رفتن به مطلب

نظر سنجی در مورد سرعت اینترنت

LEE
 اشتراک گذاری

سرعت اینترنت کاربران  

552 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. سرعت سرویس اینترنت شما چقدر است ؟

2. 2. نوع سرویس اینترنت شما چیست ؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، در نظر سنجی شرکت کرده و اگر مایل هستید ، در مورد سرویس خود توضیحات مختصری بیان کنید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 263
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

adsl بنده از شرکت پارس آنلاین هست . با اینکه 128 هست ولی همیشه بصورت 1MB دانلود میکنم. حجم دانلود ماهانه 14 گیگ و 1 تا 6 صبح هم مجانی است

جالب این است که در منوی مودم، کانکشن 2048 نشان داده می شود.

post-7143-079710200 1298668256_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من در حال حاضر از ایرانسل استفاده می کنم

2.5 گیگ ماهیانه؛ برای وبگردی خوبه و تقریبا جوابگوست

اما جدیدا سرویس 1024 کیلوبیت با حجم نامحدود مخابرات

رو درخواست دادم که بعد از یکی دو هفته استفاده می تونم

نظرمو در مورداون سرویس هم بگم

موفق باشید

ویرایش شده توسط gameinfo
لینک به دیدگاه

سلام

من مازندران هسنم ( شهرستان نکا)

از سرویس 1 مگ ECO-OFFICE شرکت شاتل استفاده می کنم (با ترافیک 10 گیگ برای 3 ماه)

خیلی ازش راضی نیستم ( جدیدا خیلی کند شده و سایتارو دیر بالا میاره اما متاسفانه تو شهر ما شرکت های دیگه قیمت هاشون خیلی جالب نیست هرچند کلا 3 تا شرکت بیشتر خدمات نمیدن)

Rose.gif

لینک به دیدگاه

سلام . من از سرویس 128 کیلوبیت با ترافیک 3 گیگ در ماه از شرکت اندیشه سبز خزر استفاده میکنم . سرعت دانلود من بین 36 تا 120 کیلوبایت متغیره که ضرب در 8 میشه سرعت واقعی . چون هم تو دفتر و هم خونه از یک شرکت اکانت گرفتم میتونم هر دو جا از یک User ID استفاده کنم . یک ماه برای خونه رو شارژ میکنم و یک ماه برای دفتر . از 1 تا 6 صبح هم مجانیه . ولی کند میشه و اعصاب خورد میکنه .

لینک به دیدگاه

سرعت من 512 هست که همون 51 کیلوبایت در ثانیه میشه

که سرعت جهشی تا 200 و خورده ای هم میره

حجم ترافیک 6 گیگ ماهیانه

3 تا 7 صبح هم رایگانه

ماهی 17500 هم پولشه

لینک به دیدگاه

با اجازه دوست عزیز LEE.

به نظرم بد نیست دوستانی که مایل هستند به سایت www.speedtest.net یک سر بزنند و در زمانی که سرعت اینترنتشون بالاست، یک تست از سرعت اینترنتشون بگیرند و تصویرش رو مشابه با عکسی که بنده در امضاء گذاشتم ، آپلود کنند. @};-

لینک به دیدگاه

یک نگاهی به این لینک بندازید و عمق فاجعه رو ببینید

http://www.speedtest.net/global.php

لینک به دیدگاه

متاسفانه من نمی تونم تست سرعت رو بگیرم از این سایت . نمی دونم چرا هیچ گزینه تستی نمیاد برام . وسط صفحه یک قسمت سفید هست که مطمئنا همونه که تست رو میده . ولی من چیزی نمی بینم . فلش پلیر آپدیته .

لینک به دیدگاه

اشکال از این است که فایل های فلش فعلا باز نمیشه و فیل شدن. فیل همون ف ی ..... استI%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

بنده سرویس 128 با محدودیت 20 گیگ ماهانه (سه ماهه 60 گیگ)از صبانت دارم. دانلودم بین 56 تا 110 می زنه. اینم یه تست از سایت speednet.ir

post-2764-027964000 1298723415_thumb.jpg

ویرایش شده توسط aminel1358
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اشکال از این است که فایل های فلش فعلا باز نمیشه و فیل شدن. فیل همون ف ی ..... استI%20Do%20not%20Know.gif

سلام هومن جان .

درسته !!!!!!! معلوم نیست میخوان چیکار کنن @};-

Oh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

یک 3 سالی میشه از اینترنت وایرلس داتک تلکام (IP-wirless) استفاده میکنم . سرویس 512 نامحدود هست و کیفیت سرویس رضایت بخش هست. سرعت تقریبا در تمام طول روز ثابت است و سرعت دانلود بین 55-60 میچرخه. من بیشتر به پایداری سرویس اهمیت میدم و ترجیح میدم در تمام طول روز سرعتم ثابت باشه و حالا اگر 120 هم نشد مهم نیست XD . خوشبختانه به معنی کلمه سرویس نامحدود است. در طوال این 3 سال 3.4 ترابایت ترافیک داشتم 8-}. پولش حلالشون باشه.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سرویس 1 مگ پارس دارم که به قول خودشون برست Burst 8-} داره

یعنی 2048 زده تو مودم و تا 230 اینا دل داره

بدش نیس

یه شاتل 512 هم هست که تو مقایسه ای که میتونم بکنم میگم شاتله با اینکه 512 هست به درد وبگردی میخوره هم پینگش پایینتره هم زودتر وب باز میکنه

اما شاتل بیشتر به درد دل میخوره اونم شبانه !

لینک به دیدگاه

قیمت این وایرلس داتک چند در میاد ماهانه ؟

تو سایت datak-telecom.net زده . ماهیانه 81 هزار تومان هست . من اولا که وایمکس اومده بود خیلی راغب به گرفتن وایمکس بودم ( 1 مگ) ولی هیچ چیزی تجربه نمیشه وداتک 10 سال تجربه سرویس دادن داره و پایداری سرویسشون خیلی خوبه و خدمات دهی مستمری دارن . من از اینکه دائم با سرویس دهنده سر بالا پایین شدن و افت کیفیت سرو کله بزنم بیزارم برای همین هم فعلا با داتک موندم.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

دوستان اخیرا کسی با پارس آنلاین مشکلی پیدا نکرده؟ سرعت بنده از 1mb به 80kb کاهش یافته است. تماس هم که میگیرم در جواب میگویند:هیچ مشکلی نیست

خلاصه از دوستان عزیز اگر کسی مشکل مشابه با بنده دار که بی زحمت بنده را مطلع کنید.

در غیر اینصورت یک دکتر چشم پزشک خوب معرفی کنید. شاید چشمهای من مشکلی دارد که تفاوت این دو عدد را احساس نمیکنم

لینک به دیدگاه

تو رشت که پارس آنلاین خیلی مزخرفه . افت سرعت زیاد داره . یکی از دوستام برای شرکتش 1 ساله 256 گرفته بود بعد از 4 ماه قرارداد رو با کلی ضرر فسخ کرد و رفت با اندیشه قرارداد بست.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان اخیرا کسی با پارس آنلاین مشکلی پیدا نکرده؟ سرعت بنده از 1mb به 80kb کاهش یافته است. تماس هم که میگیرم در جواب میگویند:هیچ مشکلی نیست

خلاصه از دوستان عزیز اگر کسی مشکل مشابه با بنده دار که بی زحمت بنده را مطلع کنید.

در غیر اینصورت یک دکتر چشم پزشک خوب معرفی کنید. شاید چشمهای من مشکلی دارد که تفاوت این دو عدد را احساس نمیکنم

در اين روزها يه سري كندي سرعت داشتيم ولي زياد نبوده هومن جان و الان در حال روال خوبشه

لینک به دیدگاه

اینترنت منم پارس آنلاینه خیلی افت کرده قبلا شبا با 90 کیلو دانلود داشتم الان به زور میشه 50 ... روزانش ولی عادیه ... چند روز پیشم که رپیدشر هم فیلتر بود ... خلاصه که یه طورایی عجیب شده قبلا هم افت سرعت داشتم اما 2 ال سه روز عادی میشد اما الان مدتیه که من مشکل حل نشده البته جای شکرش باقی و بازم راضیم چون نت 256 دارم که سرعت دانلود باید 30 باشه اماروزا 130 هست و شبا 50 و قیمتش نسبت به کیفیتش راضی کننده هست

من شاهینشهرم و وضعیت فعلیم اینطوره بقثیه روو نمیدانم

مرسی

لینک به دیدگاه

من 8 مگ شر دارم با ستلایت

از 300k میده تا 1 مگ

اکانت هم میدم

کسی خواست پ خ بده

لینک به دیدگاه

پارس انلاین

سرویس 1 مگ

1205992689.png

ویرایش شده توسط Green Day
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

کسی میدونه isp من چه شرکتی هستش ؟ چون من اینو از مخابرات گرفتم ماهیانه 10000 تومان و نامحدود هستش ولی مگه چقدر میشه دان داشت با این سرعت یه روز خودمو کشتم 1 گیگ دان داشتم 24 ساعته :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من روستایی هستم

یعنی داخل روستایی زندگی میکنم که 10 کیلومتر از شهر فاصله داره

ADSL هم به ما تعلق نمی گیره پس من از Dialup استفاده میکنم

سرعت اینترنت رو با سایت http://www.speedtest.ir تست کردم .

crj3aolrp3w8oqsl356b.jpg

ویرایش شده توسط morteza.p
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...