رفتن به مطلب

نظرسنجی: با گذر زمان نظر و انتظارتان نسبت به محصولات گرین چه تغییری کرده است؟

با گذر زمان نظر و انتطارتان نسبت به محصولات گرین چه تغییری کرده‌است؟  

208 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با افزایش تجربه و اطلاعات فنی دیدگاهتان نسیت به محصولات گرین چه تغییری کرده؟

• تغییری نکرده. کاربر محصولات گرین بوده‌ام و همچنان استفاده خواهم کرد.
    • تغییری نکرده. کاربر محصولات گرین نبوده‌ام و همچنان استفاده نخواهم کرد.
    • قبلا کاربر محصولات گرین بوده‌ام، تازگی از محصولات گرین کمتر استفاده می‌کنم.
    • کاربر محصولات گرین نبوده‌ام، از محصولات گرین هم از این پس استفاده خواهم کرد.
  2. 2. با افزایش تجربه و اطلاعات فنی انتظارتان نسیت به محصولات گرین چه تغییری کرده؟

• انتظارم بیشتر شده و گرین همچنان انتظارم را برمی‌آورد.
    • انتظارم بیشتر شده و گرین کمتر از گذشته انتظارم را برمی‌آورد.

Recommended Posts

در در 1395/08/16, 11:33:50، t.A.T.u گفته است :

یه بار یه کیبورد معمولی با برند خود گرین گرفتم  بعد چند روز دیدم مورچه ها به داخل کیبورد تردد و ترافیک سنگینی دارن . با چاقو زدم زیر دکمه بله دیدم مورچه ها این دکمه ژله مانند زیر کیبورد که فشار دکمه روش میاد رو لطف کردن و خوردن سر دو تا از ژله ها همین حرکت رو زدن . در صورتی که هیچ چیزشیرین یاخوردنی  رو کیبورد نریخته بودم ... چجوریه که این دکمه ژله ای  از موادی ساخته شده که مورچه ها بهش علاقه مند هستن . 

LooooooooooL

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...

بنده از کیس!واتر کولر سری evo.پاور.فن gf120fsb. این شرکت استفاده میکنم

از همه چیش راضیم جز پاور!قطعا پاور بعدی رو پاوری میخرم ک کابل هاش فلت باشه.کابل پاور بدون فلت خیلی اذیت میکنه موقه اسمبل(حداقل من ک با پاور 530 گرین تو کیس z2+hero خیلی اذیت شدم)

والا فن gf 120 fsb گرین خیلی عالی و ساکته!یه اشتباهی کردم و 3 تا فن جت فلو از برند کولر مستر خریدم.اینقدر ک این فن های جت فلو صدا میدن عصبی شدم.حتی تو دور 1200 هم سر صدای زیادی میکنن

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

یه کیس و یه پاور دارم از گرین از سال 89  راضیم از گرین....اگه سیتم جدید هم ببندم مطمعنا از محصولات گرین استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

خیلی وقته از پاورهای گرین برای خودم و مشتری هام استفاده کردم و خداروشکر تا الان مشکلی نداشتم . ولی کیس تازه امروز STRIKER GAMING رو سفارش دادم . حالا باید بیاد ببینم کیفیت ساختش چطور هستش . تا چند ماه پیش یه antec 1200 داشتم که واقعا فوق العاده بود ولی دیگه خیلی تکراری شده بود واسم و فروختم . البته میدونم نمیشه این 2 برند رو باهم مقایسه کرد ولی خداکنه کیس خوبی از آب در بیاد . یه کیبورد مکانیکی گرین هم سفارش دادم با کیس که بیاد کامل مشخص میشه قطعات دیگه گرین در چه سطحی هستن . من که احساس بدی ندارم انشاالله که خوب باشن 

لینک به دیدگاه

نسبت به پاورهاش خوشبین شدم ولی کیس هاش رو هیچوقت خریداری نخواهم کرد چون تجربه خوبی ندارم ازشون حتی از کیس های بالا رده ی گرین راضی نیستم

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

با گذر زمان گرین بهتر شده.

هم حرفه ای تر - هم پاسخگو تر و هم اینکه گرین خودش رو بر اساس تغییرات جدید فن آوری به روز رسانی می کنه. بخصوص در زمینه پاور های میان رده و بالا رده عالی عمل می کنه.

کیس هاش هم به نسبت قیمتشون خوبه، Z4 یه کیس همه جوره عالی با امکانات فوق العاده و محکم و با کیفیته.

خوبیش رو گفتیم، یه انتقاد هم بکنیم: توی کیس هاش اونهایی که پنل های اکریلیک دارند اگه این پنل یه کم شفاف تر بودن بهتر میشد. واقعیتش اینه که هدف کاربر از خریداری این نوع کیس ها داشتن یک پنل از جنس "آکریلیک" نیست، بنده خدا کاربر هدفش از خرید کیس پنل دار، نشون دادن اجزای داخل کیس به صورت واضح و شفاف به بیننده است.

الان من Z4 دارم، این پنلش از روز اول کمی کدر بود، الانم بعد از گذشت چند ماه، قشنگ کیسم شبیه آکواریوم کدر و تیره ای شده که ماهی ها توش همه کاری کردن.

این پنل رو شفاف کنند دوستان عالی میشه. ?

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ااا مگه امسال چه سالیه؟ ظاهرا" طی سالهای اخیراصلا متوجه گذر زمان نشده بودم:D:35_thinking:

پاور 1275 پلاتینوم گرینم بعد از چند سال (نمیدونم دقیقا" چند سال اما تا اومده بود بازار خریده بودم) بعد از انجام کلی کارهای معمولی مثل 6-7 ساعت گیمینگ در روز ، یا کارهای فراتر از کاربری های معمولی (مثل اورکلاک پردازنده های مختلف _مثلا روی 6400 مگاهرتز تا 6800 مگاهرتز_ و کارت گرافیک هر دو زیر نیتروژن و اجرای تستهای سنگین گرفته تا چیزهای دیگه) مشکلی باش نداشتم و تنهام نذاشته اما به دلیل ظاهرش دیگه میخوام عوضش کنم (شایدم نکنم، اما خب دنبال یه چیز جمع و جورتر هستم)

ویرایش شده توسط Farjam
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

ااا مگه امسال چه سالیه؟ ظاهرا" طی سالهای اخیراصلا متوجه گذر زمان نشده بودم:D:35_thinking:

پاور 1275 پلاتینوم گرینم بعد از چند سال (نمیدونم دقیقا" چند سال اما تا اومده بود بازار خریده بودم) بعد از انجام کلی کارهای معمولی مثل 6-7 ساعت گیمینگ در روز ، یا کارهای فراتر از کاربری های معمولی (مثل اورکلاک پردازنده های مختلف _مثلا روی 6400 مگاهرتز تا 6800 مگاهرتز_ و کارت گرافیک هر دو زیر نیتروژن و اجرای تستهای سنگین گرفته تا چیزهای دیگه) مشکلی باش نداشتم و تنهام نذاشته اما به دلیل ظاهرش دیگه میخوام عوضش کنم (شایدم نکنم، اما خب دنبال یه چیز جمع و جورتر هستم)

درود

امسال سال حمایت از تولید داخلی‌است. تا تهش را بخوان!

لابد می‌خواهی پاور گرین را با محصولات استکبار جهانی جایگزین کنی.

--

گذشته از این حرفها این پاور یکی از محصولات عالی با برند گرین است.

لینک به دیدگاه

پلاستیک مورد استفاده در محصولات گرین آدمو یاد آفتابه میندازه.

ورق های فلزی گرین آدمو یاد حلبی میندازه

آخه چیه گرین خوب هست که ازش تعریف هم بشه کرد ؟

لینک به دیدگاه

دوستان قطعات بنده یعنی کیس green STRIKER GAMING  و کیبرد Green GK601-RGB Gaming  امروز رسید دستم . اول از همه از لیون تشکر میکنم بابت نوع بسته بندی که با 4 لایه نایلون حباب دار و بسیار خوب بسته بندیش کرده بودن . تا حالا از خیلی از سایتها خرید داشتم و بهترین نوع بسته بندی رو امروز توسط تیم لیون دیدم . خدایی دستشون درد نکنه . یکی از مسائلی که خیلی مهم هست در خرید اینترنتی همین قضیه بسته بندی خوب هست 

و اما در مورد کیس 

کیس زیبایی هست ولی کیفیت ساخت بالایی نداره . پشت کیس فضای خیلی خوبی برای مخفی کاری کابل ها نداره و باید به زور ببندیش . عمق کیس به نظرم کاش  بیشتر بود بنده از کولر gamaxx 400 استفاده میکنم و دقیق چسبیده به در شیشه ای بغل . کاش 2 تا 3 سانت عمق بیشتری داشت . کیفیت فن ها خیلی مناسب نیست و کاملا عادی هست و قدرت خنک کنندگی بالایی نداره . فقط زیبایی داره . البته اینم بگم من قبلش کیس antec 1200 داشتم و در مقایسه با اون کیس این حرفارو میزنم . شاید خیلی درست نباشه با اون کیس مقایسش کرد . در کل متوسط میشه حسابش کرد و نسبت به قیمت بدنیست 

و در مورد کیبورد 

کیبورد بسیار زیبایی هست و اصلا فکر نمیکردم در این حد زیبایی داشته باشه . و با رقص نور کاملا خوب میشه ازش لذت برد . شاسی های خوبی داره برای کارکردن باهاش  و حس خوبی میده . ولی سوای حرف دوستان که گفتن برای تایپ مناسب هست به نظرم اصلا برای تایپ مناسب نیست چون جای استراحت گاه مچ دست نداره و شاسی ها ارتفاع بالایی داره برای تایپ مناسب نیست . ولی با این قیمت این کیبرد کاملا ارزش داره  و زیبایی خاصی به میز کامپیوترتون میده . من فکر نکنم حتی 50 تومن بالاتر کیبردی درحد این کیبرد پیدا کرد . از خرید این کیبرد کاملا راضی هستم و به دوستانی که دنبال کیبرد زیبا و خوب هستند این کیبرد رو پیشنهاد میکنم 

زیاد حرف زدم شرمنده ?

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من تجربه پاور گریین 535A داشتم داغ میکرد ولی هیچوقت به مشکل نخوردم باهاش روی سیستم قبلیم توی چندین سال.

الان هم کیس green x5 fusion دارم و راضی ام. البته کیفیت ساختش بالا نیست و فن هاش بعد از یکی دو سال دچار لقی و تولید نویز میشن و اینکه بغل هاش امکان ورود گرد و خاک داره و باید هر چند ماه یک بار زیر پمپ باد بگیرم. درکل راضی ام  330 تومن خریده بودم و سیستم تهویه هواش خوبه مناسب گیمینگ است.

خمیر gt-4 premium هم استفاده کردم و راضی بودم نسبت به قیمتش کارایی حتی بالاتر داره

با تشکر

لینک به دیدگاه

من هم پاور هم کیس هم کولر گرین دارم و از هر سه بعد از حدود پنج ماه استفاده کاملا راضی هستم اگر بخوام یه مقدار سخت گیر باشم کیفیت کیس میتونست بهتر باشه ولی پاور و واتر کولر فوق العاده هستن تا حالا دمای بالای50 برای سی پی یو ندیدم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از فروش محصولات تحت برند گرین بگذریم ؛ قبلا یک سری کالا ها توسط این شرکت وارد میشد با قیمت مناسب که نیاز بازار کشور به خوبی تعمین میشد . 

الان هیچ خبری نیست ! خمیر cf3 و فن های کوگار جاشون خیلی خالیه ! امیدوارم که انبارا هم مثل بازار خالی باشن !

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
در در 1397/01/29, 20:59:43، babak_11 گفته است :

کیبورد بسیار زیبایی هست و اصلا فکر نمیکردم در این حد زیبایی داشته باشه . و با رقص نور کاملا خوب میشه ازش لذت برد . شاسی های خوبی داره برای کارکردن باهاش  و حس خوبی میده . ولی سوای حرف دوستان که گفتن برای تایپ مناسب هست به نظرم اصلا برای تایپ مناسب نیست چون جای استراحت گاه مچ دست نداره و شاسی ها ارتفاع بالایی داره برای تایپ مناسب نیست . ولی با این قیمت این کیبرد کاملا ارزش داره  و زیبایی خاصی به میز کامپیوترتون میده . من فکر نکنم حتی 50 تومن بالاتر کیبردی درحد این کیبرد پیدا کرد . از خرید این کیبرد کاملا راضی هستم و به دوستانی که دنبال کیبرد زیبا و خوب هستند این کیبرد رو پیشنهاد میکنم 

سلام 

من این کیبورد رو داشتم تو تایپ رو راست می گین اذیت می کنه کلیدا خیلی بالا هستن  ولی به دلایلی کیفیتش برای من خوب نبود  من دستام زیاد عرق می کنه بعد از حدود دو ماه استفاده جای انگشت شصت دست چپم روی دکمه  space  رنگش خیلی کم داشت پاک می شد و اگه بیشتر استفاده می کردم زشت می شد   xD  به یکی از اشناها هدیه دادم رفت حالا شاید برای من خوب نبوده خیلی و کیفیتش خیلی هم خوب باشه !!!!

البته ناگفته نمایند بک لایتش خیلی چشم رو اذیت می کرد مخصوصا تو حالت هایی که نور سریع عوض می شد و انگار یه کارگر با اسپری روش رنگ پاشیده بود زیر کلیداش رنگا پخش شده بود! نمی دونم قضیه چی بود 

ویرایش شده توسط Divine
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

گرین خیلی کارش نسبت به گذشته بهتر شده 

تنها مشکلی که من دیدم استفاده نکردن از نرم افزار برای پاور ها و فن و کیبورد rgb هست که ساپورت نرم افزاری ندارن 

امیدوارم گرین بهتر از الان عمل کنه چون هم قیمتاش عالین هم گارانتی و هم کیفیت ساختش برای تمام قطعات خوب و برای پاور عالی هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...