رفتن به مطلب

ssd AMD بخرم یا نخرم؟

Recommended Posts

تا چند روز دیگه اگه پولم جور شد یا یه 120 یا 240 مدل amd r3 میخوام بخرم. سرعت رایت 120 حدود 360 و 240 گیگ حدود 470 هست که همون 360 هم کافیه واسم. از چند نفر سوال کردم گفتن مال شرکت ocz هستن و کیفیت خیلی خوبی دارن. به نظرتون بگیرم اوکی هست دیگه؟

لینک به دیدگاه

بغیر از سرعت رایت و رید

باید سرعت رایت و رید رندوم رو هم نگاه کنید چرا که این مورد در پرفرمنس SSD بیشتر تاثیر داره

لینک به دیدگاه

تا چند روز دیگه اگه پولم جور شد یا یه 120 یا 240 مدل amd r3 میخوام بخرم. سرعت رایت 120 حدود 360 و 240 گیگ حدود 470 هست که همون 360 هم کافیه واسم. از چند نفر سوال کردم گفتن مال شرکت ocz هستن و کیفیت خیلی خوبی دارن. به نظرتون بگیرم اوکی هست دیگه؟

عالیه نسبت به قیمتش من برا یکی از دوستان خریدم خوب بود.

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

بغیر از سرعت رایت و رید

باید سرعت رایت و رید رندوم رو هم نگاه کنید چرا که این مورد در پرفرمنس SSD بیشتر تاثیر داره

خباط میگه سامسونگ 750 بهتره. نظرت چیه
لینک به دیدگاه

خباط میگه سامسونگ 750 بهتره. نظرت چیه

البته صحبت خبات جان برای ما حکم حجت رو داره :D

اما با توجه به بودجه که حدودی فکر کنم متوجه شدم برای 120 گیگ این مورد رو هم مدنظر داشته باشید

Corsair Force LE SATA3 SSD - 120GB

برای زیر 160 تومن هم این مورد Kingston HyperX Fury 120GB SATA3

البته اگر مدنظر 120گیگ هست

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون evo 750 میگیرم

درود

میگم تو که می خوای هزینه کنی یبارگی 850 ش رو بگیر  کار از محکم کاری عیب نمی کنه  :D

لینک به دیدگاه

درود

میگم تو که می خوای هزینه کنی یبارگی 850 ش رو بگیر  کار از محکم کاری عیب نمی کنه  :D

به نظر من هم 850 بگیر . اختلاف قیمتش فقط 50 تومن .

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

درود

سلام. چشم هر چی تو بگی :D

میلاد جان

در صورت امکان روی 850 Evo سرمایه گذاری کن.

سلام رئیس :D

راستش پولم نمیرسه. همون 750 هم شاید کم بیارم. نظرت روی 850 دس دوم چیه؟ چند میتونم بخرم دس دو؟

لینک به دیدگاه

البته صحبت خبات جان برای ما حکم حجت رو داره :D

اما با توجه به بودجه که حدودی فکر کنم متوجه شدم برای 120 گیگ این مورد رو هم مدنظر داشته باشید

Corsair Force LE SATA3 SSD - 120GB

برای زیر 160 تومن هم این مورد Kingston HyperX Fury 120GB SATA3

البته اگر مدنظر 120گیگ هست

درود

من کورس ایر داشتم سر یکماه سرعت رایتش اومد زیر 100 و هرکاری کردم گارانتی حاضر به تعویض نشد!! اخر مجبور شدم با 50 تومن ردش کنم بره و جاش سامسونگ evo 850 خریدم!

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

درود

من کورس ایر داشتم سر یکماه سرعت رایتش اومد زیر 100 و هرکاری کردم گارانتی حاضر به تعویض نشد!! اخر مجبور شدم با 50 تومن ردش کنم بره و جاش سامسونگ evo 850 خریدم!

این یکی نیومد پاین؟
لینک به دیدگاه

درود

من بهتون اس اس دی های شرکت

میکرون - سن دیسک و اسکای هاینیکس رو پیشنهاد میدم

البته بعد از برند های معتبر مثل سامسونگ و امسال اینها

لینک به دیدگاه

سلام

Plextor M7V 256GB تو لیون 280 تومن زده ,  پلکستور عالیه 

من باشم به جای samsung 750 evo 250GB و amd r3 پلکستور رو انتخاب میکنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پیشنهاد من هم سامسونگ EVO 850 هست، اگه واقعا نیاز داری اینو بگیر اگه هم نه اصلا نخر، مشکلات بعد از خرید رو هم در نظر بگیر، اس اس دی هایی که دارای تراشه TLC هستن هم سرعت کمتری دارن، هم عمر کمتر و هم قیمت کمتر ولی سامسونگ EVO 850 تراشه ش MLC هست برخلاف قبلی هم سرعتش بیشتره، هم عمرش و هم قیمتش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من هفته پیش یکعدد از لیون خریدم 120گیگ

میشه گفت نسبت به قیمت پرداختی واقعاً خوبه

اینم امتیاز در ویندوز 8.1

yjpvybd1hh3m1w7j4dry.jpg

دوست عزیز پیشنهاد من هم سامسونگ EVO 850 هست، اگه واقعا نیاز داری اینو بگیر اگه هم نه اصلا نخر، مشکلات بعد از خرید رو هم در نظر بگیر، اس اس دی هایی که دارای تراشه TLC هستن هم سرعت کمتری دارن، هم عمر کمتر و هم قیمت کمتر ولی سامسونگ EVO 850 تراشه ش MLC هست برخلاف قبلی هم سرعتش بیشتره، هم عمرش و هم قیمتش

850EVO TLC V  NANDهست فکر کنم منم بعد خریدم متوجه شدم دوست گرامی

دوستان وارد تر بیان توضیح دقیق بدن خوب میشه

این لینک هم بد نیست

http://www.johnnylucky.org/data-storage/ssd-database.html

بررسی مدل 120گیگ سری R3

http://www.pcaxe.com/hardver/tvrdi-diskovi/amd-radeon-r3-ssd/strana-5

نزدیک ترین رقیب قیمتی کینگستون فیوری در بازار هست که فکر کنم ارزش 5 تومن بیشتر هم داره هم کیفیتش و هم گارانتیش

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

راستش پولم نمیرسه. همون 750 هم شاید کم بیارم. نظرت روی 850 دس دوم چیه؟ چند میتونم بخرم دس دو؟

نه دیگه دست دوم نخر.

پلکستور M7 هم خوبه ولی هم سطح 750 سامسونگه،بین این دوتا فرق خاصی نیست.

لینک به دیدگاه

این یکی نیومد پاین؟

نه عزیز، چیزی که باید باشه هست ..

لینک به دیدگاه

پس 750 شد دیگه؟ راستش از اون موقعی که adata سوخت خیلی میترسم واسه همین 750 میخرم.

لینک به دیدگاه

دوتا سوال.

یه سامسونگ 850 250 گیگ تو شهرمون دیدم اکبند با دو سال گارانتی گفت 300. گارانتیش اینوو بود. چطوره این گارانتی؟

یه سوال دیگه ssd sandisk ultra 2 از نظر کیفیتی چطوره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقدر کم داری برا 850؟؟

لینک به دیدگاه

چقدر کم داری برا 850؟؟

فعلا که ندارم. قرار بود یکی بدهیشو بهم بده که امروز فردا میکنه. یه هارد 320 لپتاپی هم دارم که تو شهرمون بفروشم همون 250 رو از شهرمون میگیرم. خواستم ببینم گارانتیش چطوره و این که ساندیسک ultra 2 بهتره یا همین سامسونگ
لینک به دیدگاه

با اجازه صاحب تاپیک ...

یکی از اساتید لطفا تفاوت این ssd رو به صورت عامیانه برای من توضیح بده ممنون میشم چرا بین این ssd و مدل evo سامسونگ اینقدر تفاوت قیمت هست

http://lioncomputer.ir/product/8360/%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+%D8%AF%DB%8C+%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%A6%D9%88%D9%86+%D8%A2%D8%B1+3+120+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

ممنون

لینک به دیدگاه

با اجازه صاحب تاپیک ...

یکی از اساتید لطفا تفاوت این ssd رو به صورت عامیانه برای من توضیح بده ممنون میشم چرا بین این ssd و مدل evo سامسونگ اینقدر تفاوت قیمت هست

http://lioncomputer.ir/product/8360/اس+اس+دی+رادئون+آر+3+120+گیگابایت/

ممنون

راجب کیفیت نمیدونم ولی

یکی به خاطر سرعت نوشتن تصادفی هست که پایینه. دو به خاطر پاین بودن سرعت رایت

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...