رفتن به مطلب

ورژن 1607 ویندوز 10 به نام رداستون ریلیز شد!

Alien87
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

1395/05/13 - نسخه Windows 10 Redstone RS1 build 14393 MULTi-7 July 2016 {Gen2}

http://download.ir/windows-10-redstone/

3.60گیگ هست

الان اینو باید از اول ویندوز نصب کنیمتا اپدیت بشه؟ یا تو محیط ویندوز روش کلیک کنیم اپدیت میشه؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

باگ داره...من یکی کشف کردم :) ولی در کل همه چی آرومه :D مثلا وقتی از تو DOTA 2 آلت تب میکنم موس رو که میبرم نوار تسکبار بیاد بالا(رو Auto hide هست)کار نمیکنه باید سوییچ کنم رو یه برنامه دیگه تا اوکی بشه!!!

لینک به دیدگاه

3.60گیگ هست

الان اینو باید از اول ویندوز نصب کنیمتا اپدیت بشه؟ یا تو محیط ویندوز روش کلیک کنیم اپدیت میشه؟

اگر در حال حاضر بر روی سیستم ویندوز ۱۰ دارید می توانید از طریق windows update اقدام به دریافت این بروزرسانی کنید و اگر هم نصب نیست می توانید از یکی از لینک های عنوان شده فایل را دریافت و پس از ساخت فلش یا DVD اقدام به نصب کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بهترین روش فعال سازی ویندوز چیه ؟ اگه لینک آموزش هم دارید لطف کنید

من ویندوز 8.1 با سریال دارم اما اگه بخوام اپدیت کنم خیلی زمانبر هست و حجم زیادی هم باید دانلود کنه کنه به این بیلد برسه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من ویندوز 8.1 با سریال دارم اما اگه بخوام اپدیت کنم خیلی زمانبر هست و حجم زیادی هم باید دانلود کنه کنه به این بیلد برسه!

درود

بهترین روش فعال سازی ویندوز اکتیو با کد انلاین اسکایپ هست که در نت پخش شده.اگه کی ها بلاک نشده باشن میتونید مراحل فعال سازی رو باموفقیت پشت سر بزارید درغیر اینصورت باید از روش افلاین استفاده کنید ینی استفاده از کرک معتبر مثل Microsoft toolkit. دقت کنید درصورت استفاده از این کرک صرفا از نسخه فاینال استفاده کنید نه بتا  :)

لینک به دیدگاه

لینک دانلود توضیحات: بهتر است هنگام فعال سازی دسترسی خود را به اینترنت قطع کنید  بعد از اجرا روی گزینه activation کلیک کنید در صفحه بعد گزینه اکتیو ویندوز رو بزنید و منتظر بمانید تا ویندوز شما فعال شود.

دوستان برا من اینطوره که هرچی Windows Defender رو غیرفعال میکنم با ریست سیستم دوباره خودبه خود فعال میشه یا برا شما هم اینطوریه؟

Real Time Protection (off) 0

نحوه غیر فعال کردن آنتی ویروس در ویندوز10

خب بریم سراغ آموزش: 1- وارد قسمت start ویندوز شوید روی گزینه setting کلیک کنید: disantiwin10_1.png 2- در این قسمت گزینه آخر یعنی گزینه upate & security کلیک کنید. disantiwin10_2.png 3- حالا به قسمت windows defender رفته و گزینه real-time protection رو از حالت on به off تبدیل کنید. disantiwin10_3.pngحالا آنتی ویرویس شما تا ری استارت بعدی غیر فعال میباشد ولی اگر شما میخواهید برای هممیشه از شر این انتی ویروس خلاص شوید بعد از انجام مراحل فوق این فایل رو دانلود و اجرا کنید. لینک دانلود بعد از دانلود واجرا روی next کلیک کنید تا آنتی ویروس شما برای همیشه غیر فعلا شود و به خواب فرو رود.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان من هم دیشب از طریق خود ویندوز آپدیت کردم و فقط بعدش نیاز پیدا کردم که درایور گرافیک و همچنین درایور Logitech G27 رو دوباره نصب کنم که بدون مشکل نصب شدند و مشکلی نداره. نکته جالب اینجاست که هم زمان بالا اومدن ویندوز کمتر شده و هم امتیاز 3DMark بالاتر رفته .  مخصوصا امتیاز CPU حدود 15 درصد بیشتر شده! تا اونجایی که تست کردم بازی ها هم روان تر اجرا میشن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من هم دیشب از طریق خود ویندوز آپدیت کردم و فقط بعدش نیاز پیدا کردم که درایور گرافیک و همچنین درایور Logitech G27 رو دوباره نصب کنم که بدون مشکل نصب شدند و مشکلی نداره. نکته جالب اینجاست که هم زمان بالا اومدن ویندوز کمتر شده و هم امتیاز 3DMark بالاتر رفته . مخصوصا امتیاز CPU حدود 15 درصد بیشتر شده! تا اونجایی که تست کردم بازی ها هم روان تر اجرا میشن

چقدر شد مقدار ترافیک؟ حجیم بود؟
لینک به دیدگاه

اگر در حال حاضر بر روی سیستم ویندوز ۱۰ دارید می توانید از طریق windows update اقدام به دریافت این بروزرسانی کنید و اگر هم نصب نیست می توانید از یکی از لینک های عنوان شده فایل را دریافت و پس از ساخت فلش یا DVD اقدام به نصب کنید.

ویندوز 10 نصب دارم اما نمیخوام از طریق windows update اپدیت کنم میخوام بصورت افلاین اپدیت کنم

کسی لینک فایل افلاین اپدیت این بروزرسانی رو نداره؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

چه اصراری به آفلاین است. دلیل خاصی است؟

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز 10 نصب دارم اما نمیخوام از طریق windows update اپدیت کنم میخوام بصورت افلاین اپدیت کنم

خدمت شما

Windows-10-build-14393.10.png

KB3176929 direct download links

لینک به دیدگاه

درود

من مستقیم از خود اپدیت ویندوز گرفتم و نزدیک 4 گیگ دانلود کرد و عملا همون iso هستش که رو سایتها الان پیدا میشه! شما همونا رو دانلود کن و ویندوزو اپگرید کن تا برنامه هات بمونه !

خدمت شما

فقط 32 مگ؟ پس چرا از طریق خود ویندوز 4 گیگ دانلود میکنه!   :D

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من هم دیشب از طریق خود ویندوز آپدیت کردم و فقط بعدش نیاز پیدا کردم که درایور گرافیک و همچنین درایور Logitech G27 رو دوباره نصب کنم که بدون مشکل نصب شدند و مشکلی نداره. نکته جالب اینجاست که هم زمان بالا اومدن ویندوز کمتر شده و هم امتیاز 3DMark بالاتر رفته .  مخصوصا امتیاز CPU حدود 15 درصد بیشتر شده! تا اونجایی که تست کردم بازی ها هم روان تر اجرا میشن

دقیقا برای من هم سرعت بیشترش کاملا محسوسه

لینک به دیدگاه

خدمت شما

آپدیت اصلی سایزش خیلی بیشتر از اینهاست =)

لینک به دیدگاه

دوستان واقعا این نسخه بدون باگ هست دانلود کنم ؟

سلام،

علاوه بر Bug، حفره های امنیتی بیشتری هم دارد. در حال حاضر ویندوز 7 بهترین سیستم عامل برای استفاده ی شخصی در مقایسه با دیگر نسخه های ویندوز است.

افرادی که Microsoft Account دارند(XBOX,Hotmail,Office,Skype) و از مرورگر Internet Explorer یا Microsoft Edge استفاده می کنند، احتمال به سرقت رفتن اطلاعاتشان و Hack شدنشان بسیار زیاد است.

از مرورگرهای Chrome یا Firefox استفاده کنید و حتما برنامه های محافظتی در رایانه ی تان نصب شده باشند و از بازدید سایت های پر خطر و نامعتبر دوری کنید.

منبع: هکر روسی

اطلاعات بیشتر در اینترنت موجود است.

لینک به دیدگاه

نصب این بیلدو به همه پیشنهاد می کنم خودم دارم عالیه سرعت بوت خوب تا سرعت خوب تو ویندوز

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من مستقیم از خود اپدیت ویندوز گرفتم و نزدیک 4 گیگ دانلود کرد و عملا همون iso هستش که رو سایتها الان پیدا میشه! شما همونا رو دانلود کن و ویندوزو اپگرید کن تا برنامه هات بمونه !

فقط 32 مگ؟ پس چرا از طریق خود ویندوز 4 گیگ دانلود میکنه!   :D

نه این فایل بروزرسانی به اخرین نسخه استیبل هست که کد نسخه رو هم درقسمت info Version نوشته. شما اگه میخوایید اپگرید کنید یا ازطریق سرویس بروزرسانی خود ویندوز باید اینکارو انجام بدید ویا بصورت افلاین درقالب فایل ایزو بصورت Clean Install فرایند نصب رو تکمیل کنید. *dry#

سلام،

علاوه بر Bug، حفره های امنیتی بیشتری هم دارد. در حال حاضر ویندوز 7 بهترین سیستم عامل برای استفاده ی شخصی در مقایسه با دیگر نسخه های ویندوز است.

افرادی که Microsoft Account دارند(XBOX,Hotmail,Office,Skype) و از مرورگر Internet Explorer یا Microsoft Edge استفاده می کنند، احتمال به سرقت رفتن اطلاعاتشان و Hack شدنشان بسیار زیاد است.

از مرورگرهای Chrome یا Firefox استفاده کنید و حتما برنامه های محافظتی در رایانه ی تان نصب شده باشند و از بازدید سایت های پر خطر و نامعتبر دوری کنید.

منبع: هکر روسی

اطلاعات بیشتر در اینترنت موجود است.

درود

دوست عزیز کمپانی بیچاره الان ماههاست که تمرکز اصلیشو روی برطرف کردن حفره های امنیتی وباگها گذاشته و حتی قبل از ریلیز نهایی و دراختیار گذاشتن نسخه استیبل به عموم کاربران بصورت کلی توسط یوزرای حلقه fast تست وبررسی کرده اونوقت میگید باگ زیاد داره؟!! :-?  :-?  شما بعداز نصب اخرین اپدیت رو که چند پست اخیر لینکشو گذاشتم نصب کنید تا باگهاشم رفه بشن.

آپدیت اصلی سایزش خیلی بیشتر از اینهاست =)

بنظرم بصورت افلاین نصب کنید بهتره تااینهمه گیگتونو به باد بدید و برای اپگرید به روش انلاین اینهمه وقت صرف کنید مگه اینکه روی ویندوز اطلاعات خاصی داشته باشید که امکان نصب ویندوز براتون مقدورنباشه

لینک به دیدگاه

خدمت شما

داخل این فایل زیپ اصلا setup اینا نیس که نصب کنم . یه مشت پوشه و یه سری فایل هست ..چه جوری باید نصب کنم تا اپدیت بشه؟

اپدیت های قبلی معمولا یه فایل setup بود روش کلیک میکردی اپدیت میشد. اما این فرق میکنه

چه اصراری به آفلاین است. دلیل خاصی است؟

بخاطر اینکه نمیخوام حجم ترافیکم واسه فایلایی که نیاز نیس الکی به باد بره

لینک به دیدگاه

می تونید نخسه نهایی سایت MSDN رو از سایت سافت 98 دانلود کنید @};-

داخل این فایل زیپ اصلا setup اینا نیس که نصب کنم . یه مشت پوشه و یه سری فایل هست ..چه جوری باید نصب کنم تا اپدیت بشه؟

اپدیت های قبلی معمولا یه فایل setup بود روش کلیک میکردی اپدیت میشد. اما این فرق میکنه

داداش این آپدیت مهم نیست این آپدیت تجمعی نیست و CAB است این آپدیتو دانلود کن که نخسه رو تبدیل می کنه به 14393.10

http://forum.soft98.ir/thread57754-236.html#post796041

@};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله درسته چون پسوند فایلشون فرق میکنه اصولا اپدیتهای ویندوز باپسوند Cab,msu همراه هستن 

برای نصب کردن فایل اپدیت باپسوند cab لینک اموزشی زیر رو دنبال کنید:

http://winaero.com/blog/how-to-install-cab-and-msu-updates-in-windows-10/

خب باید بصورت افلاین عملیات نصب روطی کنی که بصورت ایزو فایل درنت منتشر شده.

می تونید نخسه نهایی سایت MSDN رو از سایت سافت 98 دانلود کنید @};-

داداش این آپدیت مهم نیست این آپدیت تجمعی نیست و CAB است این آپدیتو دانلود کن که نخسه رو تبدیل می کنه به 14393.10

http://forum.soft98.ir/thread57754-236.html#post796041

@};-

دوست خوبم این اپدیت یک اپدیت تجمعی یا Camulative Update هست که مشکلات اخیر ویندوز رو فیکس میکنه  @};-

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

بله درسته چون پسوند فایلشون فرق میکنه اصولا اپدیتهای ویندوز باپسوند Cab,msu همراه هستن 

برای نصب کردن فایل اپدیت باپسوند cab لینک اموزشی زیر رو دنبال کنید:

http://winaero.com/blog/how-to-install-cab-and-msu-updates-in-windows-10/

خب باید بصورت افلاین عملیات نصب روطی کنی که بصورت ایزو فایل درنت منتشر شده.

دوست خوبم این اپدیت یک اپدیت تجمعی یا Camulative Update هست که مشکلات اخیر ویندوز رو فیکس میکنه  @};-

بله درسته بعد از انتشار نهایی ویندوز 10 مایکروسافت این آپدیتم عرضه کرد @};-

سلام یک سوال یک بازی است بچه ها به اسم Quantum.Break که برای ویندوز 10 است تولید شده خود مایکروسافت برای کرکش یک سری مراحل خاصه به نظرتون باعث خرابی سیستم میشه یا مشکلی نداره انجام این مراحل؟

تشکر53.gif

---------------------------------------------------------------------------------

۳٫ Start -> Run -> “gpedit.msc” وارد run بشید و gpedit.msc رو اجرا کنید.

۴٫ به ادرس مقابل بروید همانند تصویر Computer Configuration -> navigate to: Administrative Templates -> Windows Components -> App Package Deployment

post-18126-0-09169300-1470380781_thumb.jpg

۵٫ چهار اپشن ابتدایی را فعال کنید گزینه اولین اپشن را با این اسم میتوانید مشاهده کنید.

Allow deployment operations in specific profiles

همانند تصویر زیر برای هر چهار اپشن عمل کنید و انهارا Enable کنید.

post-18126-0-94492100-1470380811_thumb.jpg

۶٫ فایل “AppxManifest.xml” را توسط یک ویرایشگر متن بازکنید مثل notepad یا هر چیز دیگه ای که دوست دارید خطی که در اون لایسنس تلفنی نوشته شده رو پاک کنید (خط یازدهم) phone licence و همچین چیزایی داره.

۷٫ دوباره روی start menu کلیک کنید و تایپ کنید settings

۸٫ وارد قسمت “Update & Security” بشید.

۹٫ وارد قسمت for developers بشید و مطمئن شوید ک در حالت develop قرار گرفته اید به صورد زیر.

post-18126-0-49848900-1470380827_thumb.jpg

۱۰٫ در قسمت سرچ powershell رو تایپ کنید روی اون کلیک راست و بصورت ادمین اجرا کنید.مانند تصویر زیر:

post-18126-0-71044800-1470380847_thumb.jpg

دقت دقت
۱۱٫دستور مقابل رو کپی و ران کنید خواهید دید که از شما یک سوال برای تغییر اولویت انجام میشه بصورت زیر:

Set-ExecutionPolicy Unrestricted

post-18126-0-59547700-1470380876_thumb.jpg

سپس باید A رو تایپ و اینتر بزنید.یادتون نره بعدش A رو تایپ و اینتر کنید اگه دقت کنید خودش نوشته A به معنی Yes to all

در مراحل ۱۲ و ۱۳ نیز دو دستور زیر رو اجرا کنید ینی تو همون پاور شل کپی کنید.

۱۲٫ “cd C:\mahalle nasb bazi\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe ”

۱۳٫”Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml”

۱۴٫ بازی Quantum Break رو توسط ویندوز سرچ کنید و و اونو باز کنید ویندوز از شما درخواست یک اکانت ایکس باکس میکنه اینجا یاید یه اکانت مایکروسافت بسازید یا اگه دارید واردش بشید معمولا با ایمیل هم میشه کار دو دیقس ساخت اکانتشم سادس. اکانت رو ک وارد کردید فقط یک کار دیه باقی میمونه.

۱۵٫ Play

لینک به دیدگاه

جالبه با آپدیت به 1607 به غیر از افزایش فریم تو اکثر بازیها مخصوصا GTAv سرعت و پینگ اینترنت هم عالی شده :eek: :eek: :eek:

مگه ممکنه ؟

حدود 5 - 6 ماه میشه مشکل پینگ و تایم اوت دارم حتی چندین بار هم با isp تماس گرفتم اما بدتر شد که بهتر نشد هر 5 تا پینگ 2-3 تا تایم اوت میداد به محض اپدیت و ریست سیستم کانکت شدم دیدم اینطوریه

ping.jpeg

دوستان با اپدیت کسی پینگش fix شده ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کمپانی بیچاره الان ماههاست که تمرکز اصلیشو روی برطرف کردن حفره های امنیتی وباگها گذاشته و حتی قبل از ریلیز نهایی و دراختیار گذاشتن نسخه استیبل به عموم کاربران بصورت کلی توسط یوزرای حلقه fast تست وبررسی کرده اونوقت میگید باگ زیاد داره؟!! :-?  :-?  شما بعداز نصب اخرین اپدیت رو که چند پست اخیر لینکشو گذاشتم نصب کنید تا باگهاشم رفه بشن.

سلام،

ایراد نام برده از زمان ویندوز 95 وجود دارد و هنوز رفع نشده است. با این حال ساختار یکپارچه ی مدیریت کاربری در ویندوز های 8 و 10 باعث حساس تر شدن موضوع شده است. برای امنیت بیشتر بعد از نصب ضد ویروس و استفاده نکردن از IE و Edge، از مرورگرهای Chrome یا Firefox استفاده کنید.

سایت روسی:

https://habrahabr.ru/post/306810/

سایت های انگلیسی:

http://www.zdnet.com/article/windows-attack-can-steal-your-username-password-and-other-logins/

http://www.ghacks.net/2016/08/02/microsoft-account-credentials-leak-vulnerability/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده امروز فایل ایزوی اصلی رو که msdn ونسخه رسمی مایکروسافت هست دانلود و توسط همین فایل 32 مگ به اخرین ویرایش intagrate کردم بدون هیچ گونه دستکاری در رجیستری یا سورس ویندوز

اینم عکساش:

we7e_2016-08-05_13-37-46.jpg

saqp_2016-08-05_13-42-23.jpg

بعداز Intagrate هش کد فایلها تغییر میکنه که چیز خاصی نداره( پنجره راست فول اپدیت و پنجره چپ بدون اپدیت فایل کد kb3176929 هستش)

اینهم rename فایل اصلی:en_windows_10_multiple_editions_version_1607_updated_jul_2016_x64_dvd_9058187

a16d_2016-08-05_14-06-27.jpg

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

بنده امروز فایل ایزوی اصلی رو که msdn ونسخه رسمی مایکروسافت هست دانلود و توسط همین فایل 32 مگ به اخرین ویرایش intagrate کردم بدون هیچ گونه دستکاری در رجیستری یا سورس ویندوز

اینم عکساش:

we7e_2016-08-05_13-37-46.jpg

saqp_2016-08-05_13-42-23.jpg

بعداز Intagrate هش کد فایلها تغییر میکنه که چیز خاصی نداره( پنجره راست فول اپدیت و پنجره چپ بدون اپدیت فایل کد kb3176929 هستش)

اینهم rename فایل اصلی:en_windows_10_multiple_editions_version_1607_updated_jul_2016_x64_dvd_9058187

a16d_2016-08-05_14-06-27.jpg

سلام کدوم نخسه رو نصب کردید؟ pro یا home

و مستقیم از msdn گرفتید؟

چون مثلا سایت سافت 98 هم مستقیم از msdn گرفت و رو سرور آپلود کرد خود بنده sha1 رو چک کردم که همون بود

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...