رفتن به مطلب

R9 290x یا Gtx970

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خودمم ۲۹۰xخیلی دوس دارم

گودزیلاییه برا خودش

بنظرتون تاپیک برای تعویض بزنم یا اول بفروشم ۲۸۰مو بعددوباره بخرم؟

لینک به دیدگاه

خودمم ۲۹۰xخیلی دوس دارم

گودزیلاییه برا خودش

بنظرتون تاپیک برای تعویض بزنم یا اول بفروشم ۲۸۰مو بعددوباره بخرم؟

هر دو همزمان

بنویس تعویض یا فروش 

اولویت تعویض

حتما از کارتت عکس با نام کاربری تاریخ و آدرس لیون کامپیوتر بگیر تا مدیریت تاپیک رو نبنده . کلا یه بار قوانین خرید و فروش رو بخونی بد نیست و اگر هم نمیتونی به کسی اعتماد کنی از سیستم واسطه لیون استفاده کن .

موفق باشی

لینک به دیدگاه

عزيز اول اولويتت رو مشخص كن ، بعد بازي هايي كه مي كني ، بعد ببين تكنولوژي هاي كدوم شركت برات مهمه برايند همه اينا ميشه كارتي كه فقط و فقط براي شما مناسبه . من يه زماني كارت ٢٩٠ داشتم مشكلي هم در گيم نداشتم اما مصرفش حدود ٣٠٠ وات بود و خيلي روي دماي كيسم تاثير گذاشته بود حتي صداي كارت با اينكه سه فن و جزو بهترين ها بود واضح به گوشم مي رسيد در هنگام گيم . خلاصه بعد از تجربه اين كارت تصميم گرفتم سمت كارت هاي پر مصرف نرم هم بخاطر حرارت و هم بخاطر صداي خنك كننده . اگه با اين دو مورد مشكل نداري و تكنولوژي شركت انوديا مثل گيم وركس برات زياد اهميت نداره كارت 290x پرفورمنس بهتري داره .

لینک به دیدگاه

از نظر پرفورمنس میشه گفت بعضی اوقات 290 بهتره

ولی یکم سخت خوبش گیر میاد

من خودم 290 رو میپسندم ولی بخوام بگیرم 970 میگیرم به دلیل اینکه راحت تر گیر میاد و اکثرا سالم و بدون مشکل هستن دست دوم هاشون

مصرف هم مهم حساب میشه البته برای من

ولی در کل 290 گزینه عالی هست

لینک به دیدگاه

من 280X داشتم عید سال پیش دسته دوم خریدم 600 تومن یک ماه پیش فروختم 600 تومن 400 گذاشتم روش G1 980 خریدم یا یک سال و نیم گارانتی خیلی هم راضی هستم :cool: دو سال پیش 290 رفرنس داشتم اینقدر صدای فنش زیاد بود شب ها نمیشد بازی کرد 300 واتم برق مصرف میکرد حرارتش وحشتناک بود :wacko: حالا خودت میدونی

لینک به دیدگاه

درسته کلا کارتهای رفرنس صدای بیشتری تولید میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...