رفتن به مطلب

کمک جهت خرید پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

یه راهنمایی میخواستم از دوستان جهت خرید پاور

یک پاور گرین ۸۵۸ وات دست دوم با کارکرد چهارسال موجوده که رو سیستم گیمینگ بوده با کارت گرافیک ۶۹۵۰

حدود دو سال پیش هم به علت صدای زیاد فن تحویل گارانتی شده و مشکل فن حل شده

الان هم پاور فوق مشکلی نداره

سوال من اینه به نظر شما میشه به این پاور اعتماد کرد برای سیستمم یا نه

مشخصات سیستم خودم

CPU i7 6700

Mb Asus z170a

Graphics r9 290x

Ram 4*4 tridentz 3200

ممنون

لینک به دیدگاه

پاورای خوبین. دوستم 580 داشت 3 سال باهاش کار کرد الانم 970 داره نزدیک 2 سال.تا یکی دوسال دیگه احتمالا مفید بهت جواب میده. البته نمیشه قطعی گفت. اون سری اول های گرین هم عالی بودن عموم 7 8 سال میش 530 فک کنم بود گرفت هنوز کار میکنه اونم تو گیم.

اگه هم بودجشو داری یه 700 hp بخر

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

منبع تغذیه کار کرده توصیه نمی شود چون هر سال از عمر این قطعه کم می شود و همچنین کارایی ان.

ابتداء بودجه تون مشخص کنید و من این منبع تغذیه پیشنهاد می کنم : GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum 

لینک به دیدگاه

سلام پاور گرین نو اگ خواستین حتما به تاپیک زیر سر بزنید
http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=62456&hl=

لینک به دیدگاه

عزيز سيستم قوي و تقريبا گرون قيمتي جمع كرديد چرا براي خريد يه پاور نو و سالم كه نسبت به اكثر قطعات سيستمتون هم قيمت خيلي كمتري هم داره خودداري ميكنيد؟ من خودم اكثر قطعات سيستم هاي خودم رو هميشه سعي ميكنم دست دو تميز تهيه كنم اما هيچ وقت هيچ وقت پاور رو دست دو بر نميدارم، سلامت و عمر تمام قطعات سيستم شما كه ارزشي تقريبا برابر با ٤-٥ ميليون تومان دارند بستگي به يه پاور ٣٠٠-٤٠٠ توماني ناقابل داره، اين يه قطعه تنها قطعه ايي هست كه ميتونه به تمام قطعات سيستم اسيب برسونه هميشه تو انتخابش دقت كنيد...

لینک به دیدگاه

سلام و درود @};- @};- دوست گرامی پاور دست دوم توصیه نمیشه اونم با کارتی این چنین + کمی اورکلاک با یه پاور دست دومی کمی خطرناک میشه به نظر بنده @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...