رفتن به مطلب

احتیاج به راهنمایی !! خرید 1070 آری یا نه؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چندین چند بار توی پست های مختلف در مورد خرید 1070 از دوستان مختلف راهنمایی و کمک خواستم که دوستان من رو به فیض رسوندن

اما الان واقعا دچار سردرگمی شدم و نمی تونم انتخاب درستی داشته باشم ؛ مساله رو شرح میدم تا انشاءالله بتونم از نظرات نخصصی شما دوستان استفاده کنم :

سیستم فعلی من توی امضام هست ، چند روز پیش به صرافت افتادم تا رم سیستم رو از 8 گیگ به 16 گیگ ارتقا بدم که چون مدل مشابه با رم خودم که Gskill ripjaws 8g dual 1600 cl7 بود پیدا نکردم و بعد مجبور به فروشش شدم که اون هم به لیون خودمون فروختمش و دو تا رم از این مدل خریدم :

http://lioncomputer.ir/product/3033/%D8%B1%D9%85+%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%B1+Vengeance+8GB+1600Mhz+DDR3/

خب فکر کنم از بابت رم یه خورده خیالم آسوده شده

اما میریم سراغ اصل مطلب همونطور که توی امضام هم نوشتم گرافیک من مدلش دقیقا اینه :

https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/gtx-960-2gb-2#spec

الان من تصمیم گرفتم برم سراغ تعویض کارت و با آگاهی که از طرف شما عزیزان می گیرم یه انتخاب خوب و درست رو داشته باشم

سوال اصلی و اساسی اینه که اگر من با همین سیستم بخوام یه 1070 بخرم چقدر میتونه توی بازی ها تاثیر خودش رو بذاره و بازدهی چقدر افزایش پیدا می کنه

بزارید ساده تر بپرسم :

الان من با این 960 خودم بعضی از بازی ها رو نمی تونم تنظیماتش رو تا آخر بزارم و اذیت می کنه حتی بعضی ها رو روی high هم که میذارم فریم خوبی بهم نمیده

خب من اگر یه 1070 خوب بخرم تنظیمات بازی ها رو همگی میتونم روی max بزارم یعنی دیگه کم نمیاره البته روی رزولیشن 1080P یا همون فول اچ دی منظورم هست

درضمن مشکلی با این سی پی یو بنده پیش نمیاد گلوگاه ایجاد نمیشه و همچنین پاور برای این کار کفایت می کنه؟؟؟

یه سوال دیگه من مانیتورم Asus vs228h هست با این مانیتور میتونم از این گرافیک به نحو درست و کامل استفاده ببرم

و توضیح نهایی اینکه من بودجه محدود هست و به سختی این پول رو جور کردم و از سر شکم سیری نمیخوام این کار رو بکنم ولی میخوام الان که این پول رو دارم خرج می کنم نتیجه بگیرم روی این حساب خیلی حساس و وسواس دارم به خرج میدم چون میترسم هزینه کنم و بعد نتیجه خوبی نگیرم و در آخر سرخورده بشم و پولم رو هم از دست داده باشم

ممنون و سپاس گذارم دوستان ببخشید یکم طولانی شد منتظر نظرات ارزشمندتون هستم لازم به ذکره چند روزه دارم بنچمارک های 1070 رو چک می کنم ولی خب لامصب روی بنچمارک ها نمیشه خیلی حساب کرد باید دید در واقعیت چقدر تفاوت مشهوده

لینک به دیدگاه

منم قصد دارم سری 10 Nvidia رو تهیه کنم ، امکانش هست باهاتون صحبت کنم ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه راهنمایی میتونم خدمتتون بکنم

معمولا ریویو و تست کارتهای جدید با انواع و اقسام cpu ها روی یوتیوب موجود هست میتونید مشاهده کنید و مقایسه کنید تا نتیجه گیری کنید

البته کمی عوامل دیگه هم دخیل هست رو سیستمی که تست انجام شده نسبت به سیستم شما مثل رم و هارد ها که برای شما قطعا نوع خوبی هست و  اگر هم نسبت به ویدیو مرجع نوع کمتری میبود هم زیاد نمیتونه فاصله امتیازی بندازه

باز رجوع به یوتیوب بکنید قطعا نتیجه میگیرید

خودم هم که قصد خرید دارم نسبت به مدل cpu خودم از این تست های یوتیوب استفاده کردم

قدرت  1070 فراتر از نیازتون روی رزولوشن 1080p هست مطمئن باشید ضعف سی پی یو در کار نباشه تمام بازی های حال حاضر رو میتونید رو نهایت تنظیمات بازی کنید

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من فکر میکنم اینده نگرانه تر این بود که شما از رم های دوآل چنل استفاده میکردید تا سینگل چنل در کنار هم چون رم های دوآل چنل قابلیت اورکلاک بالایی دارند. یک گیمر باید از یک کارت گرافیک قدرتمند استفاده کنه به نظرم من گیمرها باید روی کارت های گرافیک قدرتمند مانور بدن 1070 یا 1080 پایین تر از این به درد گیم نمیخوره و اگه میخرن بیشتر بخاطر بودجه پایینی هست که دارند. به نظرم شما یک 1070 بخری تا پنج سال از نظر گرافیک و بازیها خیالت راحته و میتونی روی اخرین تنظیمات آلترا بازی ها رو اجرا کنی و بر روی رزولوشن 1080 هم میتونی تا ده سال بازی ها رو اجرا کنی تو این پنج سال هم فرصت داری تو دو سه سال اینده یک سیستم ایده ال هم برای گرافیکت جور کنی.  پس این کارتو با خیال راحت بخر و بعدش پولهاتو جمع کن و یک سیستم بهتر با همین گرافیک اسمبل کن.

ویرایش شده توسط mrtash
لینک به دیدگاه

در خصوص یوتیوب و فیلم های فریم دهی گرافیک در بازی با انواع پردازنده ها رو که دوستان اشاره کردند

و میشه گفت مناسب ترین راه هست برای بدست اوردن اطلاعات

همیشه نکته مهم در تهیه یک قطعه میزان پرفرمنس اون نیست

شما میزان بودجه ایی که قصد هزینه کردند دارید برای ارتقا رو ابتدا بگید ا عزیزان بهتر بتونند گزینه هایی که می تونید انجام بدید رو ارائه کنند

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

سیستم شما برای خرید یک 1070 کاملا آماده هستش

اما شما به هیچ وجه به 1070 اون هم با قیمت حدود 2 تومن نیاز ندارید .

انتخاب هوشمندانه برای شما RX 480 و 1060 هستش

1060 رو که فعلا گیرتون نمیاد . اگرم بیاد باید حدود 1.5 پاش پول بدید که اصلا نمیصرفه .

480 هم کم یابه . و 1.2 براش زیاده ( بازم از 1060 با 1.5 قیمت خیلی بهتره !!! )

......................................

کار هایی که شما میتونید بکنید

1. صبر کنید تا یکی از قطعات زیر با قیمت مناسب گیرتون بیاد ( به ترتیب اولویت )

480 ترجیحا غیر رفرنس با قیمت حدودی 1 تومن

1060 با قیمت حدودی 1.1

1070 با قیمت حدودی 1.5 تا 1.7 تومن

2. خرید یک کارت دسته دو

خرید یک 390 یا 390x

290 یا 290x

980

.........................

شما یه انتخاب دیگه هم دارید

کارت گرافیک RX 470

این کارت برای فول اچ دی تقریبا جواب گو هست

قیمت مناسبی داره

میتوند حتی در حالت کراس ازش استفاده کنید .

قیمتش هم باید حدود 0.9 باشه

موفق باشید

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز
بله راحت اقدام به خرید کنید و مشکلی نیست
کارت 1070 قاتل TITAN X مکسول هست و برای 2K کاملا ایده آل برای 1080P که دیگه بهتر هم هست برای شما. میزان فریم گیریتون تا 100 فریم هست برای 1080P بنده خیلی تست و ریویو دیدم و از این لحاظ تا دوسال مشکلی در دریافت فریم ندارین.
توی انتخاب های خریدتون کارت GALAX GTX 1070 EXOC رو هم مد نظر داشته باشین واقعا فوق العادس !

موفق باشین

ویرایش شده توسط ΚιNGPıN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1060 رو که فعلا گیرتون نمیاد . اگرم بیاد باید حدود 1.5 پاش پول بدید که اصلا نمیصرفه .

1060 با قیمت حدودی 1.1

2. خرید یک کارت دسته دو

خرید یک 390 یا 390x

290 یا 290x

980

کارت گرافیک RX 470

قیمت مناسبی داره

موفق باشید

موافقم

لینک به دیدگاه

منم قصد دارم سری 10 Nvidia رو تهیه کنم ، امکانش هست باهاتون صحبت کنم ؟ 

در خدمتم دوست عزیز میتونیم با پیام خصوصی در ارتباط باشیم

به نظر بنده اندکی دیگر صبر کنید تا قیمت 1070 از حباب درببیاد

بله به این قضیه فکر کردم اما خب اگر صبر کنم درست ممکنه 100 تا 200 تومن قیمت 1070 کم بشه اما از اونور هم قیمت گرافیک خودم که میخوام بفروشمش افت می کنه و منم نمیتونم گرافیکم رو الان بفروشم و بعد صبر کنم 1070 بخرم پس در صورتیکه صبر کنم باز هم فکر نکنم چیز بیش از 200 تومن به صرفه ام باشه اونم در حالت خوش بینانه ...

درود

یه راهنمایی میتونم خدمتتون بکنم

معمولا ریویو و تست کارتهای جدید با انواع و اقسام cpu ها روی یوتیوب موجود هست میتونید مشاهده کنید و مقایسه کنید تا نتیجه گیری کنید

البته کمی عوامل دیگه هم دخیل هست رو سیستمی که تست انجام شده نسبت به سیستم شما مثل رم و هارد ها که برای شما قطعا نوع خوبی هست و  اگر هم نسبت به ویدیو مرجع نوع کمتری میبود هم زیاد نمیتونه فاصله امتیازی بندازه

باز رجوع به یوتیوب بکنید قطعا نتیجه میگیرید

خودم هم که قصد خرید دارم نسبت به مدل cpu خودم از این تست های یوتیوب استفاده کردم

قدرت  1070 فراتر از نیازتون روی رزولوشن 1080p هست مطمئن باشید ضعف سی پی یو در کار نباشه تمام بازی های حال حاضر رو میتونید رو نهایت تنظیمات بازی کنید

ممنون حتما این کار رو انجام خواهم داد ... البته اگر بتونم از تجربه کسی که الان داره از 1070 استفاده می کنه بهره ببرم خیلی بیشتر به واقعیت نزدیکتره

من فکر میکنم اینده نگرانه تر این بود که شما از رم های دوآل چنل استفاده میکردید تا سینگل چنل در کنار هم چون رم های دوآل چنل قابلیت اورکلاک بالایی دارند. یک گیمر باید از یک کارت گرافیک قدرتمند استفاده کنه به نظرم من گیمرها باید روی کارت های گرافیک قدرتمند مانور بدن 1070 یا 1080 پایین تر از این به درد گیم نمیخوره و اگه میخرن بیشتر بخاطر بودجه پایینی هست که دارند. به نظرم شما یک 1070 بخری تا پنج سال از نظر گرافیک و بازیها خیالت راحته و میتونی روی اخرین تنظیمات آلترا بازی ها رو اجرا کنی و بر روی رزولوشن 1080 هم میتونی تا ده سال بازی ها رو اجرا کنی تو این پنج سال هم فرصت داری تو دو سه سال اینده یک سیستم ایده ال هم برای گرافیکت جور کنی.  پس این کارتو با خیال راحت بخر و بعدش پولهاتو جمع کن و یک سیستم بهتر با همین گرافیک اسمبل کن.

دوست عزیز الان هم دارم بصورت دوال چنل استفاده می کنم ازشون ... دو تا رم یکسان خریدم که بصورت دوال گذاشتم کنار هم ...اینکه فعلا این گرافیک رو بخرم و بعدا در صورت نیاز سیستم رو عوض کنم هم فکر خوبی از این بعد بهش نگاه نکردم بودم از بس ادم برای تعویض سیستم باید به هماهنگی سوکت و غیره دقت کنه یه لحظه فکر کردم گرافیک هم باید بعدا عوض بشه ...!!!ممنون

در خصوص یوتیوب و فیلم های فریم دهی گرافیک در بازی با انواع پردازنده ها رو که دوستان اشاره کردند

و میشه گفت مناسب ترین راه هست برای بدست اوردن اطلاعات

همیشه نکته مهم در تهیه یک قطعه میزان پرفرمنس اون نیست

شما میزان بودجه ایی که قصد هزینه کردند دارید برای ارتقا رو ابتدا بگید ا عزیزان بهتر بتونند گزینه هایی که می تونید انجام بدید رو ارائه کنند

بله ممنون ... من نهایتا 1500 پول دارم که با فروش گراف خودم که فکر کنم چیزی نزدیک به 600 دستم رو بگیره ... بنابراین بتونم یه 1070 بخرم

1060 با قیمت حدودی 1.1

2. خرید یک کارت دسته دو

خرید یک 390 یا 390x

290 یا 290x

980

کارت گرافیک RX 470

قیمت مناسبی داره

موفق باشید

ممنون از توضیحاتتون ... خودم هم اول اول به این فکر کردم که یک 1060 بخرم اما اولا اینکه 1060 هنوز درست و حسابی موجود نشده دوما فکر کنم موجود هم که بشه قیمتش نجومی باشه و مقرون به صرفه نباشه بخرمش

اما نکته مهم اینه که من میخوام یکبار هزینه کنم و یک نتیجه خوب بگیرم اگر قرار باشه ار ایکس480 بخرم و دوباره یک تجربه نصف و نیمه از بازی ها رو در حالت با تنظیمات بالا داشته باشم ترجیح میدم اصلا هزینه نکنم چون با این نتایجی که ازش دیدم خیلی رغبت بهش پیدا نکردم

در مورد کارت گراف های سری قبل هم باز بهشون فکر کرم ولی واقعا میگم به هیچ نتیجه ای نرسیدم مثلا اینکه بخوام یه 980 بخررم یا یک 970 ... نمیدونم میترسم این کار رو بکنم و پشیمون بشم

دوستان راجع به اینکه سیستم فعلی ام کافی برای 1070 هم توضیح بدید ممنون میشم مثلا بحث گلوگاه شدن یا کافی بودن وات پاور ...

لینک به دیدگاه

1060 هم مناسبه برای الترا! 50-60 فریم حله دیگه!

ولی اگه نه خیلی حساسی

مثلا بازی مثل TR بخوای واقعا فول الترا + vxao ( gameworks sdk ) بکنی قطعا در فول اچ دی 60 فریم فیکس نیاز به 1070 هست!

مانیتور من جات بودم asus vx239h میخریدم!

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بله راحت اقدام به خرید کنید و مشکلی نیست

کارت 1070 قاتل TITAN X مکسول هست و برای 2K کاملا ایده آل برای 1080P که دیگه بهتر هم هست برای شما. میزان فریم گیریتون تا 100 فریم هست برای 1080P بنده خیلی تست و ریویو دیدم و از این لحاظ تا دوسال مشکلی در دریافت فریم ندارین.

توی انتخاب های خریدتون کارت GALAX GTX 1070 EXOC رو هم مد نظر داشته باشین واقعا فوق العادس !

موفق باشین

ممنون دوست عزیز خوشبختانه متوجه شدم که این کارت هم موجود شده و آریا کامپیوتر اوردتش نظرتون راجع بهش چیه  ...  درباره اش خوندم خیلی به نظر خوب میاد

http://....ir/vga-msi-gtx-1070-oc-gaming-x-tf-8gb

موافقم

ممنون دوست عزیز میشه کمی بیشتر توضیح بدید با توجه به جوابی که به نظر دوستمون توی پست قبل دادم باز هم نظرتون همینه ؟؟؟

1060 هم مناسبه برای الترا! 50-60 فریم حله دیگه!

ولی اگه نه خیلی حساسی

مثلا بازی مثل TR بخوای واقعا فول الترا + vxao ( gameworks sdk ) بکنی قطعا در فول اچ دی 60 فریم فیکس نیاز به 1070 هست!

مانیتور من جات بودم asus vx239h میخریدم!

ممنون

منظورتون از tr کدوم بازیه

راجع به این مانیتور هم میشه یه کم توضیح بدید ... چه تفاوتی با مانیتور خودم داره یعنی این رو بخرم خیلی تفاوت محسوسه

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز خوشبختانه متوجه شدم که این کارت هم موجود شده و آریا کامپیوتر اوردتش نظرتون راجع بهش چیه  ...  درباره اش خوندم خیلی به نظر خوب میاد

msi gaming x رو زیاد دوست ندارم به این دلایل:

1-طراحی تکراری

2-ظاهر اسباب بازی گونه

3-فول پلاستیک! (حتی بکپلیتش هم پلاستیکیه!)

به هر حال هرکس نظر و سلیقه ای داره..

اما اگر مایل هستین اقدام به خرید کنید چون کارت فوق العاده ایه

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز میشه کمی بیشتر توضیح بدید با توجه به جوابی که به نظر دوستمون توی پست قبل دادم باز هم نظرتون همینه ؟؟؟

ممنون

راجع به این مانیتور هم میشه یه کم توضیح بدید ... چه تفاوتی با مانیتور خودم داره یعنی این رو بخرم خیلی تفاوت محسوسه

شما میتونید با توجه به این بودجه و فروش گرافیک خودتون

RX480 یا 1060 + ارتقا پردازنده به سری Core i7

یا کل هزینه رو تنها روی 1070 بکنید

در خصوص گرافیک 1070 MSI هم با توجه به قیمت و میزان اورکلاک شده

پیشنهادم خرید Inno3D iChill GTX 1070 X3 Air Boss 8GB GDDR5

در اخر در خصوص خرید اگر نیت دارید گرافیکی بخرید که تا چند سال بتونید بازی هارو در 1080p اجرا کنید با خیال راحت و تنظیمات بالا انتخاب شما 1070 هست اما اگر به دنبال ارتقا هستید بعد از مدتی به سراغ خرید 1060 یا rx480 برید

لینک به دیدگاه

ممنون

RISE OF TOMBRAIDER

مانیتور شما TN باید باشه اشتباه نکنم

VX239H کیفیت تصویر بالا لذت میبری ..این مانیتور با 1060 خیلی خوب میشه ولی باز حساسی 1070 بخر خیالت تخت باشه تا دو سال

دوستان این پاسکال هرچی سی پی یو خفن تر داشته باشه بهتر جواب میده مثل همه کارتا

ولی اعجاز این معماری اینه به خاطر FE هوشمند سی پی یو خیلی قوی هم نباشه قرار نیست خیلی تفاوت ببینی

الان اکثر بازی های من هر هسته 30-35% درگیر میشه و جی پی یو 98 99 100% درگیر میشه!!

با 290 پدر سی پی یو در میومد داغ میشد با 1080 اصلا فشار نمیاد به سی پی یو لامصب همش دمای سی پی یو 50 درجه یا حتی کمتر تا 45 هست!!!

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

فعلا روی 1070 حساب باز نکن ... مثل اینکه مشکل anti alaising داره و تا حالا رفع نشده حالا بزار چند وقت دیگه که مشکلات و محاسنش بیاد بیرون و قیمتشم متعادلتر بشه و بعد اقدام به خریدش کنید ولی من جای شما بودم یا 470 میخریدم یا سافاییر 480 4گیگی چون تو رزولوشن FHD بازی میکنی گفتم بیشتر هزینه نکنی بهتره ...

https://forums.geforce.com/default/topic/948633/anti-aliasing-not-working-with-1070/

https://www.reddit.com/r/Nvidiahelp/comments/4qs4c2/antialiasing_not_working_in_games_with_1070/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نظر بنده اینه که برای اینکه رضایت کافی از عملکرد کلی سیستم داشته باشید باید به فکر ارتقاء قطعات خودتون باشید مثلا الان که رم رو از 8 به 16 افزایش دادید بهتر جواب میده برا بازیهایی که حداقال به 8 گیگ رم نیاز دارند. الان اگه بخواهید کارت قوی بخرید بهتره اول پاورتون رو تعویض کنید بعد یه کارت خوب مثل 1060 یا 1070 خریداری کنید . 

پردازندتونم بهتره حداقال 4690 باشه ،اگه بودجه کافی داشتید 4790 گزینه مناسبی هست.

لینک به دیدگاه

در خدمتم دوست عزیز میتونیم با پیام خصوصی در ارتباط باشیم

بله به این قضیه فکر کردم اما خب اگر صبر کنم درست ممکنه 100 تا 200 تومن قیمت 1070 کم بشه اما از اونور هم قیمت گرافیک خودم که میخوام بفروشمش افت می کنه و منم نمیتونم گرافیکم رو الان بفروشم و بعد صبر کنم 1070 بخرم پس در صورتیکه صبر کنم باز هم فکر نکنم چیز بیش از 200 تومن به صرفه ام باشه اونم در حالت خوش بینانه ...

ممنون حتما این کار رو انجام خواهم داد ... البته اگر بتونم از تجربه کسی که الان داره از 1070 استفاده می کنه بهره ببرم خیلی بیشتر به واقعیت نزدیکتره

دوست عزیز الان هم دارم بصورت دوال چنل استفاده می کنم ازشون ... دو تا رم یکسان خریدم که بصورت دوال گذاشتم کنار هم ...اینکه فعلا این گرافیک رو بخرم و بعدا در صورت نیاز سیستم رو عوض کنم هم فکر خوبی از این بعد بهش نگاه نکردم بودم از بس ادم برای تعویض سیستم باید به هماهنگی سوکت و غیره دقت کنه یه لحظه فکر کردم گرافیک هم باید بعدا عوض بشه ...!!!ممنون

بله ممنون ... من نهایتا 1500 پول دارم که با فروش گراف خودم که فکر کنم چیزی نزدیک به 600 دستم رو بگیره ... بنابراین بتونم یه 1070 بخرم

ممنون از توضیحاتتون ... خودم هم اول اول به این فکر کردم که یک 1060 بخرم اما اولا اینکه 1060 هنوز درست و حسابی موجود نشده دوما فکر کنم موجود هم که بشه قیمتش نجومی باشه و مقرون به صرفه نباشه بخرمش

اما نکته مهم اینه که من میخوام یکبار هزینه کنم و یک نتیجه خوب بگیرم اگر قرار باشه ار ایکس480 بخرم و دوباره یک تجربه نصف و نیمه از بازی ها رو در حالت با تنظیمات بالا داشته باشم ترجیح میدم اصلا هزینه نکنم چون با این نتایجی که ازش دیدم خیلی رغبت بهش پیدا نکردم

در مورد کارت گراف های سری قبل هم باز بهشون فکر کرم ولی واقعا میگم به هیچ نتیجه ای نرسیدم مثلا اینکه بخوام یه 980 بخررم یا یک 970 ... نمیدونم میترسم این کار رو بکنم و پشیمون بشم

دوستان راجع به اینکه سیستم فعلی ام کافی برای 1070 هم توضیح بدید ممنون میشم مثلا بحث گلوگاه شدن یا کافی بودن وات پاور ...

دور 970 رو کامل خط بکشید .

ارتقا از 960 به 970 اصلا درست نیست !!!

......

شما کارت RX 480 رو با قیمت حدود 1.2 میتونید تهیه کنید ( قیمت اصلیش باید حدود 1 تومن باشه که نیست ) اما 1070 حدود 2 تومن قیمتشه .

صرفه اقتصادی با 480 هست بدون شک .

شما میتونید در آینده با کراس کردن RX 480 با قیمتی در حد 1070 به قدرتی در حد 1080 برسید .

مخصوصا چند ماه دیگه که قیمت 480 متعادل تر میشه و بعد از یه مدت دست دو این کارت گیر میاد

.....

در هر صورت قیمت 1070 باید کمتر باشه و یه مدت دیگه که قیمتش مناسب تر بشه ارزش خریدش بسیار بهتر میشه .

برای گیمر هایی که هزینه براشون مهمه خرید کارتی که از قیمت واقعیش فاصله زیاد داره یه اشتباه بزرگه .

چند ماه دیگه قیمت کارت آک  کلی کم میشه و یکی دو سال دیگه که میخواید کارتتون رو بفروشید نصف قیمت خریدتون هم بر نمیدارن .

لینک به دیدگاه

خرید 1070 از دزدان دریایی ایرانی به هیچ وجه توصیه نمیشه

:D

لینک به دیدگاه

تازه امسال با بهانه گمرک به این زودیها ارزون نخواهد شد

لینک به دیدگاه

=)) =)) =))

موندم کاپیتان باربوسا و جک اسپارو داخل ایران کی هست :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی با همین قیمت هر تعدادی میارن در کمتر از 1 ساعت فروش میره چه دلیلی داره که قیمت رو بیارن پایین؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان من امروز صبح توی یو .. تی .. یوب زیاد چرخیدم و مقایسه های مختلف رو نگاه کردم و خیلی چیزا دستگیرم شد که به چند نکته اشاره میکنم

1- مقایسه سی پی یو خودم یعنی 4460 با گراف های مختلف رو جستجو کردم نتایج جالب بود :

با 960 خودم رو ابتدا نگاه کردمبعد رفتم سراغ ار ایکس 480 و بعد هم 1070 البته 970 و 980 رو یه نگاهی انداختم

نکته اینکه تست های روی 1070 همه بنچمارک بیشتر روی 2k , 4k مانور داده بود و خیلی به فول اچ دی نپرداخته بود و این هم نشونه قدرت این گراف هست الحق و الانصاف قدرت خیلی خوبی هم داره اما نکته ای که ذهنم رو به خودش جلب کرد این بود که از ترکیب 4460 خودم با ار ایکس 480 وقتی بنچمارک ها و فریم ریت رو نگاه می کردم توی رزولوشن فول اچ دی بسیا رخوب خودش رو نشون داده بود و به نظر میاد توی این رزولوشن کار خودش رو به خوبی انجام میده ...

حلا کاری ندارم که بین 480 و 1060 کدوم بهترن یا بدتر نظرات متفاوته منم نمی خوام وارد بحثش بشم اما با توجه به چیزی که من امروز توی یو .. تی .. یوب دیدم به نظرم با قیمت فعلی موجودی ایران 480 هم به صرفه هست و هم نتیجه خوبی رو به دنبال داره درضمن یکی از دوستان اشاره خوبی کردن اگر بعدا هم خواست ادم میتونه دو تاش رو کنار هم کراس فایر کنه که در اینصورت با 1080 رقابت خواهد کرد و بنچمارک ها هم نشون دهنده همین مطلب هست

در نهایت باید بگم که وقتی دو دو تا چهار تا که میکنم می بینم من که از 960 2 گیگ میخوام برم سراغ یه کارت 8 گیگابایتی مطمئنا تاثیر رو به وفور خواهم دید حالا با 480 این مطلب دیده میشه خب مسلما با 1070 این مطلب بیشتر و بیشتر خواهد بود اما با توجه به قیمتشون کاملا این قضیه به نفع 480 می چرخه

یه مطلب که خیلی برام مهمه و الان باید درست تصمیم بگیرم اینه که از بین برندهایی که 480 رو زدن کدوم خریدش صحیح تره هم از لحاظ قدرت و هم دما و هم قیمت

لطفا راهنمایی کنید کدوم 480 ؟؟؟؟ من توی خرید 960 خودم عجله کردم و دچار اشتباه شدم نمیخوام این بار هم اشتباه کنم ..

ممنون در اخر از اون دوستون که راهنمایی کردن و گفتن توی یو .. تی .. یوب سی پی یو و گراف ها رو با هم مقایسه کنم تشکر می کنم خیلی به روشن تر شدنموضوع کمک کردند

تازه امسال با بهانه گمرک به این زودیها ارزون نخواهد شد

=)) =)) =))

موندم کاپیتان باربوسا و جک اسپارو داخل ایران کی هست :D

وقتی با همین قیمت هر تعدادی میارن در کمتر از 1 ساعت فروش میره چه دلیلی داره که قیمت رو بیارن پایین؟؟

حرف همه دوستان عزیز و گرامی تایید میشه واقعا ما داریم به کجا میریم وقتی توی این مملکت خودمون به خودمون رحم نمی کنیم توقع داریم دشمنامون باهامون چه رفتاری داشته باشن !!!!!!!!

ویرایش شده توسط Barman.N5X
لینک به دیدگاه

(کلن یه نیمنگاهی به مشکلات کراس و مصرف و نویز بالای کراس داشته باشید. الان میگید کراس میکنم..480 تا یکی دو سال دیگه براتون کار میکنه. دو سال دیگه احتمال اینکه کراس بخواید بکنید شاید کم باشه با اومدن سری جدید..تک کارت 1070 حدود 1900 هس گالاکس)..  منتهی در مورد شما برا استفاده تو بازی های الان و Fhd نیاز مبرمی به همچین کارتی نیس و 480 جوابه قشنگ.

1060 هم تا وقتی سر گردنه فروش بره نمیارزه به نسبت 480

480 رد دوییل پاورکالر یه زمان موجود بود تو فروم 1200 میفروختن. کااکرده 480 سافایر عادی هم 1 تومن بود که یه نفر خریدش.

لینک به دیدگاه

(کلن یه نیمنگاهی به مشکلات کراس و مصرف و نویز بالای کراس داشته باشید. الان میگید کراس میکنم..480 تا یکی دو سال دیگه براتون کار میکنه. دو سال دیگه احتمال اینکه کراس بخواید بکنید شاید کم باشه با اومدن سری جدید..تک کارت 1070 حدود 1900 هس گالاکس)..  منتهی در مورد شما برا استفاده تو بازی های الان و Fhd نیاز مبرمی به همچین کارتی نیس و 480 جوابه قشنگ.

1060 هم تا وقتی سر گردنه فروش بره نمیارزه به نسبت 480

480 رد دوییل پاورکالر یه زمان موجود بود تو فروم 1200 میفروختن. کااکرده 480 سافایر عادی هم 1 تومن بود که یه نفر خریدش.

ممنون بله کی تا دوسال دیگه رودیده برای مثال گفتم در صورتیکه به قول شما همین 480 تا دو سال دیگه بازی ها رو روی رزولوشن فول اچ دی به خوبی جواب میده

در مورد سافایر که فکر کنم اینی که توی بازار اومد مدل رفرنس بود و اصلا جالب نیست مدل نیترو هم که فعلا نیومده اما در مورد پاور کالر به نظرم این کارت فوق العاده هست این مقاله رو درباره اش خوندم به نظر گزینه ی مناسبی هست :

http://www.guru3d.com/articles_pages/powercolor_radeon_rx_480_red_devil_review,1.html

هر کس زبانش خوبه و حوصله داره تمام صفحات این مقاله رو ورق بزنه و نظرش رو با ما در میون بزاره ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...