رفتن به مطلب

مشکل unstable sector هارد وسترن

chaning
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بله دوست عزیز

اقا زدم بدتر شد :)) سلامتیش 23 درصد شد و لایف تایمش 88 روز خخخخخ الان باید یکم اطلاعات بریزم روش مجبوری احساس میکنم از میدون مین میخوام رد شم

لینک به دیدگاه

پاور corsair vs450 هست همچین خفن نیست ولی خوبه البته با کابل برق خودش استفاده میکنم که فیوز داره نمیدونم کاره درستی هست یا نه

برق هم قطع و وصل شده  :(

خالیش میکنم low level میزنم ببینم چی میشه خوندم zero write هم انجام بدم شاید خوب بشه و امکان داره طول بکشه ؟!

2 ماه پیش error scan زده بودم سالم بود ولی خیلی طول کشید حوصله نداشتم دوباره انجام بدم ولی به گفته شما انجام میدم بعد از خالی کردنش 

هارد اگر تا خر خره پر باشه مشکلی داره جون بعد از پر شدنش و defrag کردن تو اون وضعیت پیش اومده این 2تا ؟ این یکی هارد فنا نره صلوات !

من هارد هایی که تو امضام دارم از خر خره هم پر تره و این مشکلات هم وجود نداشته خدا روشکر

لینک به دیدگاه

من هارد هایی که تو امضام دارم از خر خره هم پر تره و این مشکلات هم وجود نداشته خدا روشکر

ماشاله همه هم سیگیت ایشاله دیسکش براتون بچرخه

پس تا خر خره ربط نداره

چی باعث میشه ؟! شرکت هم که 2سال تضمین میکنه بعد از 2سال اگر چیزی بشه مشکلی نیست ولی الان ...

منم خوب نگهداری میکردم هر ماه دیفراگ

شما کاره خاصی انجام میدین ؟! هارد 1ترا اگر یک پارتیشن باشه بده یا بهتره بیشتر باشه ؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...