رفتن به مطلب

مسابقه لیون شناسی !!!

Recommended Posts

مباركتون باشه دوستان و باز مسابقه داريم .

در ضمن چرا خودتون مسابقه بر گذار نميكنيد ؟ و يا از امتيازاتتون خرج نميكنيد براي خريد از ما ؟ @};-

لینک به دیدگاه

در ضمن چرا خودتون مسابقه بر گذار نميكنيد ؟ و يا از امتيازاتتون خرج نميكنيد براي خريد از ما ؟ @};-

من که امتیازم خیلی پایینه . ولی maxel134 امتیاز بالایی داره و میتونه یک فلش توپ بگیره . ولی فکر کنم نگه داشته امتیاز بیشتر بشه تا حسابی بتونه استفاده کنه :o

لینک به دیدگاه

این امتیازاتی که به بنده داده شده در حقیقت لطف دوستان و کاربران عزیز است و بنده خودم را مستحق این همه امتیاز نمی دونم پس یرای همین اصلا صحیح نمی دونم که بخوام از امتیا ز برای خرید استفاده کنم. از طرفی شما هم همیشه به بنده لطف دارید و بنده رو شرمنده کردید. دیگه بیشتر از این خجالت میکشم اینطوری به شما زحمت بدم :o ;)

اما یکی دیگر از دلایل اصلی بنده برای شرکت در مسابقه، هیجان مسابقه است که با برنده شدن به اوج خودش میرسه. Oh%20Go%20On.gif برای همین اینقدر در مسابقات شرکت میکنم تا طلسم برنده نشدن بنده شکسته بشه.

لینک به دیدگاه

ولی فکر کنم من هیجان این مسابقه رو کشتم @};-

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

این که آخرهیجان بود. . سه سوت برنده شدی. Oh%20Go%20On.gif :o

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من حالا که عکس را دیدم واقعا از این سرعت عمل کف کردم آقا حامد تبریک میگم.خوبه شما برا عید یک تور لیون گردی بگذاری

ای سنگ دل چرا کشتیش فقط برای یک فلش .مکسل کجایی نمیررررررررر 00020461.gif

لینک به دیدگاه

بابا اینجا رو کردیم تاپیک اسپم . مارو بیرون میندازنا :o من مکسل رو نکشتم که . هیجان رو کشتم @};- خلاص :o ;) این حرفها رو تو تاپیک اسپم میزدیم فکر کنم بهترین اسپم میشد :o :o

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا اینجا رو کردیم تاپیک اسپم . مارو بیرون میندازنا :o من مکسل رو نکشتم که . هیجان رو کشتم @};- خلاص :o ;) این حرفها رو تو تاپیک اسپم میزدیم فکر کنم بهترین اسپم میشد :o :o

در مورد دادن اسپم از شما بعیده که نمیدونید داخل این فروم چه کسی ویروس اسپم را وارد کرد یک نگاهی به مدیر ارشد ایجاد کننده این تاپیک و تاپیک اسپم بزنید متوجه میشید.بعدشم من زیاد تلاش کردم که از فروم اخراج بشم (البته موقت)تا ببینم پنل کاربریم چه شکلی میشه اما فایده نداشت کسی حتی منو اخراج هم نمیکنه .نمونش همین الان مدیر ارشد سایت را متهم کردم به ناقل ویروس اسپم اما بازم کسی منو اخراج نکرد .شما نگران نباش انشاالله صبح شنبه آقای حسینی میاند و این پستهای منحرف کننده ی بحث را پاک میکنند.000203FC.gif

لینک به دیدگاه

در مورد دادن اسپم از شما بعیده که نمیدونید داخل این فروم چه کسی ویروس اسپم را وارد کرد یک نگاهی به مدیر ارشد ایجاد کننده این تاپیک و تاپیک اسپم بزنید متوجه میشید.بعدشم من زیاد تلاش کردم که از فروم اخراج بشم (البته موقت)تا ببینم پنل کاربریم چه شکلی میشه اما فایده نداشت کسی حتی منو اخراج هم نمیکنه .نمونش همین الان مدیر ارشد سایت را متهم کردم به ناقل ویروس اسپم اما بازم کسی منو اخراج نکرد .شما نگران نباش انشاالله صبح شنبه آقای حسینی میاند و این پستهای منحرف کننده ی بحث را پاک میکنند.000203FC.gif

;) :o

ناقل ویروس اسپم :o @};-

بخدا دیگه از این سخت تر نمی تونستم سوال طرح کنم که اونم شما 2 صوت پیدا کردید جواب رو .اگه جواب زود پیدا بشه اون وقت ممکن هستش همه نرسن تاپیک رو بخونن و شانس برنده شدنشون هم پایین می یاد . ولی باز با این حال به روی چشم به زودی یک مسابقه دیگه ترتیب می دم (البته اگه آقای حسینی من رو بن نکنن :o )

لینک به دیدگاه

خدا به دادمون برسه . فکر کنم مسابقه بعدی اینقدر سخت بشه که اصلا نشه جواب داد. اما با این پشتکاری که hamed داره، خلاصه هرچی فلش هستش درو میکنه. @};-

لینک به دیدگاه

بابا دیگه اینقدر هندوانه زیر بغل من نذارید . مسابقه های سخت تری بود که دوستان دیگه توش برنده شدن . اینو من شانس آوردم . اینجا اساتیدی هستن که اگر بخوان تو مسابفه ای شرکت کنن کس دیگه ای برنده نمی شه . من که کوچکترینم . @};-

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

من یه ایده برای مسابقه دارم , نمی دونم قبلا انجام شده یا نه , خلاصه میگم اگه تکراری بود ببخشید @};-

میگم یه مبلغی رو برای یه سیستم فرضی در نظر بگیریم (مثلا 1 میلیون) بعد دوستان بیان و برای اون مبلغ بهترین سیستم رو که می تونن پیشنهاد بدن , داورا هم بیان و بهترین پیشنهادات رو انتخاب و امتیاز دهی کنن و برنده رو اعلام کنن :p @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...