رفتن به مطلب

خام و صفر نشون دادن هارد

sabz7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها خوبین؟ خسته نباشین

بچه ها من یه هارد سیگیت ۵۰۰ گیگ داشتم امروز وصلش کردم به سیستم پخش ماشین بعدش که وصلش کردم به کامپیوتر هم ویندوز هم مکینتاش میگه باید هارد فرمت شه و تو قسمت کامپیوترم فقط اسم درایو و میزنه و دیکه هیچ خط حجمی و چیزی نشون نمیده تو قسمت پروپرتایز هم هارد و خام نشون میده همه چی صفر ممنون میشم بم بگین چیکار کنم خیلی گیرم و اطلاعاتم رو هواس ممنون میشم راهنماییم کنین... عکس هم میزارم...ممنون از لطفتون

post-14081-0-63371800-1470787877_thumb.jpg

post-14081-0-83814600-1470787884_thumb.jpg

post-14081-0-05896700-1470787893_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

باید فرایند بازیابی روش اجرا شه. به ترتیب با این برنامه‌ها بیازما:

ease us partition master

ease us dadat recovery

active file recovery

active partiotion recovery

لینک به دیدگاه

باید فرایند بازیابی روش اجرا شه. به ترتیب با این برنامه‌ها بیازما:

ease us partition master

ease us dadat recovery

active file recovery

active partiotion recovery

سلام ممنون از لطفتون اثا سعید... اقا سعید یعنی همشون رو پشت سر هم امتحان کنم؟ یا اگه یکیش جواب نداد برم اون یکی؟ این چیکار میکنه دقیقا؟ هارد فرمت میشه بعدا ریکاوری؟ ممنون میشن بیشتر توضیح بدین...

لینک به دیدگاه

دوست گرامی احتمالا پارتیشن مربوطه File Type تبدیل به RAW شده شما باید سریعا با نرم افزار مانند: EASEUS Recovery اطلاعات بازیابی و به پارتیشین سالم منتقل کنید. 

لینک به دیدگاه

دوست گرامی احتمالا پارتیشن مربوطه File Type تبدیل به RAW شده شما باید سریعا با نرم افزار مانند: EASEUS Recovery اطلاعات بازیابی و به پارتیشین سالم منتقل کنید. 

سلام دوست من خوبی؟ دوست من اخه اگه RAW شده بود تو disk management که عکسشو گذاشتم در قسمت file system اصلا هیچی نزده نه راو و نه فرمت دیگه ای نظرت چیه؟ بازمم منون از وقتت

لینک به دیدگاه

درود

ببینید نرم افزاری که گذاشتم دانلود کنید و بهتون میگه چی کار کنید دقیقا همینه فایل سیستمی که به RAW تبدیل شود مشخصاتش صفر می شود.

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از لطفتون اثا سعید... اقا سعید یعنی همشون رو پشت سر هم امتحان کنم؟ یا اگه یکیش جواب نداد برم اون یکی؟ این چیکار میکنه دقیقا؟ هارد فرمت میشه بعدا ریکاوری؟ ممنون میشن بیشتر توضیح بدین...

خواهش می‌کنم.

اگربختیار باشی و با اولی کارت راه بیفته، چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشه. اکر نشد به ترتیب با بقیه پیش برو.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...