رفتن به مطلب

تجربه ی شما از موس و کیبورد های A4tech

Amiro3D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز :D

همونطور ک میدونید موس و کیبرد گیمینگ تا حدودی واسه یه گیمر لازمه :D

مطمئنا تصمیم اول همه موس و کیبرد های Razer هست ولی خوب کو پول!! :mad:

و از اونجایی ک ما تو ایران هستیم با این وضعیت اقتصادی و این وضعیت دلار ، خرج کردن بیشتر از 150 تومن واسه ی یه موس یا یه کیبورد خیلی جالب نیست!

حالا همین مقدار خرج کردن هم باید با تحقیق صورت بگیره ! مطمئنا هیچ کس دوست نداره محصولی رو بخره و از خریدش پشیمون بشه !

این بین قیمت و کارایی موس و کیبورد های گیمینگ A4tech نظرمو جلب کرد ! (مخصوصا موس هاش)

این تاپیک رو زدم تا افرادی ک از موس و کیبورد های گیمینگ این شرکت تهیه کرده اند تجربشون رو بنویسند از این محصولات ! (همراه با مدل دقیق و ترجیها یه عکس هم بشه ازش بگیرید عالیه :D )

اگه مشکلی دارید با این مخصولات کامل بنویسید ! اگه عیبی دارن هر کدوم از مدلاش بگید ک افرادی ک میخواهند بعدا خرید کنند اگاهانه تر تصمیم بگیرند ! و اگه از برند های دیگه با این قیمت محصول بهتری هست خوشحال میشم معرفی کنید و تجربتون رو از اون محصول بنویسید :)

لینک به دیدگاه

من امروزv5خریدم فوق العاده است اما این قضیه لایسنسش رو مخ!پاصلا کجا باید خرید!؟!

نباید اینطوری میکردند ما یکبار پول موس رو دادم بسه دیگه

لینک به دیدگاه

اين هم موس من هست، از اونجايي كه علاقه زيادي به برند كولر مستر دارم اين موس رو انتخاب كردم CM storm MIZAR كه با قيمت ١٦٠ هزار توماني به نظرم بهترين موس هست با ويژگي هايي كه داره.. اينم بگم طراحيش تقريبا همون طراحي Razer Deathadder هست كه هر چي از راحتي و خوش دست بودنش بگم كم گفتم.

سنسور حرفه ايي Avago 9800 با دقت 8200DPI

پردازنده Arm Cortex

حافظه داخلي ١٢٨ كيلوبايتي

استفاده از سوييچ هاي ژاپني Omron

نورپردازي لوگو CMStorm با هفت رنگ

طراحي و اورگونومي بسيار عالي و بي نظير

عكس هايي هم كه پيوست ميكنم موس خودم هست.

post-10302-0-60254500-1471690809_thumb.jpeg

post-10302-0-26817100-1471690820_thumb.jpeg

post-10302-0-97798900-1471690829_thumb.jpeg

post-10302-0-29977200-1471690839_thumb.jpeg

post-10302-0-31998200-1471690848_thumb.jpeg

post-10302-0-37522900-1471690858_thumb.jpeg

post-10302-0-92164700-1471690876_thumb.jpeg

post-10302-0-34912300-1471690886_thumb.jpeg

post-10302-0-82424700-1471690911_thumb.jpeg

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

من امروزv5خریدم فوق العاده است اما این قضیه لایسنسش رو مخ!پاصلا کجا باید خرید!؟!

نباید اینطوری میکردند ما یکبار پول موس رو دادم بسه دیگه

این مدلش منظورته دیگه ؟

http://lioncomputer.ir/product/3935/%D9%85%D9%88%D8%B3+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4tech+Bloody+V5M/

مشکلی تو فرم دست جنسش اندازش یا هر کدوم از کلیداش نداری ؟ :D

لینک به دیدگاه

این مدلش منظورته دیگه ؟

http://lioncomputer.ir/product/3935/%D9%85%D9%88%D8%B3+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4tech+Bloody+V5M/

مشکلی تو فرم دست جنسش اندازش یا هر کدوم از کلیداش نداری ؟ :D

نه ولی با سازندش و لاسنسش مشکل دارم :mad: نصف امکاناتش رو نمیشه استفاده کرد الان باید از کجا لایسنس گرفت!!؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ماوس وکیبردهاس سری Blody a4tech بسیارخوبن برا گیم ،کیفیت خوبی هم دارن بنده سری گیمینگ معمولی دارم راضی کنندس میزان خرابی هم تا حالا نشنیدم کیفیت خیلی خوبی دارن نسبت به کیبردهای کوگار ^_^

لینک به دیدگاه

دوستان میخوام کوگار 200kبگیرم کیفیت میگن خوب نیست دکمه ها در میاد من خواستم a4techبگیرم اما فارسی نیست جیکار کنم

لینک به دیدگاه

اين هم موس من هست، از اونجايي كه علاقه زيادي به برند كولر مستر دارم اين موس رو انتخاب كردم CM storm MIZAR كه با قيمت ١٦٠ هزار توماني به نظرم بهترين موس هست با ويژگي هايي كه داره.. اينم بگم طراحيش تقريبا همون طراحي Razer Deathadder هست كه هر چي از راحتي و خوش دست بودنش بگم كم گفتم.

سنسور حرفه ايي Avago 9800 با دقت 8200DPI

پردازنده Arm Cortex

حافظه داخلي ١٢٨ كيلوبايتي

استفاده از سوييچ هاي ژاپني Omron

نورپردازي لوگو CMStorm با هفت رنگ

طراحي و اورگونومي بسيار عالي و بي نظير

عكس هايي هم كه پيوست ميكنم موس خودم هست.

دوست عزیز ممنون که از ماوستون عکس قرار دادین، تا حالا لاجیتک g402 استفاده کردین؟ من میخوام یه دونه g402 بگیرم به نظرتون اون بهتره یا این؟

در مورد A4tech هم من خودم Bloody ZL50 داشتم کیفیت بسیار خوبی داشت فقط یکم برای دست من بزرگ بود.

لینک به دیدگاه

سلام.

فک میکنم من جزو اولین افرادی بودم که تو کل ایران از سری bloody این برند خرید کرده. 2 یا 3 سال پیش رفته بودم پاساژ ایران موس بخرم چون موس قبلیم خراب شده بود! رفتم تو یه مغازه طرف گفت بین همین الان یه کارتون جدید برام بار موس a4tech اومده ببین چه جوریه! کارتون کلا بار v2m بود! وقتی دیدمش عالی به نظر اومد از اون جالبتر قیمتش بود که اون موقع که تازه اومده بود 70 بهم قیمت داد!! در صورتی که x7 این قیمتا بود و این موس کمتر از یه ماه که رفتم برای دوستم بخرم 90 شده بود قیمتش!

با توجه به قیمت و کاراییش من به شخصه بسیار بسیار لذت بردم از خریدم.

بعد از اون موس پدش رو هم تهیه کردم که اون هم خوب بود. مخصوصا با خود موس بلادی که بسیار بسیار روون میشه و لذت میده.

کیبرد B120 خریدم که اون هم جزو نابغه های بازار شد واقعا ارزشش در برابر قیمت پرداختی بالاست.

الانم با توجه به نیازم دنبال RT50 همین بلادی هستم و به برند دیگه ای فکر نمیکنم مگر اینکه گیر نیاد به هیچ وجه ( که فعلا گیر نیومده)

اینم عکس موس و کیبردم:

post-18092-0-36989900-1471694353_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

بنده هم موس و کیبردم ایکس7 a4tech هست وخیلی وقته دارمش.واقعا عالیه

مدل قدیمی هست ولی خیلی ازش راضیم

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط omidvar777
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممنون که از ماوستون عکس قرار دادین، تا حالا لاجیتک g402 استفاده کردین؟ من میخوام یه دونه g402 بگیرم به نظرتون اون بهتره یا این؟

در مورد A4tech هم من خودم Bloody ZL50 داشتم کیفیت بسیار خوبی داشت فقط یکم برای دست من بزرگ بود.

G402 هم استفاده كردم ،جفتشون خوب هستند فقط لاجيتك اپتيكال 4000DPI هست و كولرمستر ليزري 8200DPI، جفتشون رو من راضي بودم ولي خب كولر مستر به نظرم اورگونومي راحت تري داره و نورپردازي led رنگي هم داره كه من بيشتر ميپسندم كابلش هم بافته شدست...از طرفي لاجيتك دكمه هاي بيشتري داره... ولي من جفتشون رو پيشنهاد ميدم ديگه بستگي داره موس ليزري بخوايد يا اپتيكال كه جفتشون از به روزترين سنسور ها هم بهره مند هستند. ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

سلام.

فک میکنم من جزو اولین افرادی بودم که تو کل ایران از سری bloody این برند خرید کرده. 2 یا 3 سال پیش رفته بودم پاساژ ایران موس بخرم چون موس قبلیم خراب شده بود! رفتم تو یه مغازه طرف گفت بین همین الان یه کارتون جدید برام بار موس a4tech اومده ببین چه جوریه! کارتون کلا بار v2m بود! وقتی دیدمش عالی به نظر اومد از اون جالبتر قیمتش بود که اون موقع که تازه اومده بود 70 بهم قیمت داد!! در صورتی که x7 این قیمتا بود و این موس کمتر از یه ماه که رفتم برای دوستم بخرم 90 شده بود قیمتش!

با توجه به قیمت و کاراییش من به شخصه بسیار بسیار لذت بردم از خریدم.

بعد از اون موس پدش رو هم تهیه کردم که اون هم خوب بود. مخصوصا با خود موس بلادی که بسیار بسیار روون میشه و لذت میده.

کیبرد B120 خریدم که اون هم جزو نابغه های بازار شد واقعا ارزشش در برابر قیمت پرداختی بالاست.

الانم با توجه به نیازم دنبال RT50 همین بلادی هستم و به برند دیگه ای فکر نمیکنم مگر اینکه گیر نیاد به هیچ وجه ( که فعلا گیر نیومده)

اینم عکس موس و کیبردم:

attachicon.gifDSC_0040.JPG

کیبوردb120فارسی هست ؟

لینک به دیدگاه

کیبوردb120فارسی هست ؟

بله دوست من رو خودش پارسی داره.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

نه ولی با سازندش و لاسنسش مشکل دارم :mad: نصف امکاناتش رو نمیشه استفاده کرد الان باید از کجا لایسنس گرفت!!؟؟

نت رو گشتی ؟ کرک شده ای چیزی نداره ؟

یا نسخه تریال ای چیزی ک بشه به یه مدت محدود ازش استفاده کرد

ویرایش :

یه نگاه به اینجا بنداز ببین به دردت میخوره :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39488

دوستان میخوام کوگار 200kبگیرم کیفیت میگن خوب نیست دکمه ها در میاد من خواستم a4techبگیرم اما فارسی نیست جیکار کنم

فارسی نبودن کیبورد خیلی مورد خاصی ایجاد نمیکنه

یه خورده ک کار کنی باهاش عادت میکنی اصل کار خود کیبورد  هست ک احساس راحتی کنی و خسته است نکنه

من یکی از دوستام 200K خریده بود یه مدت باهاش کار میکرد تا چند وقت پیش 4 5 تا از دکمه هاش کنده شد الان خودش درگیر گرفتن کیبورد جدیده

دوستان کسی کیبورد ASUS CERBERUS داره اینجا ؟

اونطوری ک به نظر میومد کیبورد خوبی بود

اگه کسی هست ممنون میشم یه توضیحی در موردش بده

ویرایش شده توسط Amiro3D
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من که حدود 2 سال فکر کنم دیگه حدودا هست این zl5 رو دارم خیلی ازش راضیم... فقط اگه دستت کوچیک باشه شاید راحت نباشی، انگار خوراک دست منه هرچی موس دست میگرفتم کوچیکم بود... ناراحتی درد مفاصل انگشت داشتم می گرفتم، الان خیلی راحتم...!

اینم عکسش همین الان یهویی فقط تمیزش نکردم چندماه هست اگه گوشه موشش خاک داره ندید بگیرید یه دستمال مرطوب سریع نو میشه...

لینک به دیدگاه

نت رو گشتی ؟ کرک شده ای چیزی نداره ؟

یا نسخه تریال ای چیزی ک بشه به یه مدت محدود ازش استفاده کرد

ویرایش :

یه نگاه به اینجا بنداز ببین به دردت میخوره :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39488

فارسی نبودن کیبورد خیلی مورد خاصی ایجاد نمیکنه

یه خورده ک کار کنی باهاش عادت میکنی اصل کار خود کیبورد  هست ک احساس راحتی کنی و خسته است نکنه

من یکی از دوستام 200K خریده بود یه مدت باهاش کار میکرد تا چند وقت پیش 4 5 تا از دکمه هاش کنده شد الان خودش درگیر گرفتن کیبورد جدیده

دوستان کسی کیبورد ASUS CERBERUS داره اینجا ؟

اونطوری ک به نظر میومد کیبورد خوبی بود

اگه کسی هست ممنون میشم یه توضیحی در موردش بده

نه متاسفانه هیچ راهی برای کرک نسخه ی جدید نرم افزارش نیست

اون کرک ها قدیمی هستند روی نسخه ی جدید جواب نمیده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به هیچ وجه 200K نخر کیفیت دکمه هاش شدیدا پایینه

لینک به دیدگاه

نه متاسفانه هیچ راهی برای کرک نسخه ی جدید نرم افزارش نیست

اون کرک ها قدیمی هستند روی نسخه ی جدید جواب نمیده

تا اونجا ک فهمیدم تا ورژن قبلی برنامه اش کرک شده (ورژن 5)

اکثر قابلیتاش هست اون تو بجز یکی دوتا از این جدیداش

باز از هیچی بهتره

لینک به دیدگاه

بنده هم یک موس x7 از a4tech دارم که واقعا راضی هستم...نحوه قرار گیریش رو دست واقعا عالیه و دقت عملش هم از اون عالی تر..انصافا با قیمت حدود 70 تومن فوق العاده است

نرم افزار اختصاصی هم برای تنظیم داره به اسم x7 oscar editor که خیلی کاربردی و خوبه..خلاصه کلام توی رده ارزان قیمت محصولات خیلی خیلی خوبی داره این برند

لینک به دیدگاه

Marvo بگیر بهتره

Sent from my E6533 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

a4tech کیبوردهای خوب و سخت جونی داره

ولی موس هاش اغلب خراب میشه ، مخصوصا اسکرولش ، بنده شخصا تا حالا موس a4tech ندیدم که بعد از یه مدت کوتاه اسکرولش به مشکل نخوره به همین خاطر دیکه موس های این مارک رو نمی خرم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست خوبم ، قبل از خريد هر وسيله اي بايد ببيني نيازت چيه ، سرعت واسه مهمه !؟ ، دقت واسه مهمه !؟ ضد شوك ( لرزش هاي ريز دست ) مهمه !؟ و خيلي چيز هاي ديگه ، حالا ببين توي چه سبكي بازي ميكني ، من كه از موس هاي a4tech خيري نديدم يعني فقط سرعت رو بالا ميبرن قابليت خاص ديگه اي ندارن ، البته سري bloody بهتر شدن ، پيشنهاد من steel series هستشچون هم قيمتش نسبت به razer كمتره و كيفيت بهتري رو داره در حد همون razer اگه ميخواي ارزون تر باشه من bloody يا cooler master رو پيشنهاد ميدم هر چند cooler master بهتره

Sent from my iPad using Tapatalk

ویرایش شده توسط mohsen.exotic
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ولی موس هاش اغلب خراب میشه ، مخصوصا اسکرولش ، بنده شخصا تا حالا موس a4tech ندیدم که بعد از یه مدت کوتاه اسکرولش به مشکل نخوره به همین خاطر دیکه موس های این مارک رو نمی خرم

درود خدمت شما

a4tech یک سری قدیمی داره و یک سری مدل بلادی داره که فقط همین بلادی توصیه میشه سری معمولیش با بقیه موس های ارزون داخل بازار فرقی نداره در نتیجه عملکرد انچانی ای ازش نباید انتظار داشته باشید... خودم نزدیک دو سال هست دارم استفاده مداوم می کنم و بیش از 10 ساعت در روز و هیچ مشکلی مشاهده نکردم و حتی این سری بلادی به مقاوم بودن کلید های این موس هاش زیاد مانور میده این شرکت و سری جدیدش که از اینفرارد حتی استفاده کرده که دقت و عملکرد سریعتری رو شاهد باشه کاربر !

لینک به دیدگاه

سلام

بله من هم یه x7 خریدم به یک ماه نرسید اسکرولش خراب شد خیلی حالم گرفته شد چون موسهای معمولی بازار که اونموقع ۵۰۰۰ تومان بود زیر دستم یکسال عمر میکرد ولی موسی که ۶۰۰۰۰ تومان خریدم بعد یک ماه اسکرولش خراب شد.
لینک به دیدگاه

سری  bloody بخرید 

بی نظیر هستن این مدل دارم

a4tech bloody x7

1 سال مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...