رفتن به مطلب

بازی های با قفل دنوو کرک شدند+اینبار نوبت Mass Effect Andromeda

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز کرکو امتحان کردم رو تامب رایدر کار کرد بازی کردم عالی بود به امید کرک بازی های بزرگ

عاره . منم نسخه full unlock داشتم و آپدیت 7 و کرک رو ریختم و خیلی عالی ران شد. فقط نمیدونم.. این بازی DLC هاش از کجا معلوم میشه؟ تو فهرست بازی چیزی به نام dlc یا premium content یا ... نبود؟

از کجا بفهمم dlc هاش چیه؟

لینک به دیدگاه

خوب منم دیشب Rise of the Tomb Raider نسخه FitGirl از دانلودها گرفتم +آپدیت 7 هم کپی کردم با کرک جدید

بازی به راحتی اجرا شد

تا اینجا که خیلی از بازی خوشم اومده رسما فیلم ساختن

بازی خوب فریم میده تنها با یک عدد 7970 رو تنظیمات گرافیکی بالا بین 40 الی 60 فریم . :D

البته باراول جوگیر شدم همه چیز رو بردم تا ته که 25 فریم بیشتر نداد. اگر چند تا عکس اول رو باز کنین می بینین 25 فریمه

عکسا با فتوشاپ کاهش حجم داده شده ولی کیفیت اصلی عکسا سرجاش هست

xssojevg9kdviyqe5s0p_thumb.jpg  ntz52i08zse0wr5a2y8x_thumb.jpg  3yla1xbxgmfwbq5hcd1q_thumb.jpg  6ipqqyz2wkxjz7d1i9sc_thumb.jpg  dtgsc6r7o293jg83lx6x_thumb.jpg  f6j6n6vgbx0870spp6hn_thumb.jpg  rdlxocebgmgdmvhta72n_thumb.jpg  ssqnny79wnkv329j7s5x_thumb.jpg  g3n4vhspqeuyh2orllok_thumb.jpg  ywxs3mzrsnaqpbmy05fs_thumb.jpg  il4d3617635bu7457505_thumb.jpg  hw7gaa3z7bol31nf3dzc_thumb.jpg  deom97s04ewx191m75k1_thumb.jpg  d9urp7jplmyze1ad0etq_thumb.jpg  t411ntaahs9vm0roze7d_thumb.jpg

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

مثل اینکه دنوو برای doom قفل رو اپدیت کرده

بله. کلن با کرک voksi خدافظی کنین. باگش برطرف شده. فط دوستانی که کرک کردن اون اوایل میتونن بازی کنن. اون رو هم گویا گفتن تا 3 هفته دیگه میبندن

لینک به دیدگاه

خوب منم دیشب Rise of the Tomb Raider نسخه FitGirl از دانلودها گرفتم +آپدیت 7 هم کپی کردم با کرک جدید

بازی به راحتی اجرا شد

تا اینجا که خیلی از بازی خوشم اومده رسما فیلم ساختن

بازی خوب فریم میده تنها با یک عدد 7970 رو تنظیمات گرافیکی بالا بین 40 الی 60 فریم . :D

البته باراول جوگیر شدم همه چیز رو بردم تا ته که 25 فریم بیشتر نداد. اگر چند تا عکس اول رو باز کنین می بینین 25 فریمه

عکسا با فتوشاپ کاهش حجم داده شده ولی کیفیت اصلی عکسا سرجاش هست

xssojevg9kdviyqe5s0p_thumb.jpg  ntz52i08zse0wr5a2y8x_thumb.jpg  3yla1xbxgmfwbq5hcd1q_thumb.jpg  6ipqqyz2wkxjz7d1i9sc_thumb.jpg  dtgsc6r7o293jg83lx6x_thumb.jpg  f6j6n6vgbx0870spp6hn_thumb.jpg  rdlxocebgmgdmvhta72n_thumb.jpg  ssqnny79wnkv329j7s5x_thumb.jpg  g3n4vhspqeuyh2orllok_thumb.jpg  ywxs3mzrsnaqpbmy05fs_thumb.jpg  il4d3617635bu7457505_thumb.jpg  hw7gaa3z7bol31nf3dzc_thumb.jpg  deom97s04ewx191m75k1_thumb.jpg  d9urp7jplmyze1ad0etq_thumb.jpg  t411ntaahs9vm0roze7d_thumb.jpg

با چه نرم افزاری فریم رو بررسی کردید؟

من یکیی دارم تو این بالا نمیادش

لینک به دیدگاه

اگر با DX12 بازی میکنید، با استفاده از این آموزش می توانید فریم ها رو در داخل بازی مشاهده کنید:

http://sakhtafzar.com/1395/03/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-directx-12/

اگر هم همانند بنده با DX11 بازی می کنید با استفاده از افتر برنر قادر به مشاهده فریم بازی خواهید بود.

برای اینکار به تنظیمات برنامه برید، در تب دوم مانیتورینگ، در گزینه های دلخواه، تیک Show in Display رو بزنین

لینک به دیدگاه

اگر با DX12 بازی میکنید، با استفاده از این آموزش می توانید فریم ها رو در داخل بازی مشاهده کنید:

http://sakhtafzar.com/1395/03/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-directx-12/

اگر هم همانند بنده با DX11 بازی می کنید با استفاده از افتر برنر قادر به مشاهده فریم بازی خواهید بود.

برای اینکار به تنظیمات برنامه برید، در تب دوم مانیتورینگ، در گزینه های دلخواه، تیک Show in Display رو بزنین

ممنون من dx12 را فعال کردم میشه فهمید از چه dx ایی بازی استفاده میکنه؟

لینک به دیدگاه

ممنون مطالب مفیدی بود علی آقا @};-

پس هنوز برنامه ای با کاربری راحت مثلmsi after نیومده؟ این برنامه هایی که اینجا نام بردن کاربریشون سخته. و فک کنم مشخصات دیگه رو مثل دمای گرافیک و سی پی یو و دور فن و کارکرد سی پی یو ... نشون نمیدن. راه حل چیه؟

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

نرم افزار Actionدایرکس ایکس رو هم نشون میده

اما موقع اجرا نباید به اینترنت متصل باشید چون کرکش میپره و دوباره فعال نمیشه مگر اینکه از نسخه های قدیمی استفاده کنی که هنگ میکنه!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

دوستان این برنامه چطوره واسه مانیتورینگ؟ کسی استفاده کرده؟

http://www.guru3d.com/files-details/hwinfo64-download.html

لینک به دیدگاه

ممنون مطالب مفیدی بود علی آقا @};-

پس هنوز برنامه ای با کاربری راحت مثلmsi after نیومده؟ این برنامه هایی که اینجا نام بردن کاربریشون سخته. و فک کنم مشخصات دیگه رو مثل دمای گرافیک و سی پی یو و دور فن و کارکرد سی پی یو ... نشون نمیدن. راه حل چیه؟

خواهش میکنم.

بهترین ش همون افتر برنر هست

افتر برنر داخل بازی همه چیز رو در مورد گرافیک نشون میده. فریم- فریم تایم-لود فن-لود گرافیک-درصد استفاده از پردازنده و دمای هر هسته-میزان مموری سیستم و غیره

در شات بنده همه چیز مشخص هست

فقط دوستان توجه کنن فونت افتر برنر رو برای نمایش در داخل بازی بر روی 3D بذارن در حالت 2D فریم کم میشه

وقتی بازی روبر روی DX12 قرار بدید بازی توسط API DX 12 اجرا میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کو این نمیا ؟؟؟

نیمااا تا فردا DOOM کرک نشه ... 

لینک به دیدگاه

کو این نمیا ؟؟؟

اشتراکیش کن 10 تومن

:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم که شاتل هوا کردن، ساده تر باشه!!!!! :D

عزیز برنامه های دیگه ای که بتونن این کار رو واست انجام بدن، وجود دارن، با یه سرچ ساده میتونی پیداشون کنی، بعنوان مثال:

http://soft98.ir/multi-media/screen-capture/3197-Mirillis-Action.html

http://p30download.com/fa/entry/43886/

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کو این نمیا ؟؟؟

جونم عطا جان  :D

من این وسط چیکاره بودم برو یقه خودشون رو بگیر ...  :laughing:

لینک به دیدگاه

بچه ها من دارم just cuse 3  رو دانلود میکنم نمیتونم تست کنم ببینم این کرک بتا که اومده درسته یا نه  یکی از دوستان تست میکنه ببینه فیکه یا کار میکنه

http://www81.zippyshare.com/v/RWFiGf64/file.html

لینک به دیدگاه

دوست عزیز استارتر تاپیک!

اگر امکانش هست پست اول رو آپدیت کنید و بازی هایی رو که کرک شدند با یه توضیح مختصر قرار بدید. الان خیلی دوستان گیج میشن متوجه نمیشن دقیقا کدوم بازیا کرک شدند و کدوم یکی کرکشون معتبره و کدوم یکی فقط bypass هست و ...

خیلی خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه

بچه ها من دارم just cuse 3  رو دانلود میکنم نمیتونم تست کنم ببینم این کرک بتا که اومده درسته یا نه  یکی از دوستان تست میکنه ببینه فیکه یا کار میکنه

http://www81.zippyshare.com/v/RWFiGf64/file.html

تست کردم همین که پنجره بازی باز میشه استاپ ورکینگ میده

لینک به دیدگاه

تست کردم همین که پنجره بازی باز میشه استاپ ورکینگ میده

متشکراز زحمتی که کشیدی البته گفته بودن کرک بتا هست و رو بعضی سیستم ها جواب میده فردا بعد دانلود روسیستم خودم تست میکنم

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.

افتر برنر داخل بازی همه چیز رو در مورد گرافیک نشون میده. فریم- فریم تایم-لود فن-لود گرافیک-درصد استفاده از پردازنده و دمای هر هسته-میزان مموری سیستم و غیره

فقط دوستان توجه کنن فونت افتر برنر رو برای نمایش در داخل بازی بر روی 3D بذارن در حالت 2D فریم کم میشه

منم از MSI After Burner استفاده میکنم 

به نظرم کاملترین در زمینه مانیتورینگه

تو بازی د ویچر اونایی خودم خواستم فعال کردم

post-22091-0-74797100-1470845230_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم دیشب اپدیت 7 رو دانلود کردم

و امروز حدود 7 ساعتی درگیر بازی بودم

فقط دوستان dx12 رو چطور فعال کنم

لینک به دیدگاه

منم دیشب اپدیت 7 رو دانلود کردم

و امروز حدود 7 ساعتی درگیر بازی بودم

فقط دوستان dx12 رو چطور فعال کنم

از تو تنظیمات برو تو دیسپلی اگه دایرکس 12 نصب کرده بازی می تونی اونجا تیک دایکس 12 رو فعال کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از تو تنظیمات برو تو دیسپلی اگه دایرکس 12 نصب کرده بازی می تونی اونجا تیک دایکس 12 رو فعال کنی

ممنون

دیگه تا این حد میدونم

dx12 موجوده تو تنظیمات ولی غیر فعاله

پچی چیزی داره برای فعال شدن

لینک به دیدگاه

ممنون

دیگه تا این حد میدونم

dx12 موجوده تو تنظیمات ولی غیر فعاله

پچی چیزی داره برای فعال شدن

آره

گمونم یه آپدیت 100 مگی داشت .

اما خیلی قدیمیه

اما مهم تر از اون ساپورت کردن سیستمه.

یه نگاه بکنید ببیند سیستم به درستی dx 12 رو ساپورت میکنه یا نه .

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.

میشه دقیقا بگین این 2d و 3d کجاس و از کجا تغییرش بدم؟

لینک به دیدگاه

میشه دقیقا بگین این 2d و 3d کجاس و از کجا تغییرش بدم؟

تنظیمات زیر اعمال کنین:

60svztmm0vs9rnrai80j_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...