رفتن به مطلب

*****فروش گرافیک GIGABYTE GTX 980 G1 4GB*****

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ، یک عدد کارت گیگابایت G1 GTX980 موجوده، کارت کاملاً نو هست و تو ویترین مغازه بوده... تا 11/11/2018 گارانتی داره

فروخته شد

فروش در کرج و تهران حضوری ، شهرهای دیگه هزینه ارسال با خریدار

WP_20_Pro.jpg

WP_21_Pro.jpg

WP_22_Pro.jpg

ویرایش شده توسط Assassin HAWK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . 950 خریدارم .

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

:blink: ........ 8-}

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ! نداره . الان 980ti رو 1200 مامله کردن ... 980 هم فکر کنم 1 تومن خوب باشه براش ...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/62334-خریدار-GTX980-با-قیمت-مناسب

به این تاپیک لطفا یه سری بزنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز ! نداره . الان 980ti رو 1200 مامله کردن ... 980 هم فکر کنم 1 تومن خوب باشه براش ...

پیشنهاد شما هم تعجب داره و هم خنده داره !!!

یه لینک از اون تاپیکی که 980ti را 1200 خرید و فروش کردند بدید تا چشم ما هم روشن بشه  :D

لینک به دیدگاه

پیشنهاد شما هم تعجب داره و هم خنده داره !!!

یه لینک از اون تاپیکی که 980ti را 1200 خرید و فروش کردند بدید تا چشم ما هم روشن بشه :D

ایشون راست میگن خیلی قیمتا پایین اومده برای دسته دوم چون کسی بخواد با این قیمت ۹۸۰ بخره اونم دست ۲ میره یدونه ۱۰۷۰ اک میخره . الان ۹۸۰ قیمتش ۱ تومن و ۹۷۰ ۹۰۰ تومن و ۹۸۰ ti ۱۲۰۰ فروش میره . حالا کالا برای شماس هر قیمتی دوس دارید برای فروش بزارید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون راست میگن خیلی قیمتا پایین اومده برای دسته دوم چون کسی بخواد با این قیمت ۹۸۰ بخره اونم دست ۲ میره یدونه ۱۰۷۰ اک میخره . الان ۹۸۰ قیمتش ۱ تومن و ۹۷۰ ۹۰۰ تومن و ۹۸۰ ti ۱۲۰۰ فروش میره . حالا کالا برای شماس هر قیمتی دوس دارید برای فروش بزارید

دوست عزیز این چیزها که شما دارید میگید را من خیلی وقت پیشها نوشتم و سوابقش هم هست .

اگر شما و اون بنده خدا سالی یه خرید و فروش انجام بدید من سالی بالای 100 تا خرید و فروش انجام میدم ( که باز هم سوابقش هست ).

هر قطعه ای هم تو این فروم خرید و فروش میشه قطعا آمارش را دارم و تا بحال تو این فروم گرافیک 980 گیگابایت یا ایسوس زیر 1150-1200 معامله نشده و گرافیک 980ti هم زیر 1550 قیمت نخورده و قطعا معامله هم نشده .

حالا شما واون بنده خدا این قیمت 1200 برای 980ti را تو کدوم تاپیک دیدید من در تعجبم و هم از اون بنده خدا وهم از شما که تائیدشون میکنید میخوام که لینک اون تاپیک را بدید تا ما هم در جریان قرار بگیریم .

این کارت هم برای من نیست که بخوام روش قیمت بزارم و اصلا هم نمیگن قیمت بالا یا پائین هست .

فقط چون اون بنده خدا پیشنهاد 950 برای خرید دادند تعجب کردم چون واقعا پیشنهادشون دور از منطق و ... بود .

حالا شما واون بنده خدا این قیمت 1200 برای 980ti را تو کدوم تاپیپ دیدید من در تعجبم و هم از اون بنده خدا وهم از شما که تائیدشون میکنید میخوام که لینک اون تاپیک را بدید تا ما هم در جریان قرار بگیریم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این چیزها که شما دارید میگید را من خیلی وقت پیشها نوشتم و سوابقش هم هست .

اگر شما و اون بنده خدا سالی یه خرید و فروش انجام بدید من سالی بالای 100 تا خرید و فروش انجام میدم ( که باز هم سوابقش هست ).

هر قطعه ای هم تو این فروم خرید و فروش میشه قطعا آمارش را دارم و تا بحال تو این فروم گرافیک 980 گیگابایت یا ایسوس زیر 1150-1200 معامله نشده و گرافیک 980ti هم زیر 1550 قیمت نخورده و قطعا معامله هم نشده .

حالا شما واون بنده خدا این قیمت 1200 برای 980ti را تو کدوم تاپیک دیدید من در تعجبم و هم از اون بنده خدا وهم از شما که تائیدشون میکنید میخوام که لینک اون تاپیک را بدید تا ما هم در جریان قرار بگیریم .

این کارت هم برای من نیست که بخوام روش قیمت بزارم و اصلا هم نمیگن قیمت بالا یا پائین هست .

فقط چون اون بنده خدا پیشنهاد 950 برای خرید دادند تعجب کردم چون واقعا پیشنهادشون دور از منطق و ... بود .

حالا شما واون بنده خدا این قیمت 1200 برای 980ti را تو کدوم تاپیپ دیدید من در تعجبم و هم از اون بنده خدا وهم از شما که تائیدشون میکنید میخوام که لینک اون تاپیک را بدید تا ما هم در جریان قرار بگیریم .

بله 950 قیمت مناسبی نیست واقعا  . اما توی وضعیت فعلی با کمی فکر کردن میتونید بفهمید که این قیمت برای 980 مقداری زیاده 

...

خودمم خیلی وقت نیست توی بازارچه اومدم اما اگه توی تاپیک های جدید برای فروش 9xx برید میفهمید که معمولا خریدارا دنبال همچین قیمتی هستن . دلیل ورود خودم به بازارچه هم اینکه سیستم خودم گرافیک نداره و یک هفته اینده میخوام گرافیک بخرم اومدم ببینم چند قیمت میخوره و ... 

خودمم دنبال 980ti یا 980 خوشقیمت هستم چون بودجم محدوده . :X

ویرایش شده توسط TaNHA<3
لینک به دیدگاه

عزیز کسی 980ti به این قیمت یعنی 1200 نمیده در حال حاضر

ولی مطمئن باش که با پایین اومدن قیمتها به این میرسن اما فعلا مبلغی که شما میگی خیلی کمه

پیشنهاد فروش ایشون هم منطقی نیست تا 2 ماه پیش لیون داشت به همین قیمت کارت نو 980 GTX دست مشتری میداد اگه یادتون باشه یعنی 1500 بود یا 1550

ایشون فروشنده هستن و میتونن هر قیمتی بزارن و خریدار هم میتونه قبول بکنه یا نکنه

اما بهتره قیمت منطقی گذاشته بشه اگه قصد فروش ایشون حتمی هست

این کارت البته نو هست که قیمت کاملا مناسبه من به نو بودنش توجه نکرده بودم

ویرایش شده توسط anima066
لینک به دیدگاه

عزیز کسی 980ti به این قیمت یعنی 1200 نمیده در حال حاضر

ولی مطمئن باش که با پایین اومدن قیمتها به این میرسن اما فعلا مبلغی که شما میگی خیلی کمه

پیشنهاد فروش ایشون هم منطقی نیست تا 2 ماه پیش لیون داشت به همین قیمت کارت نو 980 دست مشتری میداد اگه یادتون باشه یعنی 1500 بود یا 1550

ایشون فروشنده هستن و میتونن هر قیمتی بزارن و خریدار هم میتونه قبول بکنه یا نکنه

اما بهتره قیمت منطقی گذاشته بشه اگه قصد فروش ایشون حتمی هست

گفته های شما تایید میشه دوست گل.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز همونطوری که در پست اول هم گفتم کارت نو هست و با همین قیمتم دارم روش ضرر میکنم، پس هی نگید نوش انقدر بود،نوش اونقدر بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله 950 قیمت مناسبی نیست واقعا  . اما توی وضعیت فعلی با کمی فکر کردن میتونید بفهمید که این قیمت برای 980 مقداری زیاده 

...

خودمم خیلی وقت نیست توی بازارچه اومدم اما اگه توی تاپیک های جدید برای فروش 9xx برید میفهمید که معمولا خریدارا دنبال همچین قیمتی هستن . دلیل ورود خودم به بازارچه هم اینکه سیستم خودم گرافیک نداره و یک هفته اینده میخوام گرافیک بخرم اومدم ببینم چند قیمت میخوره و ... 

خودمم دنبال 980ti یا 980 خوشقیمت هستم چون بودجم محدوده . :x

اصولا در خرید و فروش یه عرفی حاکم هست و نظر شخصی من و شما تعیین کننده قیمت نیست .

من اصلا گیم نمیزنم و شاید این کارت با یه کارت 750ti برای من هیچ فرقی نکند و شاید همون 950 هم که اون بنده خدا پیشنهاد داد هم از نظر من برای خرید یه کارت 980 زیاد باشه ولی این نظر شخصی من هست و عرف چیز دیگری هست .

داستان کاهش قیمت هم یه بار اتفاق میافته و قرار نیست هر ماه شاهد افت قیمت باشیم .

2-3 ماه پیش یک بار به دلیل ریلیز شدن 1080و 1070 کارتهای سری 9 مانند 980ti و 980 و 970 با کاهش قیمت روبرو شدند و بطور مثال قیمت 980ti کارکرده مدل g1 از 2300 به حدود 1800 کاهش پیدا کرد و حیتی یکی دو مورد هم دوستان با قیمتهای پائینتر حتی 1500-1600 هم کارتشان را فروختند ولی دیگه کسی زیر این قیمت نفروخته تا الان .

حالا اینکه شما سیستموتون گرافیک نداره یا اینکه اون بنده خدا دوست داره یه همچنین کارتی را 950 بخره یه مسئله شخصی هست و پیشنهاد و مطرح کردنش در این تایپیک خلاف مقررات هست و میتونید به فروشنده پی ام بدید نه اینکه بیائید تو تاپیک بگید 980TI  قیمتش 1200 هست یا کارت 980 نهالیتا 1 تومن میارزه  در صورتیکه قیمت 980TI زیر 1500 نیست و 980 کارکرده گیگا و ایسوس هم کسی زیر 1150-1200 نفروخته !

لینک به دیدگاه

اصولا در خرید و فروش یه عرفی حاکم هست و نظر شخصی من و شما تعیین کننده قیمت نیست .

من اصلا گیم نمیزنم و شاید این کارت با یه کارت 750ti برای من هیچ فرقی نکند و شاید همون 950 هم که اون بنده خدا پیشنهاد داد هم از نظر من برای خرید یه کارت 980 زیاد باشه ولی این نظر شخصی من هست و عرف چیز دیگری هست .

داستان کاهش قیمت هم یه بار اتفاق میافته و قرار نیست هر ماه شاهد افت قیمت باشیم .

2-3 ماه پیش یک بار به دلیل ریلیز شدن 1080و 1070 کارتهای سری 9 مانند 980ti و 980 و 970 با کاهش قیمت روبرو شدند و بطور مثال قیمت 980ti کارکرده مدل g1 از 2300 به حدود 1800 کاهش پیدا کرد و حیتی یکی دو مورد هم دوستان با قیمتهای پائینتر حتی 1500-1600 هم کارتشان را فروختند ولی دیگه کسی زیر این قیمت نفروخته تا الان .

حالا اینکه شما سیستموتون گرافیک نداره یا اینکه اون بنده خدا دوست داره یه همچنین کارتی را 950 بخره یه مسئله شخصی هست و پیشنهاد و مطرح کردنش در این تایپیک خلاف مقررات هست و میتونید به فروشنده پی ام بدید نه اینکه بیائید تو تاپیک بگید 980TI  قیمتش 1200 هست یا کارت 980 نهالیتا 1 تومن میارزه  در صورتیکه قیمت 980TI زیر 1500 نیست و 980 کارکرده گیگا و ایسوس هم کسی زیر 1150-1200 نفروخته !

دقیقا درست و منطقیه  حرفای آقا بهزاد

ویرایش شده توسط 7alireza7
لینک به دیدگاه

سلام . 950 خریدارم .

دوستان

اولا که خواهشا نظری دارید تاپیک دیگران رو خراب نکنید و بهتره تو خصوصی نظرتونو بگید

و دوما کارت گرافیک 980 رو دم در کارخونه هم 1200 نمیدن...قیمت دستتون نیس

یا علی

لینک به دیدگاه

استارتر شرمنده بحث میکنم اما این دیگه خیلی جک بود

980ti 1200 تومن  :laughing:  =))  یه سر به بازار نمیزنین هیچ حداقل همین سایت هارو چک کنین بعد تاپیک ملتو خراب کنین

ویرایش شده توسط ramin00747
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...