رفتن به مطلب

تیپاکس

sinatak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

میخوام بدونم موقع ارسال کالا با تیپاکس چفدر طول میکشه؟

و این که یکه یه کالا رو فزستاده و به نظرم دیر کرده زنگ زدم شماره بارنامه خواستن 

این شماره بارنامه چیه؟

لینک به دیدگاه

حدودا ۲ روز طول میکشه

شماره برنامه تو برگه ی رسید هست.کسی که جنسو براتون فرستاده یه برگه بارنامه دریافت کرده ازش بخواین شمارشو بهتون بده.

لینک به دیدگاه

سلام حدود 24 تا 48 ساعت طول میکشه و ی شماره بالای تاریخ روی فیش تیپاکس هست که اون شماره رو میدی اطلاع میدن جنستون الان کجاست

فیش تیپاکس هم میدن به کسی که جنس رو فرستاده

لینک به دیدگاه

بچها این روش کالارسان چیه روز دوشنبه از لیون خرید کردم روش تیباکسو انتخواب کرده بودم اما بهم زنگ زدن گفتن میشه بجای تیباکس با روش کالارسان بفرستیم من که توی عمرم این کلمه رو نشنیده بودم ... دیگه گفتم باشه ولی هنوز بستم نرسیده!!! شماره پیگیریشم لیون برام تو پیغام داده بود اما نمیدونم باید کدوم ساییت بزنم تا پیگیری کنم

ویرایش شده توسط poriya78
لینک به دیدگاه

بچها این روش کالارسان چیه روز دوشنبه از لیون خرید کردم روش تیباکسو انتخواب کرده بودم اما بهم زنگ زدن گفتن میشه بجای تیباکس با روش کالارسان بفرستیم من که توی عمرم این کلمه رو نشنیده بودم ... دیگه گفتم باشه ولی هنوز بستم نرسیده!!! شماره پیگیریشم لیون برام تو پیغام داده بود اما نمیدونم باید کدوم ساییت بزنم تا پیگیری کنم

چون با اتوبوس میفرستن طول میکشه

لینک به دیدگاه

درود:http://www.kalaresanco.ir/fa/home

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

با سلام

سایتش احتمالا اینه http://www.kalaresanco.ir/fa/home زنگ بزن به شماره ته سایت راه پیگیری مرسوله رو ازشون بپرس

لینک به دیدگاه

تیپاکس با کامیون های خودشون میفرسته و همیشه محموله ها اول میره تهران بعد توزیع میشه

اگه محله شما تحت پوشش باشه درب منزل تحویل میدن اگه نباشه یا با پیک میفرستن یا تماس میگیرن که بیا تحویل بگیر

سیستم رهگیری هم ندارن

لینک به دیدگاه

@};- ببخشید یک سئوال داشتم وقتی یک وسیله رو خودمون بسته بندی کنیم با تیپاکس بخواهیم بفرستیم اون شرکت بازش میکنه یا نه ؟ اگه سهل انگاری کنن در باز کردن و ضربه بخوره تکلیف چیه؟

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

@};- ببخشید یک سئوال داشتم وقتی یک وسیله رو خودمون بسته بندی کنیم با تیپاکس بخواهیم بفرستیم اون شرکت بازش میکنه یا نه ؟ اگه سهل انگاری کنن در باز کردن و ضربه بخوره تکلیف چیه؟

برای من تا حالا همچنین موردی پیش نیومده و حتی بسته رو وزن هم نمیکنن

تیپاکس مثل پست رو محتویات بسته حساس نیست چونکه پست با هواپیما ارسال میکنه و محدودیت هایی داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستی که کالا رو برام ارسال کرده عکس از رسید داده ولی رو رسید خبری از مهر اینا نیست

لینک به دیدگاه

بچها من با شمارهه  که توی سایت کالارسان بود بعد که گفت شماره بیگیری رو بیگین تا گفتم شماره اولشو گفت مال ما نیست  و نمیدونم گفت مال جنوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لیون چراااا این کارارو با ما میکنی

لینک به دیدگاه

بچها من با شمارهه  که توی سایت کالارسان بود بعد که گفت شماره بیگیری رو بیگین تا گفتم شماره اولشو گفت مال ما نیست  و نمیدونم گفت مال جنوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لیون چراااا این کارارو با ما میکنی

عجله نکن میرسه دستت

لینک به دیدگاه

اخه جالبه خود لیون هم شمارشو نداده بهم و اینجوری نوشته :سفارش شما به روش کالارسان با شماره پیگیری : بووووووووووووق ارسال گردیده است. جهت پیگیری میتوانید با شماره تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

میخوام بدونم موقع ارسال کالا با تیپاکس چفدر طول میکشه؟

و این که یکه یه کالا رو فزستاده و به نظرم دیر کرده زنگ زدم شماره بارنامه خواستن 

این شماره بارنامه چیه؟

سلام. @};-

24 تا 72 ساعت طول میکشه.

بستگی داره مسیر 1 طرفه باشه یا 2 طرفه.

1 مسیره: ارسال مستقیم از مثلا تهران به شهر دیگه. 24 تا 48 ساعت.

2 مسیره: مثلا از ارومیه به رشت, در این مورد کالا اول از ارومیه میره به تهران و بعدش از تهران به رشت. 48 تا 72 ساعت. کرایه هم یکم گرونتر میشه ولی ارزونتر کردن.

اصلا و ابدا بسته باز نمیشه. سهل انگاری هم من یکی تا حالا ندیدم. مانیتور, کارت گرافیک, مودم و ... من خودم ارسال و دریافت کردم بدون هیچ مشکلی, حتی بسته بندی هم چیزیش نشده.

به نظر شخصی خودم قابل اطمینان ترین نوع ارسال کالا تیپاکس هست.

دوستی که کالا رو برام ارسال کرده عکس از رسید داده ولی رو رسید خبری از مهر اینا نیست

روی رسید سبز رنگ یه شماره قرمز رنگ چاپی هست, کد پیگیری هستش اون. نام و نام خانوادگی فرستنده روی اون برگه مینویسن مهر و امضاء هم میکنن.

زیاد سخت نگیر دوست عزیز. من تا به حال نشده یک بار زنگ بزنم واسه پیگیری یه بسته و جواب درست حسابی بگیرم.

و دوستان عزیز, دفتر هر شهری یه نوع رفتاری داره ولی دقت کنین حتما ارزش حدودی بسته ارسالی تون رو درج کنن روی رسید تا اگر اتفاقی واسه بسته افتاد بتونین خسارت بگیرین.

من دیدم که اصلا طرف نپرسیده واسه بسته ارسالی من که 1 میلیون تومن ارزش داشته زده 50 هزار تومن. اگه چنین چیزی دیدین قبول نکنین اصلا. @};-

ویرایش شده توسط Adel Urmia
لینک به دیدگاه

ولی لیوان دیگه نباید با این روش مزخرف کالا رسان وسایل رو ارسال کنه :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

لینک به دیدگاه

ولی لیوان دیگه نباید با این روش مزخرف کالا رسان وسایل رو ارسال کنه :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

ازتون پرسیدن و ارسال کردن!

شما هم تایید کردید

باید میپرسیدید  جزییاتش را

لینک به دیدگاه

اخه جالبه خود لیون هم شمارشو نداده بهم و اینجوری نوشته :سفارش شما به روش کالارسان با شماره پیگیری : بووووووووووووق ارسال گردیده است. جهت پیگیری میتوانید با شماره تماس بگیرید.

بوووووووق؟ فک نکنم با شماره پیگیری کسی بتونه کاری کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...