رفتن به مطلب

بهترین سرویس اینترنت نامحدود

WarlordMSM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان بنده خودم فقط تجربه نامحدود 256 پارس آنلاین رو داشتم و نمی دونم سرعت نت های دیگه چجوریه. الان آسیاتک بیشتر مشتری رو گیج می کنه سه تا طرح مختلف داده برای نامحدود. برنز و نقره ای و طلایی. میخواستم بدونم اگر کسی تجربه اینترنت نامحدود داره، چه سرویسی رو خریداری کرده و هزینش چقدر بوده و در عمل چه سرعت و پینگی داشته. و این که اگر خیلی دانلود زده بشه، سرعت رو تا چقدر پایین میارند.

بنده که 256 پارس آنلاین داشتم، اولش 2 مگابیت بود و سرعت بصورت پله ای پایین میومد. بعد فکر کنم 10 گیگ سرعت به سرعت واقعی میرسید که در عمل سرعت دانلودم می شد 43 مگابایت بر ثانیه. پینگش هم 100-120. ولی با اون سرعت نمی شه بازی کرد

دلیل گرفتن سرویس نامحدود: زیاد شدن افرادی که از نت استفاده می کنند و hفزایش مصرف در ساعات معمولی روز

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

اسیاتک رو کلا بیخیال. 256 نامحدودش سرعت 32 کیلو واسه دانلود میده اونم 24 هزارتومن. تازه زیادم استفاده کنی میاد پاین در حد 15 16

نقره ای و طلای هم نهایت تو 256 نا محدود سرعت دانلود 60 70 میده بهت. تازه بعضی وقتا تو سرور های بازی های انلاین پکت لاست شدید میوفته. فقط یه خوبی داره که تو سرعت های 128 تا 512 نامحدود که سرعت واقعی شون همون قدره موقع دانلود پینگت نمیره بالا فقط یکم لگ میشه.

در کل همین پارس انلاین رو بچسب

لینک به دیدگاه

اسیاتک اصلا بیخیالش شو چون خودم امتحان کردم اصلا خوب نیست .

من که ساکن مازندران هستم برای نماینده مرکزیشون تماس گرفتم خودشون خیلی بی تعارف گفتن سرعت 128 بهت 20 سرعت میدیم که بستگی به نوع طرحی که میگیری داره اما در کل گفت محدودیت دانلود داره که اگه بیشتر از 10 تا 15 گیگ دانلود کنی سرعتتو پایین  میاریم در کل اسیاتک انتخاب خوبی برای نامحدود نیست.

اما یکی از بستگانم نا محدود شاتل سرعت 128 داره و میگه سرعتش بیشتر موقعها 120 تا هست و هر ماه بیشتر از 100 گیگ دانلود داره خودم هم پینگشو امتحان کردم که پینگش 120 بود .

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

سلام 

به نظر من شما یه سرویس محدود بگیر با شبانه ی رایگان اون وقت دانلوداتون رو بزارید واسه ساعتایی که رایگان هستش

لینک به دیدگاه

سلام عزیز بهترین نامحدود موجود در ایران مال شاتل هست من خودم هم استفاده میکنم 128 نامحدود شاتل الان سرعت دانلودش طرفای 130 هست و محدودیت دانلودی هم من هنوز ندیدم ازش

و پینگ هم بهت بگم شاتل یه چیزی داره به اسم سرویس گیمینگ که به شکل عادی فعال نیست و زنگ میزنی و برات فعال میکنن که بعد از فعال کردن پینگت بین 80 تا 120 هست ( توی battlefield 4 و dota 2 و ... )

راستی اون سرویس گیمینگ هم کاملا رایگان هست

لینک به دیدگاه

داداش ماهی چند هست شاتل 128 که کرفتید؟؟؟/

http://www.shatel.ir/Prices-Of-Services/ADSL2/default.loco

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

من اسیاتک داشتم یعنی سرعتش از 2gکمتره :| اسیاتک اصلا نخری

پارس انلاین میخوام بخرم بنظرت خوبه؟ من واسه بازی انلاین میخوام چون بازی های من خیلی مصرف میکنن ساعتی 100مگ تا 150مگ مصرففشونه

لینک به دیدگاه

من روی یه خط دیگه نا محدود 256 آسیاتک دارم فقط به درد تلگرام و اینا میخوره واسه دانلود و بازی اصلا مناسب نیست. پینگش واسه سرویس های نا محدود افتضاخه.

لینک به دیدگاه

اسیاتک نامحدود 128 داره 32 تومن.

در روز تا 500 مگ اول سرعت 1 مگ هست بیشتر از این سرعت تا اخر همون روز میشه 256 کیلوبیت معادل 32 کیلوبایت

پینگشم اگه زنگ بزنی برات بزارن رو حالت گیمینگ خوبه ایرانی 15  20 و خارجی 90 تا 130

البته باید dsl mod رو روی G.DMT بزاری و دیتا ریت رو بالای 4 مگ تا بهترین و پایدار ترین پینگ رو بده. اون دیتا ریته خیلی تاثیر میزاره تا 20 تا پینگ.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اسیاتک نامحدود 128 داره 32 تومن.

در روز تا 500 مگ اول سرعت 1 مگ هست بیشتر از این سرعت تا اخر همون روز میشه 256 کیلوبیت معادل 32 کیلوبایت

پینگشم اگه زنگ بزنی برات بزارن رو حالت گیمینگ خوبه ایرانی 15  20 و خارجی 90 تا 130

البته باید dsl mod رو روی G.DMT بزاری و دیتا ریت رو بالای 4 مگ تا بهترین و پایدار ترین پینگ رو بده. اون دیتا ریته خیلی تاثیر میزاره تا 20 تا پینگ.

آخه 128 به چه درد میخوره؟سرویس های حجمی خیلی بهتر از این به اصطلاح نامحدود  هستن سرعت بیشتر و پینگ  بهتر دارن شبا هم با تمام محدودیت هاش باز من شبی 12 گیگ دانلود میکنم برای آپدیت بازی و چیزای دیگه با اینترنت موبایل میگیرم 1تا 11صبح مجانی..آخه تو سال 2017 واسه چی باید 128 بگیریم جوابگوی ارسال یه مسیج تو تلگرام نیست

لینک به دیدگاه

دوست من به شما پیشنهاد میکنم اسیاتک سرویس محدود بخری.سرعت 16 مگ برا ماه اول وصل کن ،و بعدش پهنای باندت رو 16 برا همیشه فعاله.ماه بعدش سرویس 128 کیلوبایت وصل کن با ترافیک 4 گیگ و دانلود شبانه همون سرعت 16 مگابیت یعنی 2 مگ خالص هست.من همینطوری شبی 25 گیگ دانلود میکنم.یعنی ماهی 700 گیگ تقریبا.

سرویس نامحدود ها که خوب نیستند.پینگم هم  تو سروری خارجی 120 تا 150 هست.خوبه .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

آخه 128 به چه درد میخوره؟سرویس های حجمی خیلی بهتر از این به اصطلاح نامحدود  هستن سرعت بیشتر و پینگ  بهتر دارن شبا هم با تمام محدودیت هاش باز من شبی 12 گیگ دانلود میکنم برای آپدیت بازی و چیزای دیگه با اینترنت موبایل میگیرم 1تا 11صبح مجانی..آخه تو سال 2017 واسه چی باید 128 بگیریم جوابگوی ارسال یه مسیج تو تلگرام نیست

اسمی 128 هست. البته البته 256 هست من اشتباه گفتم 128.

تا 500 مگ هم سرعت 1 مگ هست. حجمی والا زود تموم میشه. جشنواره هاشم که خوب نیستن قبلا یه 3 ماه 90 گیگ سرعت 6 مگ 70 تومن بود خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه

من 128 نامحدود شاتل دارم اکثر مواقع سرعت بالای 180 هست

لینک به دیدگاه

سلام

من سرویس art 7 شاتل دارم برای کارم ، واقعا عالیه ولی گرونه

شما حتما از شاتل بخر ، حالا می تونی سرویس های ارزونترش رو بگیری

لینک به دیدگاه

طبق تحقیقاتی که کردم به صرفه تر از بسته های قرمز های وب وجود نداره.

سرعت ۱۶ مگ دانلود ۲ مگابایت بر ثانیه ماهی ۵۰ گیگ حجم پینگ ۱۰۰ تا ۱۵۰ سالیانه ۴۰۰ تومن‌. ماهی ۳۳ تومن میفته.

یکساله دارم راضیم ازش به صرفه هم هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اسمی 128 هست. البته البته 256 هست من اشتباه گفتم 128.

تا 500 مگ هم سرعت 1 مگ هست. حجمی والا زود تموم میشه. جشنواره هاشم که خوب نیستن قبلا یه 3 ماه 90 گیگ سرعت 6 مگ 70 تومن بود خیلی خوب بود

من الان سرعتم 1000کیلوبابته و پهنای باند شاتل تا 16 مگ آزاده ولی خط خونه ی ما بیشتر از 10 مگ نمیکشه ! بعدشم تا 500 مگ سرعت یه مگ هست؟اصلا هیچ حرفی ندارم ! 500مگ توی یه روز یا نیمروز  تموم میشه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

من الان سرعتم 1000کیلوبابته و پهنای باند شاتل تا 16 مگ آزاده ولی خط خونه ی ما بیشتر از 10 مگ نمیکشه ! بعدشم تا 500 مگ سرعت یه مگ هست؟اصلا هیچ حرفی ندارم ! 500مگ توی یه روز یا نیمروز  تموم میشه

500 مگ تو یه روز نه 1 ماه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

500 مگ تو یه روز نه 1 ماه

مگه شما نمیگی  تا 500 مگ  استفاده سرعت 1 مگ  هست؟من میگم 500حجم توی یه روز  تموم میشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

مگه شما نمیگی  تا 500 مگ  استفاده سرعت 1 مگ  هست؟من میگم 500حجم توی یه روز  تموم میشه

500 مگ سهم هر روز هست که جمعا 15 گیگ میشه در ماه. امروز 500 مگ مصرف بشه تااخر همون روز میشه  256. از فردا دوباره 1 مگه تا 500 مگ مصرف بشه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

500 مگ سهم هر روز هست که جمعا 15 گیگ میشه در ماه. امروز 500 مگ مصرف بشه تااخر همون روز میشه  256. از فردا دوباره 1 مگه تا 500 مگ مصرف بشه

:4_joy: در کل کاملا مضحکه ! اصلا نمیدونم با وجود همچین قانون هایی چی بگم.......................

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...