رفتن به مطلب

خرید سیستم گیمینگ متوسط؟

Recommended Posts

یکی از دوستان بنده می خواد سیستم بخره و این چیزیه که مد نظرش هست متاسفانه بودجش هم محدوده

این سیستم برای گیم مناسبه؟رزولوشین مانیتورش هم HD 720 Pهست

Intel core i5 6500

Asus h170 pro gaming motherboard

ram 2x Gskill ripjaws v 4GB ddr4 20133mhz

Asus strix 960

seagate 7200 62mb 1TB

green 650 W

case green X2 jagaur

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

در برابر دوستان متخصص لیونی نظر من جایی نداره اما بنظرم شما بهتره مادربرد رو z97 بگیرید و کیس رو ارزون تر انتخاب کنید و کارت گرافیک رو بهتر انتخخاب کنید چون سیستم رو برای گیم میخواید چیزی که خیلی بهش نیاز پیدا میکنید ی کارت گرافیک قویه و اگر هم از نظر مالی مشکل دارید میتونید در حال حاضر گرافیک رو نخرید و از گرافیک انبرد استفاده کنید تا اینکه ی گرافیک بهتر بتونید بخرید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سیستم مناسبی هست برای گیم

تنها پیشنهاد میشه این پاور تهیه بشه EVGA 600B 80Plus Bronze Power Supply

و  یک  SSD در صورت توانایی اضافه بشه در صورتی که بودجه محدود هست میتونید مادربرد میان رده تری تهیه کنید و یا پردازنده رو از سری 6400 تهیه کنید و هزینه مانده رو برای SSD بگذارید

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

سیستم مناسبی هست برای گیم

تنها پیشنهاد میشه این پاور تهیه بشه EVGA 600B 80Plus Bronze Power Supply

و  یک  SSD در صورت توانایی اضافه بشه در صورتی که بودجه محدود هست میتونید مادربرد میان رده تری تهیه کنید و یا پردازنده رو از سری 6400 تهیه کنید و هزینه مانده رو برای SSD بگذارید

بهش میگم ولی قضیه گرین چیه؟چرا پیشنها نمیشه؟

در برابر دوستان متخصص لیونی نظر من جایی نداره اما بنظرم شما بهتره مادربرد رو z97 بگیرید و کیس رو ارزون تر انتخاب کنید و کارت گرافیک رو بهتر انتخخاب کنید چون سیستم رو برای گیم میخواید چیزی که خیلی بهش نیاز پیدا میکنید ی کارت گرافیک قویه و اگر هم از نظر مالی مشکل دارید میتونید در حال حاضر گرافیک رو نخرید و از گرافیک انبرد استفاده کنید تا اینکه ی گرافیک بهتر بتونید بخرید

موفق باشید

نه بنده خدا خیلی عجله داره تا تابستون تموم نشده بازی کنه چون مدرسه میره بعدش 17سالشه

بودجش هم محدوده

لینک به دیدگاه

انتخاب هسول برای بودجه محدود بهتره، رم های ddr3 قیمت خیلی بهتری دارن در صورتی که عملکردشون تو گیم چندان تفاوتی با ddr4 نداره. وجود ssd حتما ضروریه و تجربه استفاده از کامپیوتر و گیم عوض میکنه. در آخر هزینه صرفه جویی شده از مادربرد و رم رو گرافیک هزینه کنید

البته مانیتور تون هم خیلی مناسب گیم نیست، برای شروع خوبه ولی برای تجربه لذت بخش باید در آینده به 144هرتز اپگرید کنید

لینک به دیدگاه

دوست گرامی ، بنده به شما 960 GTX توصیه نمی کنم کارت گرافیک ضعیفی هستش البته در کنار رقیب خودش R9 380 یا R9 380X من توصیه میکنم چون سیستم قرار هستش برای بازیهای رایانه ای جمع آوری شود سعی کنید اینده نگر هم باشید.

سیستم مناسبی هستش ولی به جای GTX 960 از رده خارج که قطعا در D3D12 به مشکل خواهید خورد من توصیه میکنم  R9 380X ASUS Strix یا R9 380 ASUS خریداری کنید. 

btyp_asx.jpg

=====================

bbhl_01.jpg

لینک به دیدگاه

دوست گرامی ، بنده به شما 960 GTX توصیه نمی کنم کارت گرافیک ضعیفی هستش البته در کنار رقیب خودش R9 380 یا R9 380X من توصیه میکنم چون سیستم قرار هستش برای بازیهای رایانه ای جمع آوری شود سعی کنید اینده نگر هم باشید.

سیستم مناسبی هستش ولی به جای GTX 960 از رده خارج که قطعا در D3D12 به مشکل خواهید خورد من توصیه میکنم  R9 380X ASUS Strix یا R9 380 ASUS خریداری کنید. 

btyp_asx.jpg

=====================

bbhl_01.jpg

در مورد هیتمن میدونم کلا روی AMDبهتر جواب داده و تاپیکش هم موجوده

والا AMDبرنمیداره میگه بخاطر NVIDIA gameworks!

960بعید میدونم کارت ضعیفی باشه

• 1920×1080: Ultra Preset

Asus-Strix-GeForce-GTX-960-LOTR-Shadow-o

Asus-Strix-GeForce-GTX-960-FarCry4-1080p

Asus-Strix-GeForce-GTX-960-Tomb-Raider-1

انتخاب هسول برای بودجه محدود بهتره، رم های ddr3 قیمت خیلی بهتری دارن در صورتی که عملکردشون تو گیم چندان تفاوتی با ddr4 نداره. وجود ssd حتما ضروریه و تجربه استفاده از کامپیوتر و گیم عوض میکنه. در آخر هزینه صرفه جویی شده از مادربرد و رم رو گرافیک هزینه کنید

البته مانیتور تون هم خیلی مناسب گیم نیست، برای شروع خوبه ولی برای تجربه لذت بخش باید در آینده به 144هرتز اپگرید کنید

نمی خوایم این همه هزینه کنیم بلکه با هزینه ی کم بتونیم یه چیز خوب ببنیدم وگرنه خب هر چقدر پول بدی آش میخوری و قطعا برای تجربه ی بهتر یک میلیون نیم باید برای مانیتور کنار گذاشت و یه چیز عالی دو میلیون و بیشتر!

SSDواقعا ضروری هست اما بعدا هم میشه اضافه کرد این بنده خدا هم تمام مشکلات بودجه هست

با توجه به پست ها فکر میکنم تغییر پاور منطقی باشه هر چند من پاور700گرین دارم و توی دو سال مشکلی نداشته

SSD باید اضافه بشه ولی به دلیل بودجه ی محدود فعلا براش مقدور نیست اما بعدا خریداری میشه

در مورد آینده باید گفت اگر به این شکل بخوایم وسواس داشته باشیم نباید چیزی خرید و فقط باید صبر کرد چون هر سال کارت های جدید میاد و کارت جدیدتر معرفی میشه

به نظرم اگر دو یا نهایتا سه سال با این سیستم سر کنه بعدا میتونه باز یکی بهترش رو بخره

لینک به دیدگاه

به نظرمن مین رو b150 asus rgb و پردازنده هم 6400 در مورد پاور evga مارک معتبر تری هست و از لحاظ کیفی به نظر من قوی تره (نظر اقای فرشید 0018 ) 

دوتا رم cl پایین چهار گیگ و همون 960 استریکس خیلی عالیه تو انتخابش شک نکن 

ویرایش شده توسط mdms
لینک به دیدگاه

بهش میگم ولی قضیه گرین چیه؟چرا پیشنها نمیشه؟

در این مدل پاور پیشنهادی دارای کیفیتی بالاتر و همینطور استانداردی بهتر داره نسبت به گرین

در خصوص 960 و 380 هر دو این کارت ها هم رده هستند و اگر از این موضوع چشم پوشی کنیم که R9 در Dx12 عملکرد بهتری داره میشه گفت کارت ها عملکردی حدودا یکسانی دارند

و انتخاب بین این مدل ها بیشتر مربوط به سلیقه میشه تا تفاوت از نظر پرفرمنس

در خصوص SSD هم همانطور که عزیزان گفتند حتما نیاز هست و در صورت محدود بودن بودجه میتونید با کم کردن برخی هزینه ها تهیه بشه  چرا که :

SSD از نون شب هم واجب تر هست

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

چرا بنچ های پرت میدید ایشون برا hd میخواد که ۹۶۰ زیادی هم هست گرچه قویتر ببندند ضرر نمیکنند اما همینم عالیه.

using tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

منم موافقم GTX 960 برا HD زیادم هس! راحت 60 فریمو جواب میده! ولی حتما نسخه چهارگیگو بگیرین.

ولی به نظرم کیسو Z4 بگیرین! خیلی آینده نگرانه تره . 50 تومن فرقشونه.

لینک به دیدگاه

باز گوش نکردید و دقت نکردید دوستان چرا پیشنهادتون از روی احساسات هستش، چرا اینده نگاه نمی کنید من قصد ندارم بحث فنی و تخصصی کنم اگر بخوام در مورد ضعفهای MAXWELL بنویسم در DX12 یک دیوان میشه .

پس لطفا پیشنهاد اشتباه و غلط ب دوستمون ندید ما داریم وارد عرصه DX12 و VULKAN میشیم سبک برنامه نویسی ها تغییر کرده و قدرت محاسباتی داره به سمت Compute Unit ها میره که این به سود کسی هستش AMD GCN داره .

توصیه میکنم R9 380 / X خریداری نکنید ، مثل اشتباهی که چند تن از دوستان درباره 960 GTX انجام دادن ضرر کردند .

sxc8h1mb981dbutmepij.jpg

---------------------------------

uq9j_32161ee2_a70a7b9f12.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خواستین بودجه تون رو بگین بنده با بودجه تون بهترین سیستم رو بهتون معرفی میکنم

Sent from my E6533 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در مورد هتیمن میدونم کلا روی AMDبهتر جواب داده و تاپیکش هم موجوده

والا AMDبرنمیداره میگه بخاطر NVIDIA gameworks!

960بعدی میدونم کارت ضعیفی باشه

• 1920×1080: Ultra Preset
Asus-Strix-GeForce-GTX-960-LOTR-Shadow-o

Asus-Strix-GeForce-GTX-960-FarCry4-1080p

Asus-Strix-GeForce-GTX-960-Tomb-Raider-1

نمی خوایم این همه هزینه کنیم بلکه با هزینه ی کم بتونیم یه چیز خوب ببنیدم وگرنه خب هر چقدر پول بدی آش میخوری و قطعا برای تجربه ی بهتر یک میلیون نیم باید برای مانیتور کنار گذاشت و یه چیز عالی دو میلیون و بیشتر!

SSDواقعا ضروری هست اما بعدا هم میشه اضافه کرد این بنده خدا هم تمام مشکلات بودجه هست

با توجه به پست ها فکر میکنم تغییر پاور منطقی باشه هر چند من پاور700گرین دارم و توی دو سال مشکلی نداشته

SSD باید اضافه بشه ولی به دلیل بودجه ی محدود فعلا براش مقدور نیست اما بعدا خریداری میشه

در مورد آینده باید گفت اگر به این شکل بخوایم وسواس داشته باشیم نباید چیزی خرید و فقط باید صبر کرد چون هر سال کارت های جدید میاد و کارت جدیدتر معرفی میشه

به نظرم اگر دو یا نهایتا سه سال با این سیستم سر کنه بعدا میتونه باز یکی بهترش رو بخره

برای 720 که گیم ورک خودشو نشون نمیده و باید رو الترا فکر کرد نه یک میان افزار

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

برای 720 که گیم ورک خودشو نشون نمیده و باید رو الترا فکر کرد نه یک میان افزار

ببخشید مثلا gameworkکه دود به ماشین  اضافه میکنه یا موی کاراکتر رو لخت میکنه چطور در حالت 720مشخص نیست؟!

دوستان بعضی مواقع یه چیزایی میگین ........................ :|

لینک به دیدگاه

اخه اون دود مثلا چه فایده ای داره بعد برای مو هم AMD همچین افکتی داره فیزیک هم که از طریق سیپسیو انجام میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...