رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد ریزش مو و رشد مجدد مو کمک کنین

amin-nvidia
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

به قول بابام

سر یا جای مو هست یا عقل. با هم جا نمیشن =)) 

:laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

یه نسخه ی گیاهی در یادداشت های پدر بزرگم بود برای داداشم استفاده کردیم خیلی عالی جواب داد , پیداش کنم برات پ.خ می کنم  @};-

لینک به دیدگاه

یه پیازی هست به اسم پیاز مو معروفه!!!!!!

من خودم پشت سرم کلا ریخته بود حدود 12 سال پیش

به پیشنهاد دامادمون از این پیاز استفاده کردم و در کمال ناباوری مثل روز اولش پر شد اون قسمت البته بعد از یک ماه

اگه بتونی اینو گیر بیاری خیلی عالی

قطرشم هست انو نگیر اصلا

این پیاز مو که میگم طبیعیش خوبه عینه پیاز خوردن ولی لاش یه تارای عنکبوتی داره که وقتی میمالی به سر سوزش میاره و باعث تحریک پیاز مو میشه

خلاصه بتونی پیدا کنی معجزه میکنه

یکم بیشتر توضیح میدین ... مصرفش چجوریه ؟؟ از کجاها میشه تهییه کرد ؟؟

لینک به دیدگاه

یه پیازی هست به اسم پیاز مو معروفه!!!!!!

من خودم پشت سرم کلا ریخته بود حدود 12 سال پیش

به پیشنهاد دامادمون از این پیاز استفاده کردم و در کمال ناباوری مثل روز اولش پر شد اون قسمت البته بعد از یک ماه

اگه بتونی اینو گیر بیاری خیلی عالی

قطرشم هست انو نگیر اصلا

این پیاز مو که میگم طبیعیش خوبه عینه پیاز خوردن ولی لاش یه تارای عنکبوتی داره که وقتی میمالی به سر سوزش میاره و باعث تحریک پیاز مو میشه

خلاصه بتونی پیدا کنی معجزه میکنه

درسته . من برای پدرم استفاده کردم واقعا مو در میاورد ولی خب پوست سر رو قرمز میکرد و سوزش داشت .واقعا معجزه بود فکر کنم بتونم گیر بیارم . اصفهان جایی سراغ دارم میفروشند.مصرفش هم این جوریه که پیاز مو رو رنده میکنند و شب میزارند روی سر و یه پلاستیک میزارید روش که بالشت رو کثیف نکنه و صبح هم با اب ولرم شست و شو میدید.

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سوال ما جواب نداشت ؟ :/

بیا داداش

http://www.digikala.com/Product/DKP-91588/Remington-IPL6750-Laser-Hair-Remover/%D9%84%D9%8A%D8%B2%D8%B1-%D8%A8%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D9%85%D9%8A%D9%86%DA%AF%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-IPL6750

البته بعضی کلینیک ها انجام میدن منظور کلینیک های پزشکی هست نه آرایشگاه ها!

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

سوال ما جواب نداشت ؟ :/

من که روی شوخی گفتم

حقیقتا میگن این کرم ها عوارض داره

و لیزر بهترین گزینه هست عوارضش هم کمتره

لینک به دیدگاه

از همه بچه ها ممنون بابت پاسخ گویی

یکی از دوستان گفت پیاز مو مصرف کنین .ممنون میشم بگین از کجا تهیه کنم من اصفهان هستم.

دوستانی که میگن ماینوکسیدیل مصرف کن باید بگم من پنج ماه ماینوکسیدیل مصرف کردم اوضاع بهتر که نشد حتی ثابت هم نموند بد تر.

خانواده مادری اصلا ژن طاسی رو ندارن همه پر مو هستند اما خانواده پدری ژن طاسی رو دارن. چند تا از عموهام طاس شدن اما نکته اینه اونا تو سن 26 سالگی شروع به ریزش کرده و در عرض دو سال کاملا خالی خالی شده به صورتیکه وحشتناک ریزش داشته حتی فرم مو یا جنس و رنگ موهاشون هم با من متفاوته ولی من اصلا ریزش رو متوجه نمیشم چنین موضوعی رو خودتون تجربه کردین.

میشه گفت نوع کچل شدن متفاوته اونها خیلی سریع بوده ولی من خیلی ارومه

لینک به دیدگاه

یه نکته دیگه که یادم اومد بگم با اینکه موهام نازک شده ولی هنوزم ضخامت کامل رو داره یعنی هنوز از خیلی موها کلفت تره ولی قبلا به طرز عجیبی ضخامت داشت و بلند شدن موهام هم خیلی عالیه خیلی سریع بلند میشه من ماهی یکبار اصلاح میرم میشه گفت حدود یک سانتو نیم هر ماهی بلند میشه خودمم توش موندم مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه

یه نکته دیگه که یادم اومد بگم با اینکه موهام نازک شده ولی هنوزم ضخامت کامل رو داره یعنی هنوز از خیلی موها کلفت تره ولی قبلا به طرز عجیبی ضخامت داشت و بلند شدن موهام هم خیلی عالیه خیلی سریع بلند میشه من ماهی یکبار اصلاح میرم میشه گفت حدود یک سانتو نیم هر ماهی بلند میشه خودمم توش موندم مشکل از کجاست

این دکتری که معرفی میکنم فقط دارو های گیاهی تجویز میکنه مطمعن باش نتیجه میگیری . اون پیاز مو رو هم داره.

فلکه ارتش - ابتدای خیابان ارتش - به طرف سه راه حکیم نظامی - نبش کوچه شهید زهرایی (چهرازی) - ساختمان رحیمی - طبقه دوم

0311-6257210

قبل از مراجعه تماس بگیرید

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حنا هم بد نیست ، هم چرب شدن موهارو کاهش میده و هم تقویت میکنه ، هفته ای یه بار استفاده کن ، حدود 2 ماه ، تاثیرشو میبینی ، موی رفته نمیشه برگردوند اما اونایی که داری میشه ریزشو آهسته تر یا متوقف کرد ، هر روز هم حموم نرو که وضعیتو بدتر میکنه (تجربه خودم) 2 الی 3 روز در میون بهتره

برادر من هم مثل شما بود کلی خرج شامپو اینجور چیزا کرد فایده ای نداشت همون طب سنتی بهترینه

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

درسته . من برای پدرم استفاده کردم واقعا مو در میاورد ولی خب پوست سر رو قرمز میکرد و سوزش داشت .واقعا معجزه بود فکر کنم بتونم گیر بیارم . اصفهان جایی سراغ دارم میفروشند.مصرفش هم این جوریه که پیاز مو رو رنده میکنند و شب میزارند روی سر و یه پلاستیک میزارید روش که بالشت رو کثیف نکنه و صبح هم با اب ولرم شست و شو میدید.

یعنی هم اسمش پیاز مو هست و با این چیزی که رو اینترنت میگن پیاز عادی رو  ابشو بگیرین و روی سر بزارین فرق داره ؟؟ از چه مغازه ای میشه تهییه کرد ؟؟

لینک به دیدگاه

والا یه چیزی هست ، میگن زمان خلقت ایرانی ها وقتی که به موی بدن و بینی رسیده دکمه کپل لاک فعال بوده :دی ، کلا قسمت عمده ای از ایرانی ها این مشکلو دارن که جای موی سر موی بدن رشد میکنه! کاریشم نمیشه کرد اما بنده سه چیز ساده اما موثرو توصیه میکنم ، هر روز دوش بگیرین که پوست سر چرب نمونه ، به تغذیتون برسین و میوه زیاد مصرف کنین و نکته اخر که خیلی مهمه ، به هیچ وجه استرس نداشته باشین! هر وقت نگران چیزی بودین از خودتون بپرسین که ایا نگرانی من کمکی به وضعیت من میکنه ؟ اون نگرانی کمک نمیکنه هیچ ، هزار تا درد و مرض هم میاره ، خوش باش رفیق انشالله مشکلت حل میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود عزیز

موبر دائمی فقط لیزر هست راه حل دیگه ای من نمیشناسم

ضرر هم حتما داره

یه چیزی که تازه خوندم در مورد واجبی یا نوره هست که میگن خیلی خاصیت داره

حتی یه جایی خوندم برای درمان خشونت به کف پا میزنن

کلا خاصیتش خیلی هست

در مورد ریزش مو باید بگم عزیزم اول استرس ریزش رو از خودت دور کنی

منم درگیرش هستم ولی کلا بیخیالم هیچ عمو و دایی ندارم که مو داشته باشه  :D

روندش رو تونستم کند کنم با شامپو آلپسین C1

بعد از اینکه از محیط خیلی آلوده و یا آرایشگاه  و یا استخر میام موها رو با شامپو دندراف کیلر آلپسین میشورم

و بعد از اینکه سشوار میکنم همه چیز تموم یه نم با لیکوید آلپسین میدم

محصولاتش قبلا فوق العاده بود اما ظاهرا یا برای موهای من عادی شده یا چینی شده واقعا ولی خوبه راضیم روندش رو کند کرده

قرص و دارو رو بیخیال شو روی غده ها و کبد تاثیر داره خرج بیخودی هم نکن بگذار کامل که ریخت یهویی برو بکار  :)

البته یه مدت از دوش ویتامین س هم استفاده کردم یا تلقین بود یا واقعا جواب داد کلر آب رو حدف میکرد

گرون در میومد خیلی شش ماهی استفاده کردم تقریبا ماهی 50 تومن میشد :(

ورزش منظم انجام بده غذا خوب بخور شام حتما بخور مراقب خودت باش  @};-

درود

اقا من چند سال پیش دیدم داداشم موهاش رفته عقب منم ریزش دارم یخورده خلاصه رفتم دکتر پیشنهاد کرد از این الپسین c1 ها بزن اقا به محض مصرف یه دونش تموم نشده دیدم اقا ریزش موهام زیاد شد، انداختمش سطل اشغال صدتا فحش به خودمو و دکتره و سازندش دادم که دیگه اصلا بهش فکر بکنم همینی که هست هست ، از اون موقع دارم با نیوآ 2در1 سرمو میشورم استرسم رو هم کم کردم بیخیال مال دنیا و زندگی شدم الحمداله ریزش کم شده از سرم الان فقط یخورده بقل سرم رفته تو جلو سرم مونده  :D ، اما بدنم ریزش مو زیادی داره که اون مهم نیست همش ریخت چه بهتر  :laughing:

توصیه من به شما پیدا کردن یه شامپو مناسب موهات وقتی میزنی از حموم اومدی بیرون احساس خوبی با موهات داشته باشی... و اینکه استرس و خوردن شیرینی جات رو کم کنی ، من گرمم میشه سرم خارش میگیره عرق میکنه در نتیجه شیرینی جات و شکلات رو تقریبا حذف کردم از زندگیم دیدم به سیستم بدنم نمیسازه... در نتیجه بیش از 20 سال عمر گرفتی خودت از همه بهتر میدونی چی بهت میسازه چی نمیسازه بهترین دکتر خودتی داداش :D

علت هم همینه که موی انسان مثل گلبرگ گل میمونه به درخت ها و گیاهان نگاه کنی می بینی تا یه مشکلی براشون پیش میاد اول گلبرگاهش مشکل پیدا می کنه میریزه بهتر از این نمی تونم توصیف کنم، اینم که ایرانیا همه کچل دارن میشن دقیقا بخاطر فکر و استرسی هست که دارند قدیم میگفتن زیاد فکر کردی الان بیشتر بخاطر استرس هست و فکر اضافی که ناشی از این استرس هست، فسفری که باید به موهات بره مغزت الکی میسوزنه  موهات دچار کمبود میشن میریزن ...  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

یعنی هم اسمش پیاز مو هست و با این چیزی که رو اینترنت میگن پیاز عادی رو  ابشو بگیرین و روی سر بزارین فرق داره ؟؟ از چه مغازه ای میشه تهییه کرد ؟؟

پیاز به خصوصی هست و با پیاز خوردن فرق داره . از عطاری ها و مغازه هایی که دارو های گیاهی دارند بخرید . فقط مواظب باشید از جای مطمین بخرید چون چند مورد تقلبی دیدم . فقط هم خود پیاز رو بگیرید . پودر و قطره این پیاز هم موجود هست ولی توصیه من این هست که خود پیاز رو تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

هر کدوم از دوستان به موارد مهمی اشاره کردن ولی یه مورد رو هم من بگم.

کم خوابی یکی از علت های مهم ریزش مو هستش. سعی کنید به وقتش بخوابین و روزی حداقل 7 ساعت.

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

راستش یه مشکلیه چند وقته باهاش درگیرم. الان 21 سالمه و چند سالیه یه ریزش موی خیلی خفیف دارم یه دو ساله شروع به درمان کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم.

خونواده ما کلا ژن طاسی رو دارن ولی اونها حدود سن 30 کچل شدن اما من الان 21 سالمه و دارم کچل میشم.

من اصفهان هستم دو سال پیش به متخصص پوست و مو مراجعه کردم با یه نگاه همین طور ی به موهام یه محلول ماینوکسیدیل با یه ویتامین و قرص فیناستراید تجویز کرد که بعد از درمان هیچ نتیجه ای نداشت حتی بعد از قطع کردن اوضاع بدتر شد. یه نفر گفت برو طب سنتی رفتم حجامت نوشت حجامت چونکه طبع بدنم دمویه و یه پودر داد که سرم بشورم ولی اینم جواب نداد.

تا حدود 15 سالگی موهای پر پشت ضخیم و فوق العاده مشکی داشتم . اصلا ریزشش رو هم اصلا متوجه نمیشم شاید حتی تو یه روز 20 موهم نریزه تو شستشو یا روی بالشت یا به برس هیچی نیست یکی می گفت رشد جدید موهات مشکل داره خلاصه تو این 6ساله که گذشته موهام بد حالت کم پشت و تغییر رنگ هم داده مویی که کاملا مشکی بود الان رنگش داره روشن میشه.خواهشا راهنمایی کنین چیکار کنم سرمو دیروز با ماشین زدم دیدم فوق العاده خالی شده با همین روال دو سال دیگه کف سرم کامل خالی شده.

اگه تجربه ای دارین بگین تا استفاده کنم

ممنون وقت گزاشتین

برو خیابان هشت بهشت خیابانی که امامزاده داخلشه شاه زید مطب خانم دکتر مسلمی.1 کلنیک پوست و زیبایی ولی برای کار مو بسیار عالیه.من خودم ساکش شاهین شهرم اما به دلیالی بهترین دکترهای اصفهان رو میشناسم.اون مانوکسیدیل لعنتی هم جز تنبل کردن ریشه مو هیچی نداره حتی به درد ریش و سیبیلم نمیخوره
لینک به دیدگاه

بیا داداش

http://www.digikala.com/Product/DKP-91588/Remington-IPL6750-Laser-Hair-Remover/%D9%84%D9%8A%D8%B2%D8%B1-%D8%A8%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D9%85%D9%8A%D9%86%DA%AF%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-IPL6750

البته بعضی کلینیک ها انجام میدن منظور کلینیک های پزشکی هست نه آرایشگاه ها!

من که روی شوخی گفتم

حقیقتا میگن این کرم ها عوارض داره

و لیزر بهترین گزینه هست عوارضش هم کمتره

در کل این کار برای خانوم ها هست یا اقایون هم انجام میدن؟؟

من متنفرم از موی زائد بدن!

لیزر چقدر هزنه داره؟؟

کرمش عوارضش چیه کسی اگاهی داره ؟ در کل کار عاقلانه ای هست یا نه ؟ :-? :) @};-

لینک به دیدگاه

اصفهان که یه دکتر معروف داره از کل ایران میرن پیشش .  . .استارتر عزیز  شما به اون دکتر مراجعه نکردید ؟

اسمش دكتر عالى نژاد  اگه اشتباه نکنم. 

لینک به دیدگاه

سلام گرامی

اگر خواستین به شماره من pm بدین انشاا.. بتونم راهی رو معرفی کنم

من 27 سالمه

از 19 سالگی موهام شروع کرد به ریزش طوری که وضو میگرفتم مو میومد دستم،موهام بشدت نازک شده بودن،کلی ازمایش دادم ولی هیچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی

هرکاری کردم نشد تو این 8 سال تا اینکه این چند وقت پیش یه سری راهکار رو رفتم

خدارو هزار هزار هزار مرتبه شکر موهام داره جونه میزنه،فعلا هم در بدترین حالت روزانه 3 4 تا مو بیشتر نمی افته

09390735858

لینک به دیدگاه

کسایی که ریزششون ارثیه که هیچ

من هم از زمان دانشگاه تا الان که30 رو رد کردم جلوی سرم کم پشت شده مهمترین علتش ریزش به نظرم استرس و کم خونی وکم خوابی و به تغذیه نا سالم بر میگرده بیشتر به سمت درمانهای گیاهی برید 

لینک به دیدگاه

عزيز دوستم هم سن شما بود و ريزش موي ارثي داشت . رفت پيش يكي از بهترين متخصصين پوست و مو . گفت آقاي دكتر موهام داره ميرزه چه كنم ؟! دكترم رك بش گفت : بذار بريزه . عزيز اول آخر مويي كه بخواد بريزه ميريزه پس بذار بريزه بعد خواستي مو بكار .

لینک به دیدگاه

دوستان اسم اون پیاز (پیاز عنصل) هستش

یکی از اشناهای نزدیک استفاده کرد و بسیار عالی جواب داد (البته ایشون خانم بودن)

ویرایش شده توسط S.T.A.L.K.E.R
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...