رفتن به مطلب

سوال در مورد Captain 240 EX

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

چندی پیش پمپ واترکولر Deep Cool Captain 240 ام سوخت و مجبور شدم اونو ببرم لیون که کارای گارانتیش رو انجام بدن

متاسفانه بخش فروش واترکولر های لیون خیلی وضعیت مناسبی نداره و فقط دو سه مدل گرین هستش 

طی تماس های مکرر بنده به این نتیجه رسیدیم که یکی از دو مدل Green 240 و CoolerMaster Nepton 240 که در لیون موجوده رو با پرداخت مابه تفاوت وجه ، بگیرم که من اصلا تمایلی گرفتن واترکولر های شرکت گرین ندارم . و همچنین کولرمستر با این که نزدیک 100 هزار تومن گرون تر از Captain هستش و کارایی تغریبا برابری (کمی پایین تر) که دارن  به نظرم نمی ارزه بگیرم 

اما الان توی سایت شرکت فرانوآوران (نمایندگی رسمی دیپ کول ایران) رفتم و دیدم سری EX مدت هاست معرفی شده (خبر منتشر شده در این سایت مربوط به 15 فروردین ماه سال جاری هست) و هنوز که هنوزه خبری از این محصول نیست

به نظر شما کی این محصول وارد بازار داخلی میشه؟؟

با تشکر

یا حق

ویرایش شده توسط ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

ببخشید سوالم مربوط به سوال شما نیست.
میخاستم بدونم دلیل سوختن پمپ چی بود؟

چه قدر طول کشید تا سوخت؟

بسیار ممنون از شما.

لینک به دیدگاه

والا دلیل سوختن پمپ کاملا تصادفی بود . وسط بازی بودیم  (Euro Truck Simulator 2) یهو یه چراغ قرمز روی مادربورد روشن شد با دوستمون فورا بهش گفتم بزنه بقل  :D دفترچه رو نگاه کردم ببینم چراغه دقیقا چه علت هایی ممکنه داشته باشه . میدونستم واسه سی پی یو هست 

دیگه بعد از بازی سریع سیسستم رو ریست کردم ارور CPU Over Temperature دیدم و وقتی داخل بایوس رفتم با دمای 89 درجه ای سی پی یوم مواجه شدم که فورا سیستم رو خاموش کردم و یه 10 دقیقه ای استراحت دادم .

بعد از یه ربع روشنش که کردم دیدم همه چیز اوکیه رفتم توی بایوس واسه چک کردن دما و دیدم دما به صورت کاملا صعودی میره بالا 40 - 50 -60 - 70 -80 - 90 درجه شد . رفتم توی قسمت مانیتورینگ بایوس دیدم دور Water Pump به جای 3000 ، روی 150RPM هست و گاهی N/A میشه .

دیگه متوجه شدم مشکل واسه پمپه و فرستادمش دست بچه های لیون تا کارای گارانتیش رو انجام بدن . 

الانم که موجودی ندارن

لینک به دیدگاه

سلام. به نظرم گرین رو بگیر. شاید خوب بود. تازه اگه مشکلی هم داشته باشه سریع به لیون میگی واست تعویض میکنن. دیگه واس چی غصه میخوری.

شما که دیپ کولو تست کردی اینم تست کن ببین میسوزه یا نه :)

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

من گرین 240 بستم رو 6700کا تو کیس وایپر

تا بحال تجربه واترکولر نداشتم.

ولی با دفترجه و ویدیوهایی که دیده بودم بدون مشکل بستمش و کلن user friendly بود بنظرم تو نصب. [3 بار رادیاتو بستم به سقف و باز کردم که بخاطر این بود که اون کابل تغدیه بالای مادربورد از فضای بین مادربورد و کولر رد نمیشد و هی سعی و خطا کردم و رادیات رو تو سقف باز و بسته کردم تا به حالت بهینه رسیدم. اگر قبلا تجربه بستن واتر داشتم این سوتی رو نمیدادم]

تو اورکلاک نتونستم رکوردای خوبی بزنم چون پردازنده ام جالب نبود و راحت میرف رو 1.4 ولت و تروتل میکرد و فک میکنم اشکال از جانب کولر نبود که بگم مشکل از کولر بوده.

منتهی مطلبی که هست در حین نصب اون واشر سرش که برچشب گارانتی داش..تلپی اقتاد :D :D

گفتم الانه که کولانت بریزه بیرون ولی مثلیکه با اون واشر برچسب سر رادیات مهار نشده و زیرش یه والوی چیز دیگه ای (که نگا نکردم ببینم چی هست) داره.

خلاصه یکم خورد تو ذوقم اینکه واشر سر رادیات افتاد ولی کلن بنظرم جنسش خوب بود.

همین گرین رو بخری کار نامعقولی نیس. گرانتیشم خوبه. قیمتش خوبه.

@};-

لینک به دیدگاه

من كولر ٣٦٠ گرين رو هفته گذشته از ليون خريدم بلافاصله لوله هاشو بريدم و لوله شفاف بهش وصل كردم بعد كه تست كردم ديدم مايع كولانت داخلش جابجا نميشه و موتور كه روشن ميشه يه صداي بسيار كمي داره كه اصلا شنيده نميشه خلاصه كلي به ليون غر زديم كه جنس خراب دادي،تحويل نگرفتن مارو چون گارانتيو باطل كرده بودم،شروع كردم به باز كردنش و ور رفتن به موتور و مدارش ميتونم گم بهترين مدار استارتر رو داره اين موتور اينقدر كه اين كيت از پيش من اتصالي كرد و نسوخت فكم افتاد،ديگه نا اميد شدم كه بعد از مكافات بسيار ديدم هواگيريم مشكل داشته نه موتور و الان بسيار عالي داره كار ميكنه و كاملاااااا از گرين راضيم به نظرم اين موتور به اين راحتيا نميسوزه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...