رفتن به مطلب

خریدار قطعات برای بستن یک سیستم سوکت 775 و یا 478 هستم

Recommended Posts

سلام بر دوستان ، خریدار قطعات برای بستن یک سیستم سوکت 775 و یا 478 هستم .

برای سوکت 775 فقط و فقط قطعات زیر را لازم دارم :

1- مادربورد : فقط سی پی یو دو هسته ای ساپورت کند ( به دلیل پائین آوردن قیمت ، مین هایی با ساپورت سی پی یو 4 هسته ای نمیخواهم ) و دو سوکت ساتا برای اتصال هارد داشته باشد .
2- سی پی یو : دو هسته ای باشد ، در حد E2200 و یا نهایتا E5300 ( نهایت فرکانس 2.6 کافی است ) همراه با فن بی صدا
3- رم : یک عدد رم یک گیگ DDR2 و یا دو عدد رم 512 ( باس رم اهمیتی ندارد )
4- گرافیک : در حد نهایت 25 تومان ! 64 و یا 128
5- پاور : در حد 200 وات ( فکر کنم برای این سیستم کافیست )
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای سوکت 478 فقط و فقط قطعات زیر را لازم دارم :

1 - مادربورد که ساتا داشته باشد ( برای اتصال هارد ساتا )
2 - رم دو عدد 512 یا یک عدد 1 گیگ DDR
3 - گرافیگ 128 و یا 64
4 - پاور مناسب و سالم ( ترجیحا فن زیر باشد )
5- فن سی پی یو برای intel celeron ( سالم و بدون صدا یا کم صدا )

نکته :

1- هر قطعه ای که ذکر نشده به این معنی است که آن قطعه را خودم موجود دارم !
2- قطعات تعمیر شده و یا مشکل دار پیشنهاد ندید ( فقط صد درصد سالم و بدون تعمیر )
3- لطفا هر قطعه ای که پیشنهاد می دهید قیمت آن را نیز ذکر کنید ، بنده قیمت ندارم
4- پیشنهادهای نجومی ندهید ، صدرصد از کسی میخرم که قیمت مناسب تر پیشنهاد دهد .

لینک به دیدگاه

برق مفتی داری داداش؟ نکن این کارو اصلا صصرفه نداره. منظور 478 هستا... 775 هم زیاد وضعش خوب نیست.

لینک به دیدگاه

درود.واسه 775 اینا رو دارم

main :

ecs 945gzt-m

ecs pt880pro-a

siliconrme 945

abit g31

واسه پردازنده 630 واسش دارم احتمالا 4500 هم داشته باشم

رم 1 گیگ موجودم همینطور پاور معمولی و گرافیک ضعیف

وتسه 478 هم کامل دارم قطعات مورد نیازتونو

لینک به دیدگاه

برق مفتی داری داداش؟ نکن این کارو اصلا صصرفه نداره. منظور 478 هستا... 775 هم زیاد وضعش خوب نیست.

با سیستم فقط وبگردی میکنم ، به همین خاطر سیستم بهتری لازم ندارم .

سیستم بهتر از این ها دارم اما به خاطر همون برق که اشاره کردید ، سیستم ضعیف تر بگیرم ردش میکنم بره .

دوستان هم برای این قطعاتی که اگر امروز نه ! فردا میریزن دور ، پیشنهاد مناسب نمی دهند .

ممنونم از شما

درود.واسه 775 اینا رو دارم

main :

ecs 945gzt-m

ecs pt880pro-a

siliconrme 945

abit g31

واسه پردازنده 630 واسش دارم احتمالا 4500 هم داشته باشم

رم 1 گیگ موجودم همینطور پاور معمولی و گرافیک ضعیف

وتسه 478 هم کامل دارم قطعات مورد نیازتونو

شما در پی تی هم پیشنهاد دادین که مناسب بنده نبودند ، ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

درود

یه سیستم 478 دارم که هنوز مثه ساعت کار میکنه

مادربورد ga81848p با 2 درگاه ساتا

فن سی پی یو فابریک ( سی پی یوش هم خواستی دارم )

گرافیک 128

پاور قوی و مناسب

کلش با هم 65 تقدیم میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

قصد دخالت ندارم ، اما این سیستمی که شما برای خرید ، مد نظر دارین ، برای وب گردی هم جواب نمیده

فرض کن شما تو فایرفاکس همزمان 10-15 تا تب باز کنی ، فکر میکنی 1 گیگ یا 512 مگ رم جوابگو هست؟!

این سیستم لذت وب گردی رو تبدیل به عذاب میکنه! مخصوصاً اگر بخوای چنتا کار دیگه هم همزمان انجام بدین.

لینک به دیدگاه

سلام

قصد دخالت ندارم ، اما این سیستمی که شما برای خرید ، مد نظر دارین ، برای وب گردی هم جواب نمیده

فرض کن شما تو فایرفاکس همزمان 10-15 تا تب باز کنی ، فکر میکنی 1 گیگ یا 512 مگ رم جوابگو هست؟!

این سیستم لذت وب گردی رو تبدیل به عذاب میکنه! مخصوصاً اگر بخوای چنتا کار دیگه هم همزمان انجام بدین.

سلام ، ممنونم از شما

با توجه به فرمایشات این دوست عزیز ، قیمت های گزاف ندهید ، که عذاب وبگردی تشدید نگردد :laughing:

لینک به دیدگاه

با سیستم فقط وبگردی میکنم ، به همین خاطر سیستم بهتری لازم ندارم .

سیستم بهتر از این ها دارم اما به خاطر همون برق که اشاره کردید ، سیستم ضعیف تر بگیرم ردش میکنم بره .

دوستان هم برای این قطعاتی که اگر امروز نه ! فردا میریزن دور ، پیشنهاد مناسب نمی دهند .

ممنونم از شما

شما در پی تی هم پیشنهاد دادین که مناسب بنده نبودند ، ممنونم از شما

شرمنده متوجه نبودم ضمنا یه سیستم کامل ddr دارم با مشخصات خوب زیر

cpu amd

main giga

ram 2*512

vga 256 pci express

hdd 80

case & power

الان هم روش ویندوز 7 نصبه و راحت جواب میده.اگه همه یا یکسری از قطعاتش به کارت میاد واسش پیشنهاد بده تا تقدیمت کنم.کم و زیادشو با هم کنار میایم.مطمئنا از 478 خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

شرمنده متوجه نبودم ضمنا یه سیستم کامل ddr دارم با مشخصات خوب زیر

cpu amd

main giga

ram 2*512

vga 256 pci express

hdd 80

case & power

الان هم روش ویندوز 7 نصبه و راحت جواب میده.اگه همه یا یکسری از قطعاتش به کارت میاد واسش پیشنهاد بده تا تقدیمت کنم.کم و زیادشو با هم کنار میایم.مطمئنا از 478 خیلی بهتره

پخ دادم بزرگوار

لطفا هر چیزی پیشنهاد می دهید مدل مادربورد و سی پی یو را بنویسید ، برای شما شاید مهم نباشد اما برای من هست !

لینک به دیدگاه

سلام

با عرض پوزش از استارتر

دوست عزیز این حرفی که شما میزنید درست نیست نمیدونم تجربه شخصی دارید با خیر، من نه دلال هستم نه فروشنده که بخوام دفاع کنم از جنسی بخاطر همین فقط تجربه شخصیم رو میگم

این سیستمی که من به ایشون معرفی کردم یعنی همون 478 رو حدود 15 سال پیش خریدم و تا همین 2 سال پیش قبل از اینکه 1155 بگیرم داشتم باهاش کار میکردم جالبه بدونید فتوشاپ cs5 روش نصب بود باهاش بازی هایی مثل gta san andreas, swat 4 ,ورژن های world at war کالاف دیوتی ، بتلفیلد 2 و خیلی بازی های دیگه رو به راحتی بازی میکردم ولی برای تجربه بازی های جدیدی مثل bf4 مجبور به ارتقا سیستم شدم ، به نظر من برای کسی که اهل بازی و کارهای سنگین نیست بسیار انتخاب خوب و مناسبی میتونه باشه با 10 تا تب مرورگر هم چیزیش نمیشه بلکه همزمان میشه باهاش 5 تا برنامه ران کرد

موفق باشید. @};-

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر البته

بنده هم خودم علاقه شدیدی به سیستم های قدیمی و کلاسیک دارم و حتی سیستم سوکت 478 سالم دارم با گرافیک AGP که واقعا حس نوستالژیکی به ادم میده

در نتیجه اندکی در خصوص سیستم های قدیمی نظرات شخصی هست

در اخر اگر پردازنده سوکت 478 مدل بالا موجود بود ممنون میشم بنده رو هم بی اطلاع نگذارید

@};- 

لینک به دیدگاه

دل می رود ز دستم ، صاحب دلان خدا را

دردا که راز پنهان ، خواهد شد آشکارا

کشتی نشستگانیم ، ای باد شُرطه بر خیز

باشد که باز بینیم ، دیدار آشنا را

ده روز مهر گردون ، افسانه است و افسون

نیکی به جای یاران ، فرصت شمار یارا

آپدیت !

لینک به دیدگاه

زندگی زیباست ای زیبا پسند ، زنده اندیشان به زیبایی رسند

آن قدر زیباست این بی بازگشت ، کز برایش میتوان از جان گذشت

آپدیت !

لینک به دیدگاه

دو تا رم 1 گیگ دارم 

پاور مناسبش رو هم دارم پاسکال که سیستم سنگین تر از این هم راحت ساپورت کرده ( 12 ولتش بالای 200 واته )

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59534#entry731440

رم رو نوشتم 2 گیگ ، چون هنوز تصمیم قطعی نگرفتم کدوم جفت رم هارو بفروشم ، خواستی میتونم به جای دو رم 1 گیگ دو تا رم 2 گیگ رو بفروشم بهت 

گرافیک 430 هم دارم برای کانتر گلوبال هم تو رزولوشن اچ دی راحت بالا 60 فریم میده ( قیمت خوب بدی راه میام )

لینک به دیدگاه

دو تا رم 1 گیگ دارم 

پاور مناسبش رو هم دارم پاسکال که سیستم سنگین تر از این هم راحت ساپورت کرده ( 12 ولتش بالای 200 واته )

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59534#entry731440

رم رو نوشتم 2 گیگ ، چون هنوز تصمیم قطعی نگرفتم کدوم جفت رم هارو بفروشم ، خواستی میتونم به جای دو رم 1 گیگ دو تا رم 2 گیگ رو بفروشم بهت 

گرافیک 430 هم دارم برای کانتر گلوبال هم تو رزولوشن اچ دی راحت بالا 60 فریم میده ( قیمت خوب بدی راه میام )

سلام

ممنونم از پیشنهادتون ، سیستم کامل لازم دارم

---------------------------------------------

کم کم تاپیک را باید ببندم و منتظر گزینه های اتفاقی باشم :D

ویرایش شده توسط data4you
لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر البته

بنده هم خودم علاقه شدیدی به سیستم های قدیمی و کلاسیک دارم و حتی سیستم سوکت 478 سالم دارم با گرافیک AGP که واقعا حس نوستالژیکی به ادم میده

در نتیجه اندکی در خصوص سیستم های قدیمی نظرات شخصی هست

در اخر اگر پردازنده سوکت 478 مدل بالا موجود بود ممنون میشم بنده رو هم بی اطلاع نگذارید

@};- 

با اجازه صاحب تاپیک اگه دنبال نوستولوژی هستی 2 تا دونه ماوس غلطکی آکبند دارم اگه به کارت میاد در خدمتم

لینک به دیدگاه

مدیر گرامی ، لطفا این تاپیک را ببندید و یا حذف کنید ، از لطف شما ممنونم .

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...