رفتن به مطلب

سایت‌های دانلود از کار افتادن؟ قیلتر شدند؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود.

امروز صبح قصد کردم یک بازی دانلود کنم. تا حدودای ساعت 12 ظهر اینترنت وصل بود و مشکلی وجود نداشت، اما برای چند ساعت اینترنت قطع شد و منم یک چرت یک - دو ساعته زدم. الان بیدار شدم و می‌خوام ادامه‌ی دانلود رو انجام بدم، اما صفحه سایت دانلود بازی (download.ir) باز نمیشه. البته قیلتر شکن زدم باز شد، ولی باز هم نمی‌شه از سایت دانلودی انجام داد و ارور می‌ده.

در حالت معمول، با دستور ping felan -t می‌شه فهمید که با سرور ارتباط داریم یا نه. برای تست، اول از لیون کامپیوتر، گوگل و بتل‌لاگ شروع کردم:

1.png

2.png

3.png

Desktop-8-6-2016-3-58-22-PM-888.png

حالا چند سایت دانلود، از جمله download.ir، soft98.ir، freegames.ir و downloadha.com رو تست کردم:

4.png

5.png

6.png

7.png

می‌خوام بدونم که آیا دوستان هم چنین مشکلی دارند یا فقط برای من چنین اتفاقی افتاده؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

من که قبلا با سرعت 700کیلو تا یه مگ میگرفتم.

الان به زور 200کیلو میده.

لینک به دیدگاه

من از همین download.ir فایل برای دانلود دارم . منتها مشکلی نداره . دانلود میشه . شاید اون بازی از روی سرورشون پاک شده . گاهی اوقات دستور پاک کردن بازی رو میدن .

لینک به دیدگاه

من از همین download.ir فایل برای دانلود دارم . منتها مشکلی نداره . دانلود میشه . شاید اون بازی از روی سرورشون پاک شده . گاهی اوقات دستور پاک کردن بازی رو میدن .

مشکل اینجاست که برای بنده حتی خودِ وب‌سایت download.ir هم باز نمیشه! درضمن بازی برای سال 2013 هست و اسمش Rayman Legends هست. این بازی اصلاََ مشکلی نداره که بخواد جمع بشه.

لینک به دیدگاه

سایت بدون مشکل باز میشه . مشکل احتمالا از طرف خود IPS شما هست . تماس بگیر باهاشون و اعتراض کن . یکمی اصرار کنی ، احتمالا درستش میکنن. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...