رفتن به مطلب

بازی های با قفل دنوو کرک شدند+اینبار نوبت Mass Effect Andromeda

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام بازی tomb rider رو دا نلود کنم ولی هر سایتی حجمش مختلفه گیج شدم 

مثلا دانلود ها گفته all dlc داره ولی حجمش 14 گیگه

سایت p30day حجمش 18 گیگه 

یه سایت خارجی که نسخه cpy گذاشته با 3 تا dlc حجمش 24 گیگه  http://pcgames-download.net/2016/08/rise-of-the-tomb-raider-conspir4cy-cracked-language-packs-dlc/

واقعا گیجم  :(

داداش این چیه؟ 

hitman هم کرک شد؟ 

دوست گرامی فعلاً دست نگه دارید ، با توجه به اینکه cpy این بازی را کرک کرده به زودی نسخه نصبی به همراه تمام آپدیت ها و دی ال سی هایی که تا به امروز منتشر شده است عرضه خواهد شد .

لینک به دیدگاه

من نمی دونم چرا بازی جاست کاز 3 ، به این جذابی و باحالی و اکشنی رو کرک نمی کنن ، اون وقت اون رایز آف تومب ریدر رو کرک می کنن . (مطمئنم تومبه ، توی یه مرحله از اساسین سیندیکیت خودم شنیدم گفت تومب ، البته تامب هم می گن) ، من که 2013 رو بازی کردم ، بدم اومد . ولی جاست کاز 3 واقعا عالیه . البته هیتمن هم با اون گرافیک فوق العادش چیزی از جاست کاز 3 کم نداره . این پست توی همین چند روز 18 تا صفحه شد ! 

لینک به دیدگاه

اقا باید گریه کنم کرک هیمنو قرار بدید دیگه :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

اقا باید گریه کنم کرک هیمنو قرار بدید دیگه :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

به لینک زیر مراجعه کنید. در ضمن نسخه ی ستاپ دار رو هم داره میزاره و در حال آپلود فایلهاست

http://bia2game.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-rise-of-the-tomb-raider-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-pc/

لینک به دیدگاه

به لینک زیر مراجعه کنید. در ضمن نسخه ی ستاپ دار رو هم داره میزاره و در حال آپلود فایلهاست

http://bia2game.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-rise-of-the-tomb-raider-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-pc/

یعنی خیلی با حالی 

این که بازی تام رایدر هست من کرک hitman میخام

لینک به دیدگاه

درود من کرک cpy تامب رایدر رو تست کردم کاملا درسته :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

DOOM نشد پس ؟؟ کرک رو زدم اومدم دیدم نوشتین دیگه نمیشه!!!

لینک به دیدگاه

یعنی خیلی با حالی 

این که بازی تام رایدر هست من کرک hitman میخام

شرمنده حواسم نبود هیتمن هنوز کرکش نیومده اون روش قبلی دیگه کار نمیکنه.

ویرایش شده توسط M.Data
لینک به دیدگاه

اقا هیتمنم کرک شده یانه؟

کرک شده بود ولی اون روش دیگه کار نمیکنه. و فقط اونایی که قبلا فعال کردنش در صورتی استیمشون آنلاین نشه میتونن پلی کنن.

لینک به دیدگاه

شرمنده حواسم نبود هیتمن هنوز کرکش نیومده اون روش قبلی دیگه کار نمیکنه.

دشمنت شرمنده میصبریم تا کرک هیتمن هم بیاد

ویرایش شده توسط حامد 480
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

چند لحظه پیش voski خودش صراحتا اعلام کرد که بازی بعدی دنوو هم با همین روش قابل کرکه فقط حدود 1 هفته برای تیم cpy طول میکشه تا کرک بدون مشکل عرضه بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا کرک نهایی گروه CONSPIR4CY  برای Tomb Raider بدون نیاز به استیم و ... مثل بقیه بازیهای کرک شده بدون مشکل کار میکنه و میتونیم امیدوار باشیم که تمام بازیهایی که از قفل Denuvo استفاده کردن هم به همین روش توسط گروه CONSPIR4CY که طبق شایعاتی که وجود داره احتمالا حاصل همکاری مشترک CODEX و CPY هستش کرک خواهند شد.

لینک به دیدگاه

Just Cause 3 توسط MKDEV با تغییراتی در کرکی که CPY برای ROTTR منتشر کرده بود به صورت کامل کرک شد، ولی برای همه کار نمیکند.

Hitman با همان کرک ROTTR کرک می شود، ولی برای همه کار نکرده.

LfjELiI.jpg

لینک به دیدگاه

Just Cause 3 توسط MKDEV با تغییراتی در کرکی که CPY برای ROTTR منتشر کرده بود به صورت کامل کرک شد، ولی برای همه کار نمیکند.

Hitman با همان کرک ROTTR کرک می شود، ولی برای همه کار نکرده.

LfjELiI.jpg

پس احتمالا کرک مخصوص همین بازیام بزودی منتشر میشه
لینک به دیدگاه

خا رو شکر . میشه لینکش رو برای دانلود قرار بدین؟

لینک به دیدگاه

هه Denuvo  =)) 

پیش به سوی خرید بسته دانلود نامحدود  :cool: 

ویرایش شده توسط ehsangomez
لینک به دیدگاه

سلام.

من بکاپ استیم جاست کاس سه رو دان کردم و قبلا unpack کرده بودم ولی ویندوزم پرید حالا استیم برای اینکه جلوری کرک voski رو بگیره نمی زاره تا بدون سیدی کی اصلی بازی بکاپ رو ان پک کرد و به دیتای فول آنلاک تبدیل کرد دوستان راهی بلد نیستن برای ان پک کردن بکاپ استیم بدون خود استیم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس اون ویدیویی که از گروه Codex بود، پخش شده بود، زیاد هم دروغ نبود؟؟

خوب الان چه بازی هایی کرک شدن؟؟؟ کدوم رو میشه اجرا کرد؟؟

دوستان فقط پست نزنن و لینک درسته حسابی هم قرار بدن، شاید این تابستون قابلیت SAVE کردن داشته باشه!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...