رفتن به مطلب

اورکلاک کنید ، بازی کنید و لذت ببرید ؛ نوت بوک گیمینگ EVGA SC17 GTX 1070

Recommended Posts

we24npk33fzkps1dl76.jpg

شرکت EVGA اولین نوت بوک گیمینگ خود که بر پایه Pascal می باشد را تحت نام SC17 GTX 1070 معرفی نمود . این نوت بوک دارای وضوح تصویر 4K است به طور کامل مختص خوره های بازی ، نوت بوک بازها و حتی اورکلاک کنندگان می باشد . 

نوت بوک SC17 GTX 1070 بر پایه پردازنده Intel Core i7-6820K می باشد . شرکت EVGA ادعا کرده است که این چیپ می تواند در شرایط اورکلاک با سرعت 3800 مگاهرتز و حتی بیشتر هم کار کند . برای راحت تر کردن این کار برای کاربران این نوت بوک ، SC17 GTX 1070 دارای یک GUI BIOS مخصوص می باشد که بوسیله ماوس می توان آنرا کنترل نمود و حتی اینکه بر روی بدنه این محصول نیز یک کلید CMOS قرار گرفته است . بدین طریق نوت بوک  EVGA SC17 GTX 1070 تبدیل به یک نوت بوک اورکلاکر واقعی می شود و حتی شرکت EVGA می تواند داعیه این را نیز داشته باشد که این محصول اولین نوت بوک دنیا بدین شکل است . بعلاوه اینکه همانگونه که از نام SC17 GTX 1070 پیداست ، این محصول از یک پردازنده گرافیکی GeForce GTX 1070 موبایل استفاده می کند که به وسیله آن به راحتی تمام می توان تمامی بازی های روز دنیا را نصب و اجرا نمود . 

hrc04zlyx0l36oeug19g.jpg

نوت بوک SC17 GTX 1070 همچنین دارای یک بدنه آلومینیومی با ضخامت تنها 1.07 اینچ و صفحه نمایش 17.3 اینچی با وضوح تصویر 4K می باشد . این محصول همچنین از امکاناتی نظیر رم DDR4-2666 با ظرفیت 32 گیگابایت ، یک SSD با ظرفیت 256 گیگابایت بعلاوه یک هارد 1 ترابایتی برای ذخیره سازی اطلاعات ، وای فای Intel Snowfield Peak AC-8260 ، صدای Realtek ALC255 ، کارت شبکه Intel 219-V ، یک دوربین Full HD و غیره بهره می برد . 

p4pd3ohxcjq2nedufm1e.jpg

تا کنون صحبتی مبتنی بر قیمت گذاری این محصول صورت نگرفته است . 

منبع : hitechreview

مترجم : حماد قربانی 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون حامد جان بابت مطلب

توی نوت بوک وزن خیلی مهمه! از وزنش چیزی گفته نشده؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون حامد جان بابت مطلب

توی نوت بوک وزن خیلی مهمه! از وزنش چیزی گفته نشده؟

قربون شما ، حماد هستم البته

والا توی سایت خود EVGA هم رفتم چیزی راجع به وزن نزده بود ولی مطمئنا با داشتن بدنه آلومینیومی و ضخامت 1.07 اینچی وزنش نباید زیاد باشه

لینک به دیدگاه

پوزش می خوام بابت اشتباه

خطای دید بود  :D

حماد جان سایت محصول رو زیر و رو کردم و بالاخره وزنشم پیدا کردم!

وزن ۴.۱ خیلی تو ذوق میزنه...

post-7220-0-30253800-1471689443_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متشکر بابت خبر ولی واسم یه سوال هستش که بدونم باطریش چقدر دووم میاره واسه گیمینگ؟؟

لینک به دیدگاه

پوزش می خوام بابت اشتباه

خطای دید بود  :D

حماد جان سایت محصول رو زیر و رو کردم و بالاخره وزنشم پیدا کردم!

وزن ۴.۱ خیلی تو ذوق میزنه...

attachicon.gifCapture.JPG

ممنون از شما که پیدا کردید ، و اینکه بله واقعا ضد حاله وزنش

متشکر بابت خبر ولی واسم یه سوال هستش که بدونم باطریش چقدر دووم میاره واسه گیمینگ؟؟

والا توی چنتا سایت که گشتم چیزی راجع به عمر باطری ندیدم اما چیزی که پیدا کردم این بود که این محصول قابلیت داون کلاک داره که بویسله این کار عمر باطری و کار کردش بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...