کنم بلکه تا یک ماه موجود بشه یا خیر؟چون از z4 خیلی خوشم اومده منتظرم بخرم تا سیستم رو ارتقا بدم.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، fernas گفته است :

من امروز کل بازار تبریز رو زیر پا گذاشتم اصلا کیس z4  هیچ جا نبود حتی نمایندگیش هم گفت که فعلا تولید نمی کنه چون بعضی قطعاتش ناقصه از گمرک ترخیص نمیشه و ... و کلا کیس گیمینگ خیلی کمه تو بازار هیچکسی هم ریسک نمیکنه بیاره که رو دستش نمونه.تو فروشگاههای اینترنتی هم فقط یه فروشگاه دیدم z4 بفروشه که با قیمت نمایندگی هم 120 تمون بالاتر بود که ادم اطمینان نمیکنه به اینترنتی  . الان امیدی هست که صبر کنم بلکه تا یک ماه موجود بشه یا خیر؟چون از z4 خیلی خوشم اومده منتظرم بخرم تا سیستم رو ارتقا بدم.

سلام. متاسفانه بخشی از مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید این کیس در گمرک گیر کرده. اگر اتفاق خاصی نیفته تا حداکثر 1 ماه آینده این مدل کیس روانه بازار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر اگه فقط یک ماه باشه که عالیه من الان فقط معطل z4 هستم چون در عین سادگیش زیبایی هم داره.البته غیر از کیس فن های 120 rgb هم گفتن تولید نمیشه و گفتن پاوراشم داره با کمبود مواجه میشه.فقط امیدوارم تا یک ما ه اینده هم فناش موجود بشه هم کیسای گیمینگش.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، fernas گفته است :

خدا رو شکر اگه فقط یک ماه باشه که عالیه من الان فقط معطل z4 هستم چون در عین سادگیش زیبایی هم داره.البته غیر از کیس فن های 120 rgb هم گفتن تولید نمیشه و گفتن پاوراشم داره با کمبود مواجه میشه.فقط امیدوارم تا یک ما ه اینده هم فناش موجود بشه هم کیسای گیمینگش.

در مورد پاور مشکلی وجود نداره و به زودی کسری برخی مدل ها کامل میشه و سری ارزان قیمت ECO ، نسل دوم پاورهای UK با عنوان +UK و نسل سوم پاورهای HP با عنوان HP EVO روانه بازار خواهد شد طی چند ماه آینده. هر 3 مدل فن RGB. HAF  و FSB هم تا حداکثر 1 ماه آینده روانه بازار خواهد شد.

در کل اگر از طرف گمرک و یا سیاسی مشکلی ایجاد نشه طی چند ماه پیش رو طیف متنوعی از محصولات جدید در بخش های کیس، پاور، کولینگ و تجهیزات جانبی به صورت زمانبندی شده روانه بازار خواهند شد.

لینک به دیدگاه

من می خواستم برای z4 حداقل دوتا فن rgb گرین وصل کنم البته در آینده که بخرمش.این فن ها به ماردبرد وصل و از طریق مادربرد کنترل میشن یا ریموت دارن یا بصورت خودکار خودشون عوض میشه؟و همچنین فن های z4 با فن های rgb گرین ;کاراییشون یکی هست  یا کدوم یکی قوی تر هست؟بنظرتون اصلا صلاح هست این تغییر یا خیر؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، fernas گفته است :

من می خواستم برای z4 حداقل دوتا فن rgb گرین وصل کنم البته در آینده که بخرمش.این فن ها به ماردبرد وصل و از طریق مادربرد کنترل میشن یا ریموت دارن یا بصورت خودکار خودشون عوض میشه؟و همچنین فن های z4 با فن های rgb گرین ;کاراییشون یکی هست  یا کدوم یکی قوی تر هست؟بنظرتون اصلا صلاح هست این تغییر یا خیر؟

هم سرعت و هم نورپردازی فن های GF120-RGB توسط مادربرد کنترل میشه.

میزان جریان هوا فن های GF120-RGB و GF120-HAF تقریباً 2 برابر فن های پیش فرض نصب شده بر روی کیس GREEN Z4 Astiak هستش و در صورتی که به دنبال کولینگ بهتر هستید توصیه میکنیم.

لینک به دیدگاه

در در 11 شهریور 1398 در 10:21، GREEN Support گفته است :

سلام. متاسفانه بخشی از مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید این کیس در گمرک گیر کرده. اگر اتفاق خاصی نیفته تا حداکثر 1 ماه آینده این مدل کیس روانه بازار خواهد شد.

سلام

آیا کیس و یا سایر محصولات جدید هم در این زمان موجود میشه؟

لینک به دیدگاه

1) بنظر شما دوتا فن rgb رو در z4 در قسمت جلو ببندم برای ورود هوای خنک بهتره یا در سقف برای خروج هوای گرم؟

2) ایرادی که در اینترنت برای z4 خوندم اکثرا میگن پاور های بالای 1000 وات در قاب مخصوص  کیس جا نمیشن و سایز پاور ها بزرگتر هست.این مورد هنوزم پابرجاست؟برای پاورهای کمتر از 1000 وات این مشکل وجود نداره؟

ویرایش شده توسط fernas
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

آیا کیس و یا سایر محصولات جدید هم در این زمان موجود میشه؟

سلام.

خیر. اگر مشکل خاصی پیش نیاد عرضه آهسته و پیوسته محصولات جدید از اواسط یا اواخر پاییز امسال شروع خواهد شد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 12 شهریور 1398 در 12:51، GREEN Support گفته است :

سلام.

خیر. اگر مشکل خاصی پیش نیاد عرضه آهسته و پیوسته محصولات جدید از اواسط یا اواخر پاییز امسال شروع خواهد شد.

اندازه محفظه پاور در کیس z4 رو میدونید چقدره؟بصورت دقیقتر چه سایزهایی از نظر ابعادی از پاورها جا میشن در این کیس بطوری که مجبور نباشیم محفظه رو برداریم.

لینک به دیدگاه

در در 12 شهریور 1398 در 12:34، fernas گفته است :

1) بنظر شما دوتا فن rgb رو در z4 در قسمت جلو ببندم برای ورود هوای خنک بهتره یا در سقف برای خروج هوای گرم؟

2) ایرادی که در اینترنت برای z4 خوندم اکثرا میگن پاور های بالای 1000 وات در قاب مخصوص  کیس جا نمیشن و سایز پاور ها بزرگتر هست.این مورد هنوزم پابرجاست؟برای پاورهای کمتر از 1000 وات این مشکل وجود نداره؟

از اونجا که 4 عدد فن در بخش سقف و پشت کیس برای خروج هوا در نظر گرفته شده پیشنهاد میکنم برای زیبایی بیشتر و توازن ورودی و خروجی هوا، فن های جدید رو در جلوی کیس نصب کنید

در 3 ساعت قبل، fernas گفته است :

اندازه محفظه پاور در کیس z4 رو میدونید چقدره؟بصورت دقیقتر چه سایزهایی از نظر ابعادی از پاورها جا میشن در این کیس بطوری که مجبور نباشیم محفظه رو برداریم.

فضای نصب پاور در کیس Z4 حدود 235mm هستش که با اضافه شدن فضای مورد نیاز جهت کانکتورها و سیم ها خیلی راحت می تونید پاورهای با طول 18cm رو درون اون محفظه نصب کنید. در حال حاضر هیچ یک از پاورهای کنونی گرین طول بیشتر از 18 سانتی متر ندارند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...